Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 7. 11. 2008 12:58

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

Re: Jak se snažit o dítě (z duch. hlediska)??

Yohanna napsal(a):

No asi máme společné mírně nestabilní rodinné zázemí, viď? To je teda věc.. roll

Johanko... ukaž mi toho, kdo má stabilní rodinné zázemí... téměř všichni prožíváme následky nedokonalé výchovy do dospělosti...

Dobrá je knížka Když nám rodiče ničí život. Doporučuju k přečtění :-) Hned po Temné stránce hledačů světla... :-)

Není tady

#52 7. 11. 2008 13:00

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Když nám rodiče ničí život jsem nečetla
jí pořídim dceři - jí teď ničim život lol

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#53 7. 11. 2008 13:03

Yohanna
♥♥♥----
Místo: Ústí nad Labem

tak to abych už začala se čtením, už to je asi tak na rok big_smile Avůbec - čistě teoreticky, kdyby se náááhodou teď to těhotenství povedlo, není možné touhle "prací na sobě" malé dušičce nějak uškodit? Co když se do ní třeba přesune nějaký můj "duševní odpad"? roll

Teď čtu "Jak se smířit s minulostí", taky je to dobrá knížka, pojednává o tom, jak se zbavit starých vzorců chování..

Upravil(a) Yohanna (7. 11. 2008 13:05)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;53;104/st/20090122/l/28/k/d4dc/ttc.png

Není tady

#54 7. 11. 2008 13:04

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

tim, že budeš pracovat na sobě, budeš ovlivňovat i už narozené dítě...
ale teda o přesunutí odpadu jsem ještě nic neslyšela lol

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#55 7. 11. 2008 13:05

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Jája napsal(a):

To je knížka pro dospěláky, aby dokázali rozklíčovat, proč jsou dnes takoví jací jsou...

Není tady

#56 7. 11. 2008 13:06

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Yohanna napsal(a):

tak to abych už začala se čtením, už to je asi tak na rok big_smile Avůbec - čistě teoreticky, kdyby se náááhodou teď to těhotenství povedlo, není možné touhle "prací na sobě" malé dušičce nějak uškodit? Co když se do ní třeba přesune nějaký můj "duševní odpad"? roll

Teď čtu "Jak se smířit s minulostí", taky je to dobrá knížka, pojednává o tom, jak se zbavit starých vzorců chování..

va Naopak. Platí, že čím víc zapracuješ na sobě, tím míň na tom bude v budoucnu muset pracovat Tvoje dítě (resp. tím míň to na něj přesuneš).

Co ve svém životě nevyřešíš Ty, to bude řešit Tvoje dítě až vyroste. Můžeš mu prací na sobě budoucnost hodně ulehčit.

Není tady

#57 7. 11. 2008 13:06

Yohanna
♥♥♥----

To jsem taky neslyšela, to sama taková obava mi vyvstala... lol

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;53;104/st/20090122/l/28/k/d4dc/ttc.png

Není tady

#58 7. 11. 2008 13:07

Yohanna
♥♥♥----

Teda chudák dítě.. dumbom

Není tady

#59 7. 11. 2008 13:07

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Martinka1 napsal(a):

Jája napsal(a):

To je knížka pro dospěláky, aby dokázali rozklíčovat, proč jsou dnes takoví jací jsou...

no ona měla období, kdy četla takovýhle dospělácký knížky (třeba louskala Hovory s Bohem) - je jí taky 16
ale tohle bylo myšlený jako vtip

Není tady

#60 7. 11. 2008 13:09

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Yohanna napsal(a):

Dík za tip, už jsem si ji přes internet rezervovala v knihovně :-)

Není tady

#61 7. 11. 2008 13:09

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Yohanna napsal(a):

Teda chudák dítě.. dumbom

nj tak šup a makat wink

jsem si narozenim dítěte moje problémy schovala na dýl a vidim, co všechno jsem předala dál...

Není tady

#62 7. 11. 2008 13:13

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Martinko, dobrej nápad - už jsem obě rezervovala taky

Není tady

#63 7. 11. 2008 13:15

Yohanna
♥♥♥----

nevím nevím, jestli to stihnu do konce listopadu... ještě před tím dokončit úklid, napéct, připravit na Vánoce a jestli dojdeme až k oplodnění, tak pak 14 dní jenom ležet v posteli.. no skoro do Vánoc, bude to prča big_smile Snad v těch čtrnácti dnech to půjde nejlíp..

Jájo, třeba se to dá nějak napravit, ne? Když se ti holčina sama zajímá o tyhle věci takhle brzy...

marti, ještěže máme ten internet, viď? lol

Není tady

#64 7. 11. 2008 13:20

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

nj budeš ležet a studovat a meditovat a tak lol

no dcerunka bude muset na tohle přijít a dojít k tomu sama - jí nikam dostrkat nemůžu a i když něco přečetla, tak nemám pocit, že by to něco u ní změnilo...
ale to je na jiný povídání

Není tady

#65 7. 11. 2008 13:21

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Jo jo, internet je super :-)

Není tady

#66 7. 11. 2008 13:37

Yohanna
♥♥♥----

Jájo, třeba to v ní něco změnilo a ještě o tom neví wink Třeba to vyleze, až bude třeba

Není tady

#67 7. 11. 2008 16:41

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Děvčata,
škoda, že teď čtu Hledače světla, s Davídkem na to je čas jen po večerech a to jen někdy. Já bych si ty zbylé dvě knížky přečetla nejraději zrovna.

Já vás pak vyzkouším z "výtahu" big_smile .

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#68 7. 11. 2008 17:37

Yohanna
♥♥♥----

Tuli, to je prcek tak "živý"? Teprve teď jsem si všimla, že mᚠmalého chlapečka rodnabig_smile To mᚠtedy o zábavu postaráno, viď? Musí to být radost wink big_smile Musím ale říct, že obdivuji tvou věrnost jedné knížce, já jich vždycky rozečtu najednou a pak vím houby, nic nedočtu, akorát platím upomínky...lol v knihovně na mě vždycky koukají, že jim toho odnáším, už se mě i ptali, jestli si zakládám doma sklad... lol

Není tady

#69 8. 11. 2008 8:22

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Yohano,
a proč bys nemohla mít rozečtených třeba 20 knížek? tongue Teď o tom čtu v žurnálu DM (na záchodě big_smile ), že jsi prostě člověk, který má hodně činností - zájem o svět a o Boha.
Ano, mám malého klučinu, je hodně živý a neustále vyžaduje zábavu, vzrušo smile . Takže se s ním sice nenudím, ale knížku si většinou nepřečtu. Když jde ráno spát, tak vyřizuju objednávky z mého internetového obchůdku a odpoledne spím s ním. Večer většinou balím balíky na poštu, takže mi zbývá na knížku tak půl hodinky před spaním, někdy ani to ne smile .
Ale nestěžuju si, mě také nuda zabíjí big_smile .

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#70 2. 1. 2009 10:17

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory

Pardon, že do toho vstupuji, ale hledal jsem tu něco jiného a začetl se.

Duše si z úrovně nevtělené hledá rodiče, ne rodiče duši. Takže z tohoto principu nemáme žádných závazků vzhledem ke svému potom narozenému dítěti. Není naší vinou, pokud by si snad dítě vybralo špatně a nemáme vůči němu žádný dluh, a jsme jakýkoliv. A je to tak správně. Nebo v nevtěleném stavu jsme jasnozřiví a vidíme svou budoucnost. Když i přesto si vybereme konkrétní rodiče, mělo to hluboký význam. S rodiči to totiž nemá až tak moc společného, ale s naší Karmou. Tolik na úvod.

Yohanno, co činíš, je bláznovství. Však ony Ti to tady holky říkají dobře. Podle toho, v jakém momentálním stavu se naše psýché ocitá, pak přivábíme Duši. Zralou a ušlechtilou, jestliže sami takoví jsme. Mladou a egoistickou, pokud naše vědomí zatím dál nedorostlo. Samozřejmě můžeme výchovou mnohé zachránit, ale to bychom nejprve museli vychovávat sami sebe! Takže zde mᚠsvou odpověď. To sám Bůh Tě miluje a chrání před tou nejt잚í Karmou, když Ti nedovolil zatím otěhotnět. Takže víš, co mᚠdělat. Začni konečně na sobě makat. A jestliže to budeš myslet upřímně, pak se o zrození svého dítěte nemusíš bát.

Crabat

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí