Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 11. 2008 15:20

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Jak jste navrhli společné bydlení?

Jsem s přítelem tři měsíce, ideální stav.. Z jeho strany cítím lehké oukávání toho, co kdyby jsme to spolu zkusili (nebo cítím blbě). On bydlí v podstatě s mámou, ale co poslouchám, tak se poslední dobou o to bydlení dost hádají..

Já mám ráda svůj klid, ale zárověň bych ho chtěla vidět častěji, tak nevím. Je u mě od pátku vždy až do pondělí, někdy i v týdnu, takže by se toho asi moc enzměnilo.

Jediný zádrhel vidím v tom, že on pracuje doma a musela bych tomu přizpůsobyt asi bydlení... Taky si pracuje kdy a jak chce (i v noci). Já zase pořád někde lítám, takže chodím domů různě, prostě v pět odpoledne nestojím ve dveřích.

Jak jste prolomili tu bariéru "budeme spolu bydlet"? Prostě si jednou přinesl trenky a kartáček a už neodešel?
S ex jsme se tak nějak sestěhovali, jelikož stále bydlel s bývalou, tak jsem mu řekla, že buď já, nebo ona, protože by to neklapalo.. jinýmu jsem to nikdy nenabídla rodna

Není tady

 

#2 24. 11. 2008 15:28

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Pikola napsal(a):

Jsem s přítelem tři měsíce, ideální stav.. Z jeho strany cítím lehké oukávání toho, co kdyby jsme to spolu zkusili (nebo cítím blbě). On bydlí v podstatě s mámou, ale co poslouchám, tak se poslední dobou o to bydlení dost hádají..

Já mám ráda svůj klid, ale zárověň bych ho chtěla vidět častěji, tak nevím. Je u mě od pátku vždy až do pondělí, někdy i v týdnu, takže by se toho asi moc enzměnilo.

Jediný zádrhel vidím v tom, že on pracuje doma a musela bych tomu přizpůsobyt asi bydlení... Taky si pracuje kdy a jak chce (i v noci). Já zase pořád někde lítám, takže chodím domů různě, prostě v pět odpoledne nestojím ve dveřích.

Jak jste prolomili tu bariéru "budeme spolu bydlet"? Prostě si jednou přinesl trenky a kartáček a už neodešel?
S ex jsme se tak nějak sestěhovali, jelikož stále bydlel s bývalou, tak jsem mu řekla, že buď já, nebo ona, protože by to neklapalo.. jinýmu jsem to nikdy nenabídla rodna

Normálně " nezkusíme spolu žít " ? big_smile


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#3 24. 11. 2008 15:31

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

jo a jestli tomu rozumi Pikola z jeho strany blbe, tak ji zdrhne.
Na to se musi vedecky.... jen jeste zjistit jjak dumbom


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#4 24. 11. 2008 15:36

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Nevím, asi si hraju po rozvodu na "děsně nezávislou". Neřeším, neotravuju, nevařím big_smile

Není tady

 

#5 24. 11. 2008 15:37

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Chodili jsme spolu 3. měsíce, a pak mi můj drahoušek, řekl jestli s ním nechci bydlet, a hned mi dal klíče. A do dneška jsme spolu, dokonce jsme se vzali a máme mimi. Prostě s tím přišel on jestli s ním nechci bydlet.

Není tady

 

#6 24. 11. 2008 15:40

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

No a dlaší možnost tady taky je, že mi uteče do ciziny sad sice nevím kdy, ale asi na 50% ano.. Takže se tak trošku bojím vázat..
Už jsme o tom jednou laškovali, on že by nám musel koupit myčku a mikrovlnku a mohl by krmit kočky big_smile. Já to tenkrát nějak zakecala a bojím se to vytáhnout...

Upravil(a) Pikola (24. 11. 2008 15:41)

Není tady

 

#7 24. 11. 2008 16:51

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Pikola napsal(a):

Já mám ráda svůj klid, ale zárověň bych ho chtěla vidět častěji, tak nevím. Je u mě od pátku vždy až do pondělí, někdy i v týdnu, takže by se toho asi moc enzměnilo.

Jak jste prolomili tu bariéru "budeme spolu bydlet"?

tak v tvém případě je to děsně jednoduchý smile...normálně bych řekla...jsi tu víc jak doma, co kdyby sis přinesl věci ?...

jinak konkrétně v našem případě to tak nějak vyplynulo, vzhledem k tomu, že nejdřív jsme měli společné finance a pak bydlení smile..si tak uvědomuju, že jsem se ho snad ani dvakrát neptala big_smile spíš jsem mu řekla, mohli bychom spolu bydlet, když už společně vaříme a on to jen odkejval smile žádnej stres smile

Není tady

 

#8 24. 11. 2008 17:05

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

U mně jednou, asi po roce a půl chození, zazvonila moje nynější žena s kufrem a prohlásila: "Budu u tebe bydlet". big_smile
Nezmohl jsem se na slůvko odporu... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#9 24. 11. 2008 17:58

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Mikýsku, ty mi zaručeně vykouzlíš úsměv na tváři smile

A Pikolo - ono sestěhování může taky znamenat posun ve vztahu, takže by asi fakt bylo nejlepší domluvit se bez oukávání.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#10 24. 11. 2008 18:05

Lucie_82
♥♥♥----
Místo: Berlin, berlin ... :-)
Registrovaný: 18. 4. 2008
Příspěvky: 249
Web

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Jom, to by me taky zajimalo, jak se to dela. V byvalem vztahu jsem se nastehovala cca po pul roce, proste jsem tam mela cim dal vic veci a nakonec jsem proste prestala obcas chodit spat k nasim lol ted s novym pritelem jsme spolu temer rok, travim u nej vetsinu vikendu, ale jeho byt je na spolecne bydleni moc maly, potrebuje soukromi a u me to taky nejde. zatim netlacim, ale taky pomalu premyslim, jak to navliknout big_smile pokud mas moznost mu nabidnout bydleni u sebe, nevidela bych v tom problem smile


To see a World in a Grain of Sand ... W. Blake

Není tady

 

#11 24. 11. 2008 20:35

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Já jsem po roce zkusila, jestli už s přítelem jako nezačneme bydlet, protože se mi hodlala odstěhovat spolubydlící a on z toho byl celý vyděšený a div mě neprosil že "ještě ne" (to mu bylo čerstvě 21 - takže na to asi byl "mladý"). Spolubydlící si to pak zase rozmyslela, takže jsem to ani nějak neřešila. No pak se najednou zase odstěhovala a já teď bydlím sama. Už jsme s přítelem dva roky, přítel je teď dva měsíce v cizině a jednou jsem to už nevydržela a znova to zkusila (protože za prvý to moc chci a za druhý spousta jeho vrstevníků už s holkama bydlí, tak proč by nemoh on), jen po telefonu a světe div se, najednou to jde. Tak jsem zvědavá, teď zase pojedu do ciziny já a pak už bychom to měli podle dohody zkusit smile Doufám, že to vyjde.

Není tady

 

#12 24. 11. 2008 20:52

Maku
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 10. 2008
Příspěvky: 113

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Ono hodně záleží na bytové situaci. Když jsi to ty, kdo má vlastní byt, tak prostě příteli navrhni, jestli se k tobě nechce nastěhovat.
U nás to bylo opačně, manžel měl byt, tak se mě po 3 měsících zeptal, jestli se nastěhuju. Já ještě chvíli odolávala a za další 3 měsíce už jsme bydleli spolu :-)


http://b1.lilypie.com/pTDLp2/.png

Není tady

 

#13 24. 11. 2008 21:03

janinka_v
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 1068

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

No u nás to bylo takový zvláštní: oba jsme měli byty, přítel pronajatý v Praze a já svůj mimo Prahu... pro typickýho Pražáka problém v tom, že do práce se musí dojíždět, já jsem zvyklá od malička... tak to nějak z toho samo vyplynulo, že já si tam postupně nosila víc a víc věcí, nejdřív jsem tam byla jen středy a pátek až neděle, a pak najednou po dovče z toho byl celý týden i s víkendem s tím, že jsem v neděli jezdila k našim. Tohle nastalo asi po čtyřech - pěti měsících... už jsem nevozila prádlo domů, ale prala jsem tam atd.


Krystof - leden 2012

Cap nebo vrana - duben 2016

Není tady

 

#14 24. 11. 2008 21:19

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Pikola napsal(a):

Nevím, asi si hraju po rozvodu na "děsně nezávislou". Neřeším, neotravuju, nevařím big_smile

Jestli můžu radit, chvíli u toho vydrž a užij si to - proč se honem zase do něčeho hnát

Takové to "co kdybychom to spolu zkusili", to je podle mě nanic - po tom by měli oba toužit, ne ?


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#15 24. 11. 2008 21:54

majkafa
Host

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

S mým BM jsme čekali dítě, když jsme studovali na VŠ. Já dostudovala, on měl před sebou ještě 2 roky. Chvilku jsme bydleli u jeho rodičů a po narození dcerky na ubytovně, o kterou jsem si zažádala v práci. Vlastně jsme společné bydlení nijak nenavrhovali, tak nějak to vyplynulo z okolností.
Teď jsem rozvedená a už s nikým bydlet nechci. Přeji si systém spřátelených garsonek. Doufám, že se mi to vyplní. Vidím v tom spoustu výhod a minimum nevýhod. smile

 

#16 24. 11. 2008 21:54

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Pokud s ním chceš žít a nemᚠpocit, že bys přišla o svobodu a soukromí, tak mu to navrhni. Nemusí to být přeci hned, aspoň uvidí, co chceš Ty a řekne Ti, jak to vidí on. Vylož karty na stůl smile
U nás to bylo tak, že jsem měla u přítele pořád víc a víc věcí, až řekl, že bych se měla k nim nastěhovat. Ale neřekl kdy, tak jsem ho musela trochu popostrčit a domluvili jsme se na stěhování za další asi tři měsíce. Byl čas si v klidu všechno promyslet a užít si poslední chvíle klidu big_smilewink

Není tady

 

#17 24. 11. 2008 22:53

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Když jsme se seznámili, právě jsem přebírala svoji garsonku, přítel u mě od začátku přespával a když po 1/2 roce dodělal školu, tak se ke mně přestěhoval od rodičů. Po dalších 2 letech si pořídil svůj byt (větší) a přestěhovali jsme tam spolu.

Není tady

 

#18 25. 11. 2008 13:31

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Můj ex se jednou poránu protáhl, zívl, zamyslel se a pak řekl: kam dám počítač? To mě teda vyděsilo, protože to byl tehdy ještě student a brigády mu nevoněly.

Zato manžel se mi tak nějak krásně spontánně "přihodil" během pár týdnů. Nejdřív společné víkendy, pak prodloužené víkendy, pak přespání i přes týden, kdy buď přijel on, nebo jsem si pro něj přijela já, no a to už bylo potřeba aby měl u mě pár věcí a pyžamo a už to bylo.
Nutno ovšem dodat, že nám bylo spolu od začátku skvěle a nijak jsme se nemuseli sžívat a nějak to řešit, všechno proběhlo neplánovaně a přirozeně smile
Jenomže pak přibylo nádobí a neměli jsem kam dát myčku, a tak jsme se po čase přestěhovali společně do většího a do svýho a tak je to dodnes smile

Není tady

 

#19 25. 11. 2008 14:03

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Já osobně bych asi honem neutínala tu dobu krásného ideálního zamilovaného stavu,který je po 3 měsících chození,ale pokud to tak cítíš,nabídnout společné bydlení,proč ne.Vždy se totiž nabízejí 2 možnosti buď to vyjde a nebo bude natošup zpátky ve svém a oddychnete si oba dva.

Není tady

 

#20 25. 11. 2008 14:26

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Já když jsem začala chodit s manželem, tak jsem bydlela v pronajatém bytě, on u rodičů a byt koupil, ale dělal tam ještě dost úprav... No a já tam začala chodit uklízet... bordelu bylo furt všude dost... ale vím, že byl hodně opatrný a trvalo mu dost dlouho, než mě vůbec pozval, abych se tam přišla podívat... ale když už pozval, tak pak už to šlo docela hladce... bral to spíš s rozumem - tedy že stejně spolu musíme zkusit začít žít, abychom zjistili, jestli to má cenu... měl z toho hodně velký strach, protože ještě nikdy s nikým takhle nežil... no musím zaklepat...


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#21 25. 11. 2008 14:36

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Mě spíš přijde, že tak nenápadně nadhazuje, jako že se doma strašně hádají kvůli bydlení, že si chce co nejdřív něco najít..
Když se nás známí zeptají, jestli spolu bydlíme, tak ne. Já z toho mám asi právě strach, že je to hezký, každej si můžeme dělat co chceme a pak jsme rádi spolu.

Já právě pořád báhám, zda o tom vůbec mluvit.. on si vždycky přinese karáček a ten si pak zase odnese..

Není tady

 

#22 25. 11. 2008 15:41

Zoubeček
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2007
Příspěvky: 102

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Bylo nám spolu hezky, nechtěli jsme bez sebe být ani minutu, tak jsme po týdnu chození začali plánovat společné bydlení  big_smile  A bydlíme spolu už 3 roky


http://lb1f.lilypie.com/1kggp2.png

Není tady

 

#23 25. 11. 2008 16:27

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Pikolo jestli nechceš tak se do toho imho nehrň. Nemusí přece bydlet u maminky, může si najít něco svého.

Není tady

 

#24 25. 11. 2008 16:32

Pikola
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 747

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

Oni jsou spíš spolubydlící, každý jede po svém.. já si to spíš nějak nedokážu představit.. asi to fakt nechám být a třeba jen tak lehce nadhodím, co by tomu říkal.

Není tady

 

#25 25. 11. 2008 18:39

louka
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2008
Příspěvky: 23

Re: Jak jste navrhli společné bydlení?

S mých ex-přítelem jsme chodili asi rok, velká zamilovanost, on bydlel u mámy, já po rozvodu v garsonce s malou dcerou.... stále jsem čekala, až ON navrhne, že bysme si mohli sehnat něco společnýho k bydlení, on občas NAZNAČIL že by se mu to líbilo, ale když jsem pak zjistila možnosti, přinesla podklady apod, zahrál to do ztracena. Nakonec jsme se rozešli.
Chci tím říct, že někdy je lepší chlapa trochu postrčit, nečekat, až začne on... jestli o to teda opravdu stojíš.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů