Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 11. 2008 7:19

dia
♥------
Registrovaný: 17. 7. 2008
Příspěvky: 21

pračka CANDY Aquamatic

Ahojky, prosím, chci si koupit mini pračku CANDY Aquamatic, jediná se mi vejde do koupelny podle parametrů, jsme samy dva, a chci se zeptat, jestli jí nemáte některá doma a jak jste s ní spokojená, v prodejně mi řekli, že zimní bundu tam například nedostanu. Díky moc.

Není tady

 

#2 27. 11. 2008 10:06

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: pračka CANDY Aquamatic

No tak to je teda dost závažná vada,protože občas je třeba vyprat i zimní věci.Ale velikost bubnu bych si radši omrkla sama a snad jsi schopna podle toho říct,jestli tam tu bundᚠnasoukᚠči nikoli.

Není tady

 

#3 27. 11. 2008 12:05

minka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 9. 2008
Příspěvky: 68

Re: pračka CANDY Aquamatic

Pokazila se mi pracka a chtela jsem novou stejnou, protože měla program, v kterém jsem prala vlněné přikrývky z ovčí vlny. Jelikoz původní pračku jsem už nesehnala(byla stará 10 let),ale stejnou značku s tímto programem jsem objevila, ale měla menší buben. Přinesla jsem si přikrývku a vyzkoušela jsem, zda se mi do bubnu vleze.
Pračku jsem nakonec koupila.
Proto si myslím, když se do bubnu vleze velká přikrývka pro dospělého člověka, pochybuji o tom, že by se tam nevlezla zimní bunda.

Není tady

 

#4 27. 11. 2008 16:03

dia
♥------
Registrovaný: 17. 7. 2008
Příspěvky: 21

Re: pračka CANDY Aquamatic

A Vy máte přesně tuto pračku??? Oni jí v obchodě totiž nemají, musela bych dát zálohu a oni by mě jí objednali, ale já bych jí právě chtěla vidět na vlastní oči, jenomže jí v žádném obchodě u nás v Chomutově nemají, a já bych si jí potom koupila přes internet, vyjde levněji. Ale pořád váhám, sice jsme sami dva, ale mám strach, že se mi tam nevejde zimní bunda na vyprání a nebo povlečení ze 2 postelí.

Není tady

 

#5 27. 11. 2008 17:25

minka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 9. 2008
Příspěvky: 68

Re: pračka CANDY Aquamatic

Ne já mam pračku Ariston, ale jen jsem psala, že jsem řešila stejný problém

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů