Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 14. 11. 2008 13:57

Samadhi
♥♥-----

jak to máte dámy babinetky vy?

milé dámy,
narazila jsem na jednom webu na zajímavou reakci k diskuzi od jednoho nejmenovaného muže - řešila se tam přitažlivost mužů a na co ženy letí :-)

ZDŮRAZŇUJI  že toto co se dávám NENÍ můj názor a že je to názor z jiné diskuze. Nicméně mě téma zaujalo a kde jinde se zeptat než na babinci, CO tedy přitahuje vás ženy doopravdy. Většina z nás je tu pod nickem, tak si možná můžeme dovolit být upřímné.

Napíšu co přitahuje mne :-) a opravdu moc mě zajímá, co na mužských spolehlivě "dostává" vás.

o) když se o mě  1OO%  zajímá (o moje názory, o moje prožitky, o moje pocity o moje tělo....)
o) když je chytrý, sečtělý,  inspirativní a s rozhledem všeobecné širšího rázu
o) když se na mě dívá a mě měknou kolena a lechtá podbřišek (když to některý chlap umí a v těch očích je vidět jak ho přitahuju, tak mě to fakt bere)
o) když je pohledný (samo podle mých měřítek) - ani ne moc mužný ani  ne moc jemný
o) když je čistotný a voní
o) když je samostatný (umí si příp.uvařit,vyžehlit,vyprat,atd)
o) když je schopný organizačně
o) když umí zajistit sebe i svůj domov hmotně

a další, ale to už není tak podstatné.  A teď výše zmiňovaný názor onoho pána z diskuze :

.................z mých pozorování vyplývá : Intelektově a emočně průměrně či nadprůměrně disponované ženy na mužích oceňují především 3 atributy v pořadí:
1, Výše bankovního konta
2, Fyzický vzhled, genitalita
3, Intellekt, genialita,
Faktor 3 je pro hodnocení kvality milence obvykle nejméně podstatný... Vyjímku z pravidla tvoří pouze některé velmi bohaté dámy...Tz.muž finančně, fysicky a intelektuelně alespoň lehce nadnormální má naději na svedení jedné ženy ze tří, pokud jsou stejné, nebo nižší společenské a ekonomické úrovně. Ve všech třech kriteriích vynikající muž pak svede téměř každou ženu(95%),bez ohledu na to je-li vdaná, z toho 2/3 obvykle do dvou týdnů....
V mnohých případech ovšem k úspěchu až u 2/3 žen
(a ve společnosti obecně) postačí likvidita. Není proto vyjímkou primitivní, šeredný milionář plaše obletovaný nejexlusivnějším ženským zbožím.
Tož ohyzdní pánové,devianté, eunuši a chudáci, charakteroví mrzáci odpuzující tělem i duchem NEZOUFEJTE,VYDĚLÁVEJTE !!! Tragický pátý dům spasí fenomenální ozáření domu II, který k jistému úspěchu u žen, obzvláště pak spirituálně orientovaných hravě postačí..............

Není tady

#2 14. 11. 2008 14:03

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Re: jak to máte dámy babinetky vy?

oo) když se na mě dívá a mě měknou kolena a lechtá podbřišek (když to některý chlap umí a v těch očích je vidět jak ho přitahuju, tak mě to fakt bere) když se o mě  1OO%  zajímá (o moje názory, o moje prožitky, o o) když je pohledný (samo podle mých měřítek) - ani ne moc mužný ani  ne moc jemný
moje pocity o moje tělo....) -TAK TOHLE DOSTAVA ME.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#3 14. 11. 2008 14:23

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno

Mě spolehlivě dostane, když má muž "sexy mozek" a nevypadá přitom jako Paroubek lol

Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

#4 14. 11. 2008 14:39

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Luet, ty éro godlike

Samadhi, k tvému výčtu - ještě, když TO umí. smile

Upravil(a) Hani (14. 11. 2008 14:39)

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#5 14. 11. 2008 17:46

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

eremuruss napsal(a):

oo) když se na mě dívá a mě měknou kolena a lechtá podbřišek (když to některý chlap umí a v těch očích je vidět jak ho přitahuju, tak mě to fakt bere) když se o mě  1OO%  zajímá (o moje názory, o moje prožitky, o o) když je pohledný (samo podle mých měřítek) - ani ne moc mužný ani  ne moc jemný
moje pocity o moje tělo....) -TAK TOHLE DOSTAVA ME.

Jo jo jo ufff gloria
a ještě bych dodala, že v něm musím cítit oporu, že spolu překonáme cokoliv...třeba i povodeň světa big_smile

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#6 14. 11. 2008 18:14

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Hm hm.  Když nepotřebuje ve mě ani maminku a ani pečovatelku. Pravděpodobně bod 1, ale nemusí to být 100% (to je moc), a bod 6.

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#7 14. 11. 2008 18:25

Hela A
♥♥-----

A aby byl věrný! Žádný větroplach, který se chytá každé sukně!lollollollollol

Není tady

#8 15. 11. 2008 12:34

Samadhi
♥♥-----

Milé dámy a babinetí děvčata,
tak jsem nějak věřila, že sem přidáte vaše vlastní "co vás přitahuje" a  že nebudete jen přitakávat bodům, které jsem za sabe vypsala já  :-D   
Ale možná jsem se neměla ptát na duchovním foru. Že by duchovní ženy neměly k tomuto co říct? Ale třeba  tu nevěru teoreticky rozpitvaly široce :-) 

Hani:  "když TO umí"   je samozřejmé a je to v mém zahrnuto pod  "zajímá se 100%... o mé tělo"  Když se 100% zajímá o moje tělo,tak dřív nebo později umí hrát na jeho struny :-)  Mám vyzkoušeno

PavliH:.."Když nepotřebuje ve mě ani maminku a ani pečovatelku" = obsaženo v bodech
o) když je samostatný (umí si příp.uvařit,vyžehlit,vyprat,atd)
o) když je schopný organizačně

HeliA :.."A aby byl věrný"...  bod 1)   Když se totiž o mě 100% zajímá tak už nemá žádné procento  na to se zajímat o nějakou jinou.

Dámy, ale určitě mě k tomuto novému příspěvku spíš vedlo to, co napsal onen pán - ty tři body, kterými ženy hodil do jednoho, takového podivného,pytle.

znovu kopíruji:
1, Výše bankovního konta
2, Fyzický vzhled,  genitalita
3, Intellekt, genialita,

OPRAVDU to takhle většina máte? Tedy hlavně ty, co nic nenapsaly a jinak zde píší ke každému tématu celé elaboráty. Nebo se nevnímáte jako ženy, ale jen jako duchovní bytosti? Zrovna vᚠpohled na muže by byl obohacující ne?

Upravil(a) Samadhi (15. 11. 2008 12:35)

Není tady

#9 15. 11. 2008 13:03

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Sam, jednak jsi svoji esej napsala tak dokonale, že již není, čím bychom ji mohly obohatit, a jednak ten pán nejspíš nemá ani konto, ani charizma, ani intelekt (to dokazuje už svými body) a nefunguje mu. No bodej by pak neoznačil ženy jako mrzké plémě, kterému nejde o pravé hodnoty. lol Akorát by mě zajímalo, jaké hodnoty vyznává ten dobrý muž a co může ženě nabídnout. vissla

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#10 15. 11. 2008 13:04

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Samadhi, co si budem povídat, výše bankovního konta je velmi zajímavá, ale když se pak s tím člověkem pro samou práci nedá žít... Leší je, když natrefíš na chlapa, co těch peněz umí vydělat akorát a na tom kontě ani nemusí být, protože si jich zároveň umí užít.

Fyzický vzhled, myslela jsem si ve sladkých nácti, že nad modrookého, štíhlounkého blondáka není. Hm a co mám vedle sebe? hihi

Intelekt je velmi důležitý, možná důležitější než formální vzdělání. Když se jaksi nemám o čem bavit...

Moc díky za upřesnění bodů. Pro mě je osobně důležitá ještě nezávislost. Holka, když ty jsi tak dobrá, že jsi v pár bodech vystihla dokonale ženské důvody, tak se nediv, že nějak není co dodat smile

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#11 15. 11. 2008 14:38

Samadhi
♥♥-----

výše bankovního konta je velmi zajímavá, ale když se pak s tím člověkem pro samou práci nedá žít... Leší je, když natrefíš na chlapa, co těch peněz umí vydělat akorát a na tom kontě ani nemusí být, protože si jich zároveň umí užít.

stolt
a úplně nejlepší je, když si umíš vydělat sama dost :-)) a jsi nezávislá.

Není tady

#12 15. 11. 2008 14:41

Samadhi
♥♥-----

Hani napsal(a):

Sam, jednak jsi svoji esej napsala tak dokonale, že již není, čím bychom ji mohly obohatit, a jednak ten pán nejspíš nemá ani konto, ani charizma, ani intelekt (to dokazuje už svými body) a nefunguje mu. No bodej by pak neoznačil ženy jako mrzké plémě, kterému nejde o pravé hodnoty. lol Akorát by mě zajímalo, jaké hodnoty vyznává ten dobrý muž a co může ženě nabídnout. vissla

no na dotaz jak to má s ženama on odpověděl toto  big_smile

.......Z jakých indicií usuzuješ, že nerozumím ženské duši? Mohu o sobě směle prohlásit, že ženské po mně pasou jako vosy po medu a já to blahovolně respektuji

a ještě je tam nový dodatek (k otázce co může ten dobrý muž ženě nabídnout)

.....Ano, s potěšením mohu konstatovat, že jsem dost
mohovitým člověkem...A protože po tomto sdělení jistě tisícinásobně vzrostl respekt a sympatie zde debatujících dam k mým netuctovým a originálním myšlénkám, žádám zvláště spirituálně zaměřené debatérky, aby s prosbou o setkání pod záminkou objasnění některých temných míst a ideových inkonsekvencí mojí theorie počkaly tak do března roku 2009....

tak nevím, osobně neznám, takže možná ve virtuální realitě internetu je tomu tak, ale kdoví jak je to doopravdy :-)

Upravil(a) Samadhi (15. 11. 2008 16:53)

Není tady

#13 15. 11. 2008 14:42

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Na jednu stranu se těm chlapům nedivím, že jsou takoví zapšklí vůči ženám. Protože, co si budem nalhávat, jsou mezi náma i takové ty zlatokopky, které jen něco za něco a když už nic nekápne, tak jdou o dům dál (nebo postel big_smile ) Jen nechápu jak se jim může dobře spát.

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#14 15. 11. 2008 14:45

Samadhi
♥♥-----

Sam, jednak jsi svoji esej napsala tak dokonale, že již není, čím bychom ji mohly obohatit, 

va
nevěřím že by dámy jako např. Hirondel, lupina montana, Pandorra, Poletucha, Somaia, ......... sorry, všechny si nepamatuju - prostě časté diskuzní přispěvatelky  - neměly čím obohatit výčet vlastností  pro sebe přitažlivého muže.  Tedy pokud je ještě přitahují muži  gloria

Není tady

#15 15. 11. 2008 14:46

Samadhi
♥♥-----

pomněnka napsal(a):

Na jednu stranu se těm chlapům nedivím, že jsou takoví zapšklí vůči ženám. Protože, co si budem nalhávat, jsou mezi náma i takové ty zlatokopky, které jen něco za něco a když už nic nekápne, tak jdou o dům dál (nebo postel big_smile ) Jen nechápu jak se jim může dobře spát.

no a právě  proto jsem se chtěla zeptat žen, které to možná (doufám) nemají stejně jako běžný vzorek populace :-)

Není tady

#16 15. 11. 2008 15:25

katafyge
♥♥♥♥♥--

Samadhi napsal(a):

no a právě  proto jsem se chtěla zeptat žen, které to možná (doufám) nemají stejně jako běžný vzorek populace :-)

aký je rozdiel v duši  žena-muž 

akurát tak fyzický , asi nerozumiem otázke lol

Upravil(a) katafyge (15. 11. 2008 15:29)

Není tady

#17 15. 11. 2008 17:00

Samadhi
♥♥-----

katafyge napsal(a):

Samadhi napsal(a):

aký je rozdiel v duši  žena-muž 

akurát tak fyzický , asi nerozumiem otázke lol

:-) veru hej, zdá sa že ozaj nerozumieš :-)

a chtěla by sis na tohle téma povídat? Položím otázku ještě jednou a ocituji tedy sama sebe:-)

......Dámy, ale určitě mě k tomuto novému příspěvku spíš vedlo to, co napsal onen pán - ty tři body, kterými ženy hodil do jednoho, takového podivného,pytle.

znovu kopíruji:
1, Výše bankovního konta
2, Fyzický vzhled,  genitalita
3, Intellekt, genialita,

OPRAVDU to takhle většina máte? Tedy hlavně ty, co nic nenapsaly a jinak zde píší ke každému tématu celé elaboráty. Nebo se nevnímáte jako ženy, ale jen jako duchovní bytosti?
..............

upřesnění pro katafyge
Duše je Duše o tom  není pochyb :-) Otázka =  jaký muž by u tebe spolehlivě měl šanci, aby ses mu oddala.  Jestli tedy ještě dlíš ve fyzické realitě :-)

Upravil(a) Samadhi (15. 11. 2008 17:09)

Není tady

#18 15. 11. 2008 17:46

majkafa
Host

U mě je to něco, co cítím. Co slovy nelze popsat. Není to vzhled, není to intelekt, není to nic konkrétního.

#19 15. 11. 2008 19:16

x52658
Host

Víš co, Sam, já jsem jednou četla nějaký psychologický rozbor jestli se žena, mladá, krásná může zamilovat do starého, movitého šeredy... A až mě to překvapilo, jak to tam bylo pěkně popsáno. Známe spoustu našich i světových modelek, hereček, bludiček big_smile , které se zhlédnou ve starém donchuánovi. A tam právě bylo popsáno, že to je "normální" a v podstatě i historií a genama dáno, že žena jako taková  hledá co nejkvalitnějšího partnera, především proto, aby jí umožnil pohodlný a zajištěný život. To, že se dnes ženská snaží být nebo aspoň cítit nezávislou na tom nic nemění. Takže já to docela chápu, má prachy = je úspěšný = má asi i nějaký intelekt... storstark
I když nevím, jestli by to bylo to první, o co bych se v případě, že bych někoho hledala, zajímala.
Co se týče okouzlení, je pro mě asi nejdůležitější ten pohled, co se při něm rozklepou kolena... gloria
Co se týče dalšího vztahu, tak jeho chování ke mě. To by pak mohl mít i peněz, jak strýček Skrblík, ale kdyby se choval jak hulvát, tak by šel...
Jo a co se týče vzhledu, tak jsem si minimálně dvakrát v životě uvědomila, že se mi fyzicky ten chlap, co mě přitahuje, nelíbí. Ti, co se mi líbí na pohled, mi v konečném důsledku nic neříkají. Jedním důkazem je manžel, o kterém jsem svého času tvrdila, že bych od něj nechtěla ani pusu... lol

Upravil(a) bazalka (15. 11. 2008 19:19)

#20 15. 11. 2008 20:46

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Samadhi, ráda bych ti k tvému tématu něco napsala ale nevím co. .. čéče, já moc nejsem schopná definovat kritéria podle kterých se mi líbí nějaký muž. Snad jen, že ani jedno z těch výše bodově vypsaných mi nepřijde extra důležité, že by to na tom stálo.

Není tady

#21 16. 11. 2008 0:29

katafyge
♥♥♥♥♥--

Samadhi napsal(a):

Otázka =  jaký muž by u tebe spolehlivě měl šanci, aby ses mu oddala.  Jestli tedy ještě dlíš ve fyzické realitě :-)

lol tak to je spožahlivo nespožahlivá úvaha
   veď práve preto som nerozumela otázke smile
    v realite je tožko rôznych vzahových variácii medzi mužom a ženou  wink, ale o to ti asi nešlo

človek sa zamiluje, vežakrát  kritéria - nekritéria , prípad od prípadu

Není tady

#22 18. 11. 2008 16:20

poletucha
♥♥♥♥♥♥-

Poslyš, Samadhi, ještě mě napadlo, že u těch tří bodů velmi záleží jak ten dotyčný tu svou výhodu používá. Lakomý boháč je přeci horší než normálně pracující chudák (co do peněz) který ale to co má dovede užít. Genialita a inteligence přece může být nesmírně protivná i velmi inspirující. Nesebevědomý nebo přespříliš sebevědomí krásný muž.... versus normální kluk v pohodě...

Asi kritérium bude obsahovat to, jak kdo dovede naložit s devizami, co dostal do života.

Není tady

#23 18. 11. 2008 16:38

Samadhi
♥♥-----

poletucha napsal(a):

Poslyš, Samadhi, ještě mě napadlo, že u těch tří bodů velmi záleží jak ten dotyčný tu svou výhodu používá. Lakomý boháč je přeci horší než normálně pracující chudák (co do peněz) který ale to co má dovede užít. Genialita a inteligence přece může být nesmírně protivná i velmi inspirující. Nesebevědomý nebo přespříliš sebevědomí krásný muž.... versus normální kluk v pohodě...

Asi kritérium bude obsahovat to, jak kdo dovede naložit s devizami, co dostal do života.

:-) to je jasný Poletuško, že jsem měla na mysli pozitivně rozvinuté vlastnosti a jejich užívání :-)
Ale přála jsem si tak trochu anketně vyzvědět jak to mají babinetky, místo toho tu hodně čtu postřehy nebo rozbory k tomu, co jsem napsala já. Jenže mě může přitahovat nebo dostávat tohle a jiné to mají třeba úplně jinak. Ale nějak to přece mají nebo ne? Aspň jedna jediná věc, která zabírá opakovaně nebo často - u někoho to mohou být oči nebo pr... :-) já nevím. Jen jsem byla zvědavá.

A  jistěže se člověk zamiluje víckrát, někdo je dokonce zamilovaný imrvére a třeba i do více mužů, nebo dokonce do žen :-)  Ale určitě by se dalo napsat, co vás na muži (mužích) vašeho života oslovilo, přitáhlo, dostalo. Ach jo, není lehké dělat průzkum mezi ženami :-))))))

ahojte všechny hjarta

Není tady

#24 18. 11. 2008 16:50

poletucha
♥♥♥♥♥♥-

Samadhi napsal(a):

Ale určitě by se dalo napsat, co vás na muži (mužích) vašeho života oslovilo, přitáhlo, dostalo.
:

No dobrá. Tak na mužích mého života mě nejvíce oslovilo, přitáhlo, dostalo. .... já sama. tongue
To jak jsem reagovala, to že jsem se chtěla změnit, být lepší než jsem byla doposud, to, že jsem měla obrovský přísun energie. To je moje kritérium. Jak to ti muži udělali, netuším.

Není tady

#25 18. 11. 2008 17:23

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Samadhi napsal(a):

Ale určitě by se dalo napsat, co vás na muži (mužích) vašeho života oslovilo, přitáhlo, dostalo

Nejprve zajímavé myšlénky, to když jsme spolu chatovali ...
Potom erotický hlas, to když jsme spolu prokecali hodiny a hodiny po telefónu ...
A vizuelně mě dostalo, jak strašně mu sluší skotská sukně ... má úžasné nohy stolt

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí