Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 12. 2008 12:59

mawoo
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2007
Příspěvky: 8

Jak se zbavit odporu k sexu

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o názor či radu. Před dvěma lety jsem se rozešla s přítelem, kterého jsem velmi a nekriticky milovala. Žili jsme spolu několik let v jedné domácnosti s mými dětmi. Měli jsme spolu velmi intenzívní sexuální vztah. Vždy jsem se snažila příteli vyjít maximálně vstříc a být mu životní oporou. Domnívám se ale, že si ke mně díky tomu časem vybudoval vztah, jaký by náležel spíše jeho matce než přítelkyni. Posléze se zamiloval na diskotéce do jiné ženy a já jsem po několika krušných týdnech tento vztah ukončila, protože se mezi námi nemohl rozhodnout. Problém je však trochu jinde. Od té doby jsem se postupně seznámila s několika muži. Chtěla jsem navázat vztah. Ale absolutně jsem selhala v posteli. Nejdříve jsem to přikládala poslednímu rozchodu a čekala, že problém odezní sám. Ale i nyní, po dvou letech, zcela odmítám sex, mám k němu odpor a vzájemných dotyků se štítím. Cítím se s protějškem dobře pouze do chvíle, než na "to" příjde. Nyní jsem schopna se milovat s mužem pouze, když si předtím dám několik skleniček alkoholu (a tomu se už chci do budoucna opravdu vyhnout). Lidově řečeno, za střízliva se"podívám na chlapa a nic mi to neříká". Mám se svěřit nějakému odborníkovi nebo ještě doufat, že to přejde samo? Děkuji Vám za Vᚠčas, s pozdravem Denisa

Upravil(a) mawoo (7. 12. 2008 13:06)

Není tady

 

#2 7. 12. 2008 13:27

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Řekla bych, že to bude psychikou - s min. partnerem sex fungoval a s tímhle ne.
Když zajdeš k psychologovi tak chybu neuděláš.

Není tady

 

#3 7. 12. 2008 14:14

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

mawoo napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o názor či radu. Před dvěma lety jsem se rozešla s přítelem, kterého jsem velmi a nekriticky milovala. Žili jsme spolu několik let v jedné domácnosti s mými dětmi. Měli jsme spolu velmi intenzívní sexuální vztah. Vždy jsem se snažila příteli vyjít maximálně vstříc a být mu životní oporou. Domnívám se ale, že si ke mně díky tomu časem vybudoval vztah, jaký by náležel spíše jeho matce než přítelkyni. Posléze se zamiloval na diskotéce do jiné ženy a já jsem po několika krušných týdnech tento vztah ukončila, protože se mezi námi nemohl rozhodnout. Problém je však trochu jinde. Od té doby jsem se postupně seznámila s několika muži. Chtěla jsem navázat vztah. Ale absolutně jsem selhala v posteli. Nejdříve jsem to přikládala poslednímu rozchodu a čekala, že problém odezní sám. Ale i nyní, po dvou letech, zcela odmítám sex, mám k němu odpor a vzájemných dotyků se štítím. Cítím se s protějškem dobře pouze do chvíle, než na "to" příjde. Nyní jsem schopna se milovat s mužem pouze, když si předtím dám několik skleniček alkoholu (a tomu se už chci do budoucna opravdu vyhnout). Lidově řečeno, za střízliva se"podívám na chlapa a nic mi to neříká". Mám se svěřit nějakému odborníkovi nebo ještě doufat, že to přejde samo? Děkuji Vám za Vᚠčas, s pozdravem Denisa

Po rozvodu s manzelem jsem to mela taky tak.Spise si myslim,ze stale jeste milujes sveho pritele,proto te sex s nikym jinym nic nerika.Chce to cas u me to trvalo strasne dlouho nez jsem se s toho vseho dostala.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 7. 12. 2008 15:41

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Myslím,že až najdeš toho opět pravého,že se zamiluješ a vše přijde samo..Teď neustále asi myslíš na svého bývalého přítele..,,asi bych nechala všemu ještě volný čas..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#5 7. 12. 2008 18:59

mawoo
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2007
Příspěvky: 8

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

.....vůbec si nemyslím, že svého bývalého ještě miluji. Poté, co jsme spolu zažili, to už ani není možné. Vídáme se nyní víc než často a nemám tendence uvažovat o tom, že bych se s ním ještě kdy chtěla vyspat... to už není možné.  Nicméně Vám, holky, moc děkuju. Je dobrý slyšet pohledy na věc z úplbně jiné strany :-)

Není tady

 

#6 7. 12. 2008 19:31

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 461

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Možná, že o tom jsi přesvědčená ty, že ho už nemiluješ a nechtěla bys s ním mít bližší kontakt, ale tvé podvědomí je nejspíše jiného názoru ...
A nebo mᚠprostě jen trému .... a nedokážeš se dostatečně uvolnit. Až se nablízku objeví ten "pravý" a bude dostatečně trpělivý, tak si myslím, že to pak bude už v pořádku. Jen to asi opravdu chce více času a hlavně to neřešit. Spát s někým, jen když si dᚠskleničku, to asi není ten správný přístup, pro tebe (né morálně, ale citově) a hlavně se po "tom" asi nemůžeš cítit zrovna dobře. Spíš tuším, že to tvůj problém ještě více prohlubuje a ty mᚠpak ještě nižší sebevědomí.
A nezoufej, není to nic nenormálního, myslím, že po rušnějším rozchodu si něco podobného prožila většina z nás.
Čas je nejlepší lékař ...


http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

 

#7 7. 12. 2008 19:56

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Mohla sis v sobě vybudovat blok - pěkný sex = budoucí bolest a podvědomě se vyhýbᚠsexu, aby nebyl pěkný a tím pádem, aby to tu budoucí bolest neznamenalo

Zní ti to asi praštěně, ale může to tak být


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#8 8. 12. 2008 12:36

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

S bývalým to určitě souvislost má a neznamená to,že bys ho pořád milovala,ale asi ve tvém podvědomí někde vzadu je vryto,že sex byl skvělý a aniž si to uvědomuješ toužíš najít stejnou náhradu a už dopředu to vzdáváš.Nějakého psychologa nebo spíš sexuologa bys navštívit měla.Nezačla jsi brát nějakou antikoncepci?nebo nezměnila jsi ji?Na mě takhle působila antikoncepce.Zkusila jsem ji několikrát v životě a pokaždé se mi sex i chlapy zhnusili a změnila se mi i povaha.Z celkem mírumilovné a nehádavé na podrážděnou saň.

Není tady

 

#9 27. 12. 2008 21:11

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Denisko, tohle znam, u me to trva uz jedenact let. Neni to tak extremni jako u Tebe,ale to,co jsem zazivala s clovekem,ktereho jsem uprimne milovala, uz jsem nikdy s nikym nezazila. Milovani je pro me povinnost,ne prijemny zazitek, mam sveho muze rada,ale ma pocit,ze sama v sobe stale drzim toho jedineho, tak jak jsem ho drzela uz od malicka a vzdy to byl muj princ na bilem koni, bohuzel jsem to byla ja hloupa koza,co ho opustila, dodnes toho kroku lituji,ale uz nejde vratit zpet. Ja vim,ze to neni to stejne,ale asi tusim,co citis a mozna i proc mas takovy problem.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#10 3. 1. 2009 19:54

rainbow
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 12. 2008
Příspěvky: 128

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Mám úplně stejné pocity jak Denisa - s tím, že s tím "bývalým" ještě bydlím. Taky jsem uvažovala o návštěve sexuologa. Ale je to takové začarované kolečko. Nemám chu s nikým spát - a proto se nebudu léčit - - - - a neléčím se u sexuologa...a proto nemám chu s niíkým spát!

No k posr.... big_smilebig_smilebig_smile

Upravil(a) rainbow (3. 1. 2009 19:56)


Okamžik, kdy je člověk pánem svého osudu, se nevyskytuje nikdy dvakrát. /Zeyer/

Není tady

 

#11 4. 1. 2009 9:17

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

rainbow napsal(a):

Mám úplně stejné pocity jak Denisa - s tím, že s tím "bývalým" ještě bydlím. Taky jsem uvažovala o návštěve sexuologa. Ale je to takové začarované kolečko. Nemám chu s nikým spát - a proto se nebudu léčit - - - - a neléčím se u sexuologa...a proto nemám chu s niíkým spát!

No k posr.... big_smilebig_smilebig_smile

Mně to přijde normální - když nemám chu něco dělat, proč podnikat kroky k tomu, abych tu chu získala ? Snad abych zapadla do nějaké škatulky "žiji normálně" ?
Až budu mít chu, ale třeba mi to nepůjde se odhodlat, nebudu schopna...... to pak jo, ale proč řešit to, že nemám chu ?


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#12 4. 1. 2009 10:42

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Jestli to není tím, že ti pánové prostě nestojí za to, abys s snimi spala...V tomhle případě nevím, co poradit...není třeba chyba v tom, že to je příliš brzo, příliš uspěchané? Že ten problém má spíš ten pán, co si s tím vzpomněl dřív, než se touhla probudila u Tebe? Já to měla opačně...s BM to nešlo, i kdybych se zlila pod obraz. Měla jsem už v sobě takový blok vůči všemu, že jít s ním do postlele po tom všem, co mi provedl, bylo nad moje síly....

Není tady

 

#13 5. 1. 2009 14:44

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

.

Upravil(a) Oxi (5. 1. 2009 18:59)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#14 5. 1. 2009 22:27

If-If
♥♥-----
Registrovaný: 27. 5. 2008
Příspěvky: 25

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Mám ten stejný problém a můžu říct, že se v sobě fakt taky vůbec nevyznám. Dříve jsem bývala nimfomanka, dělala bych to pořád a snad všude, i když orgasmus jsem skoro neměla ... Po tříleté známosti jsem se rozešla s přítelem, se kterým se mi sex strašně líbil, i když jsem s ním orgasmus měla párkrát za tu dobu. Teď už rok chodím s mužem, který mě při každém milování dovede na vrchol a přesto sex vůbec nepotřebuju.Přistihla jsem se u toho, že jdu radši večer spát, než abych to dělala. Kdybych teď sex vůbec neměla, vůbec by mi to nevadilo.Úplně se vždycky bojím večera, že k tomu zase dojde. Nemám prostě vůbec na to náladu a když už se milujeme, tak "trpím" a říkám si, a už je konec ..... A to mi není ještě ani 30 let ... On o tom samozřejmě vůbec neví a mluvit s ním o tom, to si nedovedu představit, to bych ho hrozně ranila .... sad
Přesto mám přítele hrozně ráda a bojím se toho, že už mě to snad nikdy nebude bavit. A když si představím, že bych chodila s někým jiným, tak je to stejný, prostě na to chu vůbec s nikým nemám ....
Myslím si, že ve mně přesně zůstaly vzpomínky na sex s minulým přítelem, i když mi hodně ublížil a jsem ráda, že jsme od sebe ....Byl hodně vášnivý, šeptal mi při sexu do ucha různý věci a tak, ale můj současný přítel je úplně potichu, což mi hrozně vadí ....
Tak nevím, v čem to je.

Není tady

 

#15 14. 2. 2009 17:31

anitas
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 2

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

no ja mam uplne ten samy problem,je mi 24 a taky me to nebavi :rolleyes

Není tady

 

#16 14. 2. 2009 18:02

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

If-If napsal(a):

... On o tom samozřejmě vůbec neví a mluvit s ním o tom, to si nedovedu představit, to bych ho hrozně ranila .... sad

Myslím si, že ve mně přesně zůstaly vzpomínky na sex s minulým přítelem, i když mi hodně ublížil a jsem ráda, že jsme od sebe ....Byl hodně vášnivý, šeptal mi při sexu do ucha různý věci a tak, ale můj současný přítel je úplně potichu, což mi hrozně vadí ....
Tak nevím, v čem to je.

no, ale právě protože ti to tak vadí, že je potichu, tak bys s ním o tom mluvit měla... říct mu ,co chceš a i  mu říct, že nejsi tak nějak správně natěšená... popřemýšlej... mám za to, že zrovna ty sis tu odpověděla v čem je zakopaný pes smile a ranit ho? myslím...spíš vím... že víc ho raní časem tvé odmítání  sexu... jedna slza ted ho bude bolet mín, nežli pošlapané nitro později... za tu slzu ti poděkuje, ale za to nitro nikoli...

Není tady

 

#17 14. 2. 2009 18:08

kristian
Host

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

If-If napsal(a):

Mám ten stejný problém a můžu říct, že se v sobě fakt taky vůbec nevyznám. Dříve jsem bývala nimfomanka, dělala bych to pořád a snad všude, i když orgasmus jsem skoro neměla ... Po tříleté známosti jsem se rozešla s přítelem, se kterým se mi sex strašně líbil, i když jsem s ním orgasmus měla párkrát za tu dobu. Teď už rok chodím s mužem, který mě při každém milování dovede na vrchol a přesto sex vůbec nepotřebuju.Přistihla jsem se u toho, že jdu radši večer spát, než abych to dělala. Kdybych teď sex vůbec neměla, vůbec by mi to nevadilo.Úplně se vždycky bojím večera, že k tomu zase dojde. Nemám prostě vůbec na to náladu a když už se milujeme, tak "trpím" a říkám si, a už je konec ..... A to mi není ještě ani 30 let ... On o tom samozřejmě vůbec neví a mluvit s ním o tom, to si nedovedu představit, to bych ho hrozně ranila .... sad
Přesto mám přítele hrozně ráda a bojím se toho, že už mě to snad nikdy nebude bavit. A když si představím, že bych chodila s někým jiným, tak je to stejný, prostě na to chu vůbec s nikým nemám ....
Myslím si, že ve mně přesně zůstaly vzpomínky na sex s minulým přítelem, i když mi hodně ublížil a jsem ráda, že jsme od sebe ....Byl hodně vášnivý, šeptal mi při sexu do ucha různý věci a tak, ale můj současný přítel je úplně potichu, což mi hrozně vadí ....
Tak nevím, v čem to je.

A co myslíš,že se vyřeší,když to nechᚠbýt,přetrpíš to a budeš se jen modlit,aby už to bylo.Každý večer budeš trnout,kdy si vzpomene-nediv se,má Tě rád-na milování.A co dovolená,tam budeš jen trpět.....vždy na všechno v partnerství jsme dva.Třeba opravdu netuší,jak moc se obětuješ,jak moc ho mᚠráda,když vlastně u tak něčeho nádherně intimního,jako je milování jen trpíš.Nezbyde nic jiného,než mu tohle vše říci.Nebude to jednoduché.Všichni muži jsme v tomto ohledu blbci,reakce tedy bude následovná.Zavalí Tě výčitkami,že pokud Ti tedy není dost dobrý......blabla....najdi si někoho jiného.Načež se pán tvorstva odebere do hospůdky,příp za kamarády,aby strávil tak zásadní info,pro něj nové a hlavně-silně překvapující,jak vůbec může žena milující se právě s ním být neuspokojena.To všechno přejdi.Na úsěch je zaseto.A dobře.Páníček vystřízliví a bude přemýšlet.Pokorně se vrátí k debatě a tam už je pro Tebe prostor.Tam už Tvá slova budou padat na úrodnou půdu.A pokud si vše vysvětlíte,beze studu a emocí,může Ti to vrátit chvíle,kdy milování bude pro Tebe a partnera tím nejkrásnějším,co mezi lidmi může být.smile

 

#18 14. 2. 2009 18:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

If-If napsal(a):

Mám ten stejný problém a můžu říct, že se v sobě fakt taky vůbec nevyznám. Dříve jsem bývala nimfomanka, dělala bych to pořád a snad všude, i když orgasmus jsem skoro neměla ... Po tříleté známosti jsem se rozešla s přítelem, se kterým se mi sex strašně líbil, i když jsem s ním orgasmus měla párkrát za tu dobu. Teď už rok chodím s mužem, který mě při každém milování dovede na vrchol a přesto sex vůbec nepotřebuju.Přistihla jsem se u toho, že jdu radši večer spát, než abych to dělala. Kdybych teď sex vůbec neměla, vůbec by mi to nevadilo.Úplně se vždycky bojím večera, že k tomu zase dojde. Nemám prostě vůbec na to náladu a když už se milujeme, tak "trpím" a říkám si, a už je konec ..... A to mi není ještě ani 30 let ... On o tom samozřejmě vůbec neví a mluvit s ním o tom, to si nedovedu představit, to bych ho hrozně ranila .... sad
Přesto mám přítele hrozně ráda a bojím se toho, že už mě to snad nikdy nebude bavit. A když si představím, že bych chodila s někým jiným, tak je to stejný, prostě na to chu vůbec s nikým nemám ....
Myslím si, že ve mně přesně zůstaly vzpomínky na sex s minulým přítelem, i když mi hodně ublížil a jsem ráda, že jsme od sebe ....Byl hodně vášnivý, šeptal mi při sexu do ucha různý věci a tak, ale můj současný přítel je úplně potichu, což mi hrozně vadí ....
Tak nevím, v čem to je.

a ty nemᚠpusu ? tyhle řešení miluju roll když je problém, tak o něm musíš tomu druhýmu říct drahá, on nemá křišálovou kouli ani nečte myšlenky. a v sexu je to stejný jako jinde, navíc, tím spíš, že když to neklape v sexu, odrzí se to i jinde wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 14. 2. 2009 18:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

mawoo napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o názor či radu. Před dvěma lety jsem se rozešla s přítelem, kterého jsem velmi a nekriticky milovala. Žili jsme spolu několik let v jedné domácnosti s mými dětmi. Měli jsme spolu velmi intenzívní sexuální vztah. Vždy jsem se snažila příteli vyjít maximálně vstříc a být mu životní oporou. Domnívám se ale, že si ke mně díky tomu časem vybudoval vztah, jaký by náležel spíše jeho matce než přítelkyni. Posléze se zamiloval na diskotéce do jiné ženy a já jsem po několika krušných týdnech tento vztah ukončila, protože se mezi námi nemohl rozhodnout. Problém je však trochu jinde. Od té doby jsem se postupně seznámila s několika muži. Chtěla jsem navázat vztah. Ale absolutně jsem selhala v posteli. Nejdříve jsem to přikládala poslednímu rozchodu a čekala, že problém odezní sám. Ale i nyní, po dvou letech, zcela odmítám sex, mám k němu odpor a vzájemných dotyků se štítím. Cítím se s protějškem dobře pouze do chvíle, než na "to" příjde. Nyní jsem schopna se milovat s mužem pouze, když si předtím dám několik skleniček alkoholu (a tomu se už chci do budoucna opravdu vyhnout). Lidově řečeno, za střízliva se"podívám na chlapa a nic mi to neříká". Mám se svěřit nějakému odborníkovi nebo ještě doufat, že to přejde samo? Děkuji Vám za Vᚠčas, s pozdravem Denisa

Deni, to přejde. Já to tak po posledním rozchodu měla taky, mezi chlapama mi bylo skvěle, dokud to bylo jen tak nezávazný, ale běda, když se mě chtěl nějákej nedej bože dotknout. Byly chvíle, kdy mi i vadilo, že na mě nějákej čumí. Připadala jsem si jako blázen, ale měla jsem na ně totální alergii. A oni samo jako naschvál stupidní dvojsmyslný kecy a nadbíhali kde mohli a já je nemohla ani cítit. První sex od té doby byl taky až potom, co jsem se prostě namazala. Ale tak něják se to časem samo upravilo. i když na tebe koukám, že dva roky, no to by jsi s tím měla něco dělat. Kolik ti je ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 7. 3. 2009 23:58

If-If
♥♥-----
Registrovaný: 27. 5. 2008
Příspěvky: 25

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

"a ty nemᚠpusu ? tyhle řešení miluju roll když je problém, tak o něm musíš tomu druhýmu říct drahá, on nemá křišálovou kouli ani nečte myšlenky. a v sexu je to stejný jako jinde, navíc, tím spíš, že když to neklape v sexu, odrzí se to i jinde"
"

Díky za "rady"! Samozřejmě jsem mu to říkala hned, že by se mi líbilo, kdyby u toho nebyl úplně zticha, že by se mi líbilo, kdyby občas něco zašeptal a tak ... A on? Že on to prostě neumí u toho být nahlas jako já neumím u toho být potichu, že prostě by se nutil do něčeho, co pro něho není přirozený. Tak a teď poraď, drahá smile

Není tady

 

#21 10. 3. 2009 11:09

Jency
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 25

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

mawoo napsal(a):

.....vůbec si nemyslím, že svého bývalého ještě miluji. Poté, co jsme spolu zažili, to už ani není možné. Vídáme se nyní víc než často a nemám tendence uvažovat o tom, že bych se s ním ještě kdy chtěla vyspat... to už není možné.  Nicméně Vám, holky, moc děkuju. Je dobrý slyšet pohledy na věc z úplbně jiné strany :-)

Já byla před lety v podobné situaci. Spravilo se to tím, že jsem pochopila, že láska a sex jsou sice krásné, jdouli ruka v ruce, ale že to není podmínkou...
Na toto téma by spíš měli vědět odpovědět psychologové...
Možná je to nějaký podvědomý vzorec, nebo co, který naběhne v kritické situaci... asi funguje i deziluze, do které upadneš, když si uvědomíš, že věci jsou a mohou být jinak, než je ve tvých představách? Nebo taky určitá forma pruderie, skryté a tebou odmítané ne vědomé úrovni, kdy nejsi ochotna si připustit, že můžeš chtít mít sex i s kýmkoli jiným, než se svým zákonitým manželem...? Nevím, zkus být k sobě upřímná...
Nyní mám partnera, se kterým se milujeme (tzn. je mezi námi láska), ale nesnažíme se ji podmiňovat požadavkem sexu. Prostě tomu necháváme volný průběh. A tak to funguje nejlépe...dokonce bych řekla,  že to funguje mnohem lépe, než v mých předešlých vztazích...

Není tady

 

#22 10. 3. 2009 11:19

Jency
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 25

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

If-If napsal(a):

Přistihla jsem se u toho, že jdu radši večer spát, než abych to dělala. Kdybych teď sex vůbec neměla, vůbec by mi to nevadilo.Úplně se vždycky bojím večera, že k tomu zase dojde. Nemám prostě vůbec na to náladu a když už se milujeme, tak "trpím" a říkám si, a už je konec ..... A to mi není ještě ani 30 let ... On o tom samozřejmě vůbec neví a mluvit s ním o tom, to si nedovedu představit, to bych ho hrozně ranila .... sad
Přesto mám přítele hrozně ráda a bojím se toho, že už mě to snad nikdy nebude bavit. A když si představím, že bych chodila s někým jiným, tak je to stejný, prostě na to chu vůbec s nikým nemám ....
Myslím si, že ve mně přesně zůstaly vzpomínky na sex s minulým přítelem, i když mi hodně ublížil a jsem ráda, že jsme od sebe ....Byl hodně vášnivý, šeptal mi při sexu do ucha různý věci a tak, ale můj současný přítel je úplně potichu, což mi hrozně vadí ....
Tak nevím, v čem to je.

Tak jestli se bojíš se svým nejbližším přítelem mluvit o čemkoli, tak mᚠdoopravdy velký problém... zkus zjistit, proč se bojíš, protože strach nebývá nejvhodnějším pánem a ve vztahu, řekla bych, se to rovná sebevraždě...
Hele, ta nechu, a není to kvůli tomu, že nyní mᚠvíce uspokojení? Jednoduše toho mᚠvíc než potřebuješ?

Není tady

 

#23 11. 3. 2009 22:52

If
♥♥-----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 33

Re: Jak se zbavit odporu k sexu

Jency napsal(a):

If-If napsal(a):

Přistihla jsem se u toho, že jdu radši večer spát, než abych to dělala. Kdybych teď sex vůbec neměla, vůbec by mi to nevadilo.Úplně se vždycky bojím večera, že k tomu zase dojde. Nemám prostě vůbec na to náladu a když už se milujeme, tak "trpím" a říkám si, a už je konec ..... A to mi není ještě ani 30 let ... On o tom samozřejmě vůbec neví a mluvit s ním o tom, to si nedovedu představit, to bych ho hrozně ranila .... sad
Přesto mám přítele hrozně ráda a bojím se toho, že už mě to snad nikdy nebude bavit. A když si představím, že bych chodila s někým jiným, tak je to stejný, prostě na to chu vůbec s nikým nemám ....
Myslím si, že ve mně přesně zůstaly vzpomínky na sex s minulým přítelem, i když mi hodně ublížil a jsem ráda, že jsme od sebe ....Byl hodně vášnivý, šeptal mi při sexu do ucha různý věci a tak, ale můj současný přítel je úplně potichu, což mi hrozně vadí ....
Tak nevím, v čem to je.

Tak jestli se bojíš se svým nejbližším přítelem mluvit o čemkoli, tak mᚠdoopravdy velký problém... zkus zjistit, proč se bojíš, protože strach nebývá nejvhodnějším pánem a ve vztahu, řekla bych, se to rovná sebevraždě...
Hele, ta nechu, a není to kvůli tomu, že nyní mᚠvíce uspokojení? Jednoduše toho mᚠvíc než potřebuješ?

Ale vždy už jsem /viz výše/ psala, že jsem s ním o tom mluvila, takže v tom problém není, v mluvení. Řekl, že on to prostě u toho neumí být nahlas jako já neumím být u toho potichu a že kdyby byl u toho hlučnej a tak, že by to od něho nebylo přirozený a nutil by se do toho ....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů