Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#226 7. 2. 2006 9:50

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

To Macek: tak to je ještě brzy na testování hmm Mě bolí a pálí prsa už od 18 dne cyklu, ale nevím jestli to je příznak nebo nějaká hormonální porucha, uvidím v pátek cool


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#227 7. 2. 2006 9:56

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Ahoj holky, držím na pátek palečky ať to vyjde. No myslím, že nějaká nová těhu mezi váma určitě je a Sunflower tobě moc a moc gratuluji, jak já bych byla štěstná na tvém místě....
Macku, do jakého centra chodíš? My jdeme ve čtvrtek poprvé do Gestu, jak jinak dlouho trvá do 1. oplodnění a co je to IUI? Mám spoustu otázek, já vím....


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#228 7. 2. 2006 10:00

Macek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 598

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Chodím do centra asistované reprodukce GYNEKO Vsetín.
IUI je inseminace, kdy manželovo sperma vyšetří, vyčistí a vstříknou ho přímo přes čípek do dělohy a něco málo na čípek.

Není tady

 

#229 7. 2. 2006 10:06

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Aha, takže ono je víc způsobů jak 'to' udělat? Myslela jsem, že ti vemou vajíčko, oplodní a šup s ním zpět. A jak dlouho vám trvalo od první návštěvy do 1. IUI? A hradíte si to samy nebo pojišťovna?


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#230 7. 2. 2006 10:07

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Macek jak dloho jste se snažili než jste navštívili centr.as.r.?

Leidea - tak se nám cyklus rozhodil a nebudeme již stejně, ale to nevadí, hlavně at nám to vyjde.

Není tady

 

#231 7. 2. 2006 10:10

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Pupíku, já na to zrovna koukám. A co ty, jak to vypadá??? Nějaké příznaky?


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#232 7. 2. 2006 10:18

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Prominte ale KURWA ted jsem to dostala.
Na druhou stranu to je dobře, alespon vím,že nemám to tělíčko až tak v nepořádku. jak si ted mám vypočítat další plodné dny? Když nevím jak dlouhý mám cyklus?
Leidea tak pět dní od sebe to zas není tak hrozné. Příští měsíc opět spolu roll

Není tady

 

#233 7. 2. 2006 10:19

Macek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 598

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Snažili jsme se rok a pak jsme šli na veškerá vyšetření, které je nutné před zařazením do centra as.rep.
To znamená: já - 3. den MS odběr krve (kontrola hormonů)
                        - rentgen vejcovodů (zjišťuje se tím průchodnost, trochu nepříjemné)
                   přítel - spermiogram

Dnes je to už rok a půl snažení a máme za sebou 2.IUI

Není tady

 

#234 7. 2. 2006 10:23

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Pupíčku to je mi líto hmm snad to vyjde příště lol lol Budu držet palečky.
Já jsem teď sebou málem sekla, vstala jsem od stolu a před očima hvězdičky a ještě že tam byla zeď, jdu se natáhnout motá se mi hlava neutral


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#235 7. 2. 2006 10:28

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

No pupčo, co to tu čtu, já to snad přivolala.... Ale zase na druhou stranu buď ráda, že máš cyklus v normálu a můžeš se brzo začít zase snažit. Tak teda ju, budeme zase testovat společně, už aby to bylo, viď? 'A nech si záležet tenhle měsíc, jo?


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#236 7. 2. 2006 10:32

dezy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1242

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Luci tak to vypadá, že máš všechny příznaky, jaký mají být!
Manolito spousta holek říkalo, že mají pocit, že to mají dostat a nakonec byly těhu!! :-)


http://lb2f.lilypie.com/uFjfp1.png

http://lb4f.lilypie.com/bj1xp1.png

Není tady

 

#237 7. 2. 2006 10:36

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Leidea no jestli přivolala tak to je dobře, sem byla krapet nervní z toho. Tento měsíc už to tak řešit nebudu, ale snažit se budeme pečlivě. Testíkovat ale budem až po vynechání, co? Tak já se jdu chystat do práce, ještě vyvenčit pejska a valím. 
Přeji příjemný den všem a at žádné z vás nepřijde menzes

Není tady

 

#238 7. 2. 2006 10:58

dezy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1242

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

No vidíš, další příznaky, tak snad to vyjde!!!! Kdy to máš dostat?


http://lb2f.lilypie.com/uFjfp1.png

http://lb4f.lilypie.com/bj1xp1.png

Není tady

 

#239 7. 2. 2006 11:10

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

to Macek : to jsem se docela pobavila, ze uz chces zvracet, abys mela nejake priznaky smile smile smile
Pockej, az to prijde... - ja teda - zatim, a doufam, ze mne to ani nepotka - nezvracim, ale spatne je mi 24 hodin denne a klidne bych to jako priznak ozelela, doted bych neverila, ze se mi muze udelat zle jen z pohledu na sklenici vody smile


[

Není tady

 

#240 7. 2. 2006 11:22

Macek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 598

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

To San... :
Já vím, asi se rouhám.
Ale řekni sama, že už sis trochu oddechla.
Teď sice nastanou další obavy, ale už jsi těhu a to je základ.smile

Není tady

 

#241 7. 2. 2006 11:51

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Příznaky? První čeho jsem si všimla, byly prsa - bolavý, "nalitý" ale bylo to trochu jiný než před MS, takový do všech stran smile - to je legrace... a taky mi potom začaly tmavnout bradavky (přesně jak se píše ve všech článcích) a myslím, že to jsem už pozorovala kolem termínu MS. No a pak takové lehké pobolívání v podbříšku, mdloby, citlivost na pachy a taky střídání nálad...

Macku, oddechla jsem si moc, ráno jsem měla "cestovní horečku" smile
Sice jdu na utz až ve 12tt což je za ukrutně dlouhou dobu, ale věřím dr., že když při vyšetření "vidí" že je vše O.K. tak to stačí...
A s tím rouháním, to je normální - ono to potom "naostro" je opravdu jiné - únava, ospalost, do toho se ti ze všeho převrací žaludek a bouří emoce, hlídáš si každé píchnutí - takhle napsaný mi to ale přijde docela legrační smile


[

Není tady

 

#242 7. 2. 2006 11:52

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

to Manolita : ještě k těm příznakům, já jsem nějak tušila už při milování, že je teď ta pravá doba, takže i potom jsem kolem termínu MS začala vnitřně cítit, že se povedlo... - to mi ženy asi nějaký takový šestý smysl máme... smile

Tak vám přeju ať vás brzy nezklame...


[

Není tady

 

#243 7. 2. 2006 12:09

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Spunte,
já mám taky BEST.....jsou tam dva a je to taková fialová krabička, že??? No a mě stál 30,- Kč...tady na Moravě je asi dráž yikes)

Já budu testovat po dobrých sedmi letech, doufám, že je to pořád stejný... yikes) Jsem asi blbá a nezkušená, ale jak moc se ten test má ponořit??? Slyšela jsem, že když se nasákne moc a tam kde nemá, tak to může zkreslovat výsledek....????


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#244 7. 2. 2006 12:17

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Takže jestli to do pátku nedostanu a ve čtvrtek se nepřerazím v Rakousku na sjezdovce....jdu do toho s Váma!
V pátek mám dovolenou, ale internet mám doma, tak Vás budu všechny sledovat...do 9 se snad ozvu....
Všem držím pěsti...hlavně těm co se snaží už moooc dlouho......sad


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#245 7. 2. 2006 12:24

dezy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1242

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Ahoj pinky!!! Vítej do pátečního klubu!!! Na tom testu jsou šipky a ještě je tam většinou napsáno "max". Myslím, že je to pro nás pro všechny pochopitelný dost. Jestli se budeš hodně bát, tak si přečti návod :-))))) Super, že je nás víc!!!!


http://lb2f.lilypie.com/uFjfp1.png

http://lb4f.lilypie.com/bj1xp1.png

Není tady

 

#246 7. 2. 2006 13:44

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

To : manolita
Já jsem při prvním těhotenství chodila do práce týden s vložkou, protože jsem si říkala že mě bolí bříško jako bych to právě dostala smile, a mě prsa neztmavly, až později....

To : sunflower : dík za návštěvu a prskání "těhu" bacilů, doufám žes mě nakazila, i když příznaky mám minimální a nejspíš vsugerované sad

To Pinky : jo jo fialová krabička, jé to ste mi udělaly radost že jsem tolik ušetřila big_smile , přesně jak píše dezy, na testu je čárka s limitním ponořením, a u toho Best 2 je návod ( stalo se mi že jsem dostala test bez návodu)

Jinak zdravím šechny co se chystají na páteční testování, jen tedy se omlouvám, ale v osum většinou chrupkáme, ale zkusím si nařídit budíka sad


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#247 7. 2. 2006 13:45

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Jo a Pupíčku , moc mě to mrzí, ale za měsíc to určitě vyjde, a jestli to vyjde v pátek mě, tak schovávám jeden bacil speciálně pro tebe, jo?


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#248 7. 2. 2006 15:47

BLUE
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 5159

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Snažíme se už od října a teď mi vynechala menstruace - už 4 dny nic a  test Clearview negativní :-(  mám depku


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Mtaw.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Mtawp2.png
3010g a 52cm               3. roky   14,6kg/100cm
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/94Mh.jpghttp://lb1f.lilypie.com/94Mhp2.png    http://blue79.rajce.idnes.cz/     
3510g a 51cm               4.měsíc  6820g/66cm

Není tady

 

#249 7. 2. 2006 15:59

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

Blue a jinak máš MS pravidelnou? Když to nedostaneš, tak zkus za 2-3 dny testnout znova, možná je ještě brzo na testík. Víš kdy jsi měla ovu, kdy mohlo dojít k početí?


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#250 7. 2. 2006 16:39

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Kdy si udělat těhotenský test?

tak poslušně hlásím, že pateční testíkování musím zrušit:-((.Dneska jsem to dostala.Takže Valentýnský překvápko nebude.Jenom mi nějak nejde vložit nový metřík, nemůžu se dostat na nastavení. Tak to zkusim později.
Zítra se musím objednat k doktorovi. Mám tam prá příjit patnáctý den cyklu.Že by konečně semnou začali něco dělat??No po roce a 8 měsících snažení už by bylo na čase.ACH JO JO

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů