Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 18. 12. 2008 12:17

Ivan.
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 206

Re: ČEZ

Jen pro zajímavost  včera media uváděla, že FED snížil úrokové sazby až k O% a ceny energií šly o 16 % dolů. U nás energie naopak o 10 -18 % nahoru, hypotéky si drží necelých 6% úročení. Jen kdyby platila i logika - v Americe krize - u nás bude ekonomika růst. Jak by řekl mjr. z Černých baronů - som z toho volajaký zmetěný.

Není tady

 

#102 18. 12. 2008 12:21

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: ČEZ

Ivane, něco na tom bude. Mluvil jsem s kamarádem, kterej žije 30 let ve Státech. Říkal, teď to tu stojí za prd, ale u pumpy mám radost, ještě před měsícem jsem platil 100 dolarů a teď jen 30, za stejný počet galonů.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#103 18. 12. 2008 15:09

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: ČEZ

Tož k odměně se nedá až tak korektně vyjádřit, nevím kolik práce a odpovědnosti za tím je..... i když dle mého je přemrštěná... určitě si takovýto člověk zaslouží solidní plat a při dobré práci i odměnu, a určitě nemůže mít každý člověk vše a nemůže si žít na stejné úrovni ředitel velké firmy a kopáč, ale zajímalo by mě, jaké odměny a plat má řadový zaměstnanec ve srovnání s ředitelem. Rozdíl by měl být určitě velký, proti tomu žádná, ale zdá se vám v pořádku aby si řadový zaměstnanec nevydělal za celý život to co pan ředitel v jedněch odměnách když pracují v jedné firmě ?

Jen mi prosím můžete někdo vysvětlit, jak určuje cenu energie trh?
ČEZ má čím dál větší zisky a větší poptávku, tak zdražuje.
ALe když jeden čas lidé začaly šetřit s vodou, tak vodárny zdražily, aby nepřišly o zisky.....
Ceny ropy klesá....

Není to tak dlouho co i nějaký mluvčí ČEZu řekl, že zdražují, protože jinde je energie dražší, tak pomalu dorovnávají cenu na jejich úroveň....

Já se v tom nějak neviznám


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#104 18. 12. 2008 18:15

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: ČEZ

spunt napsal(a):

Tož k odměně se nedá až tak korektně vyjádřit, nevím kolik práce a odpovědnosti za tím je..... i když dle mého je přemrštěná... určitě si takovýto člověk zaslouží solidní plat a při dobré práci i odměnu, a určitě nemůže mít každý člověk vše a nemůže si žít na stejné úrovni ředitel velké firmy a kopáč, ale zajímalo by mě, jaké odměny a plat má řadový zaměstnanec ve srovnání s ředitelem. Rozdíl by měl být určitě velký, proti tomu žádná, ale zdá se vám v pořádku aby si řadový zaměstnanec nevydělal za celý život to co pan ředitel v jedněch odměnách když pracují v jedné firmě ?

Jen mi prosím můžete někdo vysvětlit, jak určuje cenu energie trh?
ČEZ má čím dál větší zisky a větší poptávku, tak zdražuje.
ALe když jeden čas lidé začaly šetřit s vodou, tak vodárny zdražily, aby nepřišly o zisky.....
Ceny ropy klesá....

Není to tak dlouho co i nějaký mluvčí ČEZu řekl, že zdražují, protože jinde je energie dražší, tak pomalu dorovnávají cenu na jejich úroveň....

Já se v tom nějak neviznám

V tom se nemusíš vyznat. ČEZ si prostě zdraží, kdy se mu zachce. Buď proto, že se poptávka zvyšuje, a nebo proto, že se snižuje. Logický, ne? dumbom
Já osobně se bez elektriky neobejdu - nezatopím si, neuvařím, nevyperu, prostě se nehnu. Čímžpádem platím a ani se nerozčiluju, protože se mám ráda a nehodlám plýtvat svou energií na něco, co je nezměnitelné. Nemůžeme se najednou všichni odpojit od proudu, abysme to ČEZu natřeli.
A pan ředitel a si bere třeba tři miliardy. Já ho vidím jako osobu. Sympatickej mi není, ale jako ředitel ty odměny dostává, tak co by je nebral. A si je užije. On není jedinej, zato je dost vidět, tak se do něj dobře trefuje.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#105 18. 12. 2008 19:19

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: ČEZ

ADFko2 , proč se nemůžeme všichni odpojit abychom to ČEZu natřeli?
Dostala jsem mail, že se takováto akce chystá na tuto neděli 21. prosince.
Kdo se chce připojit , tak si má v 18.00 vypnout co může na půl hodiny tongue samo neopojíš ledničku nebo mrazák..... leda by sis naplánovala odmražování lol

JInak já se s dětma samo bez proudu také neobejdu, v dnešní době nebudu na dvě děti prát na valše.....


Ale díky, že vím že nejsem jediná kdo to nechápe tongue

Upravil(a) spunt (18. 12. 2008 19:19)


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#106 18. 12. 2008 19:39

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: ČEZ

Už o tom bylo hodně článků. Vypnutí proudu nepoškodí ČEZ ani trochu, jen to bude nápor na rozvodovou soustavu, který může přinést problémy.

Není tady

 

#107 18. 12. 2008 21:30

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: ČEZ

PetrV napsal(a):

Už o tom bylo hodně článků. Vypnutí proudu nepoškodí ČEZ ani trochu, jen to bude nápor na rozvodovou soustavu, který může přinést problémy.

rozvodovou neznám, ale rozvodnou ano smile

Není tady

 

#108 18. 12. 2008 22:47

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

ADFka2 napsal(a):

Pořád vyhrožuješ, že končíš s debatou, ale pořád sem píšeš nějaký výmysly. Překrucuješ, vkládᚠnám do pusy slova, která my jsme tady nikdy nevyslovili. Nechám stranou tvoje infantilní poznámky k mé osobě. V kombinaci s informací, že mᚠVŠ, jsou totiž přímo vražedně trapné.
A k tomu ČEZu - ono jaksi těžko lze něco změnit na tom, jak to je. Ale tvůj počáteční příspěvek je plný hněvu hlavně a především proto, že si někdo dovolil vzít si takovou nehoráznou odměnu. Znova opakuji a ani nečekám odpověď - ty by sis ji nevzala???
A na závěr dodávám - mně ČEZ NEvyhovuje, kdyby zase Medmarta tvrdila opak. Jenom potřebuju elektřinu ke svému životu a nehodlám bojovat s větrnými mlýny. Mám důležitější věci k řešení. Takové, co řešit lze. Tož tak.
Milá Medmarto, chovej se k lidem slušně, bez záště, závisti a zloby. Samotnej ti bude líp. Btw. - až budeš na ulici potřebovat pomoc, nezeptᚠse radši napřed svého zachránce, co si myslí o ČEZu?

Myslela jsem, ze koncim s tou blbou debatou s tebou a petrem :-)

S tebou uz se o tom nehodlam bavit, tudiz na tvy ostatni zvasty uz nereaguju....

Není tady

 

#109 18. 12. 2008 22:49

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

spunt napsal(a):

ADFko2 , proč se nemůžeme všichni odpojit abychom to ČEZu natřeli?
Dostala jsem mail, že se takováto akce chystá na tuto neděli 21. prosince.
Kdo se chce připojit , tak si má v 18.00 vypnout co může na půl hodiny tongue samo neopojíš ledničku nebo mrazák..... leda by sis naplánovala odmražování lol

JInak já se s dětma samo bez proudu také neobejdu, v dnešní době nebudu na dvě děti prát na valše.....


Ale díky, že vím že nejsem jediná kdo to nechápe tongue

Taky mi to prislo.... myslim, ze by nebylo marny to udelat :-)

Není tady

 

#110 18. 12. 2008 22:49

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

lindaB napsal(a):

PetrV napsal(a):

Už o tom bylo hodně článků. Vypnutí proudu nepoškodí ČEZ ani trochu, jen to bude nápor na rozvodovou soustavu, který může přinést problémy.

rozvodovou neznám, ale rozvodnou ano smile

:-)

Není tady

 

#111 19. 12. 2008 8:12

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: ČEZ

lindaB napsal(a):

PetrV napsal(a):

Už o tom bylo hodně článků. Vypnutí proudu nepoškodí ČEZ ani trochu, jen to bude nápor na rozvodovou soustavu, který může přinést problémy.

rozvodovou neznám, ale rozvodnou ano smile

Už jsem z toho tumpachový, babinet je plný nekonečných diskusí o výživném a rozvodech smile

Není tady

 

#112 19. 12. 2008 14:27

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: ČEZ

spunt napsal(a):

ADFko2 , proč se nemůžeme všichni odpojit abychom to ČEZu natřeli?
Dostala jsem mail, že se takováto akce chystá na tuto neděli 21. prosince.
Kdo se chce připojit , tak si má v 18.00 vypnout co může na půl hodiny tongue samo neopojíš ledničku nebo mrazák..... leda by sis naplánovala odmražování lol

JInak já se s dětma samo bez proudu také neobejdu, v dnešní době nebudu na dvě děti prát na valše.....


Ale díky, že vím že nejsem jediná kdo to nechápe tongue

Tak já třeba jo, ale pacienti v nemocnicích asi nezadrží dech, když jim odpojíš přístroje, starostu asi taky neukecám, aby zhasnul stromeček na náměstí, v supermarketech by se jim znovu zkazilo maso a taky bych si nedobila baterky do vrtulníčku tongue


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#113 19. 12. 2008 14:28

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: ČEZ

Medmarta napsal(a):

ADFka2 napsal(a):

Pořád vyhrožuješ, že končíš s debatou, ale pořád sem píšeš nějaký výmysly. Překrucuješ, vkládᚠnám do pusy slova, která my jsme tady nikdy nevyslovili. Nechám stranou tvoje infantilní poznámky k mé osobě. V kombinaci s informací, že mᚠVŠ, jsou totiž přímo vražedně trapné.
A k tomu ČEZu - ono jaksi těžko lze něco změnit na tom, jak to je. Ale tvůj počáteční příspěvek je plný hněvu hlavně a především proto, že si někdo dovolil vzít si takovou nehoráznou odměnu. Znova opakuji a ani nečekám odpověď - ty by sis ji nevzala???
A na závěr dodávám - mně ČEZ NEvyhovuje, kdyby zase Medmarta tvrdila opak. Jenom potřebuju elektřinu ke svému životu a nehodlám bojovat s větrnými mlýny. Mám důležitější věci k řešení. Takové, co řešit lze. Tož tak.
Milá Medmarto, chovej se k lidem slušně, bez záště, závisti a zloby. Samotnej ti bude líp. Btw. - až budeš na ulici potřebovat pomoc, nezeptᚠse radši napřed svého zachránce, co si myslí o ČEZu?

Myslela jsem, ze koncim s tou blbou debatou s tebou a petrem :-)

S tebou uz se o tom nehodlam bavit, tudiz na tvy ostatni zvasty uz nereaguju....

Takže vzala! lol lol lol lol


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#114 19. 12. 2008 16:31

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: ČEZ

všem nespokojencům, a mohou dnes kliďně spát...
http://www.novinky.cz/clanek/157207-bul … -trhu.html

Není tady

 

#115 20. 12. 2008 22:26

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

lindaB napsal(a):

všem nespokojencům, a mohou dnes kliďně spát...
http://www.novinky.cz/clanek/157207-bul … -trhu.html

To  jsou ale lumpove....

No, nekdo je ale s jejich jednanim spokojen... :-)

Není tady

 

#116 28. 12. 2008 13:44

kosatka
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 129

Re: ČEZ

A kdo není spokojen, může si nechat zmrazit zálohy. Když ale ČEZ náhodou slevní elektřinu, tak...............

Není tady

 

#117 28. 12. 2008 16:28

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: ČEZ

No, když nad tím tak přemýšlím, tak my ani vlastně elektriku nepotřebujem. Ke svícení nám postačí svíčky, topíme dřevem a uhlím, kotel je na samospád (kdo zná rozumí) ten nemá s elekrikou nic společnýho, na televizi se skoro ani nekoukáme, sporák máme plynový a prát můžu na valše.
Tak co já se vlastně vůbec čílím s nějakým Čezem. Pche.... lol lol lol

Upravil(a) Kotěvbotě (28. 12. 2008 16:28)

Není tady

 

#118 28. 12. 2008 16:32

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: ČEZ

Kotěvbotě napsal(a):

No, když nad tím tak přemýšlím, tak my ani vlastně elektriku nepotřebujem. Ke svícení nám postačí svíčky, topíme dřevem a uhlím, kotel je na samospád (kdo zná rozumí) ten nemá s elekrikou nic společnýho, na televizi se skoro ani nekoukáme, sporák máme plynový a prát můžu na valše.
Tak co já se vlastně vůbec čílím s nějakým Čezem. Pche.... lol lol lol

A pc a net na kliku lol


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#119 28. 12. 2008 16:38

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: ČEZ

Nene. Žádná klika. Jsem dostala od Ježíška laptop, takže u sousedů nabiju a je to wink

Není tady

 

#120 28. 12. 2008 16:43

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: ČEZ

A sousedi jsou u ČEZu big_smile


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#121 28. 12. 2008 16:50

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: ČEZ

Ota napsal(a):

A sousedi jsou u ČEZu big_smile

Zatím jo. A kdyby nebyli, tak nabiju v práci smile

Není tady

 

#122 28. 12. 2008 16:52

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: ČEZ

Kotěvbotě napsal(a):

Ota napsal(a):

A sousedi jsou u ČEZu big_smile

Zatím jo. A kdyby nebyli, tak nabiju v práci smile

Šastná to ženo wink


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů