Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 23. 11. 2008 21:30

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: důležitý rozhovor o vztahu

mashanka napsal(a):

Alyssa napsal(a):

mashanka napsal(a):


Mluvíš jak ženatý chlap big_smile

smile Mně se jenom nelíbí zobecňování - ženatej chlap=hajzlík, kterej si akorát užívá, milenka=hloupá slepička, manželka=ublížená chudinka

žena, která je ochotna dělat chlapovi léta tu druhou, ta pro mě hloupá je

Když jsou to léta, tak už si asi za vzniklý problémy může sama. Ale podle mě je to stejný, jak v ostatních vztazích. Ruku na srdce, ale kdo z nás někdy rozsekl problém ve vztahu hned, odešel a začal s někým jiným? Hodně často rozum přemůžou city a i když víme, že je něco špatně, není lehký s tím hned něco udělat.. Co jsem měla možnost kolem sebe vidět, milenka na to nejvíc dojede sama, protože se psychicky úplně odrovná.

Není tady

 

#152 24. 11. 2008 9:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: důležitý rozhovor o vztahu

žena, která je ochotna dělat chlapovi léta tu druhou, ta pro mě hloupá je
mashanko, vždycky? A co když je "ta druhá" dobrovolně, což většinou ve vztahu trvajícím léta bývá? Když ta první třeba ani být nechce?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#153 24. 11. 2008 10:46

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: důležitý rozhovor o vztahu

eremuruss napsal(a):

Reni39 napsal(a):

Agewo,
sama musíš přijít na to, jak se tvůj milenec zachová. A hlavně si tím vším musíš projít až do konce. Spoustu žen, které obdobnou situaci zažilo, ti s klidným svědomím a s  úsměvem na rtech řeknou, jak to vše dopadne.
A hlavně ženy, které byly již v obou pozicích, jak v roli milenky, tak v roli podváděné manželky.
Ale a už to vše dopadne jakkoliv, nevěš hlavu, mᚠživot před sebou a budeš bohatší o další zkušenost. A to velmi cennou!!!

Je to tak.Pokud bych sveho manzela neposlala navzdy k milence vim,ze bych byla tam kde jsou dnes podvadene manzelky proste bych se utrapila v podezirani a v zarleni radci jsem sla od toho hned.Po 3 mesicich se chtel k nam vratit poslala jsem ho zpet tam odkud prisel.
Role milenky je stejne hrozna jako role podvadene manzelky.Vzdycky budes ta druha.Pocit,ze jsem ta prvni jsem mela mozna nez 14 dni.Zato jeho manzelka si chtela vzit zivot on k ni stejne nesel a zavolal policii,aby ji sly zkontrolovat.Svym zpusobem mi ji bylo lito nechtela ho ztratit,ale ja take ne bylo to silnejsi.On u me pak brecel,ze nevi co ma delat,ze me nechce ztratit.Sve manzelce daval nadeji na spolecny zivot a zrovna tak me tech 14 dni.Pak jsem vedela,ze nas spolecny zivot nebude.Nekdo mu napsal lzive sms o me a on tomu vsemu uveril.Vim,ze to byla jeho zena kdo to psal.Dodnes ty sms mam v mobilu preposlane od nej.Presto to dal hral na dve strany ,ale o budoucnosti,uz nemluvil.Mluvil jen o tom,ze kdyby se rozvedl tak by nechal byt manzelce a ja bych ho mozna taky casem odkopla a s neho by se pry stal bezdomovec.Tak blbej pry neni.

erem...a můžeš mi laskavě říct PROC ??????? mᚠty sms uložené v mobilu?!?!? dumbomdumbomdumbomdumbom


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#154 24. 11. 2008 10:48

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: důležitý rozhovor o vztahu

helena napsal(a):

žena, která je ochotna dělat chlapovi léta tu druhou, ta pro mě hloupá je
mashanko, vždycky? A co když je "ta druhá" dobrovolně, což většinou ve vztahu trvajícím léta bývá? Když ta první třeba ani být nechce?

mashanko...původně jsem se chtěla hrozně rozčílit...jak to můžeš říct lol lol
ale vzápětí mi došlo že jsou věci které prostě jeden člověk cítí diametrálně rozdílně než ten druhý... winkwinkwink;


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#155 24. 11. 2008 11:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: důležitý rozhovor o vztahu

adra napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Reni39 napsal(a):

Agewo,
sama musíš přijít na to, jak se tvůj milenec zachová. A hlavně si tím vším musíš projít až do konce. Spoustu žen, které obdobnou situaci zažilo, ti s klidným svědomím a s  úsměvem na rtech řeknou, jak to vše dopadne.
A hlavně ženy, které byly již v obou pozicích, jak v roli milenky, tak v roli podváděné manželky.
Ale a už to vše dopadne jakkoliv, nevěš hlavu, mᚠživot před sebou a budeš bohatší o další zkušenost. A to velmi cennou!!!

Je to tak.Pokud bych sveho manzela neposlala navzdy k milence vim,ze bych byla tam kde jsou dnes podvadene manzelky proste bych se utrapila v podezirani a v zarleni radci jsem sla od toho hned.Po 3 mesicich se chtel k nam vratit poslala jsem ho zpet tam odkud prisel.
Role milenky je stejne hrozna jako role podvadene manzelky.Vzdycky budes ta druha.Pocit,ze jsem ta prvni jsem mela mozna nez 14 dni.Zato jeho manzelka si chtela vzit zivot on k ni stejne nesel a zavolal policii,aby ji sly zkontrolovat.Svym zpusobem mi ji bylo lito nechtela ho ztratit,ale ja take ne bylo to silnejsi.On u me pak brecel,ze nevi co ma delat,ze me nechce ztratit.Sve manzelce daval nadeji na spolecny zivot a zrovna tak me tech 14 dni.Pak jsem vedela,ze nas spolecny zivot nebude.Nekdo mu napsal lzive sms o me a on tomu vsemu uveril.Vim,ze to byla jeho zena kdo to psal.Dodnes ty sms mam v mobilu preposlane od nej.Presto to dal hral na dve strany ,ale o budoucnosti,uz nemluvil.Mluvil jen o tom,ze kdyby se rozvedl tak by nechal byt manzelce a ja bych ho mozna taky casem odkopla a s neho by se pry stal bezdomovec.Tak blbej pry neni.

erem...a můžeš mi laskavě říct PROC ??????? mᚠty sms uložené v mobilu?!?!? dumbomdumbomdumbomdumbom

Abych pravdu rekla sama nevim.Jsou vlastne stare pres 2 roky.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#156 24. 11. 2008 11:05

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: důležitý rozhovor o vztahu

erem já jen podle sebe....mažu sms téměř  hned - tedy tak do 2-3 dnů max do týdne(no ty oprvadu krásné trochu déle hjarta) ....ale ty ostatní ???nemám chut ani sílu se v nich pitvat...a přemýšlet jak to ten či onen myslel/a big_smilebig_smile ...ty sms ačkliv jsou fakt spíš hezké tak stejně jsou to sms psané TED...za pár dní ztrácejí význam...všechno se stále mění...to je jen moje zkušenost, poznatek ...
ale 2 roky mít uložené sms??? - pravda mám uloženou JEDNU  - je to přání k Novému roku...a tu tam už mám jako iventářtonguetonguetongue
ale ukládat si takový "ošklivky" abych z toho byla ještě víc špatná???  ne ne  winkwink
omlouvám se za offtopic

Upravil(a) adra (24. 11. 2008 11:09)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#157 24. 11. 2008 12:34

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: důležitý rozhovor o vztahu

adra napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Reni39 napsal(a):

Agewo,
sama musíš přijít na to, jak se tvůj milenec zachová. A hlavně si tím vším musíš projít až do konce. Spoustu žen, které obdobnou situaci zažilo, ti s klidným svědomím a s  úsměvem na rtech řeknou, jak to vše dopadne.
A hlavně ženy, které byly již v obou pozicích, jak v roli milenky, tak v roli podváděné manželky.
Ale a už to vše dopadne jakkoliv, nevěš hlavu, mᚠživot před sebou a budeš bohatší o další zkušenost. A to velmi cennou!!!

Je to tak.Pokud bych sveho manzela neposlala navzdy k milence vim,ze bych byla tam kde jsou dnes podvadene manzelky proste bych se utrapila v podezirani a v zarleni radci jsem sla od toho hned.Po 3 mesicich se chtel k nam vratit poslala jsem ho zpet tam odkud prisel.
Role milenky je stejne hrozna jako role podvadene manzelky.Vzdycky budes ta druha.Pocit,ze jsem ta prvni jsem mela mozna nez 14 dni.Zato jeho manzelka si chtela vzit zivot on k ni stejne nesel a zavolal policii,aby ji sly zkontrolovat.Svym zpusobem mi ji bylo lito nechtela ho ztratit,ale ja take ne bylo to silnejsi.On u me pak brecel,ze nevi co ma delat,ze me nechce ztratit.Sve manzelce daval nadeji na spolecny zivot a zrovna tak me tech 14 dni.Pak jsem vedela,ze nas spolecny zivot nebude.Nekdo mu napsal lzive sms o me a on tomu vsemu uveril.Vim,ze to byla jeho zena kdo to psal.Dodnes ty sms mam v mobilu preposlane od nej.Presto to dal hral na dve strany ,ale o budoucnosti,uz nemluvil.Mluvil jen o tom,ze kdyby se rozvedl tak by nechal byt manzelce a ja bych ho mozna taky casem odkopla a s neho by se pry stal bezdomovec.Tak blbej pry neni.

erem...a můžeš mi laskavě říct PROC ??????? mᚠty sms uložené v mobilu?!?!? dumbomdumbomdumbomdumbom

Možná jako varování pro příště ? Aby zasejc nenalítla ?? Taky si schovávám jeden hnusnej majl ...aby ... ale když by to přišlo přečtu a srovnám si hlavu .. doufám teda .. roll


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#158 24. 11. 2008 16:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: důležitý rozhovor o vztahu

mashanka napsal(a):

Alyssa napsal(a):

mashanka napsal(a):


Mluvíš jak ženatý chlap big_smile

smile Mně se jenom nelíbí zobecňování - ženatej chlap=hajzlík, kterej si akorát užívá, milenka=hloupá slepička, manželka=ublížená chudinka

žena, která je ochotna dělat chlapovi léta tu druhou, ta pro mě hloupá je

Prečo chlapovi? va Niektorá robí tú druhú - hoci o tom by sda dalo polemizova, ktorá je prvá  aktorá druhá - SEBE. Nebaví ju štopka ponožky a rieši s ním upchatý odpad. wink Radšej horúcu vášeň a príjemné chvíle. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#159 25. 11. 2008 16:38

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: důležitý rozhovor o vztahu

mashanka napsal(a):

žena, která je ochotna dělat chlapovi léta tu druhou, ta pro mě hloupá je

PPavlaa napsal(a):

jsi hloupá, nebo na tom tak blbě s pamětí ? nebo se mě snažíš vytočit ?

atd.

Ježišmarjá, co blbnete? Co se do agewy tolik navážíte? Šlápl vám někdo na kuří očičko a chcete si to na někom vylejt? sad roll
Kliiiiiid kapitulation


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů