Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 11. 2008 14:23

Lucik1988
♥♥-----
Registrovaný: 12. 3. 2008
Příspěvky: 29

Kojení- zelené mléko?!!

Ahojik maminky, včera večer jsem při krmení mimíska zjistila že teče nazelenalé mlíčko:co:va- bylo to takové jakoby světle zelené-jestli víte jak vypadají ty fosforové nálepky apod. tak přibližně taková barva-jen maličko tmavší. Při dalším kojení už bylo méně nazelenalé a teď už je zase bílé...Dost mě to vystrašilo    Volalal jsem 2dvěma laktačním poradkyním, z toho jrdna nevěděla z čeho to může být a ta druhá říkala že bych mohla mít ucpaný mlékovod a že mám po kojení odstříkávat a pak uvidim......Ale mě se nezdá že by bylo někde ucpané...mám kvasinkovou infekci na prsou ale prý to z toho není. Mlíčko teče dobře...

Nemáte některá radu nebo podobnou zkušenost? kapitulation

Upravil(a) Lucik1988 (6. 11. 2008 15:35)

Není tady

 

#2 13. 11. 2008 19:02

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Kojení- zelené mléko?!!

příspěvek za vařeného tématu od Lenyska:
Ahoj Luciku, také se mi to jednou stalo a souhlasím s laktační poradkyní, že by to mohlo být z toho ucpaného mlékovodu. Mě totiž u toho bolelo prso, tak jsem měla strach, že mi začíná zánět (přitom jsem si ale nebyla vědomá, že bych třeba někde prochladla), pomohlo mi rozmasírovávat ve sprše a odsávat (hodně jsem pak kojila právě z toho jednoho prsa). A protože to bylo i s tou bolestí, tak jsem si brala Paralen. Akorát tedy nevím, jestli ucapaný mlékovod vždycky bolí, to fakt neporadím. V každém případě mně už se to pak neopakovalo, tak přeji, a je tomu tak i v Tvém případě a můžeme se radovat z toho, že mlíčko je a našim miminkům chutná.


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů