Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 11. 2008 19:07

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Já mám z našich snubáků udělané náušnice lol


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#27 5. 11. 2008 19:08

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Zajímavé téma...

tak u nás, když se chystala svatba, jsem se zeptala svého nastávajícího, jestlu bude prstýnek nosit, pokud ne, ani já po snubním prstýnku netoužím. On tehdy řekl, že ho moc chce. Takže po svatbě jsme ho nosili oba. Asi třináct let  po svatbě se provalila manželova nevěra... já v tom okamžiku snubák sundala, brala jsem ho jako symbol manželského slibu a ten jsem najednou cítila jako prolomený (on si ho taky sundal). Manžel se později přiznal, že to nebyla jeho první nevěra a mmch pokaždé, když mi byl nevěrný, si musel snubák sundat - ne proto, aby budil dojem svobodného - všechny jeho milenky věděly, že je ženatý, ale protože se snubákem zkrátka nemohl. Já se ho tehdy ptala proč - on prý kvůli tomu, že mě nikdy nepřestal milovat - no zřejmě to pro něho ten snubák je také symbol něčeho.

Tehdy po provalení jsme to dali znovu dohromady. Manžel po mě chtěl, abychom si znovu nasadili snubní prstýnky. Já mu tehdy řekla, že jedině tehdy, když na nějakém romantickém a pro nás významném místě si znovu řekneme slib věrnosti (brali jsme se v kostele a tak ten slib je delší než prosté ano).

Od té doby uplynuly dva roky, my dva jsme spolu zažívali nádherné období, oba stále bez prstýnku a mě se to začalo moc líbit, ten pocit volnosti a pocit že jsme spolu jen proto, že chceme... vtom mě manžel znovu požádal o ruku, já tehdy ho odmítla. Zkusil to o měsíc později a to takovou formou a v takovém čase, že jsem zkrátka neřekla ne. Znovu jsme si vyměnili snubáky a já se najednou začala cítit svázaná.

A najednou (zřejmě náhoda) nám do vztahu vlétly hádky a neshody. A já si sundala prtýnek, že takový vztah nechci. Hádky ustaly...

je to zkrátka jen symbol... wink

Upravil(a) Vanilka69 (5. 11. 2008 19:19)

Není tady

 

#28 5. 11. 2008 19:09

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

lueta napsal(a):

Já mám z našich snubáků udělané náušnice lol

to je nápad...smilesmilesmile ale asi by neprošel...wink


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#29 5. 11. 2008 19:29

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Léta ho nenosil (ale to ani já anevadilo nám to), teď nosí - ale ne ten ode mě, ten je v krabičce s mým. Nosí snubák po svém otci....radši si nedomýšlím, co to má znamenat va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#30 5. 11. 2008 19:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Vanilka69 napsal(a):

je to zkrátka jen symbol... wink

Jj, Vanilko...tos nám tady právě podrobně vyložila visslaglorialol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 5. 11. 2008 19:32

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Akorát jsem nenosila prstýnek měsíc před porodem, otekly mi prsty, tak jsem ho na prst nedostala, a teďka je mi trošku větší smile

Upravil(a) topazio (5. 11. 2008 19:32)

Není tady

 

#32 5. 11. 2008 19:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

mě ex před svatbou varoval, že ho v prvním manželství nenosil a nebude ho nosit ani teď. tak jsem mu řekla, že to teda bude, jinak mu ho tam přitluču hřebíkem.
nakonec ho za celou dobu nesundal z prstu, já ho nenosila skoro vůbec, jen když jsem někam šli a i to jsem občas zapoměla a on mi to pak vyčítal ...
jooo a taky mi předhazoval, že ho nenosím schválně, aby si gumy v práci mysleli, že jsem svobodná dumbombig_smile
měl ho pak už celej poškrábanej a pokřivenej, za to já ho měla pořád jako novej vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#33 5. 11. 2008 20:58

x52658
Host

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Hmmm, pěkný... big_smile
Tak manžel ho nosil asi měsíc po svatbě, ale pak ho sundal, páč se mu dost rychle odíral... prej. lol Ale ani si nějak nepamatuju, jestli jsem to tenkrát řešila. Asi moc ne. A taky jsem ho zabavila gloriabig_smile a nosím ho já. Svůj i manželův... storstark
A Vanil, jak o tom píšeš, o tom symbolu, tak si vzpomínám, že jednu dobu mi ten můj děsně překážel a pořád mě pod ním něco štípalo a svědilo. Stačilo sundat a byl pokoj... Jo, symbol.... rolllol

 

#34 5. 11. 2008 20:58

shinden
Host

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Co se mě týká můžu říci, že moji rodiče je nikdy nenosily.

 

#35 5. 11. 2008 21:10

Alosek
Host

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Dali jsme si s přítelem podstatně delší slib, než "ano", na místě, které oba milujeme, a vyměnili si přitom jednoduché stříbrné prstýnky.
Já ho nosila od té doby pořád, on také, cca tři roky.
Najednou začal příteli prsten prý vadit, sundal ho úplně. Já po něm občas sáhla, občas nosila oba nebo je střídala.
Po letech jsem zjistila, že v té době mi začal být nevěrný a chtěl si připadat zase svobodný, proto ho měl nejdřív na poličce nad pracovním stolem, pak ho tamtéž schoval do krabičky, aby ho ani neviděl... vissla

Když odcházel (byla jsem smířená s tím, že budeme nějakou dobu od sebe, oba si "vyčistíme" hlavy, uklidníme se a dáme našemu vztahu další šanci), dala jsem mu oba prstýnky s sebou, se slovy, že až se bude chtít vrátit, prstýnky si znovu nasadíme, i kdyby jen na jeden den. No, zatím nic - už dva a půl roku lol lol lol .

Upravil(a) Alosek (5. 11. 2008 21:11)

 

#36 5. 11. 2008 21:17

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

lueta napsal(a):

Já mám z našich snubáků udělané náušnice lol

pro vás oba? lol


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#37 5. 11. 2008 21:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

teda ted přemýšlím, kam ho dával ex man když byl s milenkou, nebo jestli ho měl va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#38 5. 11. 2008 21:25

shinden
Host

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

PPavlaa napsal(a):

teda ted přemýšlím, kam ho dával ex man když byl s milenkou, nebo jestli ho měl va

A co vlastně, ten prsten nebo něco jiného? va

 

#39 5. 11. 2008 21:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

lollol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#40 5. 11. 2008 21:50

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Rodice nosi oba a nepamatuji, ze by je nekdy sundavali. Muz nosi, taky nikdy nesundava a myslim, ze je pro nej vic symbolem cehosi nez pro mne. Ja velice zridka sundam a pak zapomenu navleknout, protoze ho na prste temer nevnimam.

Není tady

 

#41 5. 11. 2008 21:56

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Muj manzel ho pysne wink nosi a sundava jen kdyz dela nejake tezsi prace okolo domu (a to je zridkakdy).

Není tady

 

#42 5. 11. 2008 22:17

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

můj muž ho nosí pořád a já taky big_smile


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#43 5. 11. 2008 22:21

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Martinka1 napsal(a):

Vadí Ti prsten - nevadí Ti i žena?
Jenom mě to tak napadlo.

Za Tvou jízlivou otázku bych Tě nejradši poslal do pr...., ale jelikož jsem slušně vychován, slušně Ti odpovím:
Prsten mi vadil po dvou dnech, manželka mi nevadí ani po 18 letech - stačí?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#44 5. 11. 2008 22:23

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Mikeš napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Vadí Ti prsten - nevadí Ti i žena?
Jenom mě to tak napadlo.

Za Tvou jízlivou otázku bych Tě nejradši poslal do pr...., ale jelikož jsem slušně vychován, slušně Ti odpovím:
Prsten mi vadil po dvou dnech, manželka mi nevadí ani po 18 letech - stačí?

Nevěřím :-) Chlap co je spokojený se svou ženou nezahýbá. No jo, už zase se mi povedla neslušná poznámka... :-)

Neber to osobně... myslím, že prsten není "jen" symbol, ale že je to SYMBOL s velkými písmeny! Je to veřejné "přiznání" se ke vztahu...

Když někomu prsten vadí, může to něco znamenat o vztahu...

Dál to nebudu rozebírat, jsou lidi, kteří to vnímají a lidi, kteří ne... asi patříš k těm druhým.

Není tady

 

#45 5. 11. 2008 22:34

Kuba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 10. 2007
Příspěvky: 269

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Martinko -já ženatej nejsem, ale stejně ti řeknu, že bych snubní prsten nosil maximálně při nějaký významný příležitosti - prostě vím, že nesnesu žádnej řetízek ani nic takovýho na krku, překážej mi náramky libovolnýho typu, když mám na nějaký akci nosit takovej ten identifikační náramek, lepím si ho hodně volně, aby šel sundat na noc... a stejně mě pořád provokuje a na tý ruce mi vadí. Prsteny jsem pravda nezkoušel, ale pravděpodobnost, že by mi kovovej kroužek na ruce nevadil je velmi nízká...

Není tady

 

#46 5. 11. 2008 23:53

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Manžel nenosí, vadí mu v práci. Nijak to neřeším, nepřipadá mi to důležitý.

Není tady

 

#47 5. 11. 2008 23:56

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Bety napsal(a):

lueta napsal(a):

Já mám z našich snubáků udělané náušnice lol

pro vás oba? lol

tongue Ne, jen pro mě, su sobec.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#48 6. 11. 2008 1:17

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

Kuba napsal(a):

Martinko -já ženatej nejsem, ale stejně ti řeknu, že bych snubní prsten nosil maximálně při nějaký významný příležitosti - prostě vím, že nesnesu žádnej řetízek ani nic takovýho na krku, překážej mi náramky libovolnýho typu, když mám na nějaký akci nosit takovej ten identifikační náramek, lepím si ho hodně volně, aby šel sundat na noc... a stejně mě pořád provokuje a na tý ruce mi vadí. Prsteny jsem pravda nezkoušel, ale pravděpodobnost, že by mi kovovej kroužek na ruce nevadil je velmi nízká...

Zkus to. smile
Mne vadi taky skoro vsechno, specielne naramky a ten krouzek nevnimam.

Není tady

 

#49 6. 11. 2008 6:31

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

BM pracoval manuálně a překážel mu. Bral ho taky jen vyjímečně. Já sem ho taky nenosila, byl široký a dost mi vadil- tedy jak šel čas ,taky se mi scvrkl, hmm tak putoval do krabičky.
Dnes už je přetavený a BM si pro svů přišel pár měsíců po rozvodu, protože mu chybělo zlato na nové snubáky.
Když odhlédnu od toho, že ho  původně věnoval dceři na něco nového, tak si neumím představit, že by můj nový muž nosil snubák předělaný z předchozího vztahu a já bych si takový snubák taky nenechala navléct.

Není tady

 

#50 6. 11. 2008 8:42

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Snubní prsten - nosí ho vᚠmuž, nebo ne?

BM prsten nosil pořád, já ze začátku také. Potom jsem měla ekzém a pořád nateklé ruce, takže jsem ho nenosila a ke konci manželství jsem ho nenosila vůbec. BM si oba vzal a co s nima udělal nevím. V den, kdy jsme se dohodli na rozvodu ho sundal i on z ruky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů