Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 2. 12. 2008 11:54

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Jo, chtělal jsem Tomáše Nováka, ale sekre mi přidělila někoho jiného. Jak udělat, abych ho dostala ?
Ivanka mi taky poradila svou psycholožku...............uvidím po Vánocích.
Ještě, že vás mám.

Teď mi napslala Juli, hoky rozbrečela jsem se jako želva, poprvé........přísahámj, ale to byly vděčné slzy.
Juli, díky, bylo to moc pěkné, to tvoje psaní, jsi sluníčko.
v neděli ve Vaňkovce?

Není tady

 

#52 2. 12. 2008 12:01

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

vera napsal(a):

Jak udělat, abych ho dostala ?

Já jsem si ho nevybrala, prostě mě sekretářka poslala rovnou za ním ... ale myslím, že kdybys řekla, že chceš jeho, a že si klidně počkáš, až bude mít čas - proč by ti nemohli vyjít vstříc?

Jj, Juli je takové sluníčko stolt - doufám, že už je veseleji, Juli?

Upravil(a) Míša Kulička (2. 12. 2008 12:03)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#53 2. 12. 2008 12:48

madabr
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 5. 2008
Příspěvky: 166

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Já chodím k doktoru Novákovi, na Táborskou, už 3 měsíce. Když jsem se tam objednávala poprvé, telefonem, rovnou jsem řekla, že chci k němu a nebyl to problém. Můžu ho vřele doporučit, je úplně skvělý, místo toho, abych říkala, že jdu do poradny, říkám, že jdu na pokec. Poradil mě úplně dokonale, postavil mě zpátky na nohy a vlil do mě sílu a odvahu, abych se konečně rozhodla. Zrovna dneska k němu na 13 hodinu jdu. Jinak, Vero, já ti tak rozumím, ani netušíš jak. Na takové věci je Dr. Novák fakt kanón, líbilo se mě na něm, že člověka neodsuzuje, ale snaží se mu pomoci, jak jen může.

Není tady

 

#54 2. 12. 2008 12:53

madabr
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 5. 2008
Příspěvky: 166

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

jen tak mimochodem, jsem taky z Brna (zatím) a někdy bych se i s někým z babi sešla, pokud by to ovšem nevadilo.....tak když tak písnite, dík

Není tady

 

#55 2. 12. 2008 13:29

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Ahoj madabr, jak to s tebou vypadá?

Není tady

 

#56 2. 12. 2008 17:18

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

madabr napsal(a):

jen tak mimochodem, jsem taky z Brna (zatím) a někdy bych se i s někým z babi sešla, pokud by to ovšem nevadilo.....tak když tak písnite, dík

a kdy můžeš, a kde ?
ráda bych tě poznala
vera

Není tady

 

#57 2. 12. 2008 19:09

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Dnes jsem byla na kosmetice....................asi nebude lexaurin

Není tady

 

#58 2. 12. 2008 19:32

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

vera napsal(a):

Dnes jsem byla na kosmetice....................asi nebude lexaurin

Bereš to za správný konec... tummenupp

Není tady

 

#59 2. 12. 2008 21:23

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

ale teď jsem totálně v pr...i

Není tady

 

#60 2. 12. 2008 21:29

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Jak to? Veru, bude líp, ale chce to čas ... to se mi to kecá, co? Ale mám to ověřené stolt


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#61 3. 12. 2008 5:26

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Včera večer volal, poplakával do telefonu, už bere antidepresiva, sliboval, že až se dá do pořádku, navštíví odborného lékaře, jakoho to neřekl, souhlasí, že na vánoce nebudeme spolu, ani na Silvestra, chce se občas setkat, na neutrální půdě, někde v kavárně, musím mu např. předat dopisy, chce mi přispívat na domácnost, říkal, že ví, že nesmí pít ani kapku, že o mě stojí a tak..........................naznačila jsem mu, že žiju jinak, mám nové přátele, se kterými se stýkám...........kdo to je? i muži?.........ano i muži...............hm............mám strach, že si někoho najdeš..............o to teď vůbec nestojím.............dᚠmi tedy ještě tu šanci? .........ano...........děkuji.
Čekala jsem na to, to se přiznám, ale nepropadám vůbec euforii...................jedu dál.................budem žít odloučeně minimálně 3 měsíce..............ale co pak?
Je na neschopence, tedy chodí k NÍ, to ona mu dala antidepresíva, jsou v kontaktu asi, musel jí něco určitě říct
Už si říkám, že kdyby.....................tak by mi to pomohlo..............uraženou ješitnost jsem už vyhnala.....si myslím

Není tady

 

#62 3. 12. 2008 7:26

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Já myslím, že řešit to teď je předčasné. Až se dá dohromady, pokud se tedy dá dohromady, tak bude uvažovat jinak, než teď... Vždy víš sama, že úplně jinak vnímᚠsituaci "ze dna" a úplně jinak, po čase, když se z toho dna vyhrabeš. Takže jediné, co mu teď můžeš dát, je čas. A sobě v podstatě taky, protože ani ty nejsi v pohodě. Tak ho využij ke svému prospěchu s tím, že a to pak dopadne tak nebo tak, bude líp.
A drž se.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#63 3. 12. 2008 7:46

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Míšo, dík, mᚠpravdu...................uvědomuji si to.............chce to čas.............ještě, že vás mám
ale už jsem se zase v tom plácala.......................ještš, že jsem si ten počítač otveřela, hned se mi dýchá líp

Není tady

 

#64 3. 12. 2008 7:47

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

asi uvažuju jinak...................jsem zamerzlá

Není tady

 

#65 3. 12. 2008 8:42

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Veru, ber to tak, že to dělᚠi pro něj - aby se vzpamatoval a otevřely se mu oči. Zkus to vydržet. Jestli přestane pít na ty 3 měsíce, co budete od sebe, tak je to úspěch. On si musí uvědomit, že má s alkoholem problém a že je jen v jeho režii, jak s ním naloží. A ty si zas uvědomíš, že dokážeš žít i bez něj. A dokážeš, určitě!!!

Není tady

 

#66 3. 12. 2008 8:43

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Věrko,
je to drsné,ale tvůj manžel je alkoholik. Možná kvartální,ale je. A když je někdo závislý na čemkoliv a začne cítit tlak okolí, tak začne vydírat. Prosit, dávat ultimáta, snažit se. A když ten druhý lehce podlehne, tak si připíše bodík a občas si zamne ruce a jsem zase v suchu. A jede se dál.
Já jsem byla závislá jinak. Podváděla jsem naše,že jim,ačkoliv jsem nejedla. Vždy mi uvěřila a já si jen zamnula ruce, paráda, je to v suchu, dnes nemusím večeřet. A anorexie jela dál.
Až když jsem padla na dno, tak mi to pomohlo. Vím jak to bolí a trápí tě to. Ale ty te´d nesmíš myslet na záchranu jeho. Ale SEBE! A ač se ti to zdá absurdní, tak se zachráníš tím, že teď budeš tvrdá a nepovolíš.
Další věc. Antidepresiva a alkohol. Hmm, fajn. Doufejme, že je pod dohledem lékaře, protože tahle kombinace je vražedná. Ono to nejdříve funguje. Ale pak je to smrš. Taky jsem pila. Dost jsem pila na antidepresiva. Měsíc to byla pohoda. Lepšilo se to. Krásně se usínlo, ráno jsem vstávala neopilá, nebolavá,mohla fungovat. Pak přišel zlom. STačily dvě skleničky vína a pak černá díra. Hrůza, stihomamy, děsný. Lítlaa jsem ve tři ráno k oknu a myslela, že zešílím. A jak řekl doktor, alkohol ten propad do deprese naopak prohloubí. Teď je to dobrý. Ale vždy když si na to vzpomenu i teď tak se mi sevře žaludek.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#67 3. 12. 2008 8:44

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

A ještě jeden krutý dodatek, který pronesla moje psycholožka. Jsou skupiny lidí se kterými se nedá žít. Anebo dá,ale ten dotyčný musí počítat se životem v pekle:
- alkoholik
-narkoman
- chorobný žárlivec


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#68 3. 12. 2008 8:58

madabr
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 5. 2008
Příspěvky: 166

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Ivano, díky za optání, vypadá to se mnou už celkem dobře, ale prožila jsem si 2 měsíce hrůzy. Na konci září jsem onemocněla (zápal plic) a asi proto, že jsem byla dlouho doma a všechno na mě doléhalo, tak jsem se  nakonec složila. Výsledek byl ten, že jsem byla týden v nemocnici a potom začala docházet právě k dr. Novákovi a dostala antidepresiva. S p. Dr. jsme situaci nějak vyřešili, podala jsem v práci výpověd a od února budu pracovat v Ostravě. Doma to už všichni ví, včetně dcer (aby taky nevěděli, že, když je máma na psychině, tak jim to konečně všem došlo) a ted je celkem klidné období. Myslím, že dokonce i muž konečně pochopil, že je problém, který se musí řešit. Jak to nakonec dopadne, nevím, ale je pravda, že Dr. Novák do mě nalil novou sílu do života a ted mám pocit, že to prostě všechno zvládnu, když začnu znovu, jinde a jinak. Ale jednoduché to teda není a nebude, to je jasný. Do Brna budu jezdit na víkendy, takže ani neztratím kontakt s holkama (a mužem????).
Vero, já můžu kromě pondělí a středy v podstatě kdykoliv odpoledne, kdekoliv v Brně (třeba ta Vaňkovka je optimální), docela ráda bych si dala kafe a povykládala si. Takže mě jen když tak napiš, abychom se domluvily. Budu se těšit.

Není tady

 

#69 3. 12. 2008 8:59

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Klubko napsal(a):

A ještě jeden krutý dodatek, který pronesla moje psycholožka. Jsou skupiny lidí se kterými se nedá žít. Anebo dá,ale ten dotyčný musí počítat se životem v pekle:
- alkoholik
-narkoman
- chorobný žárlivec

Tak k tomu není co dodat.
Kdo od těchto lidí uteče, dělá maximum jak pro sebe, tak pro ně.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#70 3. 12. 2008 19:23

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Pandorraa napsal(a):

Klubko napsal(a):

A ještě jeden krutý dodatek, který pronesla moje psycholožka. Jsou skupiny lidí se kterými se nedá žít. Anebo dá,ale ten dotyčný musí počítat se životem v pekle:
- alkoholik
-narkoman
- chorobný žárlivec

Tak k tomu není co dodat.
Kdo od těchto lidí uteče, dělá maximum jak pro sebe, tak pro ně.

ještě násilník a schizofrenik...

Upravil(a) Heřmanka (3. 12. 2008 19:27)

Není tady

 

#71 3. 12. 2008 19:30

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Heřmanka napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Klubko napsal(a):

A ještě jeden krutý dodatek, který pronesla moje psycholožka. Jsou skupiny lidí se kterými se nedá žít. Anebo dá,ale ten dotyčný musí počítat se životem v pekle:
- alkoholik
-narkoman
- chorobný žárlivec

Tak k tomu není co dodat.
Kdo od těchto lidí uteče, dělá maximum jak pro sebe, tak pro ně.

ještě násilník a schyzofrenik...

Myslím, že Klubkův triumvirát je dostatečný.
Ono obyčejně platí, že z každého z nich se postupem času stane násilník a pokud jde o schizofrenika, s tím se zajistých okolností dá žít a nemusí to být právě peklo. Tihle lidé svoji nemoc nepodceňují a nezapírají jako alkoholici, není jim příjemná a snaží se, pokud jsou alespoň minimálně zodpovědní, dodržovat léčbu. A ta nemusí být vždy jen klasická.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#72 3. 12. 2008 19:36

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Pan...dostatečný znamená za 4 na ne za 1 wink...nejsou to moje slova...ale mého oblíbeného psychologa, který nás vyučoval sociologii a kterým se tu dost často oháním...a jeho praxe je dost výmluvná .... joooo,ale když to řekla Klubko, tak k tomu není co dodat lollolloldumbomdumbomdumbom

mno a jestli není peklo žít s agresivním exotem, co tě mlátí sotva vejdeš do dveří... tak GL
a schíza ?...dík, nemám zájem...a nevěř tomu, že si to všichni přiznají...

Není tady

 

#73 3. 12. 2008 20:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Agresor je dos odpudivý, aby od neho žena hoci aj utiekla, trebrás aj s demi... alebo si to nenechala. Len skutočne požutovaniahodné osoby - BI - ostávajú s agresormi. Kdežto tí ostatní dokážu partnerky zneisti tak, že ony skôr pochybujú o sebe ako o tom svojom "skvoste"... Schizofrenici - sú asi problematickí, ale to aj ostatní zdravotne postihnutí. Navyše majú väčšinou stanovenú diagózu. Alkoholici sa jej bránia, strýko bol ochotný označi za alkoholikov všetkých ostatných, len on bol "čistý".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#74 3. 12. 2008 20:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Heřmanka napsal(a):

.... joooo,ale když to řekla Klubko, tak k tomu není co dodat lollolloldumbomdumbomdumbom

Ale no tak wink Nebuď žárlivá va


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#75 3. 12. 2008 21:33

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Musím vám to říct...................a poradíte?

Pandorraa napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

.... joooo,ale když to řekla Klubko, tak k tomu není co dodat lollolloldumbomdumbomdumbom

Ale no tak wink Nebuď žárlivá va

lol nač ? na dostatečnou? wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů