|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Já mám radost, že jsem spala až do půl deváté bez přerušení, o tom jsem už dlouho snila 




Není tady
Želvička17 napsal(a):
Já mám radost, že jsem spala až do půl deváté bez přerušení, o tom jsem už dlouho snila
To než se já vyspím bez přerušení tak to bude za moc dlouho
.
Upravil(a) topazio (26. 1. 2009 9:38)
Není tady

No po skoro šesti měsících na Tvým místě topaz, to už bych měla asi tiky... 






Není tady
Želvička17 napsal(a):
No po skoro šesti měsících na Tvým místě topaz, to už bych měla asi tiky...
Naštěstí už se budí tak jednou nebo i dvakrát za noc
.
Není tady

Zatím nic,ale za chvilku jdu k zubařce..tak snad se pak budu moct konečně večer pořádně najíst..
Není tady

sisi21 napsal(a):
Zatím nic,ale za chvilku jdu k zubařce..tak snad se pak budu moct konečně večer pořádně najíst..
No a předtím si ještě skočíš do skuhravýho chlívku... 






Není tady

Želvička17 napsal(a):
sisi21 napsal(a):
Zatím nic,ale za chvilku jdu k zubařce..tak snad se pak budu moct konečně večer pořádně najíst..
No a předtím si ještě skočíš do skuhravýho chlívku...
to snad radši ani né..skuhrat budu až přijdu 
Není tady
topazio napsal(a):
Želvička17 napsal(a):
No po skoro šesti měsících na Tvým místě topaz, to už bych měla asi tiky...
Naštěstí už se budí tak jednou nebo i dvakrát za noc
.
dyť je ještě malinkej bobek, má na to právo 
Není tady
Dnes ráno jsem se stala další malinkou "nadějí" pro lidi co potřebují kostní dřen
.Mám ze sebe radost že snaha někomu pomoct u mně převážila nad tím pověstným "prý to bolí".Třeba to někomu pomůže.Nemohla jsem koukat na reportáž o malém Kubíčkovi a neřvát
,uvažovala jsem o tom už předtím ale tohle mně opravdu nakoplo.

Není tady
Tajgr napsal(a):
Dnes ráno jsem se stala další malinkou "nadějí" pro lidi co potřebují kostní dřen
.Mám ze sebe radost že snaha někomu pomoct u mně převážila nad tím pověstným "prý to bolí".Třeba to někomu pomůže.Nemohla jsem koukat na reportáž o malém Kubíčkovi a neřvát
![]()
![]()
,uvažovala jsem o tom už předtím ale tohle mně opravdu nakoplo.
Tajgr
. Já kostní dřeň darovat nemohu, mamka zemřela na rakovinu. A když máme v rodině rakovinu, tak jako dárce nepřipadám v úvahu.
Není tady
PPavlaa napsal(a):
topazio napsal(a):
Želvička17 napsal(a):
No po skoro šesti měsících na Tvým místě topaz, to už bych měla asi tiky...
Naštěstí už se budí tak jednou nebo i dvakrát za noc
.
dyť je ještě malinkej bobek, má na to právo
já vím, vždyť je to naše zlatíčko, teďka mu roste zoubek, tak mu dává zabrat 
Není tady
Tajgr napsal(a):
Dnes ráno jsem se stala další malinkou "nadějí" pro lidi co potřebují kostní dřen
.Mám ze sebe radost že snaha někomu pomoct u mně převážila nad tím pověstným "prý to bolí".Třeba to někomu pomůže.Nemohla jsem koukat na reportáž o malém Kubíčkovi a neřvát
![]()
![]()
,uvažovala jsem o tom už předtím ale tohle mně opravdu nakoplo.
teda Tajgr 
Není tady
topazio napsal(a):
PPavlaa napsal(a):
topazio napsal(a):
Naštěstí už se budí tak jednou nebo i dvakrát za noc.
dyť je ještě malinkej bobek, má na to právo
já vím, vždyť je to naše zlatíčko, teďka mu roste zoubek, tak mu dává zabrat
zuby jsou svinstvo, nás taky natrápily 
Není tady

Tajgr napsal(a):
Dnes ráno jsem se stala další malinkou "nadějí" pro lidi co potřebují kostní dřen
.Mám ze sebe radost že snaha někomu pomoct u mně převážila nad tím pověstným "prý to bolí".Třeba to někomu pomůže.Nemohla jsem koukat na reportáž o malém Kubíčkovi a neřvát
![]()
![]()
,uvažovala jsem o tom už předtím ale tohle mně opravdu nakoplo.
nemám slov ..jsi 
Není tady
sisi, četla jsem, viděla jsem, odepíšu, vysvětlím
jen nevím, jestli ještě dnes, půjčila jsem si dvd a čekám, až si mladej doš*****á úlohu a jdem na to 
Není tady
Holky,to nic není,to je to nejmenší co jsem mohla udělat,zas bulím
jak je to nespravedlivý,kdejaký vrah a uchyl si běhá a malinký děti....
,no nic,jdu si pro dvojku červenýho,musím tu náladu trochu si zvednout,jsem nějaká lítostiva.

Není tady

PPavlaa napsal(a):
sisi, četla jsem, viděla jsem, odepíšu, vysvětlím
jen nevím, jestli ještě dnes, půjčila jsem si dvd a čekám, až si mladej doš*****á úlohu a jdem na to
aha teď jsem tak přemýšlela. co je to za slovo..
....už vím......d.o.š.m.r.d.l.á 
Není tady

Tajgr napsal(a):
Holky,to nic není,to je to nejmenší co jsem mohla udělat,zas bulím
![]()
![]()
jak je to nespravedlivý,kdejaký vrah a uchyl si běhá a malinký děti....
,no nic,jdu si pro dvojku červenýho,musím tu náladu trochu si zvednout,jsem nějaká lítostiva.
jak nic není??? ..můžeš být na sebe hrdá..je to hrozný .co se děje ,ale je to všude.
Není tady
sisi21 napsal(a):
PPavlaa napsal(a):
sisi, četla jsem, viděla jsem, odepíšu, vysvětlím
jen nevím, jestli ještě dnes, půjčila jsem si dvd a čekám, až si mladej doš*****á úlohu a jdem na to
aha teď jsem tak přemýšlela. co je to za slovo..
....už vím......d.o.š.m.r.d.l.á
no jo, já taky koukala, proč že je to vytečkovaný, když na tom nic sprostýho není 
Není tady
Tak mě dneska rozesmívají Želviččini tučňáci, kdykoliv na to kouknu 


Není tady

mia napsal(a):
Tak mě dneska rozesmívají Želviččini tučňáci, kdykoliv na to kouknu
No ale s tím bys měla začít něco dělat... 





Není tady
mně je dala kdysi kámoška na profil, jsou fakt dobří 
Není tady

PPavlaa napsal(a):
mně je dala kdysi kámoška na profil, jsou fakt dobří
jako na profil na seznamce? 




Není tady
nevím, je to seznamka 
Není tady
PPavlaa napsal(a):
nevím, je to seznamka
aby každý chlap věděl jak dopadne když bude odmlouvat


Není tady