Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 10. 12. 2008 10:27

Somaia
Host

Re: rodiče

ffly napsal(a):

Kukačko stojím za tebou. Klidně si odnesu ban s tebou.

tak si budeme měsíc všechny  jen esemeskovat lol

Upravil(a) Somaia (10. 12. 2008 10:28)

 

#127 10. 12. 2008 10:30

Somaia
Host

Re: rodiče

Želvička17 napsal(a):

No Ando, mně vždycky napadne - z kterépak příručky je toto opsáno? Nebo - kterýpak psycholog to měl zase kde seminář? Spíš se tomu směju. Nechtělo by se mi být bloknutá kvůli té osobě, tady je spousta jiných lidí, se kterými je radost si psát a diskutovat.smile

tobě ještě nestojí za to být bloknutá , ale jsou lidi, kterým se z návalu informací prostě ustrhlo na džbánu ucho, tomu naprosto rozumím a chápu  ... lol

Upravil(a) Somaia (10. 12. 2008 10:31)

 

#128 10. 12. 2008 10:35

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: rodiče

Somaia napsal(a):

ffly napsal(a):

Kukačko stojím za tebou. Klidně si odnesu ban s tebou.

tak si budeme měsíc všechny  jen esemeskovat lol

big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
My si založíme totiž jinou diskuzi na jiném serveru - a tam to bude bez blokace smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#129 10. 12. 2008 10:43

majkafa
Host

Re: rodiče

Co k tomu říct?
Jenom se usmívám.
A děkuji vám za zajímavé náměty k přemýšlení.
Přeji vám všechno dobré. BI.

 

#130 10. 12. 2008 10:56

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: rodiče

majkafa napsal(a):

Co k tomu říct?
Jenom se usmívám.
A děkuji vám za zajímavé náměty k přemýšlení.
Přeji vám všechno dobré. BI.

Tak hlavně že se všichni usmíváme smile Posílám úsměv. pussa


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#131 10. 12. 2008 13:01

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: rodiče

Jejde, tady už se jedná nějak...narovinu....nebo co.

Majkafo, myslím, žes dost ulítla Absolutně s tvým názorem nesouhlasím. Znovu jsem si četla 1. kukaččin příspěvek a je z něj cítit nejvíc starost o rodiče. Upřímná čistá otevřená zpověď. Kdo to udělá? Opravdu ne každý by takto odkryl karty.

Tys za tím cítila vměšování a manipulaci. Ta tam není. Ale pokud ji¨tam  , a asi jako jediná vnímáš, tak ti doporučiji tvé oblíbené zrcadlo.

V tomto případě by pisatelka zasloužila příspěvky, které jí jakkoliv pomohou, nevyjímaje ani tvé doporučení o nemanipulaci a nevměšování, ale lze to napsat i tak, aby to bylo skutečně jen doporučení a jeden názor na věc. Ono, jak jsem psala, když dva (dvě) dělají totéž, není to totéž. Nepochybuju, že někdo (mám na mysli konkr. přispěvatelku) by to dokázal napsat názor stroze, jednoznačně, úsečně a trefně, ale to každý opravdu nedokáže. Pokud bys zůstala sama sebou, máš určitě co světu říct. Jinak je to o h......, no ..ztráta času.

Není tady

 

#132 10. 12. 2008 13:03

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: rodiče

Já myslím, že nemá smysl posílát někoho někam, kde už dávno je...smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#133 10. 12. 2008 14:16

x21365
Host

Re: rodiče

lol.....jj, co sto hove.n, dvěstě hove.n

Kuki, du do toho s tebou  - toho banu stoltstolttummenupp

 

#134 10. 12. 2008 14:20

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: rodiče

Hlavně aby si nezačaly trhat občanky big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#135 10. 12. 2008 14:23

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: rodiče

KALIK napsal(a):

Hlavně aby si nezačaly trhat občanky big_smile

Nebo občany gloria

Není tady

 

#136 10. 12. 2008 14:23

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: rodiče

To půjde dost těžko páč jsou zalitý v tom plastu nebo co to je ..  cool vissla


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#137 10. 12. 2008 14:23

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: rodiče

teda občanky né občanky a už vůbec ne občané lol tongue


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#138 10. 12. 2008 14:24

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: rodiče

Když se chce, všechno jde. Případně pomůžou nůžky smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#139 10. 12. 2008 14:26

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: rodiče

No to jooo ale zase tady nesedí potom termíny - technický, jelikož nůžkama se stříhá ...ale to je fuk ..porcovat se dá všelijak tongue


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#140 10. 12. 2008 14:30

x21365
Host

Re: rodiče

Kaliku, na tebe jedině bez nůžek   stoltbig_smile
Amriano , ty občanko tummenuppgodlikelol

 

#141 10. 12. 2008 14:32

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: rodiče

Já nic .. to si začal Kalik ..  vissla cool vissla


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#142 10. 12. 2008 14:42

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: rodiče

Není občan jako občan a na občanky jedině nůžky nebo kuchyňský nůž big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#143 10. 12. 2008 14:42

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: rodiče

žjová...to je průjem.... va

tedy ehm..slovní.

Upravil(a) adra (10. 12. 2008 14:44)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#144 10. 12. 2008 14:50

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: rodiče

adra napsal(a):

žjová...to je průjem.... va

tedy ehm..slovní.

big_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#145 10. 12. 2008 14:54

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: rodiče

Průjem sloní nebo slovní, v tom je totiž velikananánskej rozdíl big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#146 10. 12. 2008 14:56

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: rodiče

Počkejte až sem vlítne Tina - tak nám tady tu rodičovskou diskuzi hezky zatrhne... a podle všeho založí nové vlákno big_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#147 10. 12. 2008 15:28

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: rodiče

Kukačko ... já jsem  zažila něco podobného ... manža kdysi ... měl záchvaty  vzteku a občas si neviděl do pusy ... a jednoho dne mi zase cosi řekl, já se vztekla a udělala rámus ... manža pak zapřel, že to z něj vypadlo  a tvrdil, že si vymýšlím .... v tom prošel mladší syn kolem a řekl mu: taťko, to je pravda, řekl jsi to a bylo to od tebe hnusný .... a šel do pokoje. Manža zůstal jak opařený a můžu říct, že to VELICE pomohlo ....   takže s tím zákazem vměšování  bych byla opatrná ... někdy takový blesk z čistého nebe má  fakt  něco do sebe......


BB

Není tady

 

#148 10. 12. 2008 16:32

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: rodiče

BB napsal(a):

Kukačko ... já jsem  zažila něco podobného ... manža kdysi ... měl záchvaty  vzteku a občas si neviděl do pusy ... a jednoho dne mi zase cosi řekl, já se vztekla a udělala rámus ... manža pak zapřel, že to z něj vypadlo  a tvrdil, že si vymýšlím .... v tom prošel mladší syn kolem a řekl mu: taťko, to je pravda, řekl jsi to a bylo to od tebe hnusný .... a šel do pokoje. Manža zůstal jak opařený a můžu říct, že to VELICE pomohlo ....   takže s tím zákazem vměšování  bych byla opatrná ... někdy takový blesk z čistého nebe má  fakt  něco do sebe......

Není nad Bakalářské Bajky od BB :-) Opravdu. Pekný.

Tenhle příběh téměř popírá všechny teorie o nevměšování...i když je to samozřejmě situace, kdy dítě ještě jedná rovnou, spontánně. A ne jako my dospělí, kteří nad vším dumáme a chceme často vnutit svou vůli ostatním.

Není tady

 

#149 10. 12. 2008 19:39

majkafa
Host

Re: rodiče

Dle mého názoru je jiná situace, když bydlí rodina pohromadě, viz příběh BB. Když je příjemná atmosféra doma, je to moc prima. Nevidím vyřčení názoru jakéhokoliv člena domácnosti za vměšování.
Něco jiného, když rodiče a děti bydlí sami a chodí k sobě na návštěvu. Když přijdu na návštěvu a nebydlím tam, není mi nic do toho, jak to dotyční doma mají. Je to jejich věc. Byť jsou to mí rodiče.

 

#150 10. 12. 2008 20:01

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: rodiče

Já si myslím, že mi tedy do toho je. Když přijdu k našim a oni se do sebe pustí, tak mi to taky není příjemný, i kvůli dětem, které tam s nimi pořád žijí. Takže buď sedim a zarytě mlčim a dělám, že to jde kolem mě, nebo odejdu z místnosti a když se do toho snaží zatahovat mě, tak na ně "houknu" - v mezích slušnosti. Myslím si, že každému je do toho, co se děje v jeho rodině. A pokud tam mají někoho na návštěvě - a je jedno, jestli jsem to já, jejich dítě, nebo někdo jiný - tak by se měli ovládat a nevtahovat do toho další lidi, protože pak už to není jen JEJICH věc.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů