Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 9. 11. 2008 20:22

Niobe6
♥♥♥----

Štír versus Beran-Oheň a Voda

Já jsem štír a můj je beran,ikdyž je to velmi náročné, a hádky jsou nekonečné,přesto jsme spolu už 12 let,a neměnila bych.Co si myslíte,je Vaše znamení ideální k Vašemu protějšku?smile

Není tady

#2 9. 11. 2008 23:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Re: Štír versus Beran-Oheň a Voda

Vždycky je ideální wink

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#3 10. 11. 2008 6:52

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Niobe6 napsal(a):

Já jsem štír a můj je beran,ikdyž je to velmi náročné, a hádky jsou nekonečné,přesto jsme spolu už 12 let,a neměnila bych.Co si myslíte,je Vaše znamení ideální k Vašemu protějšku?smile

Asi máte rádi adrenalin. smile
Štír a Beran mají společného starého vládce - Marse (Štír pak má ještě nového-Pluta).
Umím si představit, jak to tam jiskří. Přesto mám dojem, že Štír je silnější. Má duševní převahu a nakonec je po jeho.

Já to mám s mužem podobně. Býk a Lev. Tam je taky "boj o moc". Pevná znamení, Lev (muž) vždy králem, navenek. Býkovi nezbývá, než ustoupit, být ten, co skloní hlavu, také jen navenek, aby Lvovi nechal jeho domnělou převahu. Ve skutečnosti s Býkem nehneš ani o píď, takže si  vždy stejně vše  nakonec udělá po svém.
Jinými slovy odkývám Lvovi, že je hlavou rodiny a vše tomu na první pohled nasvědčuje. On je spokojen. Ale já vím, že jsem tím krkem, který tou hlavou otáčí.gloria
On to ví taky, ale nikdy by to nepřiznal.

Co se týče sexu, tak oheň a voda, to je vždycky síla. hjarta

Není tady

#4 10. 11. 2008 8:23

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Tak já jsem taky Beran a můj první přítel byl Štír. Vydrželi jsme spolu něco přes 6 let par Rozuměli jsme si docela dobře, ale občas mezi námi byly dost hustý hádky, itálie hadr big_smile Ale to sladký usmiřování nakonec taky němělo chybu gloria tummenupplol

Není tady

#5 10. 11. 2008 14:07

Niobe6
♥♥♥----

Pro Damilu:Taky to máš super:D , jen u nás je problém v tom,že chceme vládnout oba,no a nakonec je u nás dusno,ale když si oba myslíme,že zrovínka vládneme tak je to super,pohodička,než ten druhý zjistí co se vlastně děje:),vše je i o kompromisu,všeci nám říkají,že spolu dlouho nevydržíme a přece......

Není tady

#6 10. 11. 2008 14:11

Niobe6
♥♥♥----

Pro Sandru a Lupinu Montanu: Obě máte pravdu:Dtummenupp

Není tady

#7 10. 11. 2008 14:33

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Já jsem Rak a partner je Beran, takže taky voda a oheň a jak píšeš, neměnila bych též... hjarta

U nás to byly taky kdysi hodně dlouhé boje "o moc", zvlášť, když jsme oba Kardinální znamení.....
Ale hrany se obrousily a z Berana je beránek a z Račice dračice - je přítulnej ráček, který občas stiskne klepetem, stejně jako i beránek občas může trknout růžky big_smile

18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#8 12. 11. 2008 23:15

Niobe6
♥♥♥----

Pro Račici Dračici:tummenupp

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí