Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#201 6. 2. 2006 18:39

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Martinko, určitě to nedostaneš, kdepák a ještě pár měsíců neeeee big_smile big_smile big_smile big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#202 6. 2. 2006 18:41

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Holky teda to bude v pátek početný testování smile Doufám, že to vyjde všem lol lol lol lol


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#203 6. 2. 2006 19:01

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Taky doufám,
ale upozorňuju že před devátou nevstáváme big_smile big_smile big_smile big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#204 6. 2. 2006 19:06

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Ahojky, tak jestli to do pátku nepříjde-ikdyž pochybuju-tak jdu do toho s vámi.Škoda, že tohle nikdo nekontroluje mohli bysme stím testíkováním trhnout rekord

Není tady

 

#205 6. 2. 2006 19:16

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

To spunt: jak se znám tak nebudu moct dospat smile lol lol zkkusím to vydržet abychom testíkovaly všechny společně smile smile


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#206 6. 2. 2006 19:22

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

holky, já právě ještě necííí, já vám jdu jenom zvyšovat pravděpodobnost smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#207 6. 2. 2006 19:35

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Jasně , trhnem rekord ve společném zjišťování a také zjištění těhotenství big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#208 6. 2. 2006 20:07

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Ahoj holky,
jestli můžu, taky se s tím testováním přidám..smile
Snažíme se teprve první měsíc od vysazení antikoncepce, takže si myslím, že těhotná stejně ještě nebudu sad.
Po té HA totiž zatím ani nevím, kdy mám ovulaci a jestli ji vůbec mám, ale ve skrytu dušičky stejně doufám, že by to mohlo vyjít.
Při prvním dítěti se nám zadařilo za 2 měsíce a u druhého za 3...tak se to snad nebude stupňovat sad
V sobotu to mám dostat, tak kdybych opravdu byla těhotná...poznalo by se to už v pátek?????


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#209 6. 2. 2006 21:11

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

sakra to je adrenalin jen co si to čtu. Tolik testování. To by byla už sakra smůla kdyby to nevyšlo ani jedné.  Kéžby už byl zítra pátek.  Všem vám hrozně moc držím palečky.

Není tady

 

#210 7. 2. 2006 5:52

Macek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 598

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Ahoj holčiny,
dovolte abych se přidala.
V pátek je sice brzo, ale uvidím, možná to testnu s vámi.
Dnes jsem 6. den po 2.IUI. Takže v pátek to bude 9. den a to je ješte brzo na rozpoznání nebo snad NE ?roll

Není tady

 

#211 7. 2. 2006 8:51

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Ahojte holky big_smile Tak jsem se pokusila spočítat kolik nás bude v pátek a jestli jsem počítala dobře tak je to 10 na testování big_smile big_smile big_smile No to by bylo aby to některé z nás nevyšlo lol
Dezy jak je?


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#212 7. 2. 2006 8:55

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Pinky, Macku, ukázat se to může, já to taky čekám až o víkendu......
Už mám testík na 20 jednotek ( Best 2 - 2 ks za 27 Kč) big_smile lol lol lol


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#213 7. 2. 2006 8:57

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Jo a včera jsme se tulily i podle fáze měsíce, tak tu už musí vyjít, ne .......
no dobrá, nemusí, ale mám pocit že sme dělali co se dalo lol lol lol lol lol


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#214 7. 2. 2006 9:04

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Spunte já mám stejný test ale za 29,80 to jsou u nás vydřiduši smile Ale měl by být citlivý ne?

Upravil(a) Luci (7. 2. 2006 9:06)


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#215 7. 2. 2006 9:04

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

tak kdo tedy bude všchno v pátek testíkovat? V kolik hodin?
škoda, že jdu do práce na ráno, neuvidím aktuální výsledky.

Není tady

 

#216 7. 2. 2006 9:08

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Pupíčku, budu testovat já, dezy, spunt, Lucka, macek, MartinkaS, ty, Tina a ještě další dvě, už nevím které, snad se přihlásí lol v kolik hodin nevím, já vstávám kolem 8.


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#217 7. 2. 2006 9:28

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Luci já testovat nebudu, tento měsíc jsem vyplítvala asi tak 5 testů  lol a navíc jdu na gyndu už ve čtvrtek, jsem nervní a nevydržela bych to, navím mi to připadá jako ztráta času, když čekám na měsíčky a tak raději půjdu na injekci.
ze se vás ale sešlo. Uvidíme procento uspěšnosti.

Není tady

 

#218 7. 2. 2006 9:30

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Teda holky, to je krásné čtení, tak já vám teda držím pěstičky, ať tam máte nejméně všechny smile vytoužené // a abych vám to trochu posichrovala, tak prskám bacilky - ano dnes oficiálně potvrzeno panem doktorem...

Tak se těším v pátek na výsledky, třeba se vaše řady do té doby ještě rozrostou...


[

Není tady

 

#219 7. 2. 2006 9:31

dezy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1242

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Dobré dopoledne!!!! Jsem na ten pátek strašně zvědavá!!!! V pátek mám sice dovolenou, protože se stěhujeme, ale hned ráno napíšu z domova, jak jsem dopadla!!! Ve čtvrtek tady taky nejsem, ale večer se určitě přihlásím. Takže okolo osmé výsledky sem??? :-)


http://lb2f.lilypie.com/uFjfp1.png

http://lb4f.lilypie.com/bj1xp1.png

Není tady

 

#220 7. 2. 2006 9:34

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Pupíčku tak ať Ti to dobře dopadne, myslíš, že nejsi těhu? Někdo tady psal, že to testy nemusí ukázat
Sunflower gratuluju a pošli mi nějaké bacily smile


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#221 7. 2. 2006 9:36

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

teda holky, to je fakt snazilkovsky silenstvi big_smile jsem na vas moc zvedava!!!!
VSEM drzim pasticky!!! big_smile a tesim se na 100% uspesnost, protoze pak bude plivat i vic tehulek na me big_smile

Není tady

 

#222 7. 2. 2006 9:38

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

sunflower tak gratuluji těhulko a snad se brzy připojíme k tobě. Věřím, že jsi moc štastná.
Luci myslím si, že nejsem, ale víš jak vždycky tam nějaká kapka naděje je. Nemám vůbec žádné příznaky, testíky negativní a navíc hned první měsíc po vynechání HA.

Není tady

 

#223 7. 2. 2006 9:41

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Budu Ti držet palečky lol třeba to vyjde lol


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#224 7. 2. 2006 9:41

dezy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1242

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Sunflower taky moc gratuluju!!!!! Chytáme bacilky! Doufám, že to v ten pátek vyjde!!!!!


http://lb2f.lilypie.com/uFjfp1.png

http://lb4f.lilypie.com/bj1xp1.png

Není tady

 

#225 7. 2. 2006 9:47

Macek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 598

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Holky já budu mít v pátek teprve 22. den cyklu.
Já budu stejně muset počkat alespoň do příští středy.
Kéžbych alespoň začala zvracet tongue ať mám nějaké příznaky.
Ách jo!!!!!!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů