Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 4. 2006 15:40

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: zvetseni rtu

Niekto tu hodil vlakno, ze silikonove oleje su problematicke...myslim casom...

Není tady

 

#27 10. 4. 2006 21:32

sylvak
Host

Re: zvetseni rtu

Iva1 napsal(a):

Ano, byla jsem uz na dvou aplikacich. Dela se to pry na 2-3 aplikace po 6 tydnech. Spokojena jsem.lol

Ivčo, a ty mᚠve rtech silikonový olej? Myslela jsem, že se to píchá najednou? A nebojíš se, co to po pár letech udělá?

 

#28 12. 4. 2006 14:12

Iva1
Host

Re: zvetseni rtu

sylvak napsal(a):

Iva1 napsal(a):

Ano, byla jsem uz na dvou aplikacich. Dela se to pry na 2-3 aplikace po 6 tydnech. Spokojena jsem.lol

Ivčo, a ty mᚠve rtech silikonový olej? Myslela jsem, že se to píchá najednou? A nebojíš se, co to po pár letech udělá?

Jo uz jsem na to koukala, ale ja nemam PMS 1000, ale myslim 350, volala jsem tam..to je asi nejaka konkurence, az pujdu na kontrolu,presne mi to reknou...

Koukam, ze si tedy nejake kliniky asi delaj zle... a to si tu mame rikat sve zkusenosti! je mi z toho zle!

nebojim se, delaji to kruckach, cekaji pry az se to nejak opouzdri, priblizne 6 nedel a pak dalsi osetreni.
I

 

#29 13. 4. 2006 13:59

sylvak
Host

Re: zvetseni rtu

Iva1 napsal(a):

sylvak napsal(a):

Iva1 napsal(a):

Ano, byla jsem uz na dvou aplikacich. Dela se to pry na 2-3 aplikace po 6 tydnech. Spokojena jsem.lol

Ivčo, a ty mᚠve rtech silikonový olej? Myslela jsem, že se to píchá najednou? A nebojíš se, co to po pár letech udělá?

Jo uz jsem na to koukala, ale ja nemam PMS 1000, ale myslim 350, volala jsem tam..to je asi nejaka konkurence, az pujdu na kontrolu,presne mi to reknou...

Koukam, ze si tedy nejake kliniky asi delaj zle... a to si tu mame rikat sve zkusenosti! je mi z toho zle!

nebojim se, delaji to kruckach, cekaji pry az se to nejak opouzdri, priblizne 6 nedel a pak dalsi osetreni.
I

tak ja uz jsem se taky objednala- konecne, asi po 2 letech rozhodovani a premysleni :-D
Dam vedet, jak jsem dopadla.

 

#30 24. 4. 2006 16:57

Iva1
Host

Re: zvetseni rtu

tak dej vedet, drzim palce!!!
Uvidis, budes spokojena:reta:
I

 

#31 15. 6. 2006 10:42

Marian
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvetseni rtu

tak o tom jsem nikdy nepremyslela,ale asi to neni spatnej napad. Mam vrasky nad hornim rtem(koureni..), tak to bych si to mohla nechat vypnou,ne?!!:supr:Co Sylvak, uz jsi byla???
M

Není tady

 

#32 22. 2. 2007 9:42

erika
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: zvetseni rtu

Ahoj holky, vracím se k tématu, protože jsem byla po roce, kdy už jsem neměla ve rtech nic, na dalším ošetření. Tentokrát jsem si nechala dát Beautical 2 , protože vydží víc jak restylan. Doktorka je šikovná a tak jsem se nebála, že moje rty budou vypadat blbě. Možná to mám teď i o trochu hezčí, ale to je možná jen pocit. Jo tohle by mělo vydžet asi dva roky.

Není tady

 

#33 11. 3. 2007 7:17

milka
♥------
Registrovaný: 8. 11. 2006
Příspěvky: 24

Re: zvetseni rtu

jo jo konkurenční boje pronikají všude :-(

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů