Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#951 17. 12. 2008 21:16

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

tak Evičko, snad se ti to bude líbit
http://resize.like.cz/images/1229544756ev.jpg

Není tady

 

#952 17. 12. 2008 21:18

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

fool máš to moooc hezké, už si neumím představit u tebe, že by se mi něco nelíbilo
Andrej no nádhera, budeme mít zase krásné freebie
Hani taky krásný, jako vždy

Není tady

 

#953 17. 12. 2008 21:24

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

clare napsal(a):

tak Evičko, snad se ti to bude líbit
http://resize.like.cz/images/1229544756ev.jpg

Hezkýýýýýýýýýýýýýýýýý godlikegodlikegodlikegodlikegodliketummenupp

Není tady

 

#954 17. 12. 2008 21:26

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Fool-pick napsal(a):

Hani děkuji za komentář na MMB já to házela i sem....myslíte že bych tam měla něco změnit????? kapitulationkapitulationkapitulation nějak  mi tam nco schááází hmm

Ale neschází v jednoduchosti je krása mě se to líbí když tam budeš stále něco přidávat tak už to nebude ono


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#955 17. 12. 2008 21:27

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Clare tummenupp


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#956 17. 12. 2008 21:28

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Jéééééééééééé a zapoměla jsem na Andrejku  tummenupp ohnostroj godlike pussa


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#957 17. 12. 2008 21:29

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Není tady

 

#958 17. 12. 2008 21:31

Fool-pick
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 3. 2007
Příspěvky: 4295

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

holky díííííííky pussa

clar nádhera tummenupptummenupp

ndrejko ohňostroj paráda na ten jsem se těšila celý den godlikegodlikegodlike


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/shm1ZF8.jpghttp://lb2f.lilypie.com/shm1p2.png


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/sqrfkpi.jpghttp://lbyf.lilypie.com/sqrfp2.png

Není tady

 

#959 17. 12. 2008 22:13

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

FOOl.... také se mi to moc líbí a určitě bych nic neměnila... Má to své kouzlo................

Clare..... moc krásný, jemný Ráček... ten pro Fool..

Andrejko.... ohňostroj naprosto skvělý.......

Hani...... skvělá volba výběru fotek pro Fool.... Má krásné fotečky...radost s nimi dělat, že..?


Nějak mi ten Ráček pro Evinku stále neseděl... a teď se mi zdá, že jsem na to přišla..... To pozadí bylo moc tmavé...... co myslíte..?
Ale možná, že už mi z toho dnes  hrabe....cool dumbom

Přeji dooobrooouuuu....kapitulationkapitulation


http://imb.lide.cz/big/4948BDFAC2D41C9AF2880100.jpg

http://imb.lide.cz/big/49496A2455782BE5208B0100.jpg

Upravil(a) Štěpánka.Š (17. 12. 2008 22:17)

Není tady

 

#960 17. 12. 2008 22:28

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

štěpánko mě se ti líbí obě, nádhera, je moc dobře, že jsi s gimpem začla, jsi talent jako fool

Není tady

 

#961 17. 12. 2008 22:39

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

clare napsal(a):

štěpánko mě se ti líbí obě, nádhera, je moc dobře, že jsi s gimpem začla, jsi talent jako fool

Štěpánka dělá v photoshopu gloria ale je skvělá takto rychle se vše naučit


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#962 17. 12. 2008 22:43

Fool-pick
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 3. 2007
Příspěvky: 4295

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

holky jsem tele,ale najednou mi nejde template..je mi jasné,že to najednou není vina gimpu dumbom ale moje...můžete mi sem prosím někdo hodit zjednodušený návod jak to děláte vy?????Z BC jsem zamotaná ještě víc hmm


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/shm1ZF8.jpghttp://lb2f.lilypie.com/shm1p2.png


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/sqrfkpi.jpghttp://lbyf.lilypie.com/sqrfp2.png

Není tady

 

#963 17. 12. 2008 22:45

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

no jo, pravda

Není tady

 

#964 17. 12. 2008 22:46

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

fool díky za komentářev mmb
s template ti neporadím, ještě jsem ho nezkoušela

Není tady

 

#965 17. 12. 2008 22:55

Fool-pick
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 3. 2007
Příspěvky: 4295

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

už to mááááááááááááááááááááááááááám big_smile


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/shm1ZF8.jpghttp://lb2f.lilypie.com/shm1p2.png


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/sqrfkpi.jpghttp://lbyf.lilypie.com/sqrfp2.png

Není tady

 

#966 17. 12. 2008 23:00

EvaR
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 4. 2006
Příspěvky: 1906
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

clare napsal(a):

tak Evičko, snad se ti to bude líbit
http://resize.like.cz/images/1229544756ev.jpg

Clare to je NÁDHERNÉ tummenupptummenupptummenupp líbí se mi to strašně moc pussa já tyhle něžné věci neumím, tak jsem ráda, že je můžu mít aspoň prostřednictvím Vás... opravdu jsem nadšená, udělala si mi velikánskou radost ..... jupí jupí jupí .... moc děkuji godlikegodlikegodlike si úžasná !

Prosím original na mail e--v--a@seznam.cz díky pussa hjarta

Není tady

 

#967 17. 12. 2008 23:02

EvaR
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 4. 2006
Příspěvky: 1906
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

... a já jsem také nezahálela.... koukala jsem na ty tvoje krásné klučíky..... a hned mi padla do oka jedna fotečka.... takže jsem nelenila a tady milá Clare ráček pro tebe......

http://resize.like.cz/images/1229552764C.jpg

Upravil(a) EvaR (17. 12. 2008 23:27)

Není tady

 

#968 17. 12. 2008 23:05

EvaR
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 4. 2006
Příspěvky: 1906
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Štěpánko ... ty si detailistka.... mně se také líbí obě dvě verze toho ráčku pro mně, ale rozumím ti... já to mám obdobné.... jakmile mi tam neladí třeba jen maličkost malinká.... jsem schopná kvůli tomu rozvrtat celý obrázek....

Není tady

 

#969 17. 12. 2008 23:06

EvaR
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 4. 2006
Příspěvky: 1906
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

... všem krásnou ničím nerušenou dobrou noc sova

Není tady

 

#970 17. 12. 2008 23:20

Fool-pick
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 3. 2007
Příspěvky: 4295

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

http://resize.like.cz/images/1229552401milujiteKopie.jpg


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/shm1ZF8.jpghttp://lb2f.lilypie.com/shm1p2.png


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/sqrfkpi.jpghttp://lbyf.lilypie.com/sqrfp2.png

Není tady

 

#971 17. 12. 2008 23:21

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Fool mě picne godlike godlike godlike godlike tummenupp


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#972 17. 12. 2008 23:36

Fool-pick
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 3. 2007
Příspěvky: 4295

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

jejda tak to já radši nnic tvořit nebudu...nechci aby mojí maminku piclo graterlol pussa

čarodějka napsal(a):

Fool mě picne godlike godlike godlike godlike tummenupp

Upravil(a) Fool-pick (18. 12. 2008 0:06)


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/shm1ZF8.jpghttp://lb2f.lilypie.com/shm1p2.png


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/sqrfkpi.jpghttp://lbyf.lilypie.com/sqrfp2.png

Není tady

 

#973 18. 12. 2008 7:42

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Clare, Evčo, Fool, to je krása nesmírná....
Holky vy jste talenti a šikulky big_smile

Andrej díky za odkaz, to potěší, že se to někomu hodí big_smile
Tak snad ta práce není zbytečná smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#974 18. 12. 2008 8:50

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Evi.....
                    Fool....
                                      Clare......
                                                                  NÁDHERA..........!!!!


VŠEM POHODOVÝ DEN....smile  smile  smile  smile

Není tady

 

#975 18. 12. 2008 9:06

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.8

Evičko mooooc moooc ti díky, je to nádherný, taky prosím poslat na kajgrova.tana@post.cz
Fool no to suprový!!!!! to je z toho template? budu to muset taky zkusit

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů