Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 11. 2008 0:40

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

deti

dali ste si niekedy urobi horoskop na  hjarta deti ?
  som postavená pred rozhodnutia o ich ďažšom smerovaní,  hžadám inšpiráciu k úvahám

Není tady

 

#2 10. 11. 2008 6:38

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: deti

V době, kdy jsem s astrologií začínala, jsem si nechala vypracovat horoskop na sebe i děti.
Bohužel nesplnilo to mé očekávání, asi jsem moc náročná. Ale už tehdy jsem se rozhodla, že já to budu dělat jinak.

Ale ten nápad - znát horoskop dítěte ještě když je malé, je velmi dobrý. Víš, kam ho můžeš směřovat a netlačíš do věcí, na které zjevně nemá. Pochopíš, v čem budou jeho silné a slabé stránky, jak bude pracovat s emocemi, na co si dát pozor,atd.
Někdy se věci však vyvíjejí zcela jinak, než by se předpokládalo...smile

Není tady

 

#3 10. 11. 2008 10:14

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: deti

Damila napsal(a):

Víš, kam ho můžeš směřovat a netlačíš do věcí, na které zjevně nemá.

musím  zúži  rozmedzie  záujmov  šport - škola
     pri mojom šastí smile  sa bojím, že seknem vedža,  tá zodpovednos je hrozná vec dumbomgrater

Není tady

 

#4 10. 11. 2008 11:36

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: deti

katafyge napsal(a):

Damila napsal(a):

Víš, kam ho můžeš směřovat a netlačíš do věcí, na které zjevně nemá.

musím  zúži  rozmedzie  záujmov  šport - škola
     pri mojom šastí smile  sa bojím, že seknem vedža,  tá zodpovednos je hrozná vec dumbomgrater

Zodpovědnost za co? Za výchovu, nebo za výklad horoskopu?

Není tady

 

#5 10. 11. 2008 12:38

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: deti

smile za výchovu,   za rozhodnutia o ich živote / hjarta najstarší ide požahúčko ale isto do dospievajúceho veku /
    a kam je v konečnom dôsledku na mne,  škola - šport
   vzdelávanie potrebuje ako potravu pre dušu a šport je srdcová záležitos - miluje ho, v čom ho zača viac podporova netuším
    / oboje má svoje úskalia a ís po istote nemusí by pri ňom istota  / 
   
       máme ešte pár mesiacov čas utriedi si myšlienky

Není tady

 

#6 10. 11. 2008 12:49

Opicka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 11

Re: deti

Katafyge a kolik je dítěti? Není možné, aby se rozhodlo "samo"?

Není tady

 

#7 10. 11. 2008 13:23

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: deti

Opicka napsal(a):

Katafyge a kolik je dítěti? Není možné, aby se rozhodlo "samo"?

bohužiaž nie
  má 13
  a on sám ?-  chce oboje, rozhodnú sa nedokáže

Není tady

 

#8 10. 11. 2008 13:54

Opicka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 11

Re: deti

Ptám se proto, že si přesně vzpomínám na tu dobu okolo konce základky, kdy jsem se měla rozhodnout co dál. Tehdy jsem chtěla jít ke zvířatům, k přírodě, neudělala jsem to (i kvůli rodičům) a ta touha je se mnou celý život...

A co zkusit nějakou kombinovanou školu? Sportovní gympl nebo tak nějak? Dneska je nabídka škol docela slušná :-) Já mám taky vypracovaný horoskop a čas od času tam hledám radu kam dál a čemu se věnovat a vždycky mi to nakonec přijde jako příliš obecný návod a příliš mnoho talentů, který člověk dostane do vínku na to, aby z toho vyvozoval tak důležitý rozhodnutí. I když je v tom spousta naděje, že žádná cesta není špatná :-) Zkuste to ještě chvíli oboje, pokud to zvládá a časem se bude schopen rozhodnout sám, hm?

Není tady

 

#9 10. 11. 2008 17:12

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: deti

práveže chodí do športovej triedy a  je nešastný, riešime to  mimo - jazyky, knihy on to doslova hltá, o všetkom sa chce rozpráva, venujem sa mu ako viem, ale to je doma, nesažujem sa, ale za takéto diea je ažko rozhodova, mám podobného brata

Není tady

 

#10 10. 11. 2008 17:14

Olympia
Host

Re: deti

.

Upravil(a) Olympia (14. 4. 2010 17:00)

 

#11 10. 11. 2008 17:23

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: deti

Olympia napsal(a):

Astrolog mi tehdy dal rady, za ktere jsem mu doted, po mnoha letech, stale velice vdecna.

za to by som bola vďačná hjarta, zatiaž  sa snažím aspoň  pochopi  ako mu môžem pomôc

Není tady

 

#12 11. 11. 2008 9:51

Opicka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 11

Re: deti

Moc mu (i tobě) rozumím. Téměř celý život jsem v podobné situaci a možná by mi pomohlo umět číst v horoskopu tyhle věci... Chvíli má navrch jeden zájem, pak další, člověk přebíhá, je to vysilující a nic ho cele neuspokojí. Poradit neumím, ale a zvolíte jakoukoliv cestu bude mít zajímavej a pestrej život. Držím palce. hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů