Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 10. 11. 2008 13:35

Petuna
♥♥♥♥♥--

Jsme snad divní? Je nás hodně a je nám fajn!!

Ráda bych se zeptala na jednu věc, protože zde stále čtu jak se rodiny nesnáší, nebo nestýkají, mají jeden s druhým problémy atd. atd. a nějak si říkám zda jsme opravdu vyjímka nebo jsem divní atd. atd.
Pocházím z vesnice , mám sestru o osm let mladší. Obě v současné době žijeme ve městě a máme skoro stejně staré děti. Rodiče bydlí v domku. skoro každý víkend tam jezdíme já s dětmi i manželem a sestra také velmi často. Pomůžeme na zahradě, našim co potřebují ( mají 62 a 67 let) atd. atd. ale ne z povinnosti prostě je nám společně dobře a naši jsou bezva babi s dědou. V létě opékáme na zahradě, nebo jen tak posedíme, pokecáme, v zimě spolu pečeme cukroví, chlapi něco dělají ve sklepě nebo venku na autech, svátky také trávíme společně a je nám opravdu bezva. Samozřejmě se někdy nepohodneme ale není to napořád, prostě se vyřeší a je to. Když má někdo problém, okamžitě si navzájem pomůžeme. A hlavně si vždycky najdeme důvod se sejít..i když je to pro někoho hloupost, svátek, narozeniny, velikonoce, Vánoce. Babička prcky miluje , děda taky užijeme kupu srandy. Třeba už teď chlapi chystají čerty atd. Nikdy nás nenapadlo že bychom se navzájem otravovali atd. atd.
Já nevím stýkáte se někdo také často nebo se fakt už podivuju nad tím jaké jsou mezi blízkými lidmi vztahy:co:

Není tady

#2 10. 11. 2008 13:43

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

Re: Jsme snad divní? Je nás hodně a je nám fajn!!

Buď ráda, že máte tak dobré vztahy a užívej si to :-)
Jak vidíš, není to tak běžné...

Není tady

#3 10. 11. 2008 14:14

annie
♥♥♥♥♥♥-

Petuno - gratuluju a závidím / v dobrém/.
Je to můj sen mít takovou rodinu. Jenže ne všude je to možné. A u vás se to daří na výbornou. tummenupp

Není tady

#4 10. 11. 2008 15:08

dashka
♥♥-----
Místo: Antwerp

My se stykame ale v nasi rodine je bohuzel fales.Kazdej se pomlouva za zadama a to mne stve:(a prave jsem vzdy mela za to,ze toto se deje jen v nasi rodine,co mam takhle znamy tak vychazeji dobre.

Není tady

#5 10. 11. 2008 15:10

dashka
♥♥-----
Místo: Antwerp

Jinak ti Petuno taky gratuluji,vaz si toho dneska je to asi fakt vzacnost.Nekde jsem cetla,ze kdyz to nekomu nefunguje v rodine,ma s nekym spory apod. tak nedokaze byt nikdy stastnej a asi na tom neco bude...

Není tady

#6 10. 11. 2008 15:52

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Web

Petunko - u nás je to velmi podobné wink máma je ze tří ester, jedna ydlí sice trochu dál a skoro bych řekla, že se separuje, ale ten zbytek se vidí nejmíň jednou týdně wink na narozky se nás schází okolo dvaceti, srandy kopec wink Teď když k nám přibyli i partneři vnoučat (to jako mě rodna a ostatních), první pravnouče, na cestě další, tak je to ještě veselejší. Baví se každý s každým a nejradši jsme, když se všichni můžeme nasáčkovat do kuchyně lol lol stojíme si tam skoro na hlavě, obývák prázdný, ale nás ta blízkost asi těší wink
Takže - podle mě divní nejste pussa

MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

#7 18. 11. 2008 20:50

Niobe6
♥♥♥----

Petuno...si štastná žena.. smiletummenupp

Není tady

#8 18. 11. 2008 21:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Petuno, my to máme podobně a já právě tohle považuju za normální lol Tedy s mým bráchou a jeho rodinou a s mými dětmi - celá rodina ze všech stran taky nefunguje roll
Ale každý dobrý vztahy dobrý, ne? smile

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#9 18. 11. 2008 22:42

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ahojky Petuno, moc se máš, že mᚠtak skvělé vztahy v rodině big_smile

Není tady

#10 19. 11. 2008 13:57

BB
♥♥♥♥♥♥-

Ahojky Petuno ... taky miluju všechny svoje Hujery ... párkrát jsme vyrazili i kolektivně na dovolenou ... byla to veliká legrace ... zvláště pak ty cesty tam a zpátky, kdy se všichni pořád starali o to, aby se někdo neztratil z té naší kolony a když se chtělo někomu čůrat , tak jsme zastavovali všichni a ti, kterým se nechtělo, museli povinně  abychom vůbec někam dojeli ....

Jediné, co mě mrzí je, že se nestýkáme s rodinou bratra mého manžela  ...  je to nafoukaný sebestředný člověk, který se zajímá jen sám o sebe a který není ani ochten poslat manžovi smsku k narozkám ... škoda, mají  děcka stejně starý jako my  dumbom

BB

Není tady

#11 20. 11. 2008 9:28

Petuna
♥♥♥♥♥--

Jo tak nějak je to u nás....teď chystáme Vánoce a už se těším, bude nás 10 a bude veselo. Cukroví budeme péct se sestrou, mamkou a mou starší dcerou..vždy si uděláme svařáček atd. a to se nám to pak peče.
Příští týden slavíme narozeniny mých rodičů..zase všichni, sestra je taková ta naše kulinářka..vždy nachystá moc velké dobroty, my se nacpeme do kuchyně.. i když je malá, sedíme klidně na zemi a klábosíme. Malá moje 5 a sestry 6 vyvádějí, dělají blbosti a baví nás.big_smile
A já si kolikrát říkám v noci když tam jsem a probudím se jak je to fajn a strašně se bojím že to může jednou skončit:skurt:skurt. Že se zblázním pokud se rodičům něco stane a strašně si přeju a jsou tady mnoho let a ty chvíle zažíváme pořád.
Ano taky si někdy lezeme na nervy, nebo se pohádáme to je jasné ale je to takové "bez následků" prostě si to vyříkáme a nikdy se nestane že se nebavíme atd.

Moc si toho vážím!! Ráda bych naše poslala někam do lázní atd. ale stále mi to finančně nevyhází..snad jednou. Protože jsou úžasní rodiče a nejlepší babi s dědou:godlike:

Není tady

#12 25. 11. 2008 15:58

amba
♥♥♥♥♥--

Petuno, přesně takovou rodinu a vztahy v ní jsem měla, ale jen do té doby, než jsme se setrou dědily. Plíživě to začalo  už dřív, kdy moje děti začaly být úspěšnější než její, ale já to ještě dlouho nepostřehla, vlastně mě to ani nenapadlo.  Dřív jsme bez sebe neuděly ani ránu a naše děti taky, naši manželé si úžasně rozuměli, trávili jsme spolu dovolené, prostě nádhera.
Když došlo na dědictví, nestačila jsem se divit, kde se v ní  během minuty vzalo tolik zloby, závisti, otevřené nenávisti a chamtivosti. A to jsem si myslela, jak ji dobře znám a dala bych za ni ruku do ohně.  Od té doby žádnou sestru nemám a také to jde. Naštěstí mám úžasného manžela a báječné dospělé děti, jejich partnery a vnoučata.   Dnes vím, že jsem všechny ty společné  roky byla akorát za blba a nechala se její povedenou rodinkou bezohledně zneužívat. 

Není to ale pravidlo, moc ti přeji, aby vám to vydrželo společně co nejdéle, nejlépe až do konce života.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí