Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 11. 12. 2008 17:07

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Seriály

PetrV napsal(a):

Tajgr napsal(a):

Mně se líbilo Akta X,Dallas,Dynastie.To co běží ted' na Nově a Primě na to nekoukám.Samá americká kriminálka a takové ty nesmysly co udělají z filmů:Hvězdná brána a tomu podobné...Omlouvám se tomu koho jsem se tím dotkla ale to fakt nemusím.

Já na hvězdné brány nebo kriminálky nekoukám, ale přijde mi zvláštní je kritizovat a přitom se hlásit ke sledování Dallasu nebo Dynastie ;-)

Mám rád sitkomy, kde se pobavím nebo seriály, kde se něco děje (Prison Break, 24 hodin - ovšem často jen první nebo druhé série, pak už je to nastavovaná komerce). Bytostně nesnáším soap opery, které mají stovky dílů a v každém z nich je někdo těhotný nebo se někdo zamiluje. Takže ordinace, pojišovny, dynastie a dallasy smile

Já ani nevím,ordinace,ulice,vkv,ošklivka katka   blééé a zrovna ten dallas a dynastie se mi líbily.možná protože byly asi z prvních a tenkrát toho nebylo tolik.


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#27 11. 12. 2008 17:09

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Seriály

Jéééé,a vzpomněla jsem si taky na nostalgii Beverly Hills.Když to dávali poprvý jak jsem to žrala dumbom .


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#28 11. 12. 2008 18:14

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Seriály

Rada jsem koukala na Pojistovnu stesti a Kassandru tu jsem primo zrala to napjeti. Jinak s tech starsich mam rada Treti patro,Zkousky z dospelosti, Chlapci a chlapi,Bylo nas sest......

Upravil(a) eremuruss (11. 12. 2008 20:20)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#29 11. 12. 2008 20:01

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Seriály

eremuruss napsal(a):

Rada jsem koukala na Pojistovnu stesti a Kassandru tu jsem primo zrala to napjeti. Jinak s tech starsich mam rada Treti patro,Zkousky z dospelosti, Chlapci a chlapy,Bylo nas sest......

No jo,Chlapci a chlapi roll ,kdepak ty časy jsou.....,taky jsem na to ráda koukala.A to ani nemluvím o Esmeraldě lol .Zajímavý že telenovely nesnáším ale Divoký anděl se mi líbil.Ta písnička z toho seriálu mi pak lezla krkem dumbom .

Upravil(a) Tajgr (11. 12. 2008 20:03)


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů