Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 7. 2006 21:25

Bronislava
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2006
Příspěvky: 179

Re: INTRA - bylinný produkt

Gogoma napsal(a):

Ahojda, užívám Intru již 3 balení, nemám alergické reakce jako minulé roky,je fajn nechodit s očima jako angorák, také mi lékařka vysadila hormonální léčbu s tím, že ji Intra plně nahradí,zatím jsem bez problémů i v tomto,můžu tedy směs Intra vřele doporučit.

já myslím ,že by se Intra neměla takto veřejně propagovat. Nemusí pak působit důvěryhodně.Na to jsou určeny odborné semináře.To by se zachvíli mohla prodávat i na trhu.Byla jsem taky prodejce ,proto vím,žese to nesmí. -nebo snad už ano?dumbom


http://sirmi.ic.cz/cara/155.gif

Není tady

 

#52 12. 7. 2006 14:01

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Bronislava napsal(a):

Gogoma napsal(a):

Ahojda, užívám Intru již 3 balení, nemám alergické reakce jako minulé roky,je fajn nechodit s očima jako angorák, také mi lékařka vysadila hormonální léčbu s tím, že ji Intra plně nahradí,zatím jsem bez problémů i v tomto,můžu tedy směs Intra vřele doporučit.

já myslím ,že by se Intra neměla takto veřejně propagovat. Nemusí pak působit důvěryhodně.Na to jsou určeny odborné semináře.To by se zachvíli mohla prodávat i na trhu.Byla jsem taky prodejce ,proto vím,žese to nesmí. -nebo snad už ano?dumbom

Ahojky Broňo, já jsem se chtěla podělit o zkušenosti - zjistit kdo má jaké. Propagace je dost zavádějící výraz...už tím, že o výrobku někomu řeknu, tak ho propaguju. Odborná školení a semináře jsou a to na více úrovních...seznámit zákazníka s výrobkem je první krok. Jestli jsi Intru užívala a distribuovala tak určitě zkušenosti máš...byla bych ráda, kdybys mi o nich napsala, třeba i na mail, pokud nechceš sem (ircenka@seznam.cz). Prima den....Irena

Není tady

 

#53 28. 7. 2006 15:13

Bronislava
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2006
Příspěvky: 179

Re: INTRA - bylinný produkt

irax: jenom taková malá informace .Jak dlouho dělᚠdo zdravé výživy?ta adresa je správně( ircenka) nebo je to překlep? chtěla bych Ti k tomu napsat něco víc .Tady to není vůči tobě vhodné.Ikdyž na mně nikdy a nikdo ohledy nebere a právě proto nechci být taky taková.


http://sirmi.ic.cz/cara/155.gif

Není tady

 

#54 28. 7. 2006 17:53

Alan
♥♥-----
Místo: Vsetín
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 89

Re: INTRA - bylinný produkt

babaJaga napsal(a):

Taky tu intru užívám, tatím krátce-měsíc, ale už na sobě pozoruji zlepšení,jsem vitálnější,to asi proto, že se vyspím,měla jsem s tím problémy.Tak počkáme a uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, zatím zkušenost dobrá.

Babo Jago, jak jsi se sem dostala, vždy tady je to jen pro přihlášené!?tummenupp

Není tady

 

#55 28. 7. 2006 19:26

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Bronislava napsal(a):

irax: jenom taková malá informace .Jak dlouho dělᚠdo zdravé výživy?ta adresa je správně( ircenka) nebo je to překlep? chtěla bych Ti k tomu napsat něco víc .Tady to není vůči tobě vhodné.Ikdyž na mně nikdy a nikdo ohledy nebere a právě proto nechci být taky taková.

Ahojky Bronislavo....mail je v pořádku - ircenka@seznam.cz, budu ráda, když mi napíšeš...prima den...Irena

Není tady

 

#56 28. 7. 2006 21:26

Bronislava
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2006
Příspěvky: 179

Re: INTRA - bylinný produkt

irax: psala jsem Ti na tu tvoji adresu sáho dlouhý dopis a nakonec neprošel. Znovu se mi to psát už nechce ale mám něco s počítačem už delší dobu mi blbne .Nevadí počkám až trochu pominou ty vedra,jestli to není náhodou tím a pak se uvidí.Když tak ti napíšu potom.Ale četla jsem tady,že nějaká  baba jaga ji užívá teprve měsíc a už pozoruje zlepšení no to si myslím ,že je nesmysl .Tím,že začne účinkovat se většinou zdravotní stav trochu zhorší a to je právě známka ,že začíná  zabírat.protože jedna dávka jsou 3 láhve -teda 3 měsíce.Takže po jedné láhvi.....?  Zatím ahoj.


http://sirmi.ic.cz/cara/155.gif

Není tady

 

#57 28. 7. 2006 22:25

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Bronislava napsal(a):

irax: psala jsem Ti na tu tvoji adresu sáho dlouhý dopis a nakonec neprošel. Znovu se mi to psát už nechce ale mám něco s počítačem už delší dobu mi blbne .Nevadí počkám až trochu pominou ty vedra,jestli to není náhodou tím a pak se uvidí.Když tak ti napíšu potom.Ale četla jsem tady,že nějaká  baba jaga ji užívá teprve měsíc a už pozoruje zlepšení no to si myslím ,že je nesmysl .Tím,že začne účinkovat se většinou zdravotní stav trochu zhorší a to je právě známka ,že začíná  zabírat.protože jedna dávka jsou 3 láhve -teda 3 měsíce.Takže po jedné láhvi.....?  Zatím ahoj.

Ahojky Bronislavo...ten mail opravdu funkční je, chodí mi na něj i upozornění, žë někdo reagoval v této diskuzi a i jiné zprávy bez problémů...jinou @bohužel nemám...ten sáhodlouhej mailík bys ale měla mít v "odeslaných", tak stačí zkopírovat, nebo znovu "přeposlat", abys nemusela psát znova.
K té baba Jaga...neznám ji, ale zlepšení nevylučuju, každej reaguje jinak a mám hodně klientů, kteří nereagovali zhoršením zdravotního stavu...mám klienty, kterým začla Intra zabírat i po 14 dnech, někomu až po 3-4 lahvi, to je opravdu individuální záležitost, taky se musí brát v úvahu co vlastně ta Intra řeší, jak vážný je to problém,jaké množství denně ten člověk užívá...no je tam prostě moc aspektů, takže se to nedá paušalizovat-to je má zkušenost.
Tak se měj fajn, prima víkend přeju a těším se na Tvůj mailík...Irena
P.S. Můžeš i zavolat,číslo mám na www stránkách, pokud se Ti nechce hledat,tak je to :731585143...ahojky

Není tady

 

#58 29. 7. 2006 11:25

Hela A
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 50

Re: INTRA - bylinný produkt

babaJaga napsal(a):

Taky tu intru užívám, tatím krátce-měsíc, ale už na sobě pozoruji zlepšení,jsem vitálnější,to asi proto, že se vyspím,měla jsem s tím problémy.Tak počkáme a uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, zatím zkušenost dobrá.

REKLAMA pro hosty je zde povolena?

Není tady

 

#59 29. 7. 2006 14:49

Bronislava
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2006
Příspěvky: 179

Re: INTRA - bylinný produkt

dumbom

Upravil(a) Bronislava (29. 7. 2006 15:38)


http://sirmi.ic.cz/cara/155.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů