Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 1. 2009 19:27

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: opuštěná v těhotenství

beruja napsal(a):

Já vím, je hrůza, že nic nedělám a tvářím se jako by nic, ale asi pořád nemám sílu to řešit nebo skončit a on si dělá co chce a já ho v tom vlastně podporuju...

Myslím, že tohle Pan nemyslela. Pokud chceš vᚠvztah zachovat, musíš do toho vstupovat s odpuštěním. Sobě, jemu, vám. Asi nikdy nezapomeneš, ale bez odpuštění to prostě nejde. Je to běh na dlouhou tra a chtít musí oba. Mně se to nevydařilo, teď už to neberu tak tragicky (i když to občas pěkně zabolí), vidím v tom i mnohá pozitiva (pravděpodobně bych nikdy nepřičichla k věcem, kterými se teď zabývám, nevyvinula bych takovou aktivitu, dokonce bych vůbec netušila, že jí jsem schopna, nepotkala bych pár báječných lidí, byla bych stále tak černobílá a pravděpodobně bych stejně nebyla šastná ...). Ale samozřejmě to přineslo i spoustu negativ, která se časem třeba přemění také v pozitivum. Kdo ví, co život přinese.

Není tady

 

#52 21. 1. 2009 19:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: opuštěná v těhotenství

Nabuko0 napsal(a):

beruja napsal(a):

Já vím, je hrůza, že nic nedělám a tvářím se jako by nic, ale asi pořád nemám sílu to řešit nebo skončit a on si dělá co chce a já ho v tom vlastně podporuju...

Myslím, že tohle Pan nemyslela. Pokud chceš vᚠvztah zachovat, musíš do toho vstupovat s odpuštěním. Sobě, jemu, vám. Asi nikdy nezapomeneš, ale bez odpuštění to prostě nejde. Je to běh na dlouhou tra a chtít musí oba. Mně se to nevydařilo, teď už to neberu tak tragicky (i když to občas pěkně zabolí), vidím v tom i mnohá pozitiva (pravděpodobně bych nikdy nepřičichla k věcem, kterými se teď zabývám, nevyvinula bych takovou aktivitu, dokonce bych vůbec netušila, že jí jsem schopna, nepotkala bych pár báječných lidí, byla bych stále tak černobílá a pravděpodobně bych stejně nebyla šastná ...). Ale samozřejmě to přineslo i spoustu negativ, která se časem třeba přemění také v pozitivum. Kdo ví, co život přinese.

Přesně tak Nabuko - měla jasem na mysli odpuštění, protože bez něho se ani dál pohnout nelze.
Ale beruja ho teď není schopná a já tomu rozumím.
Nejdůležitější je te porodit zdravé dítě, přenést na ně co NEJMÉNĚ vlastního trápení.

S tím ostatním, co jsi napsala také souhlasím, takže dnes už po několikáté musím jen konstovat:
Vše se děje tak, jak má, nebo-li všechno zlé je pro něco dobré smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#53 22. 1. 2009 12:11

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: opuštěná v těhotenství

Beru - svoje pocity a svoje rozpoložení přenášíš na dítě. V jeho zájmu- seber se.,

Nastartuj si své dny , svůj režim, svůj program a jeď podle něj. nečekej , neohlížej se, přemýšlení o muži si prostě zakaž. Každou myšlenku prostě zažeň! Jde to. Pokud on se přidá - dobře, pokud se nepřidá nevadí, ale je´d si své, odměňuj se, zaměstnej se , abys měla režim, to ti může pomoci dny prožívat v klidu a jakémsi naplnění. Já si úkoly i psala a odškrtávala, aby to bylo pěkně vidět.

Trápení si zakaž. Ubližuješ sobě i malému tvorečkovi. Vždy to není žádná tragedie (rozvrkočený manžel)a nejdůležitější a nevratné je zdraví dítěte. Ne?

Není tady

 

#54 22. 1. 2009 12:38

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: opuštěná v těhotenství

Wiki napsal(a):

Beru - svoje pocity a svoje rozpoložení přenášíš na dítě. V jeho zájmu- seber se.,

Nastartuj si své dny , svůj režim, svůj program a jeď podle něj. nečekej , neohlížej se, přemýšlení o muži si prostě zakaž. Každou myšlenku prostě zažeň! Jde to. Pokud on se přidá - dobře, pokud se nepřidá nevadí, ale je´d si své, odměňuj se, zaměstnej se , abys měla režim, to ti může pomoci dny prožívat v klidu a jakémsi naplnění. Já si úkoly i psala a odškrtávala, aby to bylo pěkně vidět.

Trápení si zakaž. Ubližuješ sobě i malému tvorečkovi. Vždy to není žádná tragedie (rozvrkočený manžel)a nejdůležitější a nevratné je zdraví dítěte. Ne?

Když Wiki, tohle právě v tomhle stavu nefunguje. Taky jsem se snažila myslet především na svoje dítě. Ale prostě to nešlo. Protože to dítě jsem si udělala právě s tím partnerem, na kterého jsem spoléhala, věřila mu. A najednou přišlo zklamání. A já se s ním nedokázala vyrovnat - obzvláště ne v době, kdy se mnou mlátili hormony, připadala jsem si nejtěhotnější na světě ... Prostě nešlo ty myšlenky jen tak zahodit, přeprogramovat.

Není tady

 

#55 22. 1. 2009 13:13

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: opuštěná v těhotenství

Nemám zkušenost této situace v těhotenství, ale za jiných a nepříjemných okolností.
Mně režim pomohl. Zaměstnala jsem se , je pravda, že i fyzicky, a jela jsem jak stroj. Bez myšlenek jsem usínala. V tomto ohledu myslím, že těhotenství bude jiné, ale jinak se na tom dá pracovat.  neříkám že je to lehké, neříkám, že to jde hned. Taky mi to trvalo dlouho.
Je na každém, jak se s tím vypořádá...to souhlas

Není tady

 

#56 22. 1. 2009 13:57

beruja
♥♥-----
Registrovaný: 2. 11. 2008
Příspěvky: 35

Re: opuštěná v těhotenství

já už se tolik netrápím, je to spíš občas, když jsem sama doma, ale on se teď snaží být dost se mnou nebo si aspoň píšem, tak to jde, jsem zvědavá, až se malej narodí, bude to asi velká změna. Jen se na něj prostě někdy podívám a hned přemýšlím, jesli za ní byl, jestli s ní spal... ale nevím jak bych to popsala, spíš ho v tu chvíli, když na to myslím nenávidím, že vůbec byl schopnej to udělat. Pak ho zase miluju, když se ke mně v noci tiskne... nevím, nějak to asi nejde. Pořád mi říká jak jsem hodná, včera jsem mu říkala, že mně trochu popraskalo břicho, (je to úplně k vzteku, pár dní před porodem) a on, že to přece nevadí, že mně má rád i s jizvama a tak, bylo to takový hezký, zase se na to upnu a doufám, že zas nebudu zklamaná. No spíš je to všechno ještě takový čerstvý a já se v tom plácám...

Není tady

 

#57 22. 1. 2009 14:01

x62358
Host

Re: opuštěná v těhotenství

Nebuď zklamaná!

 

#58 23. 1. 2009 10:54

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: opuštěná v těhotenství

To víš, že to bude dobrý,všechno zvládneš!

Není tady

 

#59 24. 1. 2009 23:21

aranžerka
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2008
Příspěvky: 11

Re: opuštěná v těhotenství

beruja : taky patřím do party opuštěných v těhotenství. Bylo před Vánocemi 06, já ve 4. měsíci a BP šel za hlasem svého srdce. Nebylo mi tenkrát moc dobře, nečekala jsem to. Ale všechno zlé pro něco dobré.Dnes mám zdravého 20ti měsíčního syna, rozhodně bych zpátky neměnila a kdyby BP neprudil (poté, co ho vloni opustila přítelkyně a vzpomněl si, že má syna), nemohla bych si stěžovat.
A proto, zabývej se myšlenkami na své dítě, bude to velká změna, až se narodí, nech svého chlapa a Ti s miminkem
pomáhá, dej se do kupy po porodu a nech věcem volný průběh, uvidíš co dál. Na to, abychom se trápily(i), jsme na
světě krátce. Držím Ti palce.

Není tady

 

#60 26. 1. 2009 16:32

Katiee
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2009
Příspěvky: 38

Re: opuštěná v těhotenství

Berujo, bohužel moc dobře vím, jak se cítíš..prožívám něco podobného...dva roky jsme se snažili o miminko, nakonec jsem otěhotněla v říjnu po IVF a čekám dvojčátka. Od začátku jsem měla problémy, takže nemocnice, ležení, prostě hora starostí, manžel byl divnej, ale moc jsem tomu nepřikládala význam (vracel se z práce třeba i v 11 hodin večer). Dva dny po vánocích, když byl v kostele, jsem mu koukla do služebního mobilu..a mám to vyryté v hlavě doteď..miluju tě, tvůj...V té chvíli se mi zhroutil celej svět. Vysvětloval, že jde jen o pobláznění, že neproběhl ani sex, že to už de facto skončil..no za dny e-mail..vzpomínám na naše milování, na tvou vůni, manželství vlastně zachraňovat nechci.. bla, bla, takže další šok. Pak 14 dní relativního klidu, oba jsem byli v manželské poradně (každý zvl᚝) - on přišel s tím, že mu Dr. doporučila odjet na prodloužený víkend a v klidu přemýšlet ... takže plánoval víkend a den co den mě ujišoval, že odjet musí, aby se ke mně mohl znovu vrátit jako rovnej, čestnej chlap..co dál? samozřejmě jsem nevydržela, objevila jsem, že za těch 14 dní proběhlo snad 100 e-mailů (a to pracují v jedné budově, ale holt nemůžou vydržet ani večer a brzy ráno:-() - miluju tě, stýská se mi, dovolená už je zařízená, kam pojedem, ráno tě vyzvednu...Ne, už mě to nešokovala, spíš takovej pocit rezignace..nebalila jsem kufry ani svoje ani jeho...po tomto mi odpoledne z práci zavolal, že to ten den skončí..přijel pozdě večer, nemluvil..druhý den (sobota) byl po ránu krátce venku a když se vrátil, brečel, a že musí jet za ní, aby nevyvedla nějakou hloupost (ne snad, že by si ublížila, ale prý chce dát výpověď). Opět návrat večer. Od té doby tedy nekontroluje pětkrát během hodiny telefon, ale je pravda, že jsem se odstěhovala ze společné pracovny na jídelní stůl (ono vědomí, že vám za zády manžel píše jiné ženě, že ji miluje, není nic moc), takže nevím..snažím se to prostě nevnímat. Ale ty pocity jsou příšerný!!!!!!!!!!!!!!Každá ráno když odjíždí sebou mlátím v posteli a myslím na to, jestli ji teď vyzvedává u ní doma nebo jede rovnou do práce, jestli je se mnou jen kvůli těm miminkům, které a tomu věřím má opravdu rád, prostě z nějaké "společenské nutnosti". Prostě stav pro Chocholouška.
Aby to nebylo tak jednoduché, jsme spolu 8 let, z toho 4 jako manželé a oba jsem byli pro sebe prvními partnery. Jen já naivka si myslela, že i posledními. Jinak manžel je úžasný člověk, poctivý, čestný, hodný, rodinu zabezpečuje na 300%..jen se prostě zamiloval, a ta šastná nejsem já:-(.
Holky tady hodně psaly o odpuštění - dá se ale odpustit potřetí???

Není tady

 

#61 26. 1. 2009 18:08

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opuštěná v těhotenství

Katiee, jediné, co mi tady z těch všech příběhů vychází
(jen proto, že se v tom neplácám, ale dívám se s odstupem "netového" diskutéra) je, že a budeš dělat cokoli tak

a) bude to jen o tvém životě a rozhodovat si to budeš muset sama
- nikdo za tebe nerozhodne, co a jak mᚠdělat a jestli odpustit a opustit / zůstat a trápit se

b) možná až tak nebude záležet na tom, co TY, ale co ON
- a se budeš snažit sebevíc, ON je samostaná jednotka a jako taková se bude rozhodovat

z toho mi vychází c)
- snaž se co nejvíce uvažovat a jednat tak, abys sebe a tvoje mimina ochránila
nejen pro teď, ale i pro budoucnost, na svého partnera se neupínej a za svého partnera nic neřeš

Je jedno , co tě přenese přes zlé období - tvoje budoucí děti , tak a jste zdraví a v pohodě hjarta smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#62 26. 1. 2009 19:34

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: opuštěná v těhotenství

Katiee napsal(a):

Holky tady hodně psaly o odpuštění - dá se ale odpustit potřetí???

Ne.
Všechno musíš dělat pořádně, z gruntu, poctivě a srdcem.
To pak úplně stačí udělat jen jednou. Všechno ostatní jsou jen nepovedené "nástřely" stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#63 26. 1. 2009 20:00

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: opuštěná v těhotenství

Já už ani nevím, co na to říct. Nepříjde vám, že se tady tenhle "druh" nevěry čím dál víc množí? Samozřejmě to sleduji až od doby, kdy se to stalo nám, ale za ten rok a půl je to aspoň pátý případ. sad

Drž se holka a věz, že čím míň o tom budeš vědět, tím méně to bude bolet - vynech email, mobil apod. Nesleduj ho. Zaměř se na sebe a pokud možno, co nejvíc vypínej hlavu v případě, že příjdou myšlenky na tu nevěru. Mysli na miminka, i když je to teď těžké.  Strašně moc držím pěsti. hjarta

Jo, a piš sem - pokaždé, když budeš mít chu to řešit s ním nebo se podívat do toho mobilu nebo mailu.

Není tady

 

#64 26. 1. 2009 20:45

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: opuštěná v těhotenství

Katiee, ach jo, ocitla ses v hodně těžké situaci. Ale každá situace má řešení, cestu jak z toho děsu ven, a já Ti moc držím palce, abys našla tu nejkratší cestu a netrápila sebe a dětičky zbytečně dlouho. MMCH víš, že miminka v bříšku a ještě nějakou dobu po porodu sdílejí s maminkou veškeré její emoce?

Pokud tohle víš, tak si určitě rozumově říkáš, že už kvůli těm dětem by ses neměla nechat tím trápením požírat, že bys měla myslet pozitivně, mít dobrou náladu, být na manžela příjemná (aby měl důvod se k tobě vracet a trávit s tebou svůj čas).

Hm. Jenže rozum velí něco a pak máme taky city, které nás (někoho často a někoho méně často) převálcují a my se pak chováme jinak než bychom chtěli nebo měli.

A dostávám se k tomu hlavnímu, co ti chci napsat. Ne proto, abych tvého muže omlouvala, ale abych ti vysvětlila jeho chování.

On je teď díky hormonální a citové bouři v podobné situaci, jako kdyby byl psychicky nemocný. On je tak převálcovaný hormony, že jeho rozum jde stranou, i kdyby měl doma mnohem lepší ženu než je jeho současný objekt touhy.


To jen na vysvětlenou, snad ti to pomůže.

Není tady

 

#65 26. 1. 2009 23:57

Goodboy
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 29

Re: opuštěná v těhotenství

Berujo,
nedávno jsem na tomto webu řešil svůj problém s nevěrou, ale z opačné strany - tzn. že já byl ten špatný, tedy ten který chtěl být nevěrný.
I když dokážu pochopit nevěru tvého přítele, pak musím říct, že od toho pána je velmi sobecké pokud začal řešit vaše problémy takovým způsobem. Moc bych asi nečekal, že se to nějak zlepší. A čas věnovaný čekání až se chlapec rozhodne vrátit bych raději strávil tím jak ho ze svého života úplně vykořenit. Ale já nejsem v 7 měsíci těhotenství, takže to se mi to povídá co?

Drž se !!

Upravil(a) Goodboy (26. 1. 2009 23:58)

Není tady

 

#66 27. 1. 2009 9:45

Katiee
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2009
Příspěvky: 38

Re: opuštěná v těhotenství

Vanilko, Nabuko, už to vypadá na založení klubu podváděných žen:-). Včera jsem ho trochu šokovala, přišel z práce, chvíli koukal na TV, pak vzal mobil, něco tam psal a pořád mě po očku sledoval..tak mu říkám, nech už toho cukrování a pojď se najíst..koukal na mě jak spadlej z višně a celý večer se domáhal, abych mu řekla, jestli si myslím, že si s ní psal..no nedostal ze mě ani slovo:-). A ráno, když odcházel do práce, mi po x týdnech znovu řekl, že mě miluje..my jsme s tímhle nikdy nešetřili,měli jsme i svoje průpovídky..miluju tě, a jak se to pozná? to se ví..:-)))...v poslední době mi na moje "miluju tě" zpravidla neodpověděl nebo řekl "taky tě mám rád":-(. Možná to je hloupost, ale já jsem paradoxně v současné době ráda, že se to stalo, když jsem těhotná - je mi jasné, že ty dva bobíšci v bříšku jsou tak trochu rukojmí, na druhou stranu jsou snad důvodem toho, že se oba snažíme, že jsem mu hned po zjištění ty kufry nezabalila nebo si je nezabalil on..je to hloupé?? A taky možná nemám tolik chu utápět se v sebelítosti (by jsem pár kýblů vybrečela), ale člověk musí myslet i na ty malé, aby z nich už v bříšku nebyli neurotici:-))

Není tady

 

#67 27. 1. 2009 9:57

Inkvizitor
♥------
Registrovaný: 3. 3. 2008
Příspěvky: 2

Re: opuštěná v těhotenství

Katie, tvůj muž chodí do kostela? On je věřící, a přesto tě podvádí?

Není tady

 

#68 27. 1. 2009 10:02

Katiee
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2009
Příspěvky: 38

Re: opuštěná v těhotenství

Berujo, pořádně jsem si pročetla všechny příspěvky..holky mají pravdu, ty příběhy jsou jak přes kopírák..drž se. Užívej se poslední dny těhu a pak se tady určitě ukaž a pochlub se uzlíčkem, budu nahlížet...

Není tady

 

#69 27. 1. 2009 10:08

Katiee
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2009
Příspěvky: 38

Re: opuštěná v těhotenství

Inkvizitore, je to bohužel tak. Do posledních událostí bych i díky tomu za něj dala ruku do ohně, vždy on se nedokázal dívat na nevěru ani v televizi!, když mělo dojít k nějaké scéně in flagranti, tak odcházel a pak se jen ptal, jak to dopadlo..Nemyslím, že by byl pokrytec, určitě nehledal žádné povyražení, prostě "se to stalo a on se zamiloval". Myslím, že trpí hodně velkými výčitkami, ale je to silnější ...

Není tady

 

#70 27. 1. 2009 10:17

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: opuštěná v těhotenství

Katiee napsal(a):

Inkvizitore, je to bohužel tak. Do posledních událostí bych i díky tomu za něj dala ruku do ohně, vždy on se nedokázal dívat na nevěru ani v televizi!, když mělo dojít k nějaké scéně in flagranti, tak odcházel a pak se jen ptal, jak to dopadlo..Nemyslím, že by byl pokrytec, určitě nehledal žádné povyražení, prostě "se to stalo a on se zamiloval". Myslím, že trpí hodně velkými výčitkami, ale je to silnější ...

Jo, jo, můj BM byl taky zásadně proti nevěře. A ještě vždycky říkal, co by dělal s dvěma ženskýma, když jedné má až nad hlavu. big_smile

Není tady

 

#71 27. 1. 2009 10:22

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: opuštěná v těhotenství

Nabuko0 napsal(a):

Katiee napsal(a):

Inkvizitore, je to bohužel tak. Do posledních událostí bych i díky tomu za něj dala ruku do ohně, vždy on se nedokázal dívat na nevěru ani v televizi!, když mělo dojít k nějaké scéně in flagranti, tak odcházel a pak se jen ptal, jak to dopadlo..Nemyslím, že by byl pokrytec, určitě nehledal žádné povyražení, prostě "se to stalo a on se zamiloval". Myslím, že trpí hodně velkými výčitkami, ale je to silnější ...

Jo, jo, můj BM byl taky zásadně proti nevěře. A ještě vždycky říkal, co by dělal s dvěma ženskýma, když jedné má až nad hlavu. big_smile

No, po mých zkušenostech bych řekla, že jsou hlavně proti nevěře svých partnerek. lollol

Upravil(a) Fanny5 (27. 1. 2009 10:22)

Není tady

 

#72 27. 1. 2009 10:28

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: opuštěná v těhotenství

Katiee napsal(a):

Možná to je hloupost, ale já jsem paradoxně v současné době ráda, že se to stalo, když jsem těhotná - je mi jasné, že ty dva bobíšci v bříšku jsou tak trochu rukojmí, na druhou stranu jsou snad důvodem toho, že se oba snažíme, že jsem mu hned po zjištění ty kufry nezabalila nebo si je nezabalil on..je to hloupé??

není to hloupé, já tomu rozumím... 

podívej, měla bys mít na paměti, že na vztah je potřeba dvou, na jeho ukončení stačí ale jen jeden. Co tím chci říct - je dobré být připravená, že dopadnout to s vámi může jakkoliv.

Ale - zatím tě neopustil a neopouští, má s tebou víc společeného než s ní. Pokud přijdeš na to, co hledal u ní nebo lépe, čeho se mu u tebe nedostávalo, tak budeš mít všechny trumfy v ruce.

Pak už stačí jenom začít hrát tu správnou hru.

Co můžeš udělat ty pro vᚠvztah? Být milence konkurencí, jak jsem psala, aby mu s tebou bylo dobře a aby s tebou rád trávil čas. Co to znamená? Zkus si představit, co dělá taková milenka, kterou mají muži pro radost - nevyčítá mu, že není jeho jediná, je vždycky upravená, je s ní pohoda, nemusí se s ní řešit žádné problémy, je s ní zábava, ona si ho váží, nestírá ho, naslouchá mu, dává mu najevo zájem....

Je fakt dobré, přo vzájemné komunikaci s manželem jeho vztah k milence vynechat, netahat ji mezi vás. Spíš se snažit, aby vztah vás dvou byl co nejlepší...

Pokud se ptáš, zda jde nevěru překoat a mít dál pohodový vztah, tak to jde.

Držím palce!

Není tady

 

#73 27. 1. 2009 10:41

Katiee
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2009
Příspěvky: 38

Re: opuštěná v těhotenství

Vanilko, přesně tohle všechno si uvědomuju, jen nevím, jak toho dosáhnout:-(. Manžel má velice dobré postavení (by je mladý - 28 let), což s sebou ale nese obrovské pracovní nasazení - vstává i ve čtyři ráno, pracuje, kolem šesté odjíždí do práce, teď se tedy snaží vracet dříve, ale i to znamená nejdříve tak kolem 20 hod. Toho prostoru pro společné chvíle bohužel moc není a i to málo je poznamenané tím, že mám rizikové těhotenství a více méně bych měla být zalezlá v pelechu. Chce taky dělat něco pro sebe - tzn. posilovna, bazén atd., takže i z toho mála nám ještě ukrajuje tohle. V tomhle má tedy výhodu ona - pracují v jedné budově, takže pokud chtějí, mohou se vidět více než 12 hodin denně.., na druhou stranu, až na jednu výjimku (manažerský výjezd s plesem, kam jsem ho debil vezla a druhý den dopoledne vyzvedávala a ještě mu zajišovala smoking - ještě teď se při vzpomínce na to opupínkovávám) tráví noci se mnou. Snažím se nepřipomínat, nevyčítat, nepátrat, ale je jasné, že občas prostě ujedu, by v maličkostech - jako že se ráno dívám z okna, kterým směrem jede - jestli ji vyzvednout nebo rovnou do práce:-), ale nechávám si to pro sebe:-)
Vanilko, a jak je to s tebou? Tvoje vlákno jsem nečetla, ale co jsem pochopila, dopadlo to "dobře"!

Není tady

 

#74 27. 1. 2009 11:32

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: opuštěná v těhotenství

Katie - návod Vanilky je skvělý. Já ho bohužel nezvládala. Tentkrát to prostě nešlo - hormony a strach mě plně ovládaly. Dnes už jsem o dva roky "chytřejší" a i tak si nejsem jistá. smile

Není tady

 

#75 27. 1. 2009 11:39

Katiee
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2009
Příspěvky: 38

Re: opuštěná v těhotenství

Nabuko, tak mi to řekla i psycholožka .. když to vezmu ale z druhé strany ... on bude mít doma to, co dřív - uklizeno, navařeno, vyžehleno, ráno nachystanou svačinu do práce, večer zahřátou postel..v práci ženskou, se kterou si rozumí, občas večer někam vyrazí, pomilují se..milenka je spokojená od začátku, protože do vztahu šla s tím, že chlap nebude jen její, manželka se zdá taky spokojená, nevyčítá, doma všechno šlape...má pak ale ten chlap vůbec nějakou motivaci to změnit?? On nás má evidentně rád obě, ani jedna na něj netlačí, vždy se může dostat i do stádia, kdy už nebude mít ani výčitky, protože všichny vypadají spokojeně...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů