Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 5. 12. 2008 15:38

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

aprill napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

Martinka1 napsal(a):


Jo jo, tohle se učím, být s přítelem doma a dělat si svoje.
Občas mám potřebu aby se mi věnoval, já větší než on... ale učím se, že chlap občas tu svoji jeskyni potřebuje :-) A jeho "jeskyně" jsou počítače.

No já mám taky jeden, tak to pak vypadá tak, že já u počítače, on u počítače (jiného :-) Taková počítačová domácnost :-)

Ehm, my to máme tak, že já u počítače a on u notebooku a furt se pereme o ten kabel na internet...big_smile

Proč nemáte wifinu?

Jo jo :-) My máme a můžeme si notebooky nosit po celým bytě a máme internet všude... dokonce to funguje i kolem baráku :-)

Není tady

 

#77 5. 12. 2008 15:46

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

aprill napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

Martinka1 napsal(a):


Jo jo, tohle se učím, být s přítelem doma a dělat si svoje.
Občas mám potřebu aby se mi věnoval, já větší než on... ale učím se, že chlap občas tu svoji jeskyni potřebuje :-) A jeho "jeskyně" jsou počítače.

No já mám taky jeden, tak to pak vypadá tak, že já u počítače, on u počítače (jiného :-) Taková počítačová domácnost :-)

Ehm, my to máme tak, že já u počítače a on u notebooku a furt se pereme o ten kabel na internet...big_smile

Proč nemáte wifinu?

Tu jsme měli úplně na začátku, co jsme sem zaváděli internet a věčně to nefungovalo...


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#78 5. 12. 2008 15:47

Malaika
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 10. 2007
Příspěvky: 112

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Martinko, tak v tomto pripade by nebylo co resit - ja bych proste jen v garsonce s nikym byt nemohla :-)
Hry mu samozrejme nezakazuju, ale kdyz by bylo dite, to snad se vzchopi.....
Programator- umim si predstavit...... smile


Martinka1 napsal(a):

Malaiko - a co kdybyste bydleli v garsonce? Buď ráda, že máte 2+1, jak jsem pochopila :-)
Já jsem s přítelem bydlela v garsonce přes 2 roky, sice nehraje PC hry, ale je programátor, tudíž z práce k počítači, od počítače do postele (později než já), ráno k počítači a od počítače do práce (taktéž k počítači).
Zezačátku jsem to strašně řešila, ale musela jsem se s tím srovnat - jinak bysme spolu nemohli být.
Teď krátce bydlíme v 3+kk - přítel je u počítače - resp. u počítačů pořád (v obýváku+kk), ale já si můžu zalízt do ložnice nebo malýho pokojíku. Dokonce jsme zašli už tak daleko, že jsme si jednou psali přes zeď!!! přes ICQ :-)

No a co se týká toho zakazování her - to nefunguje. Na to musí přijít sám, že nechce hrát. Jinak když se bude mít rozhodovat mezi Tebou a hrami - tak vyhrají hry. (Jeden z mých býv. vztahů právě na tohle dojel. 1/2 roku nehrál (hry), a když odjela na týdenní dovolenou, uvědomil si, že takhle ne, a byl konec).

Není tady

 

#79 5. 12. 2008 15:50

Malaika
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 10. 2007
Příspěvky: 112

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Jo souhlasim, ale tam slo i o malickosti..byt doma sama, ne vypadnout.... nabarvit si hlavu, pustit hudbu......
Ponorku mam, jasne, kdyz bych byla jeste zamilovana, tohle neresim.....
Ja chodim vice ven.....s kamaradkou atd..
Ale ja psala, ze on nenavidi cestovani.... sama jezdit nechci, ale budu muset a i se vlastne i tesim, jenze jemu se moc nelibi ani to.....(ze bych jela sama)
nejradsi by, abychom oba hnili doma dalsich 30 let.....

Není tady

 

#80 5. 12. 2008 15:51

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Malaika napsal(a):

Martinko, tak v tomto pripade by nebylo co resit - ja bych proste jen v garsonce s nikym byt nemohla :-)
Hry mu samozrejme nezakazuju, ale kdyz by bylo dite, to snad se vzchopi.....
Programator- umim si predstavit...... smile


Martinka1 napsal(a):

Malaiko - a co kdybyste bydleli v garsonce? Buď ráda, že máte 2+1, jak jsem pochopila :-)
Já jsem s přítelem bydlela v garsonce přes 2 roky, sice nehraje PC hry, ale je programátor, tudíž z práce k počítači, od počítače do postele (později než já), ráno k počítači a od počítače do práce (taktéž k počítači).
Zezačátku jsem to strašně řešila, ale musela jsem se s tím srovnat - jinak bysme spolu nemohli být.
Teď krátce bydlíme v 3+kk - přítel je u počítače - resp. u počítačů pořád (v obýváku+kk), ale já si můžu zalízt do ložnice nebo malýho pokojíku. Dokonce jsme zašli už tak daleko, že jsme si jednou psali přes zeď!!! přes ICQ :-)

No a co se týká toho zakazování her - to nefunguje. Na to musí přijít sám, že nechce hrát. Jinak když se bude mít rozhodovat mezi Tebou a hrami - tak vyhrají hry. (Jeden z mých býv. vztahů právě na tohle dojel. 1/2 roku nehrál (hry), a když odjela na týdenní dovolenou, uvědomil si, že takhle ne, a byl konec).

hlavně tím dítětem nic neřeš...smile to stejně povahu nezmění


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#81 5. 12. 2008 16:01

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Malaika napsal(a):

Martinko, tak v tomto pripade by nebylo co resit - ja bych proste jen v garsonce s nikym byt nemohla :-)
Hry mu samozrejme nezakazuju, ale kdyz by bylo dite, to snad se vzchopi.....
Programator- umim si predstavit...... smile

Zvykla by sis :-) Já jsem si pořídila garsonku a pak se seznámila s přítelem. Jinde jsme spolu tenkrát být nemohli. A já moc stála o to, aby se mnou bydlel. To jsem ovšem netušila, jak to bude vypadat s počítačema :-)
Ale zvládli jsme to.
Vůbec, já jsem nakonec strašně moc vděčná za to, že jsme bydleli v té garsonce... byla to škola. Když bysme rovnou bydleli ve větším bytě jako teď, tak bych se se spoustou věcí nemusela vyrovnávat a možná by mi to do budoucna chybělo. Jak píšu, byla to škola.
Teď máme 3 pokoje a kromě toho, že máme víc místa... psychicky je rozdíl snad v tom, že když jsme každý v jiném pokoji, že na sebe nevidíme. Jinak stejně víš, že partner je doma, a je to jiné než když doma není - i když jsi v jiném pokoji.

Dítě - nesázela bych na to, že to bude jinak...
Spíš bych řekla, že buď se přizpůsobíš, nebo si musíš hledat jinýho chlapa.
On se změní jedině když ON bude chtít a bude mít MOTIVACI... Ty ho nepředěláš.

No taky by mi vadilo, kdyby chlap nikdy nikam nešel... on nenavštěvuje ani svoje rodiče? Že by třeba odjel na víkend?
Jestli se mu nelíbí, že bys jela sama... tak to má fakt smůlu, ne? Když nechce jet on, ok, nemůžeš mu to nařídit. Ale snad ho nebudeš poslouchat, že nesmíš jet ani Ty dumbom To by byl konec.

Ale jinak - držím palce, soužití s partnerem je zezačátku hodně o kompromisech atd., zvlášť pokud jsi předtím s nikým takhle nebydlela. I pro mě to zezačátku byl nářez.

Není tady

 

#82 5. 12. 2008 16:05

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Mně to pořád připadá, že spolu máte málo společného a jestli už to je takové na začátku...sad


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#83 5. 12. 2008 16:08

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Želvička17 napsal(a):

Mně to pořád připadá, že spolu máte málo společného a jestli už to je takové na začátku...sad

Možná jsi přehlédla, pokud se nepletu, 1/2 roku spolu bydlí - ale chodí spolu 8 let!!!

Teda pardon, 7 let :-)

Upravil(a) Martinka1 (5. 12. 2008 16:08)

Není tady

 

#84 5. 12. 2008 16:24

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Malaiko... možná by stálo za to popřemýšlet nad tím, jestli s tímhle chlapem ještě chceš být? Jestli Ti i teď vyhovuje? Možná před 7 lety byl jiný, nebo Tys byla jiná... Jestli vztah nejede ze setrvačnosti...
A ještě jedna otázka... pokud jsem to dobře pochopila že jste spolu 7 let... přítel si Tě nechce vzít? Nechce mít dítě? Má to vůbec budoucnost?
Když si představíš, že by se nezměnil a byl takovýhle dalších 30 let... jak Ti při tom je? (I když zase Vaše děti by velmi brzy uměly ovládat počítač :-)

Není tady

 

#85 5. 12. 2008 16:34

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Souhlasím s martinkou, chce se to opravdu zamyslet na budoucnosti vašeho vztahu, jestli to je to pravé ořechové. Manža když se mnou začal chodit, a pak přišlo na první milování, tak mě říká a bereš antiko a já že né. On - hm tak budeme mít miminko. A za rok a půl jsme se braly, syn se nám narodil, až dva roky po svatbě, ale já věděla, že je to chlap, kterého chci.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#86 5. 12. 2008 17:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Ja som bola spolužitím s rodičmi nútená naučiť sa "vnútornej emigrácii". Buď sa zamknem do kúpeľne - a nepustím wink - alebo si dám slúchadlá na uši, vezmem knižku a okolo mňa môžu aj Eskimáci padať, je mi to jedno. Prípadne si pustím PC, rovnako slúchadlá... a rodičia mnou musia mykať, keď niečo chcú. Keď to urobia tretíkrát, veida, že bude Etna dumbom supermario , takže si to rozmyslia. Skús ho tiež naučiť porozumieť tvojim signálom.
Na druhej strane: teraz bývam sama a vychutnávam si to, ale poznám najmenej troch mužov, s ktorými si viem predstaviť spolunažívanie. Všetci majú zhruba rovnakú potrebu súkromia alebo spoločnsoti ako ja, a to je dobre. stolt Inak, pomáha to aj ubližších kamošiek, lebo pri všetkej úcte ma desia ženy, ktoré ma poznajú dva týždne aj s cestou a majú potrebu tráviť spolu každú voľnú minútu. skurt To som zažila hlavne v zahraničí a úprimne: dosť mi to liezlo na nervy. Chápem osamelosť ľudí vytrhnutých zo svojho prostreida, ale: Ja som rada s ľuďmi, ale som rada aj sama so sebou a oboje potrebujem v primeranej miere. rock
Ozaj: Nepomohlo by ti, keby si občas šla niekam bez neho TY? Keď sa jemu nechce? Trebárs na celý - osamelý - víkend na kopanice?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#87 5. 12. 2008 17:41

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Malaiko, jestli po něm něco chceš, tak nic nenazačuj, ale řekni mu to! Jen musíš mít dopředu rozmyšlené, co uděláš, jestli on to nebude chtít akceptovat... jestli, když bude trvat na dosavadním způsobu života, to vydržíš celý život. No a na sliby, že se změní, nedej - ber jen činy!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#88 5. 12. 2008 18:05

Malaika
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 10. 2007
Příspěvky: 112

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Marti, vzit se chceme....to bylo takovy blby se brat, kdyz jsme nebydleli spolu, ale neni to priorita...dite moc chce, bohuzel se nam nedari pocit (z me strany).... jistá setrvačnost tam je... takový přechozený vztah...těch 7 let jsme se nehli z místa, víkendy přes kopírák....
já už jsem teď jinde, mě on přijde pořád jako 22-23 člověk...takový mimino....

no právě když si tenhle život představím, jsem totálně zoufalá....


Martinka1 napsal(a):

Malaiko... možná by stálo za to popřemýšlet nad tím, jestli s tímhle chlapem ještě chceš být? Jestli Ti i teď vyhovuje? Možná před 7 lety byl jiný, nebo Tys byla jiná... Jestli vztah nejede ze setrvačnosti...
A ještě jedna otázka... pokud jsem to dobře pochopila že jste spolu 7 let... přítel si Tě nechce vzít? Nechce mít dítě? Má to vůbec budoucnost?
Když si představíš, že by se nezměnil a byl takovýhle dalších 30 let... jak Ti při tom je? (I když zase Vaše děti by velmi brzy uměly ovládat počítač :-)

Není tady

 

#89 5. 12. 2008 18:08

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Malaiko, pokud ty sama něco nezačneš dělat, tak se nic nestane!!!!!!!! Tvůj přítel si z tebe dělá svůj obraz, a ty mu povoluješ!!!!


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#90 5. 12. 2008 18:08

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Malaika napsal(a):

no právě když si tenhle život představím, jsem totálně zoufalá....

http://fora.babinet.cz/img/avatars/35423.gif


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#91 5. 12. 2008 18:10

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Malaika napsal(a):

Marti, vzit se chceme....to bylo takovy blby se brat, kdyz jsme nebydleli spolu, ale neni to priorita...dite moc chce, bohuzel se nam nedari pocit (z me strany).... jistá setrvačnost tam je... takový přechozený vztah...těch 7 let jsme se nehli z místa, víkendy přes kopírák....
já už jsem teď jinde, mě on přijde pořád jako 22-23 člověk...takový mimino....

no právě když si tenhle život představím, jsem totálně zoufalá....

Hm... no právě. Z toho co píšeš mi připadá, že to přechozený je.
A rozumím Ti, jak to myslíš, že je pořád jako mimino.
Mám kamaráda, se kterým jsem chodila když mi bylo 17.
Sem tam se s ním občas potkám. A je pořád stejnej!!! I když mu je už 32.
Takže to chápu.

Bohužel, když jsou spolu 2 lidi, a jeden se vyvíjí a druhý ne - zákonitě to vede k rozchodu (nebo k takovému vztahu, jaký máte)...

Můžeš se o takovéhleho chlapa/mimino opřít?
Uživí vás, až budeš na mateřský?
Když už spolu 1/2 roku bydlíte, pořád neplánujete svatbu? Pokoušíte se o mimčo bez svatby? V tomhle jsem staromódní...
Ono mu to takhle vyhovuje, takže nebude měnit NIC. Tobě to ale nevyhovuje...

Není tady

 

#92 5. 12. 2008 18:20

panthe
♥♥-----
Registrovaný: 4. 9. 2008
Příspěvky: 37

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

nejde mi se neozvat,jako kdybych četla svůj příběh ještě před rokem.
6 let společného žití,hygiena taktéž minimální,místo počítače u nás byla televize.Vzala jsem si ho.Před svatbou stejné pochyby jako máš ty ted,několik tvých myšlenek jsou uplně totožné s mými.Taky jsem s jeho přístupem neměla chut na intimnosti.Měla jsem ho ráda,ted vím,že to byl zvyk,strach udělat ten radikální krok.Byli jsme jako mladší  bratr a velká sestra.
Rok po svatbě jsem si uvědomila,že to byla chyba a že jsem měla poslouchat své pocity už před svatbou...Odešla jsem...rok po svatbě.Naštěstí jsme nestihli děti.
Bylo to nejlepší rozhodnutí mého života.Nikdy jsem nelitovala kvůli sobě.Spíš mi bylo líto jeho,ale to je jiná kapitola.
Takže moc držím palce,at to nedoapdne jako u nás,ale myslím,že je potřeba s tímto stavem něco dělat,protože pokud ne,bude to v tobě jen sílit,nevěřím,že se dá zvyknout a muži sami v tomhle problém nevidí...

Není tady

 

#93 5. 12. 2008 19:00

majka.r.63
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 349

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Malaiko, my jsme kdysi bydleli v bytě 2+0 s dvěma dětma. Když jsem si chtěla dojít v klidu na WC, tak jsem prostě požádala manžela, že si chci "posedět", aby si pustil hudbu (třeba rádio) a nechodil do chodby. A fungovalo to. Nebo jsem mu oznámila, že dělám ženskou údržbu a chci soukromí. Třeba najdeš nějaký způsob, jak se s přítelem domluvit.

Není tady

 

#94 5. 12. 2008 19:12

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Můj manžel je naštěstí   společenský, a schází se s přáteli, a já zase svými kámoškami. Kdyby jsme měli být pořád doma jen spolu, tak bysme si asi po čase lezli na nervy.

Není tady

 

#95 5. 12. 2008 19:22

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

majka.r.63 napsal(a):

Malaiko, my jsme kdysi bydleli v bytě 2+0 s dvěma dětma. Když jsem si chtěla dojít v klidu na WC, tak jsem prostě požádala manžela, že si chci "posedět", aby si pustil hudbu (třeba rádio) a nechodil do chodby. A fungovalo to. Nebo jsem mu oznámila, že dělám ženskou údržbu a chci soukromí. Třeba najdeš nějaký způsob, jak se s přítelem domluvit.

Já jsem s našima bydlela v 2+1 a mám dva sourozence :-) Tj. 5 lidí.
Když jsem byla malá (znám z vyprávění) tak v garsonce bydlela máma, táta, já (mimino) a tátova nejmladší ségra. Tj. 4 lidi :-)
Takže primárně to není o velikosti bytu (i když i na tom záleží), ale o vztazích.

Není tady

 

#96 5. 12. 2008 19:33

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Ne - když mi to jde na nervy, jdu já


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#97 5. 12. 2008 19:53

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Nedoma napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Klubko napsal(a):

Jen takový otázka. A když jste se seznámili, tak byl voňavý? Já bych totiž už z principu nemohla být s chlapem,který mí páchne. Nemyslím, který se nepoužívá deodorant. Ale ten chlap vám přeci musí vonět.
Asi jsem chodila se samými voňavými:)

Pivar nebude vonet, ani kdyby se na hlavu stavel:)

Mnohem horší jsou psejčkaři...big_smile

tak s tím nemám zkušenost, bohužel žádného zajímavého neznám, to byl měl možná m. smůlu:)

Není tady

 

#98 5. 12. 2008 22:44

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

Taky bych toho mého nejradši poslala do nějaké hospody, jinak doma pořád chodí, klape pantoflema a uklízí a uklízí. A s tím úklidem mě terorizuje a chce abych ho následovala. Navíc mám strach, že něco důležitého spálí, protože ten koš vynáší snad několikrát denně.

Není tady

 

#99 6. 12. 2008 9:57

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

luminka napsal(a):

Taky bych toho mého nejradši poslala do nějaké hospody, jinak doma pořád chodí, klape pantoflema a uklízí a uklízí. A s tím úklidem mě terorizuje a chce abych ho následovala. Navíc mám strach, že něco důležitého spálí, protože ten koš vynáší snad několikrát denně.

To jako fakt?


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#100 6. 12. 2008 10:24

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Taky Vám některé vadí, že Váš muž NIKDY NIKAM nejde?

luminka napsal(a):

Taky bych toho mého nejradši poslala do nějaké hospody, jinak doma pořád chodí, klape pantoflema a uklízí a uklízí. A s tím úklidem mě terorizuje a chce abych ho následovala. Navíc mám strach, že něco důležitého spálí, protože ten koš vynáší snad několikrát denně.

Tak udržuj domácnost ty a manžel si najde jiného koníčka lol .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů