Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 13. 11. 2008 22:45

Petr I.
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 41

Re: Vernost

PavlaH napsal(a):

Hirondel, přemýšlej, ten zná jen Petr, ne? A mezi námi holčičko, neoslovila jsem tě, nevšímej si mě.

Milá PavloH, pokud se někdo chce povyšovat, má to svůj důvod, i to, když se to někomu nelíbí. smile V žádném případě se necítím volem ale ani Bohem.retapar Jen na to mám svůj názor.hjarta
Jinak názory tu jsou opravdu pestré.big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#127 13. 11. 2008 23:50

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Uvedomujes si proc si byla neverna? Vim,proste to zajiskrilo,ale to nemam na mysli.

Misa Kulicka napsal(a):

Jistě - byla v tom prostá zvědavost. Do té doby jsem se milovala pouze se svým manželem. Bylo to pro mě zajímavé, nové a vzrušující dobrodružství smile.

No,a o tom to je.  Clovek hleda lasku v partnerovi( prvni partner),hleda sam sebe v nekom,protoze nenasel sam sebe v sobe. Svou podstatou je clovek ani zena ani muz.
Hleda z hlouby sve duchovni zakladni podstaty lasku v tomhle svete  v kterym ma telo.
Lasku nevnima spravne v tehle dimenzi byti,narazi na vlastni nevedomost.Bloudi mezi vsemi emocemi ktere jsou pokrivenim emoce lasky.Prvotni emoce. Popletou si ji, lasku v tomhle tele mnohdy s uspokojenim fyzickeho chtice, a s uspokojenim ega, atd.
    Telo a Vedomi je v takovem pripade oddeleno.  Je to jako delat neco fyzicky, bez-vedomi.  Neumi-li to nekdo s vedomim s puvodnim partnerem,nenasel stale sebe. Vedome vedomi v tomhle tele je nejpodstatnejsi.  Maturita Miso.  Laska je Vedoma s Vedomim v tele. 

Jinak dekuji za odpovedi. Jsi skvela.  smile  storstark

Upravil(a) hirondel (13. 11. 2008 23:52)


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#128 14. 11. 2008 0:40

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

hirondel napsal(a):

Uvedomujes si proc si byla neverna? Vim,proste to zajiskrilo,ale to nemam na mysli.

Misa Kulicka napsal(a):

Jistě - byla v tom prostá zvědavost. Do té doby jsem se milovala pouze se svým manželem. Bylo to pro mě zajímavé, nové a vzrušující dobrodružství smile.

No,a o tom to je.  Clovek hleda lasku v partnerovi( prvni partner),hleda sam sebe v nekom,protoze nenasel sam sebe v sobe. Svou podstatou je clovek ani zena ani muz.
Hleda z hlouby sve duchovni zakladni podstaty lasku v tomhle svete  v kterym ma telo.
Lasku nevnima spravne v tehle dimenzi byti,narazi na vlastni nevedomost.Bloudi mezi vsemi emocemi ktere jsou pokrivenim emoce lasky.Prvotni emoce. Popletou si ji, lasku v tomhle tele mnohdy s uspokojenim fyzickeho chtice, a s uspokojenim ega, atd.
    Telo a Vedomi je v takovem pripade oddeleno.  Je to jako delat neco fyzicky, bez-vedomi.  Neumi-li to nekdo s vedomim s puvodnim partnerem,nenasel stale sebe. Vedome vedomi v tomhle tele je nejpodstatnejsi.  Maturita Miso.  Laska je Vedoma s Vedomim v tele. 

Jinak dekuji za odpovedi. Jsi skvela.  smile  storstark

Hiro, ale ta epizodka neměla opravdu s láskou nic společného.
Jinak, s tím, jak zde lásku popisuješ, se úvahy o věrnosti a nevěře také moc neslučují smile. Vždy proč se zlobit na partnera, který si pouze potřeboval uspokojit svůj fyzický chtíč? Co to má společného s jeho láskou ke mě? A naopak smile.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#129 14. 11. 2008 6:34

Vanda
Host

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Misa Kulicka napsal(a):

Jistě - byla v tom prostá zvědavost. Bylo to pro mě zajímavé, nové a vzrušující dobrodružství smile.

No,a o tom to je.  Clovek hleda lasku v partnerovi( prvni partner),hleda sam sebe v nekom,protoze nenasel sam sebe v sobe. Svou podstatou je clovek ani zena ani muz.
Hleda z hlouby sve duchovni zakladni podstaty lasku v tomhle svete  v kterym ma telo.
Lasku nevnima spravne v tehle dimenzi byti,narazi na vlastni nevedomost.Bloudi mezi vsemi emocemi ktere jsou pokrivenim emoce lasky.Prvotni emoce. Popletou si ji, lasku v tomhle tele mnohdy s uspokojenim fyzickeho chtice, a s uspokojenim ega, atd.
    Telo a Vedomi je v takovem pripade oddeleno.  Je to jako delat neco fyzicky, bez-vedomi.  Neumi-li to nekdo s vedomim s puvodnim partnerem,nenasel stale sebe. Vedome vedomi v tomhle tele je nejpodstatnejsi.

Hir, a když někdo skočí bungee-jumping, poprvé padákem, sjede divokou řeku (srovnatelné emoce), taky "hledá", taky "bloudí mezi všemi emocemi, které jsou pokřivením emoce lásky?" "Plete si lásku s uspokojením fyzického chtíče a s uspokojením ega?" "Nenašel stále sebe?" big_smile

 

#130 14. 11. 2008 6:49

Vanda
Host

Re: Vernost

Petr I. napsal(a):

Nelíbí se mi slogan: Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.smilesmilesmile O čemsi vypovídá.yikes

Petře, je to přísloví jako každé jiné. Třeba Vrána k vráně sedá, nebo Mladí ležáci, staří žebráci, Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá...a mnoho jiných. Tobě zarezonovalo tohle, tak by o tom bylo dobré popřemýšlet.Můžeš z toho třeba vyvodit, že "cosi není pro mě, nejsem všemocný bůh"...záleží na tvé interpretaci, tvém úhlu pohledu.

 

#131 14. 11. 2008 8:52

Somaia
Host

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Rekni me prosim kde jsi  se pokousela me polozit jakoukoli otazku?  V prizpevku 24. zadnou nevidim. V prispevku 29.nahle pises, ze se Ti nedostalo odpovedi a ja se ptam,na co se do chvile 29. prispevku, me na neco ptala? Tady pr. 30. zase jak poblaznena pises- "pokusim se svou otazku polozit JESTE jednou"  roll

jako poblázněná??? roll roll z koho- z čeho?? z tebe?? lol  Už nehul Hirondel, zhoršuje to zrak, logický úsudek a  mᚠdivné vidiny lol lol

 

#132 14. 11. 2008 10:45

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

No,a o tom to je.  Clovek hleda lasku v partnerovi( prvni partner),hleda sam sebe v nekom,protoze nenasel sam sebe v sobe. Svou podstatou je clovek ani zena ani muz.
Hleda z hlouby sve duchovni zakladni podstaty lasku v tomhle svete  v kterym ma telo.
Lasku nevnima spravne v tehle dimenzi byti,narazi na vlastni nevedomost.Bloudi mezi vsemi emocemi ktere jsou pokrivenim emoce lasky.Prvotni emoce. Popletou si ji, lasku v tomhle tele mnohdy s uspokojenim fyzickeho chtice, a s uspokojenim ega, atd.
    Telo a Vedomi je v takovem pripade oddeleno.  Je to jako delat neco fyzicky, bez-vedomi.  Neumi-li to nekdo s vedomim s puvodnim partnerem,nenasel stale sebe. Vedome vedomi v tomhle tele je nejpodstatnejsi.  Maturita Miso.  Laska je Vedoma s Vedomim v tele.

Misa Kulicka napsal(a):

.... partner pouze potreboval uspokojit svuj fyzicky chtic. Co to má společného s jeho láskou ke mě? A naopak smile.

Misaku,moji odpoved a nazor na tuhle otazku mas uz ve vyse psanem prispevku.  smile  Jen to mozna nevidis a ja bych se opakovala.  stolt


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#133 14. 11. 2008 10:51

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Vanda napsal(a):

Petr I. napsal(a):

Nelíbí se mi slogan: Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.smilesmilesmile O čemsi vypovídá.yikes

Petře, je to přísloví jako každé jiné. Třeba Vrána k vráně sedá, nebo Mladí ležáci, staří žebráci, Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá...a mnoho jiných. Tobě zarezonovalo tohle, tak by o tom bylo dobré popřemýšlet.Můžeš z toho třeba vyvodit, že "cosi není pro mě, nejsem všemocný bůh"...záleží na tvé interpretaci, tvém úhlu pohledu.

Vando poslys,proc Te ten Petr nenecha spat?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#134 14. 11. 2008 10:54

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Vanda napsal(a):

Hir, a když někdo skočí bungee-jumping, poprvé padákem, sjede divokou řeku (srovnatelné emoce), taky "hledá", taky "bloudí mezi všemi emocemi, které jsou pokřivením emoce lásky?" "Plete si lásku s uspokojením fyzického chtíče a s uspokojením ega?" "Nenašel stále sebe?" big_smile

Vando mas v tom gulas.  Neuraz se,potrebujes jeste cas.  smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#135 14. 11. 2008 10:58

Vanda
Host

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Vando mas v tom gulas.  Neuraz se,potrebujes jeste cas.  smile

Beru to, a neuraž se, já si myslím totéž o tobě.

 

#136 14. 11. 2008 10:59

Vanda
Host

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Vando poslys,proc Te ten Petr nenecha spat?

Hirondel, poslyš, co je ti po tom? Pa.

Upravil(a) Vanda (14. 11. 2008 11:08)

 

#137 14. 11. 2008 11:08

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Misaku,moji odpoved a nazor na tuhle otazku mas uz ve vyse psanem prispevku.  smile  Jen to mozna nevidis a ja bych se opakovala.  stolt

Však to byly taky jen tzv. řečnické otázky smile

Víš, mnoho lidí nevěru odsuzuje a věrnost staví na piedestal ... v podstatě téměř každý, dokud nepozná na vlastní kůži i tu druhou stránku věci. Pak už si totiž tak jistý není. Ale zase dokáže lépe pochopit motivy těch, kteří se nevěry také dopustili. A o to jde - vzájemně se pochopit a umět se přijmout takoví, jací jsme a ne jen slepě požadovat věrnost partnera - a už z majetnických, náboženských nebo jakýchkoliv jiných důvodů. Proto byla pro mě má nevěra přínosem - přinejmenším mě naučila určité věci chápat a nepřikládat jim větší význam, než skutečně mají.

Upravil(a) Míša Kulička (14. 11. 2008 11:18)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#138 14. 11. 2008 11:14

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Vanda napsal(a):

hirondel napsal(a):

Vando mas v tom gulas.  Neuraz se,potrebujes jeste cas.  smile

Beru to, a neuraž se, já si myslím totéž o tobě.

To me neprekvapiuje  Vime preci, ze mame pravdu vsichni. Kazdy vidi to co dokaze.  smile 
Jinak co je Tobe potom co si interpretuje Petr.  Co je Ti potom sdelovat mu takhle ze by mel o necem popremejslet?  Protoze jestli Ti do toho neco je,me teda taky,nechat popremyslet zase Tebe.  Dobry ne?      lol


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#139 14. 11. 2008 11:14

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Míša Kulička napsal(a):

hirondel napsal(a):

Misaku,moji odpoved a nazor na tuhle otazku mas uz ve vyse psanem prispevku.  smile  Jen to mozna nevidis a ja bych se opakovala.  stolt

Však to byly taky jen tzv. řečnické otázky smile

wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#140 14. 11. 2008 11:21

Vanda
Host

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Vanda napsal(a):

hirondel napsal(a):

Vando mas v tom gulas.  Neuraz se,potrebujes jeste cas.  smile

Beru to, a neuraž se, já si myslím totéž o tobě.

To me neprekvapiuje  Vime preci, ze mame pravdu vsichni. Kazdy vidi to co dokaze.  smile 
Jinak co je Tobe potom co si interpretuje Petr.  Co je Ti potom sdelovat mu takhle ze by mel o necem popremejslet?  Protoze jestli Ti do toho neco je,me teda taky,nechat popremyslet zase Tebe.  Dobry ne?      lol

Dobrýýýý, ty jsi dneska dokonce ftipná, a to se tak často nestane...smile Jasně, každý vidí to, co dokáže, souhlas.

 

#141 14. 11. 2008 11:26

Somaia
Host

Re: Vernost

Vanda napsal(a):

hirondel napsal(a):

Vanda napsal(a):

Beru to, a neuraž se, já si myslím totéž o tobě.

To me neprekvapiuje  Vime preci, ze mame pravdu vsichni. Kazdy vidi to co dokaze.  smile 
Jinak co je Tobe potom co si interpretuje Petr.  Co je Ti potom sdelovat mu takhle ze by mel o necem popremejslet?  Protoze jestli Ti do toho neco je,me teda taky,nechat popremyslet zase Tebe.  Dobry ne?      lol

Dobrýýýý, ty jsi dneska dokonce ftipná, a to se tak často nestane...smile Jasně, každý vidí to, co dokáže, souhlas.

lol tak tohle mi opravdu zvedlo náladu a pobavilo... lol lol lol i když jsem zpočátku myslela, že snad i špatně čtu a musela jsem to zopakovat 3x. Hir, děkuji, budu si pamatovat lol
Když dva dělají totéž, tak to zřejmě není totéž? A taky třísku v oku svého bližního.... atd. atd...... wink
Vando tummenupp

Upravil(a) Somaia (14. 11. 2008 11:28)

 

#142 14. 11. 2008 11:35

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Vernost

Somaia napsal(a):

Vanda napsal(a):

hirondel napsal(a):


To me neprekvapiuje  Vime preci, ze mame pravdu vsichni. Kazdy vidi to co dokaze.  smile 
Jinak co je Tobe potom co si interpretuje Petr.  Co je Ti potom sdelovat mu takhle ze by mel o necem popremejslet?  Protoze jestli Ti do toho neco je,me teda taky,nechat popremyslet zase Tebe.  Dobry ne?      lol

Dobrýýýý, ty jsi dneska dokonce ftipná, a to se tak často nestane...smile Jasně, každý vidí to, co dokáže, souhlas.

lol tak tohle mi opravdu zvedlo náladu a pobavilo... lol lol lol i když jsem zpočátku myslela, že snad i špatně čtu a musela jsem to zopakovat 3x. Hir, děkuji, budu si pamatovat lol
Když dva dělají totéž, tak to zřejmě není totéž? A taky třísku v oku svého bližního.... atd. atd...... wink
Vando tummenupp

Howg tummenupp


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#143 14. 11. 2008 12:16

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Vernost

Vanda napsal(a):

hirondel napsal(a):

Vanda napsal(a):


Beru to, a neuraž se, já si myslím totéž o tobě.

To me neprekvapiuje  Vime preci, ze mame pravdu vsichni. Kazdy vidi to co dokaze.  smile 
Jinak co je Tobe potom co si interpretuje Petr.  Co je Ti potom sdelovat mu takhle ze by mel o necem popremejslet?  Protoze jestli Ti do toho neco je,me teda taky,nechat popremyslet zase Tebe.  Dobry ne?      lol

Dobrýýýý, ty jsi dneska dokonce ftipná, a to se tak často nestane...smile Jasně, každý vidí to, co dokáže, souhlas.

vandi díky, v domě smutku dnes zas zavládlo veselí a písně se budou zpívat všude smile
Som to jsi dobrá mě to došlo až po 155 čtení. pak jsem musel volat opravře nebo jsem prsk na monitor a on šel do hajan tonguelol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#144 14. 11. 2008 12:55

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Vernost

Petr I. napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Hirondel, přemýšlej, ten zná jen Petr, ne? A mezi námi holčičko, neoslovila jsem tě, nevšímej si mě.

Milá PavloH, pokud se někdo chce povyšovat, má to svůj důvod, i to, když se to někomu nelíbí. smile V žádném případě se necítím volem ale ani Bohem.retapar Jen na to mám svůj názor.hjarta
Jinak názory tu jsou opravdu pestré.big_smilebig_smilebig_smile

Mít v podpisu tohle přísloví mi nepřipadá povyšující, ani ponižunící. Mě to nechává netečnou. Ale ty se nad tím pozastavuješ, takže s tou tvou vyrovnaností to asi nebude až tak.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#145 14. 11. 2008 12:57

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Co je me do toho holcicko ze jsi me neoslovila,musim se tazat myslis?   smile
Navic pochopila jsi to presne.Petr zna a vi proc to rekl.  Tak proc se namahas mu psat ze duvod nejaky ma.  Proto jsem prisla abych ti to pripomnela.
Dej si pojov berusinko.   lol

Hirondel, je ti do toho prd s kým já mluvím a proč. A není nic, co bys mi ty měla připomínat.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#146 14. 11. 2008 14:25

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

PavlaH napsal(a):

A není nic, co bys mi ty měla připomínat.

Pavlo,neni to tak davno co jsi prisla s reakci na me s pocitem ,ze me potrebujes neco pripomenout, aniz bych si Te vsimala.
Ted zase neco pripominas Petrovi aniz by si vsimal on Tebe.
Odkud se ty tendence furt berou,co myslis?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#147 14. 11. 2008 14:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Vernost

Vanda napsal(a):

Petr I. napsal(a):

Nelíbí se mi slogan: Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.smilesmilesmile O čemsi vypovídá.yikes

Petře, je to přísloví jako každé jiné. Třeba Vrána k vráně sedá, nebo Mladí ležáci, staří žebráci, Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá...a mnoho jiných. Tobě zarezonovalo tohle, tak by o tom bylo dobré popřemýšlet.Můžeš z toho třeba vyvodit, že "cosi není pro mě, nejsem všemocný bůh"...záleží na tvé interpretaci, tvém úhlu pohledu.

nezlob se Vando, ale dle tvého pojetí tedy ten kdo se s tímto přísloví tak nějak neztotožňuje, je jaksimimo..jak píšeš "cosi není pro mě,nejsem všemocný bůh" potom se tedy ptám....ten, kdo si toto přísloví vezme jaksi "za své" je tím  tím bohem? Nebo tím volem? To samé mi přijde trošku podivné, má-li někdo napsáno - Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.....možná se snaží a snaží...ale výsledek je stále kdesi v nedohlednu. wink Víš, všimla jsem si, že dost často si lidé dávají pod čaru jakési přísloví, co ho osloví, s čím se ztotožní..nebo by rád se ztotožnil, někdo v tom umí nalézt to pravé a pochopí, co tím autor chtěl říci, někdo by pouze rád se ztotožnil, ale svým jednáním tomu odporuje. To samé avatary, povšimni si, kdo má jaký avatar, co kdo má napsáno pod čarou, a pak si povšimni jeho jednání a vystupování - nejen sám za sebe, ale zejména vůči druhým wink


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#148 14. 11. 2008 14:33

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Vernost

Vanda napsal(a):

hirondel napsal(a):

Misa Kulicka napsal(a):

Jistě - byla v tom prostá zvědavost. Bylo to pro mě zajímavé, nové a vzrušující dobrodružství smile.

No,a o tom to je.  Clovek hleda lasku v partnerovi( prvni partner),hleda sam sebe v nekom,protoze nenasel sam sebe v sobe. Svou podstatou je clovek ani zena ani muz.
Hleda z hlouby sve duchovni zakladni podstaty lasku v tomhle svete  v kterym ma telo.
Lasku nevnima spravne v tehle dimenzi byti,narazi na vlastni nevedomost.Bloudi mezi vsemi emocemi ktere jsou pokrivenim emoce lasky.Prvotni emoce. Popletou si ji, lasku v tomhle tele mnohdy s uspokojenim fyzickeho chtice, a s uspokojenim ega, atd.
    Telo a Vedomi je v takovem pripade oddeleno.  Je to jako delat neco fyzicky, bez-vedomi.  Neumi-li to nekdo s vedomim s puvodnim partnerem,nenasel stale sebe. Vedome vedomi v tomhle tele je nejpodstatnejsi.

Hir, a když někdo skočí bungee-jumping, poprvé padákem, sjede divokou řeku (srovnatelné emoce), taky "hledá", taky "bloudí mezi všemi emocemi, které jsou pokřivením emoce lásky?" "Plete si lásku s uspokojením fyzického chtíče a s uspokojením ega?" "Nenašel stále sebe?" big_smile

Vando - co má společného skok padákem a ostatní aktivity s věrností a nevěrou a de facto s nastavením jednotlivého jedince, jak nevěru a věrnost vnímá? Pleteš jablka s hruškama.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#149 14. 11. 2008 14:43

Somaia
Host

Re: Vernost

Avatary a podpisy.... hahaha není to spíš otázka osobní interpretace a vůbec záležitost "ryze" intimní???? Považuji to za takové ex libris ....l  Kdysi , když jsem chodila malovat  (a byla jsem pískle, které nemělo ani tucha) .... nám  pan profesor krásně vysvětlil jak intimní záležitost to je a jak k tomu přistupovat..., pamatuji si to dodnes...   
No a kecat někomu do jeho intimností , notabene je komentovat a vysvětlovat je přinejmenším neslušné... a pokud Perla namítne, že jsou veřejně k dispozici, tak nepochopila vo co gou... neb soukromé ex libris se taky čas od času vystavují ... big_smile a jsou veřejně k vidění , to s jejich intimitou nemá nic společného  big_smile.

 

#150 14. 11. 2008 14:51

Somaia
Host

Re: Vernost

Mimochodem , kdysi jsem měla z legrace  jeden latiský citát v podpisu i s překladem a jeden přítel , tímto ho zdravím.... reta   použil vlastní interpretaci založenou na  osobní životní zkušenosti, že jsem se musela smát dva dny a přiznat mu , že jeho pohled je sice zcela neotřelý, ale absolutně nemá s mým nic společného. Co člověk , to jiná zkušenost, jiný názor... jiný způsob vidění a vnímání, tak nevím, proč  zrovna z toho zase děláte kauzu a problém...
P.S. ten přítel se mě slušně a taktně zeptal po SZ... což považuji za naprosto přijatelné ... big_smile

Upravil(a) Somaia (14. 11. 2008 14:52)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů