Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 11. 2008 19:24

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Petruša napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

Petruša napsal(a):

babinet smile

já si dala závazek, že od ledna už sem vlezu tak akorát někdy večer...no jsem zvědavá...smile

tak takový závazky já si ani radši nedávám big_smile

já si na sebe rovnou pletu biče - aby mi nic jinýho nezbylo...smilesmilesmile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#27 14. 11. 2008 19:25

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Želvička17 napsal(a):

Petruša napsal(a):

Želvička17 napsal(a):


já si dala závazek, že od ledna už sem vlezu tak akorát někdy večer...no jsem zvědavá...smile

tak takový závazky já si ani radši nedávám big_smile

já si na sebe rovnou pletu biče - aby mi nic jinýho nezbylo...smilesmilesmile

smile

Není tady

 

#28 14. 11. 2008 19:27

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

dělám spoustu věcí na poslední chvíli (miluji ten adrenalin big_smile ), myslím rychleji než mluvím, neumím mít všechny účtenky a výpisy v krabičce na jednom místě, když jsem byla mladší, nechávala jsem většinu svých svršků na židli, dokud nespadla..... lol

Není tady

 

#29 14. 11. 2008 19:44

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Koušu si nehty. A šíleně se za to stydím, ale nedokážu s tím přestat dumbom

Není tady

 

#30 14. 11. 2008 19:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Kotěvbotě napsal(a):

Koušu si nehty. A šíleně se za to stydím, ale nedokážu s tím přestat dumbom

dej si umělý, ty ti nebudou chutnat smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#31 14. 11. 2008 19:56

majkafa
Host

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Kouřit jsem přestala před 17-ti lety.
Dneska přemýšlím už několik hodin, jestli mám nějaký zlozvyk, natož nějaký, kterého bych se chtěla zbavit a nedaří se - a na nic jsem nepřišla. Což je fajn. Mám ze sebe radost. smile

 

#32 14. 11. 2008 20:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

to já jsem děsně nedochvilná roll samotnou mě to se.re, ale já nejsem schopná se prostě vypravit roll pořád mám spoustu času, š*****ám si řasy, piju kafíčko, všechno možný a pak se divím, že nestíhám.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#33 14. 11. 2008 20:05

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

a já se jdu válet..  s tím Zlaákem...storstark


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#34 14. 11. 2008 20:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

potvoro dumbomgrater


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#35 14. 11. 2008 21:05

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

PPavlaa napsal(a):

Kotěvbotě napsal(a):

Koušu si nehty. A šíleně se za to stydím, ale nedokážu s tím přestat dumbom

dej si umělý, ty ti nebudou chutnat smile

to neni tak jistý big_smile Mě teda osobně nechutnaj, mam je už 6 let, ale nikdy jsem si nehty nekousala. Ale mam pár známých, pro které umělé nehty není překážka big_smile

Není tady

 

#36 14. 11. 2008 21:22

pencila
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 9. 2008
Příspěvky: 210

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

chodím pozdě, a vůbec na všechno mám spoustu času a pak nestíhám :-(

Není tady

 

#37 14. 11. 2008 22:57

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Tak to ja mam zase zlozvyk, ze jsem az otravne dochvilna. Vsude na cas, stresuju se kvuli tomu a pak cekam, na ty, jejichz zlozvykem je chodit pozde lol. A pritom vim, ze vetsina mych pratel a lidi z rodiny prijdou pozde a stejne jsem vsude na cas. Neustale cekajici a brblajici nad pozdnimi prichody lol.
A pak jidlo. Nejak ho neovladam roll zvlast posledni dobou.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#38 15. 11. 2008 5:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Ze si kazde rano musim napustit vanu a umyt hlavu.Pak samozrejme nedochvilnost,ale na to,uz jsou u me v praci zvykli.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#39 15. 11. 2008 6:29

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Mám úplně stejné zlozvyky jako Heluška, chodím pozdě spát, vysedávám u počítače a taky odkládám práci a bůhvíproč ji neudělám, když je ještě čas a klid - tohle chci letos napravit, protože mám kromě Vánoc kulaté narozeniny a je toho moc. Navíc mám jeden zlozvyk od dětství - žmoulání okrajů deky, takových tech lemů z nějaké té umělé podšívkoviny nebo čeho, jak jsou tak prima studené. Teď tady takovou deku nemám, ale kdybych měla, tak bych ji asi nenechala v klidu a za čas by skončila s roztrhanými okraji.

Není tady

 

#40 15. 11. 2008 8:27

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Můj zlozvyk? Všechno dělám až na poslední chvíli. Asi takhle - mám udělat něco, na co je potřeba asi hodina času, já to začnu dělat půl hodiny před termínem a je to OK. Prostě nebudu dělat nic, když vím, že na to mám čas, udělám to až vím , že už ten čas nemám. K doktorovi jdu až na poslední chvíli, kdy vím, že už není zbytí, ráno vstávám tak, že do práce odcházím s tím, že se dooblíkám ve výtahu (ale umytá a učesaná jsem ). Prostě já všechno dělám až na poslední chvíli, jinak to ani neumím.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#41 15. 11. 2008 9:15

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

taurus napsal(a):

Tak to ja mam zase zlozvyk, ze jsem az otravne dochvilna. Vsude na cas, stresuju se kvuli tomu a pak cekam, na ty, jejichz zlozvykem je chodit pozde lol. A pritom vim, ze vetsina mych pratel a lidi z rodiny prijdou pozde a stejne jsem vsude na cas. Neustale cekajici a brblajici nad pozdnimi prichody lol.
A pak jidlo. Nejak ho neovladam roll zvlast posledni dobou.

taky jsem moc dochvilná. Občas to asi bude zlozvyk, protože jsem taky občas na nervy že něco nestihnu. A pak - neni to sice zlozvyk, ale zvyk to je - nemůženechat projet vlak, abych mu nespočítala vagony. Odmalička. ještě že bydlim ve městě, kde vlaky nejezdí, takže to neni tak tragický

Není tady

 

#42 15. 11. 2008 9:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Petruša napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Kotěvbotě napsal(a):

Koušu si nehty. A šíleně se za to stydím, ale nedokážu s tím přestat dumbom

dej si umělý, ty ti nebudou chutnat smile

to neni tak jistý big_smile Mě teda osobně nechutnaj, mam je už 6 let, ale nikdy jsem si nehty nekousala. Ale mam pár známých, pro které umělé nehty není překážka big_smile

fůůůj usch


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#43 15. 11. 2008 9:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

eremuruss napsal(a):

Ze si kazde rano musim napustit vanu a umyt hlavu.Pak samozrejme nedochvilnost,ale na to,uz jsou u me v praci zvykli.

ješiš až tak ? tak do práce a tam, kde musím být chodím na čas, to vím, že musím, ale jinak když se jen tak domluvím, je to tragédie.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#44 15. 11. 2008 9:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

počítat vagony mě teda nikdy nenapadlo lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#45 15. 11. 2008 10:53

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Chodím všude strašně brzo hmm mám prostě strach, že bych mohla přijít pozdě a někdo by na mě musel čekat. I na nádraží, kam jsem chodila osm let denně, jdu brzo, takže pak na vlak nejmíň deset minut čekám lol taky neumím chodit pomalu, jsem pořád tak nějak v poklusu (a strašně mě zmáhá procházka s našima pejskama, kteří už chodí co noha nohu mine sad příjdu domu strašně unavená, protože se "šourám" lol ). Nejlíp pracuju pod tlakem, takže všechno (úklid, práci, věci do školy) nechávám na poslední chvíli a omlouvám si to tím, že podám mnohem lepší výkon lol lol
A ještě navíc mám tendence řešit život ostatních lidí (sama tomu říkám pomáhat lol lol ), ale to se snažím potlačit co nejvíc (poté, co jsem byla rozebrána na babinetu lol )


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#46 15. 11. 2008 11:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Def vidíš, to já na vlak většinou dobíhám big_smile když mám normální boty, docela pohoda, ale v podpatkách se běží dost blbě roll
Jinak s tou chůzí to mám stejně, chodím hrozně rychle, ani si to neuvědomuju, když s někým jdu, tak mi nadávají, kam tak letím stolt
jednou jsme jeli s prckem do ZOO, já nasadila ten svůj krok, oni se přizpůsobili a za 20 minut jsem měli obejito. u východu se ex lekl, že už jsem hotoví a šli jsem to obejít ještě jednou a tentokrát pomalu smile
a nesnáším, když jdu, někdo se přede mnou šourá a já ho nemám jak obejít, protože zabere celej chodník dumbom
a strašně ráda si hraju na dohazovačku lol ale když mi tohle udělají holky, že mě někam vylákají pod nějákou záminkou, aby jsem nakonec zjistila, že mě chtějí seznámit s někým, kdo "ke mě prostě pasuje" k vraždě mi moc nechybí uschdumbom


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#47 15. 11. 2008 11:19

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Taky dostávám vynadáno za rychlou chůzi lol chlap mě brzdí tím, že mě drží za ruku lol
A ještě jsem si vzpoměla, že mám velký oči lol a se jedná o nákup nebo jídlo v restauraci, vždycky mám pocit, že toho zvládnu kopu lol a přitom mi půl porce bohatě stačí tongue
a taky sbírám krabičky, protože "by se mohly hodit" lol
Jo a nerozeznám pravou a levou hmm pokud je to v rychlosti a někdo na mě zařve "kam?!" tak jsem v pytli lol musí se na mě pomalu a líp mi to jde v angličtině va
A taky o sebe nepoznám svoje dvě známý va všichni okolo už jsou naučený, že jak s jedna dostaví, musí jí oslovit jménem, abych potom neudělala nějakej trapas lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#48 15. 11. 2008 11:27

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Ppavlo tak třeba teď napadne až nějakej vlak uvidíš lol

a taky chodim rychle lol Máma když se mnou dje na procházku s kočárem,t ak mi nadává. Ale když jdu s manželem, tak sipřipadam jak lenochod, on chodí ještě rychleji va

Není tady

 

#49 15. 11. 2008 11:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

Peo ok, sednu na nádr a budu počítat smile

hele, třeba manža uznává jiný model rodiny, někde chodí baby snad až 2 metry za chlapem lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#50 15. 11. 2008 12:15

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vaše ZLOZVYKY, kterých se vám nedaří zbavit

no vidíš, to by mě nenapadlo lol Až přijde z práce, tak se ho zeptám lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů