Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 11. 2008 22:48

mana
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 88

Pleové krémy

Jaké používáte pleové krémy?

Není tady

 

#2 14. 11. 2008 23:05

dashka
♥♥-----
Místo: Antwerp
Registrovaný: 17. 10. 2008
Příspěvky: 69

Re: Pleové krémy

Tak ja jsem mlada takze pouzivam z body shopu vitamin E krem na oblicej a vitamin E ocni krem.Kdyz jdu ven tak pouzivam hydratacni od avene SPF15.Potrebujes poradit s nejakym vhodnym kremem?jakou mas plet,popr. kolik ti je let?a drazsi nebo neco levnejsiho?

Není tady

 

#3 18. 11. 2008 14:10

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Pleové krémy

Já jsem lupenkář a hodně citlivá ... a nejvíc mi vyhovuje obyčejný Ryor s amarantovým olejem, nebo s amarantovým olejem a hedvábím... :-)

Není tady

 

#4 18. 11. 2008 14:26

mana
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 88

Re: Pleové krémy

Dashko mám problematickou ple.Snažím se jíst zinek,ale po něm mám vysušenou ple.

Ajax na Ryor jsem taky koukala příště zkusím ten.

Není tady

 

#5 18. 11. 2008 18:05

dashka
♥♥-----
Místo: Antwerp
Registrovaný: 17. 10. 2008
Příspěvky: 69

Re: Pleové krémy

mana napsal(a):

Dashko mám problematickou ple.Snažím se jíst zinek,ale po něm mám vysušenou ple.

Ajax na Ryor jsem taky koukala příště zkusím ten.

Hm,tak to by chtelo silicium (koupis v lekarne) a potom zkus kosmetiku eucerin,peeling-jednou tydne,cistici mleko a tonikum-rano a vecer a pak hydratacni krem.Nezapomen pit hodne,hodne neperlive vody,to dela z pleti divy.

Není tady

 

#6 20. 11. 2008 7:38

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Pleové krémy

a na hodně vysušenou pokožku jsem používala vyloženě jen amarantový olej, ten vsákne a pak ty krémy.... no,musíš asi zkoušet.. měla jsem jich opravdu hodně, vymazala např. do půlky a musela přestat, štípalo, nedělalo dobře... Tohle jsou jediné krémy co si pamatuju, kdy mám už asi třetí krabičku a pořád v poho:-)

Není tady

 

#7 20. 11. 2008 7:52

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Pleové krémy

Ryor má dobré krémy.tummenupp

mana napsal(a):

Dashko mám problematickou ple.Snažím se jíst zinek,ale po něm mám vysušenou ple.

Ajax na Ryor jsem taky koukala příště zkusím ten.

Není tady

 

#8 20. 11. 2008 22:18

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Pleové krémy

já léta používala niveu a indulonu.Před časem mi sestřenice dala vzorečky krémů Eucerin. Dcera má hodně suchou ple, já také a tyhle krémy nám vyhovují.

Není tady

 

#9 17. 1. 2009 15:16

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Pleové krémy

měla jsem problé s pletí - smíšená, když jsem použila krémyna smíšenou ple-od nivey po vichy - tak se mi dělaly šupinky, když na normální či sušší tak tak zase byla hrozně mastná
nakonec mi vyhovuje biotherm na norm až smíšenou ple


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#10 17. 1. 2009 15:29

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Pleové krémy

A nemáte někdo nějaký tip na oční krém? Mám okolo očí velmi citlivou, tenkou, jemnou a suchou kůžičku. Už se mi zde začly objevovat první vrásky, celý den namáhám oči u PC a nosím brýle na dálku, často cítím jak je zde kůže napjatá a vysušená...
Na luxusní krémy nemám finance, ale zase bych radši něco opravdu účinného, např. z lékárny.

Btw, jaké máte zkušenosti s českým Norkovým krémem na obličej?


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#11 17. 1. 2009 15:30

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Pleové krémy

Jo, a také nevím, jestli je v mém případě vhodné na takovou kůži používat make-up kvůli zakrytí kruhů, nebo se ho radši úplně vzdát?

Upravil(a) Jiněnka (17. 1. 2009 15:31)


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#12 17. 1. 2009 19:40

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Pleové krémy

Jiněnka napsal(a):

A nemáte někdo nějaký tip na oční krém? Mám okolo očí velmi citlivou, tenkou, jemnou a suchou kůžičku. Už se mi zde začly objevovat první vrásky, celý den namáhám oči u PC a nosím brýle na dálku, často cítím jak je zde kůže napjatá a vysušená...
Na luxusní krémy nemám finance, ale zase bych radši něco opravdu účinného, např. z lékárny.

Btw, jaké máte zkušenosti s českým Norkovým krémem na obličej?

Jiněnko, koukni na tenhle krém Jsem s ním spokojená, mám ho v lednici a ráno vychlazený krásně zabírá na oteklé oči. A finančně to není taková pálka. Kdysi jsem na obličej používala krém s norkovým olejem, byl to slovenský výrobek, jmenoval se myslím Mink a prodával se v takovým hnědým vajíčku - na tehdejší dobu luxusní výrobek, stál kolem 30 Kč, Nivea tehdy byla za 8 Kč (no jo, něco už pamatuju). Ten krém byl super, vydržela jsem u téhle značky několik let, pak zmizel z obchodů.
Krém z lékárny nezaručí šastnou volbu, mám vyzkoušený Eucerin - ten je fajn, Vichy - docela mě zklamal právě oční krém, pleový hydratační mi naopak vyhovoval.

Upravil(a) Iveta X (17. 1. 2009 19:44)


Iveta X

Není tady

 

#13 17. 1. 2009 20:25

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Pleové krémy

Iveto, dík za tip, už jsem nad ním taky přemýšlela wink 
Mimochodem, od Vichy mám na oči takovou zelenou tyčinku a právěže taky nic moc...


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#14 31. 1. 2009 17:17

Iveta Janků
♥------
Registrovaný: 4. 12. 2008
Příspěvky: 19

Re: Pleové krémy

Já používám od Vichy Myokine na oční kontury - maximální spokojenost anebo mi zrovna včera přišel krém na oční okolí
Krásně voní a cena je hodně dobrá.
A pak Alverde, od nich používám krém na oči a na smíšenou ple. Dřív jsem si kupovala Loreal nebo Dior, ale nějak jsem v poslední době zjistila, že poměr cena kvalita není ideální, tak jsem přešla na vyzkoušenou levnější kvalitu.

Není tady

 

#15 31. 1. 2009 20:26

Eduš
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 54

Re: Pleové krémy

Máte někdo zkušenosti s Botoceuticalem? Ráda bych měla nějaké informace, jestli skutečně funguje tak, jak se píše.

Není tady

 

#16 4. 2. 2009 9:34

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Pleové krémy

Jiněnka napsal(a):

A nemáte někdo nějaký tip na oční krém? Mám okolo očí velmi citlivou, tenkou, jemnou a suchou kůžičku. Už se mi zde začly objevovat první vrásky, celý den namáhám oči u PC a nosím brýle na dálku, často cítím jak je zde kůže napjatá a vysušená...
Na luxusní krémy nemám finance, ale zase bych radši něco opravdu účinného, např. z lékárny.

Btw, jaké máte zkušenosti s českým Norkovým krémem na obličej?

Jestli mᚠcelkově sušší ple, dobrý jsou krémy od Dermacolu elixír gold s kaviárem. Na netu je k prodeji i vánoční balíček , jsou tam 3 krémy-denní, noční a oční, všechny s kaviárem, celé to stojí kolem 500 Kč a to jde... Mám suchou, citlivou ple a po dlouhé době jsem moc spokojená.

Není tady

 

#17 23. 2. 2009 22:09

Evča11
♥------
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 14

Re: Pleové krémy

Ahoj holky, chtěla bych poradit ohledně pleových krémů.
Mám úplně normální ple. Nikdy jsem netrpěla akné, nebo suchou/mastnou pokožkou, pupínky, ... prostě nic. Takže mi stačilo používat obyčejné krémy za pár korun, abych ji neměla úplně vysušenou a něco si na obličej "napiplala".
Teď už ale potřebuji používat krémy proti vráskám (nebo proti prvním známkám stárnutí) a nastal problém (je mi 25 let). Krémy z Avonu i z Oriflame mi nesedí. Vždycky po nich úplně zrudnu, mám asi 3 dny krupičku a vypadám jako spálená od sluníčka. Zatím jediný krém, který byl proti "prvním známkám stárnutí" a vyhovoval mi, byl Garniere STOP (cca 180 Kč). Chtěla bych ale vyzkoušet něco účinnějšího. Nemátě zkušenosti s nějakými krémy, které jsou např. na citlivou pokožku? Klidně z lékárny... díky za všechny tipy, budu ráda alespoň za přehled značek (moc se v nich nevyznám) smile

Není tady

 

#18 24. 2. 2009 11:23

Ketynka21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 5171
Web

Re: Pleové krémy

evco tak me bude 24 let a zacala jsem chodit na kosmetiku a kosmeticka mi rekla jakou mam plet a jake kremy pouzivat. ona pracuje s prirodni kosmetikou Alcinou tak mam kremy od ni denni ,nocni ,ocni gel, pak cistici penu ta je uplne super smile pak nejake ty masky. jeden krem stoji cca do 500 kc jeste stim delsi skusenost nemam ale kdyz si je davam ted cca tyden pravidelne tak jsou prijemne. ja mam hodne citlivou a suchou plet, ten krem do me vpije bleskovou rychlosti:) tak doufam ze jsem ti poradila aspon trosicku

Jo a jeste jsem pouzivala sarsey pred cca 2 lety taky od kosmeticky a nic moc ted co mam se mi zda lepsi smile


http://lines.akusherstvo.ru/lineika/496774.gif

Není tady

 

#19 24. 2. 2009 11:39

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Pleové krémy

Já mám vyzkoušený Loreál Happy derm, krásně se vpije a je v pohodě. Na oči mám Nivea oční krém, ale přiznám se, že se s ním moc nemažu, takže nevím, jaké má přesně účinky..

Není tady

 

#20 24. 2. 2009 21:16

julcabud
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2009
Příspěvky: 1

Re: Pleové krémy

nedávno jsem objevila i+m naturkosmetik age-protect denní a to je nejlepší krém, co znám. Nemá chybu.

Není tady

 

#21 25. 2. 2009 19:56

Evča11
♥------
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 14

Re: Pleové krémy

Děkuji za příspěvky. Dneska jsem si koupila zase Garnier NutriSkin, tak jsem zvědavá. Jestli mi bude teď i tento dělat špatně, tak půjdu do nějakých přírodních přípravků nebo ke kosmetičce, a mi poradí, co s tím. Nebo možná taky kožní, a mě pošle na alergologii... no ale už se vidím, jak mě testují... dumbom

Není tady

 

#22 6. 11. 2009 17:08

Linda99
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2009
Příspěvky: 5

Re: Pleové krémy

mana napsal(a):

Jaké používáte pleové krémy?

Já používám Ecollagen od Oriflame (je mi 32 a vrásky už potřebuji řešit :-() a ted v zimě používám na rozjasnění pleti Rozjasňující pleové kapsle Optimals Radiance od Ori.- jsou super, nanáším 1 kapsli ráno a projasnění se dostaví okamžitě a plet je pak celý den hladší!!

Není tady

 

#23 6. 11. 2009 19:20

Mihule
♥♥♥♥---
Místo: kousek od Prahy
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 391

Re: Pleové krémy

Už léta používám na ple Niveu Visage - denní, noční i oční.  Momentálně mám DNAge, jsem moc spokojená.


http://smileys.on-my-web.com/repository/Babies/small-stork.gif

máme vlasatou holčičku Barunku  ** 10.6.2010 ve 12,51 hod., 47 cm, 3 310g **

máme druhou vlasatou holčičku Verunku  17.7.2012 v 8,13 hod. ,51 cm, 3 240g

Není tady

 

#24 8. 1. 2010 14:30

simča001
♥------
Registrovaný: 10. 7. 2009
Příspěvky: 23

Re: Pleové krémy

Já používám Niveu Q10 nepovolená reklamaje velmi příjemný na pleti a nestahuje mě.smile

Není tady

 

#25 15. 2. 2010 14:47

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: Pleové krémy

Skenery pleti:

Dobrý den, všem,

na otázku výběr krému mám jeden recept, který se svými klienty praktikuji.
Jednak jsem zásadou toho, že to, co vám voní je pro ple vhodné a k tomu přidávam a jsem zastáncem skenru pleti. Jedná se o anylýzu jejího aktuálního stavu, který přesně napoví, jakou řadu potřebujeme. Ple nás často klame -  t tím, že aktuální stav není dlouhodobým . tedy například náhlá vysušená místa na pleti nejsou většinou známkou suchého typu pleti - při něvhodné změně krémů se můžete zamotat v bludném kruhu zkoušení, testování, s tím spojený vᚠčas úsilí a v neposlední řadě i pěníze "naslepo" vynaložené do ákupu preparátu. Pro naše klienty toto pordenství poskytujeme a díky této hlubkové analýze jsme při výběr přípravku téměř 100% úspěšní.

Máte-li u ve svém kraji kosmetické studio, které tuto službu poskytuje, vyzkoušejte ji (zpravidla jsou placené - cca kolem 500 až 1 000 Kč), ale u nás a vím též o spoustě dalších studií je tento servis zákazníkům bezplatný).

Vyzkoušejte, budete z pleti moudřejší :-)

Pohodlný výběr krému přeje Veronika.


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů