Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 2. 2006 18:16

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Ahojky Bety,
ale to jsem se ti snažila vysvětlit, že to ani holky tak nemyslely, já to nevztahovala na sebe...
Jak se máš? Teď nemám moc času, tak nechodím moc často,ale občas nakouknu.
Vidím ale, že si tu píšeme jen my dvě..ale třeba se k nám někdo přidá..papáček..

Není tady

 

#27 7. 2. 2006 20:30

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: INTRA - bylinný produkt

Ahoj já jsem na internetu hodně ale většinou chodím na Nioneta.cz a teď máme na Nionetě taky odkaz na Babinet, tak asi jsou to spřátelené magazíny, jestli budeš mít chu tak nakoukni, poznᚠmě, mám taky nick Bety ale ikonku jinou, takové modré okýnko to je.  Tady je těch diskuzí hodně, tak ta návštěvnost se rozptýlí, ještě chodím často koukat do Kuchyňky abych nabrala nějakou inspiraci! A díky za optání, mám se dobře akorát ten sníh mě už štve! Těším se že se zase uvidíme!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#28 10. 2. 2006 17:37

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Ahojky Bunko, taky díky za názor, pokusím se odpovědět postupně.
Jasně že je Intra vyzkoušená - schváleno hl.hygienikem ČR: HEM-350-28.4.99-16148.Fakt nejsu čarodějnice s bradavicí na nose a kocourem na hrbu a nevařím Intru doma v kotlíku..o))))))))).O negativa se zajímám-proto jsem tady i otevřela tuto diskuzi..zatím vím jen o jednom-nemůžou brát lidé alergičtí na včelí bodnutí, protože Intra obsahuje včelí produkty.Že je trh zaplaven různými "zaručenými" preparáty - nelze nesouhlasit, ale podle čeho si mᚠvybrat asi neporadím...kdybych ti měla poradit, poradím ti s nejčistším vědomím a svědomím Intru a to ne proto, že jsem distributor, ale proto, že s ní mám opravdu ty nejlepší zkušenosti a proto, že zatím pomohla každému co ode mne koupil (zajímám se o zákazníky i dál, vyptávám se jak rychle a na co jim pomohla). Ale to jsem již psala-někomu stačí na bolest hlavy Paralen, někomu pomůže Brufen...Možná by bylo dobře vytisknout co je na mých stránkách (http://www.intra.prodejce.cz) a jít se poradit s doktorem, nebo s homeopatem-ti těm bylinkám rozumí.
No a nakonec k té reklamě..ano, snad je to určitým způsobem reklama, ale pokud to budeš brát do důsledků, tak by ses nemohla zmínit, že " v masně za rohem mají pěknou krkovičku"..já jsem tohle jako reklamu nemyslela, prostě jsem chtěla vědět kolik lidiček má s Introu zkušenost a jakou...ale jak říkám, opravdu to v určitém úhlu pohledu reklama je.
Tak jsem ti snad odpověděla na všechno...kdyby ne, ptej se, ráda odpovím.
Měj se krásně, hezkej víkend.

Není tady

 

#29 10. 2. 2006 17:42

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Pro Bety:
Ahojky..kouknu tam za tebou , jen co bude trochu času..přihlásím se k tobě, snad se konečně "potkáme". Zatím se měj krásně a užij si víkend (já si ho mrsknu v práci)..brek.

Není tady

 

#30 10. 2. 2006 17:53

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: INTRA - bylinný produkt

Já jsem bohužel v práci taky každou sobotu, protože kolegyně marodí, ale večer tam bývám a někdy i přes polední přestávku tak se snad potkáme! Ahoj!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#31 12. 2. 2006 10:10

bramborela
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Čtu tady o Intře a ráda bych se vyjádřila. Beru ji už 3 měsíce.Měla jsem problémy se spaním a v tom mi velice pomohla.Lepší se mi i zažívání a netrpím tak často migrénou.Intra mi byla doporučena mým lékařem - gynekologem na stavy při přechodu. Takže já jsem s tím výrobkem velice spokojená a můžu ho doporučit.

 

#32 13. 2. 2006 20:45

Burdych
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Pro Betty,
promiň,ale připadlo mi, žes na irax zbytečně vyjela a působilo to na mě, žeš jí obvinila z toho, že se snaží prodat. To je celé.

 

#33 13. 2. 2006 21:05

Nadja
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Když už se tu tak píše o Intře může už někdo napsat kolik ten produkt asi tak stojí.Jde o bylinky v sirupu?má někdo zkušenosti s českou výrobou firmy Naděje od Mgr.Jarmily Podhorné?Z Brodku u Konice?O ní jsem četla kdysi v Tině velice kladný článek a v rodině tyto druhy kapek používají a jsou spokojení a cenově se to dá.Proto mne zajímá cena Intry.Sabča

 

#34 13. 2. 2006 22:36

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Ahojky Nadjo (Sabčo),
s tou českou výrobou zkušenosti nemám, ani jsem o ní neslyšela.
Intra stojí 1 balení 1.260,-- Kč, při odběru 3 balení dávám 10% slevu, takže přijde na 1.134,--Kč. Lze docílit i větších slev, záleží jak velký odběr člověk plánuje.Pokud bys měla zájem, koukni na  http://www.intra.prodejce.cz , je to tam všechno vypsané i s kontaktem na mne, pokud zavoláš, ráda Ti na vše co Tě zajímá odpovím.Hezký den Ti přeje Irena

Není tady

 

#35 13. 2. 2006 22:38

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

bramborela napsal(a):

Čtu tady o Intře a ráda bych se vyjádřila. Beru ji už 3 měsíce.Měla jsem problémy se spaním a v tom mi velice pomohla.Lepší se mi i zažívání a netrpím tak často migrénou.Intra mi byla doporučena mým lékařem - gynekologem na stavy při přechodu. Takže já jsem s tím výrobkem velice spokojená a můžu ho doporučit.

Ahojky Bramborelo,
díky za příspěvek, jsem ráda, že Ti Intra pomáhá, že jsi s ní spokojená a přeji Ti, aby pomáhala dál. Měj se sluníčkově..Irena

Není tady

 

#36 17. 2. 2006 11:51

babaJaga
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Irax,dívala jsem se na ty tvoje stránky,nemᚠtam na co všechno ta Intra pomáhá.Mám cystu na vaječníku,bylo by to pro mne vhodné?

 

#37 20. 2. 2006 18:29

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

PRO babaJaga :
Ahojky, omlouvám se za pozdní reakci...ju, na cysty působí hodně dobře,určitě to pro Tebe vhodné je. Hezký den...irax

Není tady

 

#38 24. 2. 2006 10:42

Renataa
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

smileJá Intru znám, není to žádná novinka.Taky jsem jí užívala a co píše Irax je pravda,opravdu to pomáhá. Renata

 

#39 24. 2. 2006 11:11

hou se užívat neDastinka
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Mám s Introu trochu jiné zkušenosti - také jsem ji před dvěma lety užívala a začaly se u mě objevovat velké křeče v břiše, hlavně mě bolel žaludek. Dobrala jsem celou dávku, protože jsem se domnívala, že se čistí organismus.Po dobrání křeče ustaly. Po nějaké době jsem si vzala druhou dávku - opět křeče. A historie se opakovala. Takže teď vím, že Intra není nic pro mě. Možná je to i tím, že mám alergie na nějaké byliny, napři. mátu. Každopádně je Intra produkt z bylin a ty jsou droga - nemohou se užívat neomezeně, mohou být nebezpečné. Bohužel, podobnou zkušenost má i matka mé kolegyně - ta po užití Intry skončila v nemocnici - mimořádně se ji zvýšil TK. Pokud tedy Intra pomáhá - je to dobře, ale myslím si - všeho s mírou smile

 

#40 24. 2. 2006 11:13

Dastinka
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

P.S. Jméno je Dastinka - vloudila se chybička big_smile

 

#41 24. 2. 2006 23:52

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

PRO DASTINKU :
Tak to jsi první od koho to slyším, díky, zase jsem moudřejší....ano, Intra je jen z bylinek a je možné, že pokud mᚠna ně alergii, tak Tvůj organismus takto reagoval. Měla jsi spíš zkusit nebrat celou odměrku, ale třeba jen polovinu, nebo čtvrtinu a postupně zvyšovat. K těm drogám...nemyslím, že všechny byliny jsou droga a že se nemohou užívat neomezeně..nemohla bys v podstatě nic jíst a pít bez přerušení, chleba a rohlíky jsou z mouky.taky rostlinný původ, rýže,těstoviny,brambory...v podstatě všechno co jíme. A já opravdu znám lidi, co užívají Intru 5,7 let...jsou zdraví, neví co je chřipka, angína, dělá jim to dobře. Ono všechno je individuální.No a k tomu tlaku taky nevím..kamarádka měla taky vysokej TK a po Intře ho má v normálu...
Každopádně Ti děkuji za poznatky, je to pro mne nová zkušenost. Měj se moc hezky...Irena

Není tady

 

#42 1. 3. 2006 17:02

Panda
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Hezky udělané stránky,bylinky jsou fajnová věc a dokážou udělat hodně. Fandím Ti Irax.Panda

 

#43 2. 3. 2006 12:02

Dastinka
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

irax napsal(a):

PRO DASTINKU :
Tak to jsi první od koho to slyším, díky, zase jsem moudřejší....ano, Intra je jen z bylinek a je možné, že pokud mᚠna ně alergii, tak Tvůj organismus takto reagoval. Měla jsi spíš zkusit nebrat celou odměrku, ale třeba jen polovinu, nebo čtvrtinu a postupně zvyšovat. K těm drogám...nemyslím, že všechny byliny jsou droga a že se nemohou užívat neomezeně..nemohla bys v podstatě nic jíst a pít bez přerušení, chleba a rohlíky jsou z mouky.taky rostlinný původ, rýže,těstoviny,brambory...v podstatě všechno co jíme. A já opravdu znám lidi, co užívají Intru 5,7 let...jsou zdraví, neví co je chřipka, angína, dělá jim to dobře. Ono všechno je individuální.No a k tomu tlaku taky nevím..kamarádka měla taky vysokej TK a po Intře ho má v normálu...
Každopádně Ti děkuji za poznatky, je to pro mne nová zkušenost. Měj se moc hezky...Irena

Irax,
není zač děkovat, to byla jen má zkušenost a názor, ale třeba i toto někomu pomůže smile Samozřejmě s Tvým názorem ohledně pečiva, rýže apod. souhlasím, ale i tyto potraviny určitě střídᚠa nejíš jen jeden druh :-)
Já jsem Intru zkoušela jen jako očistu organismu, neléčila jsem žádné neduhy (snad kromě případného akné, které se čas od času "vyhodí"), na angíny, chřipky a ostaní choroby naštěstí netrpím. Možná je to i tím, že mamina pracuje (a v době těhotenství i pracovala) v nemocnici, takže mám nějakou odolnost vůči bacilům. A sleduji to i u jiných lidí jejichž maminy pracovaly ve zdravotnictví.
A od Intry nikoho nechci odradit, pokud pomůže  bude to super:-)
Hezký den všem :-)

 

#44 2. 3. 2006 16:36

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Ahojky Dastinko...ono mi to přece jen leželo v hlavě co jsi psala, že Ti Intra neudělala dobře. Tak jsem na servru "celostní medicína" kde je on-line poradna porprosila o názor lékaře,já totiž Intře bezmezně věřím, zkušenosti co s ní mám mne k tomu dovedly, nerada bych ale samozřejmě komukoliv svým doporučením uškodila, zhoršila zdravotní stav, nebo udělala zle. No zkrátím to...odpověděl mi tohle, zkopírovala jsem to :
ircenka@seznam.cz wrote:

Okres1: Brno - město
Okres2:
Zpráva: Intra je čistě přírodní produkt bez přídavků chemických látek.
Zajistí detoxikaci organismu, posílí imunitní systém, nastartuje proces
samoléčení a vyřeší tak spoustu zdravotních potíží.

Více: http://www.intra.prodejce.cz

Prosím o Vᚠnázor na tento produkt.

Stránka, ze které pisatel přišel:
http://katalog.celostnimedicina.cz/prir … pridej.php

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Dobrý den.

Vᚠ dotaz  byl přeposlán do poradny Symbinatur medicíny.

Tedy  tématem jste  zde  správně. Samozřejmě  jsem  prošel Introu a následně  Aleveem a jinými produkty.

V dnešní době  jsou takové produkty potřeba- to je jasné, nebudu nyní teoretizovat, spoustu věcí na toto téma  si můžete  přečíst  na  www.symbinatur.com .

Podle mého názoru se Intra hodí  pro preventivní  účely  nebo pro stavy  chronické nemoci, kdy  je  snaha  udržet stav   co nejdelší dobu  v klidu nebo, aby se  nezhoršoval. Nehodí se pro akutní stavy. Užívání  takového preparátu má být dlouhodobé a spojeno se  změnou celkového životního stylu.  Bez toho nebude mít preparát efekt.

Dr.Šácha

www.symbinatur.com



Tak se měj moc hezky....sluníčkovej den....Irena

Není tady

 

#45 7. 3. 2006 11:22

Maajka
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Podle mne se Intra hodí na akutní stavy, dceři vyléčila mononukleozu s kterou si už dr. nevěděli rady, mě pomohla na atopycký ekzém. Je pravda, že to asi působí individuálně,nedá se říct jestli to zabere zrovna na to co chceme,ale zdraví máme jen jedno a investice do něj se nám 100x vrátí. Mějte se hezky Majka

 

#46 10. 3. 2006 13:23

Blanka01
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Taky se mi Intra osvědčila,neměla jsem žádné zvláštní zdravotní problémy,ale cítila jsem se po ní tak nějak méně unavená,vitálnější a víc jsem toho stihla.Jednou za rok kůru s ní absolvuji a jsem spokojená. Blanka:dumbom:

 

#47 2. 4. 2006 2:11

Verra
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Intra je dobrá věc, můžu doporučit,pomohla mi,asi před 5 rokama jsem ji brala.

 

#48 3. 4. 2006 12:11

irax
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: INTRA - bylinný produkt

Omlouvám se, dlouho jsem tu nebyla...tak děkuju všem moc za příspěvky, jsu ráda, že Vám holky Intra pomohla...takže kdo by chtěl objednat, jsem samozřejmě k dispozici, kontakt na mých stránkách : http://www.intra.prodejce.cz
Sluníčkovej den pro všechny !

Není tady

 

#49 4. 5. 2006 3:42

Renataa
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Pro Irax....četla jsem článek o Intře na www.christine.cz, je to zajímavý,jsou tam uvedené i Tvoje stránky,fandím Ti. Renča

 

#50 14. 5. 2006 13:19

babaJaga
Host

Re: INTRA - bylinný produkt

Taky tu intru užívám, tatím krátce-měsíc, ale už na sobě pozoruji zlepšení,jsem vitálnější,to asi proto, že se vyspím,měla jsem s tím problémy.Tak počkáme a uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, zatím zkušenost dobrá.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů