Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 11. 2008 9:14

zanys
♥------
Registrovaný: 28. 11. 2008
Příspěvky: 3

Aquaerobic

Nazdar všichni,
jaké máte zkušenosti s aquaerobicem? Já chodím do Zlína asi už 3 měsíce a nemám pocit, že by to bylo nějak vidětneutral Kyždý říká a všude se píše jak je to výborné na postavu a že při jedné hodině vydám stejně energie jako při běhu na 6 km a teda vůbec se mi to nezdá....

Není tady

 

#2 1. 12. 2008 8:58

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Aquaerobic

no, mela jsem stejny pocit, neudelalo to se mnou nic (chodila jsem 4mesice), ale bylo to zabavne. Ted chodim na normalni aerobik, a vysledky jsou vetsi nez u aqua..

Není tady

 

#3 1. 12. 2008 11:14

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Aquaerobic

zanys, můžu říct svoje zkušenosti...... nepočítej s tím, že nějak závratně zhubneš, na to je voda v zabénu prý studená .... ale musím říct, že po cca půl roce chození jsem měla pevnější tělo, pružnější..... taky je to mnohem méně namáhavé na klouby, takže vhodnější než klasický aerobic hlavně pro silnější holky....


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#4 1. 12. 2008 14:59

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Aquaerobic

Nedám dopusit na pillates a aqua. V mládí jsem tancovala závodně, dělala gymnastiku, aerobik. Furt se hýbala. Pak přišly úrazy, takže ted už jen rekreačně. A díky 5ti operacím kolene jsem musela zvolit méně zátěžové sporty. A ten aqua je super. Protáhne tělo, uvolní, a hlavně zpevní.
Pokud můžete, tak střídejte v týdnu s nějakou aerobní aktivitou.Ale ten stečink a protažení tam být taky musí.
A hlavně, pokud chcete fakt zhubnou,tak to chce ty aktivity furt střídat. Pokud budete každé úterý a čt chodit na jednu cvičitelku už 2 roky a cvičit to samé,tak nic moc..smile


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#5 1. 12. 2008 15:01

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Aquaerobic

a přesně jak napsala už níže Popelka. Když vidím holky s velkou nadváhou jak se hned vrhají na aerobik, dělají výpady,tak auuu auuu auuu. Ty klouby a srdíčko, to dostává zabrat.
Nejprve nižší aerobní zátěž a ubrat v jídle a pak přidávat,až budou kila trochu dole,aby klouby nedostávaly zabrat.
Mám licenci na aerobik a spinning a když jsem viděla nějakou slečnu, jak přišla na kolo a chtěla hned makat jako ty,které jezdí rok,tak jsem jí musela klidnit,aby se mi tam pak nesložila a já nevolala záchranku.
Takže každý dle svých schopností a trpělivost:)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů