Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 12. 2008 15:10

schlaufova
♥------
Registrovaný: 5. 12. 2008
Příspěvky: 2

nastup do prace po rod.dovolene

Dobrý den. Moc Vás prosím o radu. Po 3 leté RD jsem požádala zaměstnavatele o neplacené volno do 4 let věku dítěte, s čímž souhlasil.Jelikož se tato doba již blíží, byla jsem se informovat ohledně mého návratu do práce. Pan zaměstnavatel mě ale nemile překvapil, když mi s úsměvem na tváři sdělil, že je povinen mi držet místo pouze do 3 let věku dítěte a teď mám zkrátka smůlu. A nebo mě chce přeložit do jiného města vzdáleného 100km ale ve smlouve mam misto meho pracoviste Praha co mám dělat a na co mám právo?Dekuji

Není tady

 

#2 5. 12. 2008 20:14

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: nastup do prace po rod.dovolene

POradím jediné, na www.aperio.cz je právní poradna zdarma, určitě tam najdete podobný dotaz. Vybavuju si, že pokud zaměstnavatel souhlasil s volnem do 4 let dítěte, tak je povinen vám místo nabídnout.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 5. 12. 2008 20:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: nastup do prace po rod.dovolene

v té smlouvě by muselo být napsané místo výkonu práce


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů