Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 1. 2006 11:44

Anicka 43
Host

Myomy a mirena

Je mi přes čtyřicet a objevily se u mne drobné myomy, které sice  moc nerostou, ale zlobí. Teď, po více než roce, mám občas opravdu velké krváceni, a doktor řekl, že mě v budoucnu čeká odstranění dělohy.
Zkoušela jsem si  zjistit něco víc a snad  by pomohlo  zavedení tělíska Mirena. Nejde mně ani tak o  antikoncenpci, predevším stojím o zmenšení myomů a tím asi i zmenšení krvácení.
Máte někdo zkušenost??
A.

 

#2 29. 1. 2006 12:51

Růža
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1098

Re: Myomy a mirena

Před časem jsem měla podobné problémy - velmi silné krvácení při menstruaci. Lékař tvrdil, že jsem asi už v přechodu, pak jednou při ultrazvuku mi sdělil, že jsem těhotná, ale moč to vyloučila. Nic neřešil a dopadlo tak - zhoubný nádor (zapouzdřený a č. 1) - pak odstranění nejen dělohy. ale i vaječníků, vejcovodů a lymf. uzlin. Byla to pro mne krušná doba a nakonec štěstí v neštěstí, že léčba dál nepokračovala ozařováním a chemoterapií. Odstraněná děloha nebyla pozitivní. Ale kdyby to ještě chvíli trvalo - tak možná jsem dopadla hůř. Tak neváhej a jdi na operaci - každý myom se může zvrtnout v zhoubný nádor. Nic nepodceňuj - ležela jsem v nemocnici s mladšíma ženama - které takové štěstí v neštěstí jako já neměly. Mám pocit kdyby můj lékař jednal pohotověji - tak možná by šlo o myom obyčejný a pouze jsem prodělala výškrab. smile

Není tady

 

#3 29. 1. 2006 16:35

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Myomy a mirena

Důvod vzniku myomů a nejenom jich - čti poslední číslo WM magazínu, konkrétně články o rakovině. Operace nic neřeší, je potřeba vyčistit organismus a dát si do pořádku vztahy.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#4 29. 1. 2006 18:08

Anicka 43
Host

Re: Myomy a mirena

Asi jsem hloupá, ale nevím co je to WM.

 

#5 10. 8. 2006 13:42

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Myomy a mirena

Taky nevim, co je WM yikes


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#6 11. 8. 2006 15:32

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Myomy a mirena

Nemyslím, že myomy vznikají ze vztahů.... Taky se u mne vyskytly, ale dr.říká, že když nemám problém, tak není důvod k operaci.Hlídáme to, nerostou a myomy jsou potvory, někdy i zmizí...A někdy taky zlobí.
Ale věřím tomu, že vnitroděložní tělísko tomu nepomůže, ba naopak. Nevím, jaké tvary dávají dnes, ale mé zkušenosti -osobní, dobré nejsou.
Mᚠtam něco navíc -myomy a budeš to dráždit dalším něčím, co tam normálně nepatří?
Já si našla soukromého gynekologa, který se mne věnuje plně i hodinu(tolik má na pacientku), ale platím si to. Ovšem-věřím mu a o všem mne informuje, vidím to na monitoru, natoči, spočítá, porovná s minulým vyšetřením atd. Vysvětlí - když  nechápu, zopakuje i 5x. Je to fakt dialog pacienta a doktora. Já je taky chtěla dát preventivně pryč. Ale když není třeba-zatím?
Jde-li ti o antikoncepci-tak tyčinku po kůži?

Není tady

 

#7 11. 8. 2006 16:13

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Myomy a mirena

mojej známej lekár predpísal antikoncepciu an zmenšenie myomov, ale nezabralo to, dokonca ešte narástli. iný lekár jej na to povedal, že totot sa už dávno nepoužíva. tak neviem


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#8 26. 3. 2013 17:37

petulka87
♥------
Registrovaný: 26. 3. 2013
Příspěvky: 1

Re: Myomy a mirena

Dobrý den, chtěla sem se zeptat jak probíhá vyšetření myomu. Zítra sem obědnaná do Prahy k doc. Márovy chtěla sem vědět co mě čeká a jestli je to bolestivé Děkuji za odpovědsmile

Není tady

 

#9 26. 3. 2013 17:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Myomy a mirena

petulka87 napsal(a):

Dobrý den, chtěla sem se zeptat jak probíhá vyšetření myomu. Zítra sem obědnaná do Prahy k doc. Márovy chtěla sem vědět co mě čeká a jestli je to bolestivé Děkuji za odpovědsmile

Nevim, jestli je neco noveho .... ale mne na myom prisli ultrazvukem


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů