Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 13. 9. 2011 6:31

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Znamení+ascendent

haiel napsal(a):

Mně citová rezervovanost panenské Luny nevadí, naopak,  mám  Lunu ve Vodnáři, takže to spíš ocením. Jen  mi přijde taková…jak to říct…..zbytečně přísná..? … smutná..?   Vypočítavá určitě ne. Jen taková moc vážná. Skoro bych řekla svatá.  V přílišném kontrastu k mé…nezodpovědnosti sad cool  A já jsem pak  v takovém světle vždycky ta špatná vissla big_smile

Haiel, zdá se, že to dokážeš přesně vystihnout.
Ano, vážná, přísná, a smutná.
Jakoby se málo dokázala radovat. Jakoby se bála prožívat.

Buď ráda, za svou vodnářskou Lunu, aspoň si nedělᚠhlavu.

Není tady

 

#102 13. 9. 2011 6:35

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Znamení+ascendent

sunyata napsal(a):

Muzete mi prosim rici neco k: Slunce Ryby - Ascendent Beran - Luna Strelec? Dekuji.

No, asi to Sluníčko chudák je tam dost utopené, ne? V té palbě ohňových živlů...
Žár, žár žár...jen to v té vodě Ryb zasyčí.

Docela by mě zajímalo, jak se takové Ryby projevují v reálu.
Tipla bych, že si své rybí cennosti nechávají dost pro sebe. Nevylezou na povrch, ono je snazší nechat hovořit oheň. Je víc vidět, a líp člověk ví na čem je.

Není tady

 

#103 13. 9. 2011 10:07

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Znamení+ascendent

Brouzdám, brouzdám a koukám, jak jste fakt dobrý...
Když pěkně poprosím, smutně budu koukat... žena - rak, luna ve štíru, ascendent váhy.
Nijak to nechvátá, čistě zvědavost... tongue
Díky. smile

Není tady

 

#104 13. 9. 2011 10:49

Tomulisacek
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2011
Příspěvky: 52

Re: Znamení+ascendent

Měl bych takovou otázku. Dcera se narodila půl hodiny před půlnocí, ascendent v Beranu, a to jenom proto, že byl porod urychlen. Normálně by se tedy narodila jiný den, v jiném ascendentu, znamená to tedy, že by byla úplně jiná?

Není tady

 

#105 13. 9. 2011 11:01

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Znamení+ascendent

Tomulisacek napsal(a):

Měl bych takovou otázku. Dcera se narodila půl hodiny před půlnocí, ascendent v Beranu, a to jenom proto, že byl porod urychlen. Normálně by se tedy narodila jiný den, v jiném ascendentu, znamená to tedy, že by byla úplně jiná?

Pekna otazecka. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#106 13. 9. 2011 12:18

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Znamení+ascendent

tak já zjistila slunce - rak, luna - rak ascendent - rak .

Není tady

 

#107 13. 9. 2011 13:02

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Znamení+ascendent

Revliba napsal(a):

lupina montana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

blíženec s pannou se nevylučuje, nebo jo ?

Perou se, PAvli. Jsou v takříkajíc křížovým postavení - kolmo na sebe. Jako křížový výslech, nebo souboj....tenhle vtah kolmo na sebe se nazývá martickej, protože v tom není možný nic jinýho, než boj. Vlastně je to řešitelný jen formou "bojový hry" abych tak řekla....chvíli vyhrává ten a chvíli ten - a musejí se střídat.
To mám právě z Forresta a musím říct, že se mi to docela osvědčilo - tedy pokud je v mých silách to uhlídat.

Descendent nechci, Revli - ten je tak jako tak jasnej, poněvadž je přímo naproti Asc. Lunu mᚠkde?
Potřebovala bys něco drsňáčtějšího do party....Blíženci s Asc na Vahách musejí mít velkej sklon k závislosti na dobrých vztazích.

Teď mě napadlo v souvislosti s Asc a Dsc, že by se mohlo taky říci, že Asc=co nabízím světu, Dsc=co od světa žádám.
Tedy, kromě jiného.

Lunu?...no jo lunu...tak tu nevim,kde najdu..big_smile

Tak jsem to konečně vygůglila..takže suma sumárum...Blíženec,ascendent ve vahách,luna v Kozorohu,slunce v blížencích...vyloží mi někdo prosím?

Není tady

 

#108 13. 9. 2011 13:06

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Znamení+ascendent

Tomulisacek napsal(a):

Měl bych takovou otázku. Dcera se narodila půl hodiny před půlnocí, ascendent v Beranu, a to jenom proto, že byl porod urychlen. Normálně by se tedy narodila jiný den, v jiném ascendentu, znamená to tedy, že by byla úplně jiná?

Narodila se tehdy, a tedy má horoskop takový, který odpovídá jejímu prvnímu nádechu.
Na žádné "kdyby" se v astrologii nehraje.
Ono se to nestalo náhodou.

Není tady

 

#109 13. 9. 2011 13:25

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Znamení+ascendent

Damila napsal(a):

sunyata napsal(a):

Muzete mi prosim rici neco k: Slunce Ryby - Ascendent Beran - Luna Strelec? Dekuji.

No, asi to Sluníčko chudák je tam dost utopené, ne? V té palbě ohňových živlů...
Žár, žár žár...jen to v té vodě Ryb zasyčí.

Docela by mě zajímalo, jak se takové Ryby projevují v reálu.
Tipla bych, že si své rybí cennosti nechávají dost pro sebe. Nevylezou na povrch, ono je snazší nechat hovořit oheň. Je víc vidět, a líp člověk ví na čem je.

Dekuji, Dam.  Pere se to ve mne. Slunicko by moc chtelo napovrch.

Není tady

 

#110 13. 9. 2011 13:48

Tomulisacek
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2011
Příspěvky: 52

Re: Znamení+ascendent

Damila napsal(a):

Tomulisacek napsal(a):

Měl bych takovou otázku. Dcera se narodila půl hodiny před půlnocí, ascendent v Beranu, a to jenom proto, že byl porod urychlen. Normálně by se tedy narodila jiný den, v jiném ascendentu, znamená to tedy, že by byla úplně jiná?

Narodila se tehdy, a tedy má horoskop takový, který odpovídá jejímu prvnímu nádechu.
Na žádné "kdyby" se v astrologii nehraje.
Ono se to nestalo náhodou.

No, víš, já jsem se neptal na to, jaký má horoskop, ten je jaksi daný časem narození, že jo? :)Zajímalo mě, jestli by měla jiné vlastnosti. Jestli tedy to, že jsme chtěli, aby se narodila o něco dříve, zvolilo to, jaká bude?

Není tady

 

#111 13. 9. 2011 13:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Znamení+ascendent

Damila napsal(a):

A první roky soužití byly hodně těžké, a to  i když já Lunu v Panně mám, jsem proti němu zcela bordelář.
...

To byla dcera taky - s pořádkem a takovýma pitomostma bude spíš souviset Asc na Panně....s kým jsem o tom mluvila, má to stejně - jistá obsedance, až bych řekla roll

Suny, jo - vášeň v srdci, vášeň, "povolená" i navenek a vědomí hluboké, přehluboké....jejda. Lidi musejí být šoklí, ne? Když taková temperamentní osoba najednou vyměkne a tak nějak.....zhebkne (ne že zhebne, ale že se stane hebkou cool )
Tedy, než si zvyknou.
Vnučka je Slunce/Býk, Luna/Kozoroh, konj. Pluto a Asc /Ryby. Projevuje se to kouzelně: když neprorazí ani spojenejma rohama (a že teda dokáže být vytrvalá!) tak zněžní a spustí "mamiku moji, mami pošem, já páču".... lol
Holt dojde na ten Ascendent.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#112 13. 9. 2011 13:52

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Znamení+ascendent

Tomulisacek napsal(a):

No, víš, já jsem se neptal na to, jaký má horoskop, ten je jaksi daný časem narození, že jo? :)Zajímalo mě, jestli by měla jiné vlastnosti. Jestli tedy to, že jsme chtěli, aby se narodila o něco dříve, zvolilo to, jaká bude?

A víš, co by bylo, kdyby v p.eli byly ryby? wink

Jistěže by to měla jinak nastavený....ale to my všichni, co jsme císařem, třeba. No a co s tím naděláme...musíme si poradit s tím, co je.
Když jste si "zařídili" Asc na Beranu, tak se s ním teď poperte lol V Bejku byste měli klidnějc, ale důraznějc.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#113 13. 9. 2011 14:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Znamení+ascendent

A tak tady to máme, Revli! Já jsem si říkala, jak jsi ustála to, co jsi ustála - Blíženec s Asc na Vahách!
Zjevně díky Luně v Kozorohu.
Taky praktičtější a stabilnější emoce - jako u Panny - ale navrch důraznějc se prosazující. Ony ty rohy tam nejsou náhodou - všichni rohatý jsou hodně důrazní a hodně důslední. smile
A v Kozorohu je ještě ta schopnost srovnat si to a soustředit se - úžasná. Myslím, jak pozoruju vnučku, že i city se tím do jisté míry řídí...i když na druhou stranu, když se vymknou, tak to zase není k zastavení. Tedy je - ale rozumem, racionálníma důvodama.
Nějaký uuňuňu na lidi, co mají Lunu v zemském znamení opravdu moc nefunguje. Nebudou se rozplývat a budlikat ani nad štěňátkama - ale zase se nezhroutěj a nesesypou - tedy, myslím, že ne definitivně.
Nevím, co by mohlo zlomit lidi, co mají Lunu v zemském znamení - asi hodně velký tlak - a pak bych se trošku bála.
Neviděla jsem naštěstí nikoho takového nenávidět - a nechci to vidět.
Jenže když ten někdo má slunce v Blížencích a Asc ve Váze, tak holt je všechno slunečnější, průsvitnější, zlatější - i ta Luna v Kozorohu smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#114 13. 9. 2011 14:11

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Znamení+ascendent

Holky ,ten chlapik lisacek ale preci nepsal nic o zadnem sluvku kdyby. 

Co podle Vas teda urcuje jaky bude tedy ten clovek co se zrodil? Hvezdy?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#115 13. 9. 2011 14:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Znamení+ascendent

lupina montana napsal(a):

Damila napsal(a):

A první roky soužití byly hodně těžké, a to  i když já Lunu v Panně mám, jsem proti němu zcela bordelář.
...

To byla dcera taky - s pořádkem a takovýma pitomostma bude spíš souviset Asc na Panně....s kým jsem o tom mluvila, má to stejně - jistá obsedance, až bych řekla roll

Suny, jo - vášeň v srdci, vášeň, "povolená" i navenek a vědomí hluboké, přehluboké....jejda. Lidi musejí být šoklí, ne? Když taková temperamentní osoba najednou vyměkne a tak nějak.....zhebkne (ne že zhebne, ale že se stane hebkou cool )
Tedy, než si zvyknou.
Vnučka je Slunce/Býk, Luna/Kozoroh, konj. Pluto a Asc /Ryby. Projevuje se to kouzelně: když neprorazí ani spojenejma rohama (a že teda dokáže být vytrvalá!) tak zněžní a spustí "mamiku moji, mami pošem, já páču".... lol
Holt dojde na ten Ascendent.

ale já mám na asc váhy a tu lunu v panně. a vytáčí mě všechno, co není souměrný, uklizený, uhlazený, všechno má svý místo. já třeba nemůžu strávit, když přijdu k našim a máma má ty kroužky na garnýži každou jinak daleko od sebe. tři namáčklý skoro k sobě, pak kousek nic a tak. já u toho doslova trpím, vždycky si říkám, nedívej se na to. nepomůže to. já to prostě musím jít spravit, aby ta vzdálenost mezi nimi byla stejná. ubrus pootočenej jedním rohem tak, že vyčnívá a není to souměrný to samý.
já absolutně nechápu, jak někdo může žít, dívat se na to  a nehrábnout mu z toho.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#116 13. 9. 2011 14:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Znamení+ascendent

Jav - tak ta tvoje silná trojka se mi hodně líbí tummenupp Nejsi ty náhodou taková žena - vamp, tošku? wink
S tou Lunou ve Štíru...
I když v běžném styku nejenže nekonfliktní, ale dokonce konflikty uhlazující (tuhle Pavla nám v tom dělá guláš, páč má taky Asc na Vahách coollol )
Vědomí laskavé a všezahrnující a s potřebou mít ta kuřátka pěkně na hromadě a aby se jim nic nestalo...(a už jsou kuřátka kdokoli, nebo cokoli) s rozvahou do světa...a najednou BUM va Šleh a švih - a kousanec lol
Protože Luna ve Štíru, vážení přátelé, to je maso. Jako přítel skvělý! Radím...neznepřátelit, neklamat (stejně se to nikomu nepovede) a hlavně - nezradit!
Myslím si, Jav, že na tobě si někdo už musel pořádně vylámat chrup - takový zdánlivě snadný úloveček.... lol
A pak ta rána!
Mmch - mám kamarádku s Lunou ve Štíru - stačí jí se kouknout a vstávají ti chlupy na krku. Tedy, mně už ne, už jsem si zvykla lol V životě jsem neviděla někoho tak jízlivýho, když se naštve. A jak přesně se trefuje, panečku....
ona tedy i když se nenaštve, se někdy trefuje - ale to už je tak úděl všeho Štířího.
Já například nemám na Štíru nic, jen holej 3. dům - ale protože to znamená běžný společenský styk, taky jsem byla mnohokráte obviněna, že se zbytečně šourám, když přece tak pěkně sedíme u kafíčka a nezávazně se bavíme....nojo, ve Štíru něco jako nezávaznost prostě neznaj lol
A ještě něco k té tvé Luně: požadavky na blízkost, věrnost a hlavně oddanost má Luna ve Štíru takové, že je normální člověk není schopen splnit....musíte si na to dávat bacha.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#117 13. 9. 2011 14:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Znamení+ascendent

PPavlaa napsal(a):

ale já mám na asc váhy a tu lunu v panně. a vytáčí mě všechno, co není souměrný, uklizený, uhlazený, všechno má svý místo. já třeba nemůžu strávit, když přijdu k našim a máma má ty kroužky na garnýži každou jinak daleko od sebe. tři namáčklý skoro k sobě, pak kousek nic a tak. já u toho doslova trpím, vždycky si říkám, nedívej se na to. nepomůže to. já to prostě musím jít spravit, aby ta vzdálenost mezi nimi byla stejná. ubrus pootočenej jedním rohem tak, že vyčnívá a není to souměrný to samý.
já absolutně nechápu, jak někdo může žít, dívat se na to  a nehrábnout mu z toho.

Tak to bude ale emotivní, že k tomu mᚠcitovej vztah? Nebo to mᚠtakhle i v tramvaji, třeba?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#118 13. 9. 2011 14:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Znamení+ascendent

koukám, že je nás tu hodně, co máme váhy na asc smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#119 13. 9. 2011 14:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Znamení+ascendent

lupina montana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ale já mám na asc váhy a tu lunu v panně. a vytáčí mě všechno, co není souměrný, uklizený, uhlazený, všechno má svý místo. já třeba nemůžu strávit, když přijdu k našim a máma má ty kroužky na garnýži každou jinak daleko od sebe. tři namáčklý skoro k sobě, pak kousek nic a tak. já u toho doslova trpím, vždycky si říkám, nedívej se na to. nepomůže to. já to prostě musím jít spravit, aby ta vzdálenost mezi nimi byla stejná. ubrus pootočenej jedním rohem tak, že vyčnívá a není to souměrný to samý.
já absolutně nechápu, jak někdo může žít, dívat se na to  a nehrábnout mu z toho.

Tak to bude ale emotivní, že k tomu mᚠcitovej vztah? Nebo to mᚠtakhle i v tramvaji, třeba?

já to mám dá se říct pořád. jak mi něco neladí, hned bych to upravovala, opravovala.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#120 13. 9. 2011 14:20

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Znamení+ascendent

teda holky, já žasnu.-) jak víte kde co máte? Taky to chci vědět, ale někde na netu to asi není ideální co?

Není tady

 

#121 13. 9. 2011 14:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Znamení+ascendent

haha, já v tom nedělám guláš. to ten mars s merkurem ! dy já za to vlastně nemůžu cool


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#122 13. 9. 2011 14:31

Tomulisacek
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2011
Příspěvky: 52

Re: Znamení+ascendent

lupina montana napsal(a):

Tomulisacek napsal(a):

No, víš, já jsem se neptal na to, jaký má horoskop, ten je jaksi daný časem narození, že jo? :)Zajímalo mě, jestli by měla jiné vlastnosti. Jestli tedy to, že jsme chtěli, aby se narodila o něco dříve, zvolilo to, jaká bude?

A víš, co by bylo, kdyby v p.eli byly ryby? wink

Jistěže by to měla jinak nastavený....ale to my všichni, co jsme císařem, třeba. No a co s tím naděláme...musíme si poradit s tím, co je.
Když jste si "zařídili" Asc na Beranu, tak se s ním teď poperte lol V Bejku byste měli klidnějc, ale důraznějc.

Neboj, to my se s tím nemusíme prát wink

Takže, jestli tomu dobře rozumím, jak je to nastavené, je dáno jen okamžikem narození? A jak se teda projevuje třeba genetika?

Není tady

 

#123 13. 9. 2011 14:35

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Znamení+ascendent

lupina montana napsal(a):

A tak tady to máme, Revli! Já jsem si říkala, jak jsi ustála to, co jsi ustála - Blíženec s Asc na Vahách!
Zjevně díky Luně v Kozorohu.
Taky praktičtější a stabilnější emoce - jako u Panny - ale navrch důraznějc se prosazující. Ony ty rohy tam nejsou náhodou - všichni rohatý jsou hodně důrazní a hodně důslední. smile
A v Kozorohu je ještě ta schopnost srovnat si to a soustředit se - úžasná. Myslím, jak pozoruju vnučku, že i city se tím do jisté míry řídí...i když na druhou stranu, když se vymknou, tak to zase není k zastavení. Tedy je - ale rozumem, racionálníma důvodama.
Nějaký uuňuňu na lidi, co mají Lunu v zemském znamení opravdu moc nefunguje. Nebudou se rozplývat a budlikat ani nad štěňátkama - ale zase se nezhroutěj a nesesypou - tedy, myslím, že ne definitivně.
Nevím, co by mohlo zlomit lidi, co mají Lunu v zemském znamení - asi hodně velký tlak - a pak bych se trošku bála.
Neviděla jsem naštěstí nikoho takového nenávidět - a nechci to vidět.
Jenže když ten někdo má slunce v Blížencích a Asc ve Váze, tak holt je všechno slunečnější, průsvitnější, zlatější - i ta Luna v Kozorohu smile

Lupinko,díka z tvůj čas a dokonalou verbální obratnost..pussapussapussa

Není tady

 

#124 13. 9. 2011 14:50

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Znamení+ascendent

Tomulisacek napsal(a):

Takže, jestli tomu dobře rozumím, jak je to nastavené, je dáno jen okamžikem narození? A jak se teda projevuje třeba genetika?

Ok....
Staří astrologové to nazývali "kvalita času".
Že čas, který je právě teď, je vhodný k dobyvačné válce - tedy pro tuto stranu. Nebo je lépe nedělat nic, protože všechno se zchumlá a výsledek nejistej....a tak podobně.
Představ si to třeba v barvách, nebo já nevím jak...
Světla (protože Slunce není planeta, že) jsou SYMBOLY. A jako takové mají svou logiku....
A tahle symbolika se mění tak, jak se naše sluneční soustava pohybuje.
Každý z nás - a všechno na světě - má k dispozici 10 hlavních symbolů, to je neměnné. Co se ale neustále mění, je jeich interakce - a jelikož máme ještě živly a jinjang a podobné věci, je ten výsledný vzorec zatraceně složitý.
A je tím, co určuje tu "kvalitu času".
Zeptej se Bushovy dvorní astroložky wink tedy Bushe sr.
Genetika je informace, která už se zhmotnila, ne? No a tohle je informace, která je teprva energií. Netluče se to.
Když budeš mít genetickou predispozici třeba k mrtvici a budeš mít Saturna v Beranu, tak ti astrolog řekne, že si mᚠdávat dvojnásobnýho bacha - ale nic víc.
Zbytek je na tobě - stejně jako v případě genetiky.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#125 13. 9. 2011 14:55

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Znamení+ascendent

Tomulisacek napsal(a):

..........................


No, víš, já jsem se neptal na to, jaký má horoskop, ten je jaksi daný časem narození, že jo? :)Zajímalo mě, jestli by měla jiné vlastnosti. Jestli tedy to, že jsme chtěli, aby se narodila o něco dříve, zvolilo to, jaká bude?

Ne, nezvolilo. Její základní rysy se utvářely dlouhou dobu a dlouho předtím než jste se k něčemu "rozhodli".  Vy jste zdánlivě rozhodli. Ve skutečnosti bylo rozhodnuto. Člověk si často myslí, že o některých věcech rozhoduje on sám a přitom je to všechno jinak smile
Ještě k té tvé první větě - horoskop - tedy nativní horoskop - je právě mapou těch daných charakterů člověka.  Není daný časem narození, ale čas narození je jeho součástí. Takovým jakoby klíčem, díky kterému to lze přečíst.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů