Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 11. 2008 17:48

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Samadhi napsal(a):

nevěřím že by dámy jako např. Hirondel, lupina montana, Pandorra, Poletucha, Somaia, ......... sorry, všechny si nepamatuju - prostě časté diskuzní přispěvatelky  - neměly čím obohatit výčet vlastností  pro sebe přitažlivého muže.  Tedy pokud je ještě přitahují muži  gloria

joooo ted to tady vidim. smile  Ta posledni veta je povedena.  smile  Nepritahuji me zeny ale ani muzi.  lol

Samadhi,v mem zivote se to dost menilo.  Podle toho jak jsem se menila,menilo se i to co me na chlapech pritahovalo.
Je zajimavy to s odstupem casu sledovat.

Posledni zkusenost:
Charizma-Oci (okno do duse),vune.Mluvene vyjadreni.   Ty oci se vyvojem menily,podle toho 'kdo' se do nich dival. 
Dotek,cit a nakonec jeho chut.(jak chutna mam na mysli)
Taaaak a mame vsech pet pohromade.  wink 
Intuitivni vjem se setkani se svou polovinou.

Ja vim ,jsem s tema svyma odpovedma na zabiti.    lol  storstark
Ale snad me to Samadhi akceptujes.  wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#27 18. 11. 2008 23:20

Samadhi
♥♥-----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 40

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

No dobrá. Tak na mužích mého života mě nejvíce oslovilo, přitáhlo, dostalo. .... já sama. tongue


:-) nádhera :-) díky

Není tady

 

#28 18. 11. 2008 23:23

Samadhi
♥♥-----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 40

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

hirondel napsal(a):

Samadhi napsal(a):

nevěřím že by dámy jako např. Hirondel, lupina montana, Pandorra, Poletucha, Somaia, ......... sorry, všechny si nepamatuju - prostě časté diskuzní přispěvatelky  - neměly čím obohatit výčet vlastností  pro sebe přitažlivého muže.  Tedy pokud je ještě přitahují muži  gloria

joooo ted to tady vidim. smile  Ta posledni veta je povedena.  smile  Nepritahuji me zeny ale ani muzi.  lol

Samadhi,v mem zivote se to dost menilo.  Podle toho jak jsem se menila,menilo se i to co me na chlapech pritahovalo.
Je zajimavy to s odstupem casu sledovat.

Posledni zkusenost:
Charizma-Oci (okno do duse),vune.Mluvene vyjadreni.   Ty oci se vyvojem menily,podle toho 'kdo' se do nich dival. 
Dotek,cit a nakonec jeho chut.(jak chutna mam na mysli)
Taaaak a mame vsech pet pohromade.  wink 
Intuitivni vjem se setkani se svou polovinou.

Ja vim ,jsem s tema svyma odpovedma na zabiti.    lol  storstark
Ale snad me to Samadhi akceptujes.  wink

jasně že ano :-) toje naprosto vyčerpávající - souhlas - oči, dotek, cit, chu - super :-)
a když tě teda nepřitahují ženy ale ani muži - čím se bavíš? :-) :-)

Není tady

 

#29 18. 11. 2008 23:24

Samadhi
♥♥-----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 40

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Míša Kulička napsal(a):

Samadhi napsal(a):

Ale určitě by se dalo napsat, co vás na muži (mužích) vašeho života oslovilo, přitáhlo, dostalo

Nejprve zajímavé myšlénky, to když jsme spolu chatovali ...
Potom erotický hlas, to když jsme spolu prokecali hodiny a hodiny po telefónu ...
A vizuelně mě dostalo, jak strašně mu sluší skotská sukně ... má úžasné nohy stolt

no to mě dostalo - jak strašně mu sluší skotská sukně ... má úžasné nohy - to bych chtěla vidět taky godlike  a vážně pod ní nic nenosí?gloria

Není tady

 

#30 19. 11. 2008 8:02

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Samadhi napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Samadhi napsal(a):

Ale určitě by se dalo napsat, co vás na muži (mužích) vašeho života oslovilo, přitáhlo, dostalo

Nejprve zajímavé myšlénky, to když jsme spolu chatovali ...
Potom erotický hlas, to když jsme spolu prokecali hodiny a hodiny po telefónu ...
A vizuelně mě dostalo, jak strašně mu sluší skotská sukně ... má úžasné nohy stolt

no to mě dostalo - jak strašně mu sluší skotská sukně ... má úžasné nohy - to bych chtěla vidět taky godlike  a vážně pod ní nic nenosí?gloria

No tak skotská sukně se tradičně nosí naostro smile

http://www.wspd.wellington.net.nz/pipebands/Kilt.jpg


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#31 19. 11. 2008 13:30

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Samadhi napsal(a):

a když tě teda npřitahují ženy ale ani muži - čím se bavíš? :-) :-)

Jestli tomu dobre rozumim ,mas na mysli -cim se zabyvam?  Nejspis tim, co se ukryva za jejich (muze a zeny) pomyslnou podobou.   smile

Samadhi taky mam jednu otazku. Co Ty a Samadhi?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#32 19. 11. 2008 13:44

Samadhi
♥♥-----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 40

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

hirondel napsal(a):

Samadhi napsal(a):

a když tě teda npřitahují ženy ale ani muži - čím se bavíš? :-) :-)

Jestli tomu dobre rozumim ,mas na mysli -cim se zabyvam?  Nejspis tim, co se ukryva za jejich (muze a zeny) pomyslnou podobou.   smile

Samadhi taky mam jednu otazku. Co Ty a Samadhi?

:-) snad chápu na co se ptᚠ, jenže o tomto stavu nebo čemkoliv kolem toho se dá mluvit a psát ještě méně než o tom, co koho přitahuje na mužích :-) sorry, ráda bych vyhověla, ale neumím.

ad čím se bavíš - opravdu jsem myslela čím se bavíš, ne čím se zabývᚠ- toho je jistě za den milon, naše mysl, ruce, emoce, city - stále se něčím zabývají :-)    Ale čím se bavíš? Co vyloudí tichý jemný úsměv uvnitř tebe, když tvůj zájem už nepřitahují ani muži ani ženy :-)

Není tady

 

#33 19. 11. 2008 13:46

Samadhi
♥♥-----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 40

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Míša Kulička napsal(a):

Samadhi napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):


Nejprve zajímavé myšlénky, to když jsme spolu chatovali ...
Potom erotický hlas, to když jsme spolu prokecali hodiny a hodiny po telefónu ...
A vizuelně mě dostalo, jak strašně mu sluší skotská sukně ... má úžasné nohy stolt

no to mě dostalo - jak strašně mu sluší skotská sukně ... má úžasné nohy - to bych chtěla vidět taky godlike  a vážně pod ní nic nenosí?gloria

No tak skotská sukně se tradičně nosí naostro smile

http://www.wspd.wellington.net.nz/pipebands/Kilt.jpg

Míšo  DÍKY! gloriahjarta

samozřejmě že vím, že se to všude říká, že pod skotskou sukní se chodí na ostro, jen jsem si chtěla ověřit u někoho s osobní zkušeností, zda je tomu skutečně tak. Asi si zkusím nabrnkout skota :-) to pomyšlení na "nic" pod sukní musí být docela rajcovní ne? tongue

Není tady

 

#34 19. 11. 2008 14:26

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Samadhi napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Samadhi napsal(a):


no to mě dostalo - jak strašně mu sluší skotská sukně ... má úžasné nohy - to bych chtěla vidět taky godlike  a vážně pod ní nic nenosí?gloria

No tak skotská sukně se tradičně nosí naostro smile

http://www.wspd.wellington.net.nz/pipebands/Kilt.jpg

Míšo  DÍKY! gloriahjarta

samozřejmě že vím, že se to všude říká, že pod skotskou sukní se chodí na ostro, jen jsem si chtěla ověřit u někoho s osobní zkušeností, zda je tomu skutečně tak. Asi si zkusím nabrnkout skota :-) to pomyšlení na "nic" pod sukní musí být docela rajcovní ne? tongue

No, aby nedošlo k mýlce - ten můj je Čech jako poleno, ale je blázen do skotské kultury a vůbec do Keltů a k tomu patří samozřejmě i nějaký ten mundůr při setkávání stejně ulítlých lol ... a je fakt, že mu to hrozně sekne, jak kdyby se v tom narodil ... godlike ... prostě chlap v sukni, to je moje - však i Sean Connery je má tajná láska gloria


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#35 19. 11. 2008 15:02

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Samadhi napsal(a):

hirondel napsal(a):

Samadhi napsal(a):

a když tě teda npřitahují ženy ale ani muži - čím se bavíš? :-) :-)

Jestli tomu dobre rozumim ,mas na mysli -cim se zabyvam?  Nejspis tim, co se ukryva za jejich (muze a zeny) pomyslnou podobou.   smile

Samadhi taky mam jednu otazku. Co Ty a Samadhi?

:-) snad chápu na co se ptᚠ, jenže o tomto stavu nebo čemkoliv kolem toho se dá mluvit a psát ještě méně než o tom, co koho přitahuje na mužích :-) sorry, ráda bych vyhověla, ale neumím.

ad čím se bavíš - opravdu jsem myslela čím se bavíš, ne čím se zabývᚠ- toho je jistě za den milon, naše mysl, ruce, emoce, city - stále se něčím zabývají :-)    Ale čím se bavíš? Co vyloudí tichý jemný úsměv uvnitř tebe, když tvůj zájem už nepřitahují ani muži ani ženy :-)

Tichy jemny usmev uvnitr me. To je moc hezky napsany.   Je to se vsim co citim asi to, o cem se tak tezko pise.  smile  Neumim to.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#36 19. 11. 2008 15:59

Samadhi
♥♥-----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 40

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

.......No, aby nedošlo k mýlce - ten můj je Čech jako poleno, ale je blázen do skotské kultury a vůbec do Keltů a k tomu patří samozřejmě i nějaký ten mundůr při setkávání stejně ulítlých lol ... a je fakt, že mu to hrozně sekne, jak kdyby se v tom narodil ... godlike ... prostě chlap v sukni, to je moje - však i Sean Connery je má tajná láska gloria


Óóóó  Míšo myšičko, tebe mi určitě poslal nějaký hodný anděl :-)  Tak to je možná šance, že tito  "ulítlí"  čechoskoti pořádají nějaké sešlosti v období svátků nebo skotských tradic a že tam třeba taky mají skotské dudy a že by se na ně možná dalo přijít podívat????  gloria
Když vidím pochodující skotské dudáky a slyším jejich nádherné  zvuky, tak jsem prostě "hotová"   Nevěděl by tvůj  polenový poloviční skot , zda je něco takového možné zažít v Praze? nebo poblíž? godlike

můj email = samadhi.mata@seznam.cz  - nemusíme nutně zatěžovat diskuzi mou ulítlostí

Není tady

 

#37 19. 11. 2008 18:03

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Samadhi napsal(a):

.......No, aby nedošlo k mýlce - ten můj je Čech jako poleno, ale je blázen do skotské kultury a vůbec do Keltů a k tomu patří samozřejmě i nějaký ten mundůr při setkávání stejně ulítlých lol ... a je fakt, že mu to hrozně sekne, jak kdyby se v tom narodil ... godlike ... prostě chlap v sukni, to je moje - však i Sean Connery je má tajná láska gloria


Óóóó  Míšo myšičko, tebe mi určitě poslal nějaký hodný anděl :-)  Tak to je možná šance, že tito  "ulítlí"  čechoskoti pořádají nějaké sešlosti v období svátků nebo skotských tradic a že tam třeba taky mají skotské dudy a že by se na ně možná dalo přijít podívat????  gloria
Když vidím pochodující skotské dudáky a slyším jejich nádherné  zvuky, tak jsem prostě "hotová"   Nevěděl by tvůj  polenový poloviční skot , zda je něco takového možné zažít v Praze? nebo poblíž? godlike

můj email = samadhi.mata@seznam.cz  - nemusíme nutně zatěžovat diskuzi mou ulítlostí

Tak třeba tady najdeš info:
http://www.beltine.cz/ tady si hlavně ohlídej místo konání Beltinu - jeden rok se koná v Čechách a jeden na Moravě - teď byl v Jindřichově Hradci, probíhá ve formě fesáku a od 30. dubna 20.00 do 1. května 12.00 hraje jedna keltská skupina za druhou, tancuje se, bubnuje se, blbne se smile, jezdíme tam rok co rok a je to jedna z mála akcí, na kterou s nama jezdí i nᚠpuboš s bandou dalších pubošů, což vypovídá o kvalitě a nadčasovosti smile
http://www.skotskehry.cz/ a tady jsem osobně ještě nebyla, ale prý to nemá chybu.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#38 20. 11. 2008 8:49

Samadhi
♥♥-----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 40

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

Míšo moc děkuju za odkazy, ohlídám si termíny a už se moc těším.
dík za pokec rodna

Není tady

 

#39 20. 11. 2008 10:16

majkafa
Host

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

poletucha napsal(a):

No dobrá. Tak na mužích mého života mě nejvíce oslovilo, přitáhlo, dostalo. .... já sama. tongue
To jak jsem reagovala, to že jsem se chtěla změnit, být lepší než jsem byla doposud, to, že jsem měla obrovský přísun energie. To je moje kritérium. Jak to ti muži udělali, netuším.

Tenhle názor poletuchy mě zaujal. Znám tyto pocity. Když jsem je následovala, byla to akorát cesta do pekel. Ztráta sebe samotné.
Mě naopak přitahují muži, se kterými mám pocit, že s nimi můžu zůstat přesně taková, jaká jsem, že si nemusím na nic hrát a že se nemusím nijak předělávat. Ani k lepšímu. smile

 

#40 20. 11. 2008 11:22

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

majkafa napsal(a):

poletucha napsal(a):

No dobrá. Tak na mužích mého života mě nejvíce oslovilo, přitáhlo, dostalo. .... já sama. tongue
To jak jsem reagovala, to že jsem se chtěla změnit, být lepší než jsem byla doposud, to, že jsem měla obrovský přísun energie. To je moje kritérium. Jak to ti muži udělali, netuším.

Tenhle názor poletuchy mě zaujal. Znám tyto pocity. Když jsem je následovala, byla to akorát cesta do pekel. Ztráta sebe samotné.
Mě naopak přitahují muži, se kterými mám pocit, že s nimi můžu zůstat přesně taková, jaká jsem, že si nemusím na nic hrát a že se nemusím nijak předělávat. Ani k lepšímu. smile

tak to jsi, Majko, kádr, že ti to tak jde a nestagnuješ. Buď ráda.
Mě opravdu láska k mužům vždy odklonila od mne samé a zároveń nádherně zmotivovala objevit, vyburcovat všechno ve mě skryté..   Bylo to úžasné, to teda jo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů