Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 10. 11. 2008 0:40

katafyge
♥♥♥♥♥--

deti

dali ste si niekedy urobiť horoskop na  hjarta deti ?
  som postavená pred rozhodnutia o ich ďaľšom smerovaní,  hľadám inšpiráciu k úvahám

Není tady

#2 10. 11. 2008 6:38

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Re: deti

V době, kdy jsem s astrologií začínala, jsem si nechala vypracovat horoskop na sebe i děti.
Bohužel nesplnilo to mé očekávání, asi jsem moc náročná. Ale už tehdy jsem se rozhodla, že já to budu dělat jinak.

Ale ten nápad - znát horoskop dítěte ještě když je malé, je velmi dobrý. Víš, kam ho můžeš směřovat a netlačíš do věcí, na které zjevně nemá. Pochopíš, v čem budou jeho silné a slabé stránky, jak bude pracovat s emocemi, na co si dát pozor,atd.
Někdy se věci však vyvíjejí zcela jinak, než by se předpokládalo...smile

Není tady

#3 10. 11. 2008 10:14

katafyge
♥♥♥♥♥--

Damila napsal(a):

Víš, kam ho můžeš směřovat a netlačíš do věcí, na které zjevně nemá.

musím  zúžiť  rozmedzie  záujmov  šport - škola
     pri mojom šťastí smile  sa bojím, že seknem vedľa,  tá zodpovednosť je hrozná vec dumbomgrater

Není tady

#4 10. 11. 2008 11:36

Damila
♥♥♥♥♥♥-

katafyge napsal(a):

Damila napsal(a):

Víš, kam ho můžeš směřovat a netlačíš do věcí, na které zjevně nemá.

musím  zúžiť  rozmedzie  záujmov  šport - škola
     pri mojom šťastí smile  sa bojím, že seknem vedľa,  tá zodpovednosť je hrozná vec dumbomgrater

Zodpovědnost za co? Za výchovu, nebo za výklad horoskopu?

Není tady

#5 10. 11. 2008 12:38

katafyge
♥♥♥♥♥--

smile za výchovu,   za rozhodnutia o ich živote / hjarta najstarší ide poľahúčko ale isto do dospievajúceho veku /
    a kam je v konečnom dôsledku na mne,  škola - šport
   vzdelávanie potrebuje ako potravu pre dušu a šport je srdcová záležitosť - miluje ho, v čom ho začať viac podporovať netuším
    / oboje má svoje úskalia a ísť po istote nemusí byť pri ňom istota  / 

máme ešte pár mesiacov čas utriediť si myšlienky

Není tady

#6 10. 11. 2008 12:49

Opicka
♥------

Katafyge a kolik je dítěti? Není možné, aby se rozhodlo "samo"?

Není tady

#7 10. 11. 2008 13:23

katafyge
♥♥♥♥♥--

Opicka napsal(a):

Katafyge a kolik je dítěti? Není možné, aby se rozhodlo "samo"?

bohužiaľ nie
  má 13
  a on sám ?-  chce oboje, rozhodnúť sa nedokáže

Není tady

#8 10. 11. 2008 13:54

Opicka
♥------

Ptám se proto, že si přesně vzpomínám na tu dobu okolo konce základky, kdy jsem se měla rozhodnout co dál. Tehdy jsem chtěla jít ke zvířatům, k přírodě, neudělala jsem to (i kvůli rodičům) a ta touha je se mnou celý život...

A co zkusit nějakou kombinovanou školu? Sportovní gympl nebo tak nějak? Dneska je nabídka škol docela slušná :-) Já mám taky vypracovaný horoskop a čas od času tam hledám radu kam dál a čemu se věnovat a vždycky mi to nakonec přijde jako příliš obecný návod a příliš mnoho talentů, který člověk dostane do vínku na to, aby z toho vyvozoval tak důležitý rozhodnutí. I když je v tom spousta naděje, že žádná cesta není špatná :-) Zkuste to ještě chvíli oboje, pokud to zvládá a časem se bude schopen rozhodnout sám, hm?

Není tady

#9 10. 11. 2008 17:12

katafyge
♥♥♥♥♥--

práveže chodí do športovej triedy a  je nešťastný, riešime to  mimo - jazyky, knihy on to doslova hltá, o všetkom sa chce rozprávať, venujem sa mu ako viem, ale to je doma, nesťažujem sa, ale za takéto dieťa je ťažko rozhodovať, mám podobného brata

Není tady

#10 10. 11. 2008 17:14

Olympia
Host

.

Upravil(a) Olympia (14. 4. 2010 17:00)

#11 10. 11. 2008 17:23

katafyge
♥♥♥♥♥--

Olympia napsal(a):

Astrolog mi tehdy dal rady, za ktere jsem mu doted, po mnoha letech, stale velice vdecna.

za to by som bola vďačná hjarta, zatiaľ  sa snažím aspoň  pochopiť  ako mu môžem pomôcť

Není tady

#12 11. 11. 2008 9:51

Opicka
♥------

Moc mu (i tobě) rozumím. Téměř celý život jsem v podobné situaci a možná by mi pomohlo umět číst v horoskopu tyhle věci... Chvíli má navrch jeden zájem, pak další, člověk přebíhá, je to vysilující a nic ho cele neuspokojí. Poradit neumím, ale ať zvolíte jakoukoliv cestu bude mít zajímavej a pestrej život. Držím palce. hjarta

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí