Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 4. 12. 2008 12:21

host5522
Host

zasklení lodžie

Mám byt s velkou lodžií, kterou bych si chtěla nechat zasklít.

Jelikož bydlím ve zvýšeném přízemí, chci aby do výšky zábradlí byl materiál neprůhledný a prosklení bylo od zábradlí až ke stropu. Taky bych ráda, aby se zasklení dalo zamykat.

Ale nemůžu se rozhodnout, jestli budou lepší skla s rámy a nebo bezrámové provedení... A jestli tři nebo čtyři skleněné desky...? (délka je něco málo přes 4 metry)

Máte prosím nějaké tipy, co po firmě chtít, co si ohlídat atd.

Co je užitečné udělat a nebo naopak nedělat? smile
Jaké jsou vaše zkušenosti se zaskleným balkonem?

Díky moc.

Upravil(a) yellow108 (4. 12. 2008 12:26)

#2 4. 12. 2008 21:48

janinka_v
♥♥♥♥♥♥-

Re: zasklení lodžie

yellow108 napsal(a):

Mám byt s velkou lodžií, kterou bych si chtěla nechat zasklít.

Jelikož bydlím ve zvýšeném přízemí, chci aby do výšky zábradlí byl materiál neprůhledný a prosklení bylo od zábradlí až ke stropu. Taky bych ráda, aby se zasklení dalo zamykat.

Ale nemůžu se rozhodnout, jestli budou lepší skla s rámy a nebo bezrámové provedení... A jestli tři nebo čtyři skleněné desky...? (délka je něco málo přes 4 metry)

Máte prosím nějaké tipy, co po firmě chtít, co si ohlídat atd.

Co je užitečné udělat a nebo naopak nedělat? smile
Jaké jsou vaše zkušenosti se zaskleným balkonem?

Díky moc.

A tam kde bydlíš to nikdo nemá?? My máme byt ve zvýšeném přízemí, ale bydlíme na malém městě, takže to moc neřešíme... Sousedi mají zaklené lodžie, nevýhodu v tom vidím - hrozitánsky se potí, teče po tom skle voda, takže to buď musíš mít neustále otevřený, aby proudil vzduch anebo si zvyknout...

Možná, jestli to dělᚠkvůli bezpečnosti, bych investovala do fólii na okna a dveře od balkónu...

A jestli se rozhodneš po tom zasklení, tak bych volila spíš čtyři desky, do větší plochy když se opírá vítr - no měla bych strach, a radši s rámem - přijde mi to takový stabilnější...

Asi jsem ti moc nepomohla... vissla

Krystof - leden 2012

Cap nebo vrana - duben 2016

Není tady

#3 6. 12. 2008 21:49

amba
♥♥♥♥♥--

Já mám zasklenou terasu 10m dlouhou a jsem spokojená, vlastně nadšená. Mám systém bez rámů a sklo je tvrzené, odolné i proti průstřelu. Zabezpečené je pevnou, i když plastovou jakousi  kličkou, nebo jak bych to nazvala, která zapadá do kovového základního rámu, ve kterém celý systém "běhá".  Bez úhony přežila všechny vichřice.  Bydlím ve 3. patře  a na kopci, s otevřeným výhledem, takže při zátěžové zkoušce  obstála. Tento systém má tu výhodu, že když chceš, můžeš si všechno odsunout na stranu - jako by tam žádné zasklení nebylo.
Mně se sklo vůbec nepotí,  mám tam kytky, ale nesuším tam prádlo. Běžně větrám. Jen když mrzne a otevřu dveře, tak se na chviličku zamlží, ale hned je to pryč. Jinak, i když mrzne a je slunečný den, nemusím  na straně u terasy topit, krásně mi to vyhřeje - kolem 25 st.

Dělala mi to firma, při vyměření mi všechno řekli a ukázali a z toho jsem si vybrala. Raději se poraď s nějakou odbornou firmou, aby ti na místě řekli , jaké mᚠmožnosti a dali ti konkrétní informace k tomu, co si vybereš.

Není tady

#4 14. 8. 2014 14:45

Marie78
♥------

Mám zasklenou lodžii a jsem šastná. Vřele vám to doporučuji pokud se ještě někdo nerozhodl. Není to nijak moc drahé a rychle udělané. Mám tuhle verzi http://www.proplast-k.cz/zaskleni-balko … ermoplus-/ a nemůžu si ztěžovat.

Není tady

#5 14. 8. 2014 16:16

karfice
♥♥♥♥---

Marie78 napsal(a):

Mám zasklenou lodžii a jsem šastná. Vřele vám to doporučuji pokud se ještě někdo nerozhodl. Není to nijak moc drahé a rychle udělané. Mám tuhle verzi http://www.proplast-k.cz/zaskleni-balko … ermoplus-/ a nemůžu si ztěžovat.

Kecy, zase spam kurec.

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí