Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 12. 2008 20:32

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

PetrV napsal(a):

Medmarta napsal(a):

To by me zajimalo, jestli se lid vzbouri a neco se zacne dit... Prece CEZ nemuze tohle delat. Vam se to zda vporadku a naprosto normalni? Vzdyt maji takove velke zisky, tak proc zdrazujou zase dal? Copak uz ta energie neni dost draha?

Asi se budu muset vzbourit sama. Jetlti me chcete nekdo videt, tak v patek ve tri u kone :-)

Microsoft má taky velké zisky a měl by kvůli tomu zlevnit Windows? Generování zisku je snad základním cílem podnikání, ne?

Problém je samozřejmě v tom, že ČEZ má téměř monopol. Živnostník si asi elektrárnu nepořídí. Ale nejsem si jist, jestli by regulace cen ze strany státu byla vůbec legální.

Hm, ty jsi nejakej chytrej....

Windows ale clovek k zivotu tak nepotrebuje jako e. energii.

Není tady

 

#27 2. 12. 2008 20:48

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: ČEZ

Jídlo k životu taky potřebuješ a určitě nechceš po státu, aby nařizoval, kolik má stát mlíko.

Není tady

 

#28 2. 12. 2008 21:52

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: ČEZ

PetrV,
já vidím rozdíl mezi generováním zisku soukr. firmy která podniká a státním monopolem.

Ty mᚠmožnost windows nepoužívat a vybrat si konkurenční systém, mᚠmožnost si vybrat mezi mlíkem od Olmy nebo Madety, ale elektřinu mᚠod jediného výrobce a tím je ČEZ. a narozdíl od windows nebo mlíka tu energii potřebuješ a jsi na ní závislej, nezbývá ti, než na tenhle obchod přistoupit. Je to stejně nemravné jako třeba lichva, která je aspoň trestná.

Já panu Romanovi jeho peníze nezávidím, stejně jako je nezávidím Madonně nebo arabskému šejkovi wink Kdyby byl v čele firmy v soukromém sektoru, tak bych ho poplácala po ramenou a vzhlížela k němu. Ale on stojí v čele státního monopolu, což je věc první a věc druhá je, že když už se svými penězi podílím na úžasném zisku, který tahle firma generuje, tak bych si představovala, aby ten zisk zůstal ve státě a pomohl v potřebných sektorech, ve kterých tomu samému státu peníze chybí. Rozumíme si?

Podívejte se na klip který se vysmívá...


a Spolek proti nemravným cenám elektřiny, o.s.

Není tady

 

#29 2. 12. 2008 22:38

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

PetrV napsal(a):

Jídlo k životu taky potřebuješ a určitě nechceš po státu, aby nařizoval, kolik má stát mlíko.

Tak to je snad rozdil ne??????????

Mliko si muzu koupit za 10 Kc, ale taky za 70 Kc....
Tady proste nemam na vyber....Chapes uz to? Nebo jsi tak hloupej????

Není tady

 

#30 2. 12. 2008 22:39

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

Fidorka napsal(a):

PetrV,
já vidím rozdíl mezi generováním zisku soukr. firmy která podniká a státním monopolem.

Ty mᚠmožnost windows nepoužívat a vybrat si konkurenční systém, mᚠmožnost si vybrat mezi mlíkem od Olmy nebo Madety, ale elektřinu mᚠod jediného výrobce a tím je ČEZ. a narozdíl od windows nebo mlíka tu energii potřebuješ a jsi na ní závislej, nezbývá ti, než na tenhle obchod přistoupit. Je to stejně nemravné jako třeba lichva, která je aspoň trestná.

Já panu Romanovi jeho peníze nezávidím, stejně jako je nezávidím Madonně nebo arabskému šejkovi wink Kdyby byl v čele firmy v soukromém sektoru, tak bych ho poplácala po ramenou a vzhlížela k němu. Ale on stojí v čele státního monopolu, což je věc první a věc druhá je, že když už se svými penězi podílím na úžasném zisku, který tahle firma generuje, tak bych si představovala, aby ten zisk zůstal ve státě a pomohl v potřebných sektorech, ve kterých tomu samému státu peníze chybí. Rozumíme si?

Podívejte se na klip který se vysmívá...


a Spolek proti nemravným cenám elektřiny, o.s.

Fidorko, ted ctu, zejsi vesmes napsala to samy co ja :-))

Není tady

 

#31 3. 12. 2008 8:20

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: ČEZ

Jen mezi článek. HOlky, bez Windows bychom se dnes už možná ani nevyčůrali..... vissla


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#32 3. 12. 2008 10:01

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: ČEZ

surikata napsal(a):

Kuty napsal(a):

Všechno špatné bude pro něcodobré-nebudeme tak tlustí a zbavímese mnohých civil.chorob.

A jaká pozitiva to přinese hubeným a zdravým?

Těm to nebude hrozit ani do budoucna-ta tlouška a civil.choroby.
A jinak jak to tady čtu mě napadá,jesli PetrV není jeden z těch z ČEZu.
Klubko - jako hrabivý národ máme tedy naše typické představitele v politicích. Je to ale malá útěcha pro ty co nehrabou,nemyslí....

Není tady

 

#33 3. 12. 2008 12:14

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: ČEZ

Já to vidím taky tak, že přece z všeho, co jsme nuceny platit má přece  nᚠstátik daně! Přímé nebo nepřímé. O co větší ceny, o to větší nᚠpoplateček státečku. DPH tam přece je, tak stát -politici ani nemají zájem na nějaké regulaci, přece by dostali od nás míň peněz. A lidem to takto nedojde, že nás dojí a dojí a dojí.
Jsou to Sv...e.

Není tady

 

#34 3. 12. 2008 12:27

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: ČEZ

Medmarta napsal(a):

PetrV napsal(a):

Jídlo k životu taky potřebuješ a určitě nechceš po státu, aby nařizoval, kolik má stát mlíko.

Tak to je snad rozdil ne??????????

Mliko si muzu koupit za 10 Kc, ale taky za 70 Kc....
Tady proste nemam na vyber....Chapes uz to? Nebo jsi tak hloupej????

Kdybych byl "tak hloupej", tak argumentuju stejně blbě jako ty.

ČEZ pochopitelně může zlevnit a pořád bude v zisku. Ale byl by sám proti sobě, kdyby to udělal. A stát z toho má nemalé příjmy, takže ten taky spěchat nebude.

Že nemᚠna výběr? A u DPH mᚠna výběr? A u přímých daní? A u vody, plynu? Resp. výběr je vždycky, ale velmi velmi omezený. Platba za elektřinu je prostě jen další způsob nepřímé daně.

(Nijak se ČEZu nechci zastávat, ty ceny mě štvou jako každého. Jen mě rozesmívá argumentace "už mají dost velký zisk, to jim stačí").

Není tady

 

#35 3. 12. 2008 14:40

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: ČEZ

medmarto: jak to, že nemᚠna výběr? Máš!


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#36 3. 12. 2008 18:26

Martinaaa
♥♥-----
Registrovaný: 3. 4. 2008
Příspěvky: 34

Re: ČEZ

Musim napsal(a):

Já to vidím taky tak, že přece z všeho, co jsme nuceny platit má přece  nᚠstátik daně! Přímé nebo nepřímé. O co větší ceny, o to větší nᚠpoplateček státečku. DPH tam přece je, tak stát -politici ani nemají zájem na nějaké regulaci, přece by dostali od nás míň peněz. A lidem to takto nedojde, že nás dojí a dojí a dojí.
Jsou to Sv...e.

moje rec :-)

a Petr nejspis bude jeden z nich :-)


Zklamana, mam na vyber? Tak povidej....to me zajima

Není tady

 

#37 3. 12. 2008 18:28

Martinaaa
♥♥-----
Registrovaný: 3. 4. 2008
Příspěvky: 34

Re: ČEZ

Martinaaa napsal(a):

Musim napsal(a):

Já to vidím taky tak, že přece z všeho, co jsme nuceny platit má přece  nᚠstátik daně! Přímé nebo nepřímé. O co větší ceny, o to větší nᚠpoplateček státečku. DPH tam přece je, tak stát -politici ani nemají zájem na nějaké regulaci, přece by dostali od nás míň peněz. A lidem to takto nedojde, že nás dojí a dojí a dojí.
Jsou to Sv...e.

moje rec :-)

a Petr nejspis bude jeden z nich :-)


Zklamana, mam na vyber? Tak povidej....to me zajima

Omlouvam se,ze jsme tu prihlasena jako MArtinaaaa...Jsem na jinym PC. Puvodne jsem mela nick Martinaaaa, ale zapomnela jsme heslo, tak ted mam Medmarta...Tojen abyste tomu rozumeli... A ted jsem na otm pocitaci, kde jsem byla jako MArtinaaa, tak mi to sem automaticky skocilo...

Snad jsem to napsala srozumitelne :-)

Není tady

 

#38 3. 12. 2008 19:25

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: ČEZ

Mě na tom nejvíc štve, že u nás budou elektřinu zvedat nejvíc. O 16 % To nechápu hmm Proč to není všude stejně? mad

Není tady

 

#39 3. 12. 2008 19:29

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: ČEZ

Protože jsou to "lehké ženy"


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#40 3. 12. 2008 19:35

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: ČEZ

Ota napsal(a):

Protože jsou to "lehké ženy"

Přesně tak!

Není tady

 

#41 3. 12. 2008 19:35

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: ČEZ

ježiš, tak tam by se mi líbilo pracovat...smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#42 3. 12. 2008 21:17

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: ČEZ

Martinaaa napsal(a):

Zklamana, mam na vyber? Tak povidej....to me zajima

No jasně - když si pujdeš koupit mlíko, také si vybíráš, jaké si koupíš, a nebo si ho nekoupíš. Tak elektriku nepoužívej a požádej ČEZ, a ti odstřihnou přísun a nebudeš je muset živit lol Dobrý výběr, né? A uvidíš ty jejich nas*rané obličeje - možná budeš mezi prvníma, co do toho půjdou. Však v tom klipu na konci byla poznámka o tom, že je to rizikové povolání - pokud se odběratelé rozhodnou, že odebírat nebudou wink

No ale teď vážně - můžeš si vyrábět vlastní energii, můžeš v malém (pro sebe) nebo ve velkém (budeš prodávat ČEZu - ale budou ti diktovat cenu) - stačí jen začít. Můžeš využívat přírodní zdroje (voda, vítr), nebo si můžeš koupit mini atomovou elektrárnu (jojo, už jsem někde na netu o tom četla wink)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#43 4. 12. 2008 9:23

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

Zklamaná napsal(a):

Martinaaa napsal(a):

Zklamana, mam na vyber? Tak povidej....to me zajima

No jasně - když si pujdeš koupit mlíko, také si vybíráš, jaké si koupíš, a nebo si ho nekoupíš. Tak elektriku nepoužívej a požádej ČEZ, a ti odstřihnou přísun a nebudeš je muset živit lol Dobrý výběr, né? A uvidíš ty jejich nas*rané obličeje - možná budeš mezi prvníma, co do toho půjdou. Však v tom klipu na konci byla poznámka o tom, že je to rizikové povolání - pokud se odběratelé rozhodnou, že odebírat nebudou wink

No ale teď vážně - můžeš si vyrábět vlastní energii, můžeš v malém (pro sebe) nebo ve velkém (budeš prodávat ČEZu - ale budou ti diktovat cenu) - stačí jen začít. Můžeš využívat přírodní zdroje (voda, vítr), nebo si můžeš koupit mini atomovou elektrárnu (jojo, už jsem někde na netu o tom četla wink)

To by me teda zajimalo, kde jsi o mini atomove elektrarne cetla :-))) haha

Není tady

 

#44 4. 12. 2008 9:30

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: ČEZ

Když si čtu tady ty vaše stesky a srovnám to s vláknem kuchyňka,co vše se u nás vyvařuje na běžné večeře ve všední den,tak ty nářky nechápu.

Není tady

 

#45 4. 12. 2008 11:44

Ivan.
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 206

Re: ČEZ

Ota napsal(a):

Protože jsou to "lehké ženy"

Oto proč tolik slušnosti

Není tady

 

#46 4. 12. 2008 15:27

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: ČEZ

Kuty napsal(a):

Když si čtu tady ty vaše stesky a srovnám to s vláknem kuchyňka,co vše se u nás vyvařuje na běžné večeře ve všední den,tak ty nářky nechápu.

TAk tohle zase nechapu ja...

Tim chces jako rict, ze kazdej ma el. sporak???? hehe

Není tady

 

#47 4. 12. 2008 15:33

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: ČEZ

Medmarta napsal(a):

Kuty napsal(a):

Když si čtu tady ty vaše stesky a srovnám to s vláknem kuchyňka,co vše se u nás vyvařuje na běžné večeře ve všední den,tak ty nářky nechápu.

TAk tohle zase nechapu ja...

Tim chces jako rict, ze kazdej ma el. sporak???? hehe

To ne,ale troubu většinou jo:)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#48 4. 12. 2008 16:48

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: ČEZ

Ivan. napsal(a):

Ota napsal(a):

Protože jsou to "lehké ženy"

Oto proč tolik slušnosti

Ivane, protože jsou stránky nastaveny tak, že by to vytečkovaly lol


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#49 5. 12. 2008 11:07

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: ČEZ

Klubko napsal(a):

Medmarta napsal(a):

Kuty napsal(a):

Když si čtu tady ty vaše stesky a srovnám to s vláknem kuchyňka,co vše se u nás vyvařuje na běžné večeře ve všední den,tak ty nářky nechápu.

TAk tohle zase nechapu ja...

Tim chces jako rict, ze kazdej ma el. sporak???? hehe

To ne,ale troubu většinou jo:)

fuckyou a kolikrát nezůstává jen při té jedné troubě big_smilebig_smile

Není tady

 

#50 5. 12. 2008 13:07

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: ČEZ

Mně je úplně jedno, jaký odměny si v ČEZu rozdávají. Jenom se mi nelíbí, že mě nutí platit příliš mnoho za něco, bez čeho se neobejdu, i když by to mohli prodat s bohatým ziskem i za půlku, jenže nemají konkurenci a jako každej obchodník toho využívají, by mají trošku jiný podmínky než obyčejnej pěšák, no a mně nezbejvá než platit, pár nemůžu jít jinam a koupit si to levněji. Těch 677 mega mě nechává klidnou. Podle mě má problém to utratit, nechtěla bych bejt v jeho kůži  lol

Upravil(a) ADFka2 (5. 12. 2008 13:13)


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů