Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 12. 11. 2008 13:45

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Pandorraa napsal(a):

A víš že jsem ani nečekala, že překročíš svůj Rubikon?
Tak třeba někdy jindy stolt

Vim.  Ani ja neocekavam ze prekrocis svuj.  stolt


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#52 12. 11. 2008 13:47

Somaia
Host

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Somaia napsal(a):

Ještě tak mít trpělivost než to dojde tobě, Hirondel a na Babinetu pak  zavládne konečně ona pověstná nirvána... wink lol

Vim,ta Tvoje trpelivost s tim si na tom spatne.  Radeji snad neocekavej rekla bych.  wink

OMYL ...naopak, moje trpělivost je v souvislosti s tebou  bezbřehá... big_smile a tvůj postřeh se v tomto případě  přinejlepším velmi, velmi  míjí cílem, protože mí blízcí vědí, že už ze své nejvnitřnější podstaty ( vycházející i z mého astrologického znamení) jsem velmi klidný a trpělivý jedinec, nad obecnou normu jistě....
mýliti se je lidské , Hirondel, wink  celkem mě  právě uklidnilo, že tvé vhledy do charakterů druhých  nejsou  intuitivně správné, jak se nám tady snažíš neustále podsouvat... wink
Ona moje prvotní věta byl spíše povzdech nad tím, že takovou neomezenou trpělivost mají jen andělé v nebi..., já jsem zatím člověk,  snad mě alespoň jednou přečteš a pochopíš správně bez další  potřeby své interpretace, která, jak se právě ukázalo, je jen snahou o rypákování a možná i další provokace, kterých se stále dopouštíš, ve snaze si něco dokázat. reta

Upravil(a) Somaia (12. 11. 2008 13:56)

 

#53 12. 11. 2008 14:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

A víš že jsem ani nečekala, že překročíš svůj Rubikon?
Tak třeba někdy jindy stolt

Vim.  Ani ja neocekavam ze prekrocis svuj.  stolt

To je dobře.
Neboj, nehodlám se pro tebe vracet, vím že to musíš zvládnout sama.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#54 12. 11. 2008 14:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vernost

lueta napsal(a):

Som, Pan, už tu Hiro nezlobte. Už se snad i Budha obrací v hrobě roll roll

To ony tancujou čardᚠwink


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#55 12. 11. 2008 14:18

Somaia
Host

Re: Vernost

já to vidím spíš na " ODZEMEK"  wink Lupi  lol lol

Upravil(a) Somaia (12. 11. 2008 14:18)

 

#56 12. 11. 2008 14:27

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Vernost

lupina montana napsal(a):

lueta napsal(a):

Som, Pan, už tu Hiro nezlobte. Už se snad i Budha obrací v hrobě roll roll

To ony tancujou čardᚠwink

Jj..my jsme také tanečnice z Lúúúúúúčnice a hezky si to užíváme, viď Som wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#57 12. 11. 2008 14:42

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Vernost

Moc se mi líbí větička:  Všelijakých nás pánbožko má ....  tuším, že autorkou je Selimka ....  hjarta

Dovedete si představit tu krystalickou hrůzu, kdybychom byli všichni stejní ? Všichni slušní, hodní, věrní .....  ???  reta  ....  Při čtení téhle debaty  jsem si vzpomněla na jeden film, kde na zemi byli všichni slušňáci a při použití nějakého nepřiměřeného výrazu se okamžitě ozvalo:  uděluji ti kredit za neslušné slovo ... buď dobrý !!!!   A v podzemí  zavření žili ti neslušňáci  .... skoro mi byli ale sympatičtější  dumbom   Ježkovy voči ... co mi to asi tak zrcadlí .... jestli já nejsem zakuklený delikvent ....  fuckyou

Upravil(a) BB (12. 11. 2008 14:43)


BB

Není tady

 

#58 12. 11. 2008 14:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Vernost

lueta napsal(a):

Som, Pan, už tu Hiro nezlobte. Už se snad i Budha obrací v hrobě roll roll

Zdravím luet pussa
Mᚠpravdu, ona si založila takové krásně duchovní vlákno a my ji ho takhle "zprasily",viď. Se fakt stydím, BI rodna

Jsem halt nevědomá duchovní bytost, utkaná vlastním nedorozuměním, uvízlá v iluzi svých domněnek a projekcí, bez schopnosti rozlišovat a diskutovat. Jj.... to sou ale věci na tom světě, to teda čumím.
Jeden by z toho mohl mít i depku.
Jeden možná.
Ale já nééééééé cool

Jdu dopsat přednášku a pak vzhůru do práce stolt
Pa.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#59 12. 11. 2008 15:00

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

hirondel napsal(a):

A taky se ptám, proč je v naší monogamní společnosti valná většina lidí nevěrných?

Zřejmě proto, že city a emoce občas převládnou nad rozumem... stolt

Ahoj Misaku,
Mozna taky proto ze nepochopili jeste sami sebe.  smile  Jeste neodmaturovali a uz si mysleli ze jsou zraly.  lol

Proč nepochopili? Protože dávaj čas od času průchod svým emocím a pouštěj své city na špacír? No, ale bez toho by byl život dost nuda ... to bych si připadala spíš jak bezduchý robot. To teda radš k žádnej matuře nendu smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#60 12. 11. 2008 15:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vernost

BB napsal(a):

Moc se mi líbí větička:  Všelijakých nás pánbožko má ....  tuším, že autorkou je Selimka ....  hjarta

Dovedete si představit tu krystalickou hrůzu, kdybychom byli všichni stejní ? Všichni slušní, hodní, věrní .....  ???  reta  ....  Při čtení téhle debaty  jsem si vzpomněla na jeden film, kde na zemi byli všichni slušňáci a při použití nějakého nepřiměřeného výrazu se okamžitě ozvalo:  uděluji ti kredit za neslušné slovo ... buď dobrý !!!!   A v podzemí  zavření žili ti neslušňáci  .... skoro mi byli ale sympatičtější  dumbom   Ježkovy voči ... co mi to asi tak zrcadlí .... jestli já nejsem zakuklený delikvent ....  fuckyou

Ja som s auž ako dekco rúhala, že v nebi je ručite zima a nuda, že ja chcem do pekla. lol Stará mama to ažk orozdýchavala, ale vzhžadom na to, že to bola mdúra žena, to rozdýchala. A trpezlivo vysvetžovala, šírila osvetu hjarta ... márne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#61 12. 11. 2008 16:21

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Tak ,a je to mile damy uz vsechno co jste ze sebe potrebovaly vybit?   

Somaio,Pandoro,
Vase projekce me nepatri a vim,ze alespon tohle dobre vite.  To znamena ze projektovat si na me muzete co potrebujete,dokazu to skutecne hluboce chapat.   smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#62 12. 11. 2008 17:16

Somaia
Host

Re: Vernost

já vím, milá Hirondel... to je dobře, že tak hluboce  chápeš... tvé domněnky o mě  mi taky nepatří, jistě i ty to dobře víš.
a místo vybití, bych to u sebe spíš typovala na nabití, mě humor úžasně nabíjí... a i tady dnes bylo překvapivě veselo..... tongue

Upravil(a) Somaia (12. 11. 2008 17:16)

 

#63 12. 11. 2008 17:24

Vanda
Host

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Nechce se me verit ze by sis mohla myslet, ze skutecne uvedomele bytosti,kraci cetou smyslnosti,cestou pudu a cestou pozitku.  Nevim o nikom kdo je skutecne duchovni bytosti skrz na skrz, aby mel potrebu jit za jinym partnerem(pokud zije v partnerskem svazku) pro poteseni,vasen a nazyval to laskou. A pak navic treba laskou k obema partnerum. 
Pak je potreba rozlisit dve cesty-lasku pokrivenou pozemskou a Lasku duchovni nejvyssi. Opet je to o stavu Vedomi cloveka.
Zkus se zamyslet kde se v Tobe vzala myslenka na to,ze lide kteri jdou cestou vernosti,se nadrazuji nad ty, kdo nejdou?
Budu mluvit za sebe- takove lidi kdo jdou cestou nevery, dokazu chapat. Jdou jinou cestou nez ja-cestou bolesti. Cestou nevedomosti a cestou ukryteho stinu.
Zda se ze nekdo bolest potrebuje k pochopeni vsech souvislosti. A nekdo tu bolest UZ nepotrebuje.  smile

Hirondel,
položila jsi Vanilce vytučněnou otázku.
Pak si přečti svůj příspěvek. Je celý o té "lepší" cestě (bez bolesti, uvědomělé, nepoznamenané "pokřivenou" pozemskou láskou atd atd) - mezi řádky o TVOJÍ cestě. Nadřazuješ se nebo ne? Myslím, že sis odpověděla sama.

A ještě něco: rozlišuješ a) lásku pokřivenou pozemskou
                                   b) lásku duchovní nejvyšší
Nic mezi tím nevidíš? Život? Barvy?

 

#64 12. 11. 2008 18:00

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Tak ,a je to mile damy uz vsechno co jste ze sebe potrebovaly vybit?   

Somaio,Pandoro,
Vase projekce me nepatri a vim,ze alespon tohle dobre vite.  To znamena ze projektovat si na me muzete co potrebujete,dokazu to skutecne hluboce chapat.   smile

Beruško, ale my to máme přece vůči tobě úúúplně stené, jako ty vůči nám, viď Som stolt
Klidně si nasosej, nám neubyde wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#65 12. 11. 2008 19:19

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Pandorraa napsal(a):

hirondel napsal(a):

Tak ,a je to mile damy uz vsechno co jste ze sebe potrebovaly vybit?   

Somaio,Pandoro,
Vase projekce me nepatri a vim,ze alespon tohle dobre vite.  To znamena ze projektovat si na me muzete co potrebujete,dokazu to skutecne hluboce chapat.   smile

Beruško, ale my to máme přece vůči tobě úúúplně stené, jako ty vůči nám, viď Som stolt
Klidně si nasosej, nám neubyde wink

Zajimalo by me ,jestli si uvedomujes (sebereflexe), co to je,co Te stale pokousi. Jestli si vubec uvedomujes sve vlastni nezvladatelne tendence k tomu, jak vlastne stale dokola je pro Tebe nutne mit pro mne tenhle typ odpovedi, jako je tahle. 
Somaio Ty taky.  Mozna ze dnes krome humorne stranky tehle diskuse a nejen to,se o sobe dovite opet neco noveho.  big_smile

Uz vis Pandoro jak to udelat aby zrcadlo zustalo prazdne?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#66 12. 11. 2008 19:31

Somaia
Host

Re: Vernost

Prosím tě, Hirondel, už  přestaň všechno brát tak zatraceně vážně a sebezpytně, pořád tady blikᚠzrcadly a házíš (sebe) reflexní prasátka, v každém příspěvku stále  někoho nabádáš, aby si hleděl svého nitra a objevoval v něm své skryté taje...  a přitom my máme opravdu někdy chu jen tak si občas  zablbnout i poplkat  celkem o  "ničem", někdy se i od srdce zasmát...
Jet po stejné linii pořád bez oddychu .... bez emocí a výkyvů je strašná nuda...

 

#67 12. 11. 2008 19:34

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Vanda napsal(a):

hirondel napsal(a):

Nechce se me verit ze by sis mohla myslet, ze skutecne uvedomele bytosti,kraci cetou smyslnosti,cestou pudu a cestou pozitku.  Nevim o nikom kdo je skutecne duchovni bytosti skrz na skrz, aby mel potrebu jit za jinym partnerem(pokud zije v partnerskem svazku) pro poteseni,vasen a nazyval to laskou. A pak navic treba laskou k obema partnerum. 
Pak je potreba rozlisit dve cesty-lasku pokrivenou pozemskou a Lasku duchovni nejvyssi. Opet je to o stavu Vedomi cloveka.
Zkus se zamyslet kde se v Tobe vzala myslenka na to,ze lide kteri jdou cestou vernosti,se nadrazuji nad ty, kdo nejdou?
Budu mluvit za sebe- takove lidi kdo jdou cestou nevery, dokazu chapat. Jdou jinou cestou nez ja-cestou bolesti. Cestou nevedomosti a cestou ukryteho stinu.
Zda se ze nekdo bolest potrebuje k pochopeni vsech souvislosti. A nekdo tu bolest UZ nepotrebuje.  smile

Hirondel,
položila jsi Vanilce vytučněnou otázku.
Pak si přečti svůj příspěvek. Je celý o té "lepší" cestě (bez bolesti, uvědomělé, nepoznamenané "pokřivenou" pozemskou láskou atd atd) - mezi řádky o TVOJÍ cestě. Nadřazuješ se nebo ne? Myslím, že sis odpověděla sama.

A ještě něco: rozlišuješ a) lásku pokřivenou pozemskou
                                   b) lásku duchovní nejvyšší
Nic mezi tím nevidíš? Život? Barvy?

Vando,
vidim vsechny barvy duhy.
Kdyz nekdo citi nadrazenost asi na tom neco bude,nebo mozna vubec nic.  Mozna ze sve nazory ktere pisu,kazdemu ukazi tu barvu kterou vidi. Presto ta barva neni jen jedna pro kazdeho a presto se za tim vsim schovava jen jedna.

Nic neni tak snadny a jednoznacny. To jestli se skutecne nadrazuju Vando,odpoved znam jenom ja.  Presto nehodlam nikoho presvedcovat o nemoznem.
Dve cesty existovali co je svet svetem.  Splynuti tech dvou je to o co tu bezi.
Zivot vidim,vnimam ho a pak vnimam to ,co je za zivotem.  smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#68 12. 11. 2008 19:35

majkafa
Host

Re: Vernost

Nevím, kam se debata od prvního příspěvku posunula, nečetla jsem ji.
Jen bych chtěla k tématu napsat, že si myslím, že bychom měli být věrni sami sobě. To je celé. smile

Upravil(a) majkafa (12. 11. 2008 19:36)

 

#69 12. 11. 2008 19:58

majkafa
Host

Re: Vernost

Selima napsal(a):

Ja som s auž ako dekco rúhala, že v nebi je ručite zima a nuda, že ja chcem do pekla. lol Stará mama to ažk orozdýchavala, ale vzhžadom na to, že to bola mdúra žena, to rozdýchala. A trpezlivo vysvetžovala, šírila osvetu hjarta ... márne.

Seli, ja som došla tak daleko, že mi vladcepekel (týmto zdravím lol ) drží miesto v kotlíku. Aby som to mala poistené. A sžúbil, že pod kotlík, v ktorom  budem ja, sa bude prednostne priklada, aj keby v pekle na drevo nebolo. lol

 

#70 12. 11. 2008 20:00

Vanda
Host

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

To jestli se skutecne nadrazuju Vando,odpoved znam jenom ja.

big_smile

 

#71 12. 11. 2008 20:05

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

hirondel napsal(a):

Tak ,a je to mile damy uz vsechno co jste ze sebe potrebovaly vybit?   

Somaio,Pandoro,
Vase projekce me nepatri a vim,ze alespon tohle dobre vite.  To znamena ze projektovat si na me muzete co potrebujete,dokazu to skutecne hluboce chapat.   smile

Beruško, ale my to máme přece vůči tobě úúúplně stené, jako ty vůči nám, viď Som stolt
Klidně si nasosej, nám neubyde wink

Zajimalo by me ,jestli si uvedomujes (sebereflexe), co to je,co Te stale pokousi. Jestli si vubec uvedomujes sve vlastni nezvladatelne tendence k tomu, jak vlastne stale dokola je pro Tebe nutne mit pro mne tenhle typ odpovedi, jako je tahle. 
Somaio Ty taky.  Mozna ze dnes krome humorne stranky tehle diskuse a nejen to,se o sobe dovite opet neco noveho.  big_smile

Uz vis Pandoro jak to udelat aby zrcadlo zustalo prazdne?

Když už si tu tak navzájem radíme a i tvým nemalým přičíněním téma zklouzlo úplně jinam, dám ti několik  dalších rad:
- Když jsem zatoužila s lidmi manipulovat, nejdřív jsem se to naučila.
- Když už jsem se to naučila, záhy jsem velmi rychle pochopila, že někteří lidé jsou v tom daleko lepší
  než já a smířila jsem se s tím.
- Když jsem se s tím velmi bolestně smířila, došlo mi, že lepší než manipulovat, je lidi motivovat.
- Když jsem se to učila, poznala jsem ,že nejlepší metodou motivace je vlastní příklad - tedy nahlas
  přiznat svoje vlastní  chyby, žít jak nejlpe umím a snažit se to umět stále lépe
- Když jsem si tohle ujasnila, došlo mi, že nechci-li býti za šaška a tlučhubu, tak v ŽÁDNÉM případě
  NESMÍM - na JASNĚ položené otázky odpovídat jen přemoudřelým rozborem osobnosti tazatele
               - používat vyčtené fráze a zmatené poučky
               - zapomínat na humor a brát se pořád jen smrtelně vážně
               - bát se, že se zmýlím a někdo to pozná
               - fungovat jak ozvěna, která vyřčené bez smyslu a rozmyslu jen vrátí zpět
               - být chytrá jak rádio
               - kličkovat a ignorovat to, na co neumím odpovědět
               - dovolit, aby mne lidé vnímali jako ET
               - zapomenout na to, že úúúplně všechno vůbec nemusí být pro mne znamením a důvodem k
                 meditaci a rozjímání
              - zapmenout, že kolem mne žijí normální lidi s normálními starostmi a chápáním
               - NEZBLBNOUT
Pro mne je to pořád otevřené, pořád se to všechno učím a dělám chyby.
A dělám je ráda, protože jsou moje a protože jsou znamením, že VŮBEC NĚCO DĚLÁM, že ŽIJU.

Pokud tebe baví nosit dříví do lesa, je to tvoje věc.
Pokud tebe baví všechny přesvědčovat o tom co ti všechno nepatří, zatímco oni nejspíš umřou do tří vteřin, jakmile tě nepochopí a nezačnou nad sebou rozjímat, je to taky tvoje věc.
Z mého pohledu je to ztracený čas, kterému dávᚠpříliš mnoho energie a jak říkám - zvedni zadek od compu a bež mezi lidi. Pak si můžem popovídat. Teprve PAK totiž poznáš, jak je to s tou tvou neomylnou intuicí, napojením a "rozšířeným vědomím". Doufám jen, že nedopadneš jako Crabat.

Takže co nejdřív vyraz, protože takhle jen zrtácíme čas jedna s druhou a mně osobně tvé řeči příjdou dost ...hmmm....zoufalé stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#72 12. 11. 2008 21:32

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Vernost

hirondel napsal(a):

Zivot vidim,vnimam ho a pak vnimam to ,co je za zivotem.  smile

Zbožné přání. Kdyby to tak bylo, těžko bys mohla uvažovat v kategoriích jako je věrnost apod.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#73 12. 11. 2008 22:02

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Vernost

Axi, přece vidět a vnímat není totožné s tím,  jak jej skutečně a opravdově "žít".


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#74 12. 11. 2008 22:18

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Pandoro,
Rekni nam o cem to tu opet vlastne mluvis?
Rekni nam vsem uprimne-uvedomujes si skutecne jak moc a jak hluboko prave ted a prave dnes Tvoje psychika saha?
Ze placas naprosto marne z meho pohledu o necem co je zalezitosti Tveho vlastniho boje odkud vychazi Tve vypraveni verejne o tom, ze me reci Ti prijdou dost zoufale.
Ano prijdou Ti zoufale, proto to vychazi z Tveho nitra.
Zatim to zni jakoby si nepochopila tu skutecnost ze pokud Ty mas pocit ze ztracim cas,nezapomen ze ja ten pocit postardam.
A navic, Tva domyslivost je,ze mas ten pocit ze ho ztracim tady s tebou, spolu. Probud se,vzdyt Ty jsi otrokem Tvych myslenek.

Jednu vec bys mela vedet. Me nezajima Tva domnenka o noseni drivi do lesa. Jsi na tom tak spatne ze nerozumis tomu co se deje a ja Ti rikam ze o tom jsem presvedcena.


Tva frustrace Te nici a zoufale se snazis ji projektovat. Ne,tohle neni k smichu,to je predmetem k soucitu.Moje cestou. neni nahoda ze je to tak jak je. 
Tva zoufala opovazlivost,Tvuj zvyk,Tva nevedomost je tim co umim pochopit,ale ver ze bys mela vedet ze nejsem ta komu Ty muzes davat rady o tom co mam a nemam delat.
Pochop konecne ze musis umet rozlisovat komu muzes radit a komu ne.Komu muzes svym domnelym nakopnutim neco dat a komu UZ ne. Nemuzes byt pro mne ta, kym si pro jine,komu mas co predat. Smir se s tim.
Najdes li pricinu,tu prvotni co hybe Tvym podvedomim,budes o krok dal. 
Ja od Tebe nic nechci,nic necekam.  A ty? Ty odemne chces abych prestala. 

A na zaver ,nemej starost Pandoro,jestli dopadnu tak ci onak.I kdyz tomu zoufale odmitas verit,mam kontrolu nad tim kudy jdu.
Kdybych si snad jeste melai ja delat strarost o Tebe,jako Ty o mne,pak bych nesla tvoje brime a to skutecne neni ma vec.

Jeste neco me chces rict?

Ted pokud dokazes,zkus se napoit a byt mnou. Ja Ti ze srdce preju dostat se ven ze sve iluze.Konecne pustit to vco te tak svazuje.
Drz se Pandoro uz jsem rekla ze citim ze budes potrebovat hodne sil.
Mam Te opravdu rada!  pussa  Citis to?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#75 12. 11. 2008 22:21

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Vernost

Axi napsal(a):

hirondel napsal(a):

Zivot vidim,vnimam ho a pak vnimam to ,co je za zivotem.  smile

Zbožné přání. Kdyby to tak bylo, těžko bys mohla uvažovat v kategoriích jako je věrnost apod.

Axi ,ja Ti rozumim. Ale nezapomen na jednu vec,nepremyslim pravdepodobne tak jako Ty. Pokud bychom,pak bys nepochyboval. Ne o tom co rikam ,ale o sobe.  smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů