Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 11. 2008 22:08

beruja
♥♥-----
Registrovaný: 2. 11. 2008
Příspěvky: 35

opuštěná v těhotenství

jsem v sedmém měsíci těhotenství, s prítelem jsem dva roky a miminko jsme chtěli a plánovali oba. Asi před čtyřmi měsíci jsme začli mít nějaké problémy, nebo spíš jsme spolu přestali dostatečně komunikovat, nikdy jsme se nehádali, jen jako kdyby tím že jsem otěhotněla bylo všemu konec. Na miminko jsme se těšili, přítel mi večer vždy hladil bříško a říkali si  jak se bude jmenovat a co bude až se narodí...  ale vztah mezi námi začal nejak upadat. Vyvrcholilo to dnes, když mi řekl že mi je už pár měsíců nevěrný s holkou, která je už dlouhou dobu jeho kamarádka, znal jí už přede mnou. Prý to začlo náhodou a myslel si že to byl jen úlet, ale opakovalo se to a trvá to dál. Konečně jsme si po dlouhé době pořádně popovídali o našem vztahu a vyjasnili si spoustu věcí, bohužel už dost pozdě. Neseme na tom vinu oba, prostě jsme nemluvili o věcech které byli potřeba. Řekl mi že mně má moc rád, chce mi pomáhat se vším a vídat mně i mimi, až se narodí. Ptala jsem se ho jak to vidí dál s ní a řekl mi že prostě neví, že doufal že to skončí, ale prý to nějak nejde.   Chtěla bych poradit, máte- li někdo podobnou zkušenost, nebo prostě jen znát vᚠnázor. Dekuji

Není tady

 

#2 2. 11. 2008 22:19

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: opuštěná v těhotenství

Beru pussa předně posílám hodně síly pussa je mi to moc líto, pořád nějak nedokážu pochopit, že takový věci se dějou hmm no, asi se prostě dějou... nedostatek komunikace je sice problém, ale je to věc, ter se dá řešit (mluvím opravdu jen z mého pohledu). Já když mám pocit, že doma moc nemluvíme, tak se snažím, snažím se mluvit, mluvit a mluvit a když to nejde, tak říct, že mi mluvení chybí....nehupsnu k někomu jinýmu...Ale to už je moc o mně...
Co bys chtěla vědět? Jestli to s ní skončí a vrátí se ke tobě? Na to těžko odpovědět...jak to u vás teď vypadá? Bydlíte spolu? Spíte spolu? CHCEŠ ho vůbec zpět?


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#3 2. 11. 2008 22:26

beruja
♥♥-----
Registrovaný: 2. 11. 2008
Příspěvky: 35

Re: opuštěná v těhotenství

Děkuju, nikdy jsem si nemyslela, že bych to dokázala, ale teď bych ho asi zpět vzala, dnes odjel, k nějakému kamarádovi, prý, ale zítra za mnou přijede, chce mně vídat, ale co bude dál nevím, on zatím neví co chce. Nikdy jsem nechtěla být s dítětem sama, to mně mrzí nejvícsad

Není tady

 

#4 2. 11. 2008 22:33

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: opuštěná v těhotenství

beru - to ti věřím, ono je to docela sousto...jinak se plánuje prcík, když člověk ví, že bude mí nějakou oporu, pomoc  a tak, a jinak když ví, že bude úplně sám pussa Jde o to, jestli by ses přes to dokázala přenést, kdyby jí opustil, jestli bys dokázala na to nemyslet, nevzpomínat, nevyčítat nezmiňovat....třeba i začít znovu věřit....
Já z toho mám pocit, že je zamilovaný...s tím se bojuje těžko, chce to hodně času hmm


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#5 2. 11. 2008 23:26

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: opuštěná v těhotenství

ach jo,
berujo, drž se a věř

Není tady

 

#6 2. 11. 2008 23:40

AHabibi
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 67

Re: opuštěná v těhotenství

Milá berujo, tvůj přítel nestojí ani za zlámanou grešli, když udělal, co udělal ! Ne sliby, ale činy vypovídají o člověku. "Že to skončí, ale prý to nějak nejde", no to mě zvedá ze židle. V každém případě jakékoliv řešení odlož na dobu neurčitou a soustřeď se na mimi a na sebe. Chystej výbavičku, povídej si s děátkem a raduj se, že příjde na svět. Vím, jak je to těžká rada v takové situaci, ale uvidíš, že to zvládneš a řešení k tobě příjde jaksi samo, to poznáš. Třeba... že s ním už nechceš být, nebo ho děátko zlomí a vrátí se. Prostě nechej událostem volný průběh. A tiše se zajímej, na co mᚠnárok (ekonomické zajištění-výživné), pokud od vás odejde. Odvahu, buď statečná, přeju vše dobré.

Není tady

 

#7 3. 11. 2008 0:30

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: opuštěná v těhotenství

přečti si příběh nabuko, tvůj je jako přes kopírák. Přeju dost sil, budeš to potřebovat, mám kamaráda, který se stejně zachoval ke své přítelkyni.....nerozumím mu a ani nikdo z okolí, má jinou žije si svůj život a neřeší nic, jeho holky mi je líto,  plácá se v tom dost. On je spokojený, na dítě platí víc než je běžné/několikanásobně/, byl i u porodu, což nechápu....


dum spiro spero

Není tady

 

#8 3. 11. 2008 13:31

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: opuštěná v těhotenství

Beru, držím hodně pěsti.

Neházela bych ale na Tvém místě flintu do žita. Tvůj přítel teď momentálně neví, co chce. Dej mu možnost, aby to zjistil.

Sama se chovej tak, aby to bolelo co nejméně. Pokud možno se obejdi bez hysterických scén (i když v tomto stavu, kdy hormony pracují, je to velice těžké).

Dobře to dopadne, uvidíš. Myslím, že na přítele teď jen dopadla tíha zodpovědnosti a musí se z toho dostat sám. Pokud mu to neznepřijemníš, myslím, že se vrátí.

hjarta

Není tady

 

#9 3. 11. 2008 13:47

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: opuštěná v těhotenství

Nabuko0 napsal(a):

Beru, držím hodně pěsti.

Neházela bych ale na Tvém místě flintu do žita. Tvůj přítel teď momentálně neví, co chce. Dej mu možnost, aby to zjistil.

Sama se chovej tak, aby to bolelo co nejméně. Pokud možno se obejdi bez hysterických scén (i když v tomto stavu, kdy hormony pracují, je to velice těžké).

Dobře to dopadne, uvidíš. Myslím, že na přítele teď jen dopadla tíha zodpovědnosti a musí se z toho dostat sám. Pokud mu to neznepřijemníš, myslím, že se vrátí.

hjarta

A za par let zase odejde.Tezko bych verila takovemu cloveku,kdyz dokaze zene ublizit v dobe tehotenstvi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#10 3. 11. 2008 13:52

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: opuštěná v těhotenství

Erem, znᚠmůj příběh, víš, že to nebylo úplně jednoduchý. Mohla bych šmahem odsoudit chlapy obecně a takovéhle obzvl᚝. Ale právě to všechno mě naučilo nebýt tak radikální, jako jsem bývala. Není to žádný med zůstat sama s takhle malinkým dítětem. A to se BM snaží alespoň po finanční stránce vůči mě a po citové stránce vůči synovi.

Myslím, že je lepší dát znovu šanci, než pak litovat toho, že jsem žádnou nedala (a už vyřčeně nebo svým způsobem chování).

Není tady

 

#11 3. 11. 2008 13:58

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: opuštěná v těhotenství

beruja napsal(a):

jsem v sedmém měsíci těhotenství, s prítelem jsem dva roky a miminko jsme chtěli a plánovali oba. Asi před čtyřmi měsíci jsme začli mít nějaké problémy, nebo spíš jsme spolu přestali dostatečně komunikovat, nikdy jsme se nehádali, jen jako kdyby tím že jsem otěhotněla bylo všemu konec. Na miminko jsme se těšili, přítel mi večer vždy hladil bříško a říkali si  jak se bude jmenovat a co bude až se narodí...  ale vztah mezi námi začal nejak upadat. Vyvrcholilo to dnes, když mi řekl že mi je už pár měsíců nevěrný s holkou, která je už dlouhou dobu jeho kamarádka, znal jí už přede mnou. Prý to začlo náhodou a myslel si že to byl jen úlet, ale opakovalo se to a trvá to dál. Konečně jsme si po dlouhé době pořádně popovídali o našem vztahu a vyjasnili si spoustu věcí, bohužel už dost pozdě. Neseme na tom vinu oba, prostě jsme nemluvili o věcech které byli potřeba. Řekl mi že mně má moc rád, chce mi pomáhat se vším a vídat mně i mimi, až se narodí. Ptala jsem se ho jak to vidí dál s ní a řekl mi že prostě neví, že doufal že to skončí, ale prý to nějak nejde.   Chtěla bych poradit, máte- li někdo podobnou zkušenost, nebo prostě jen znát vᚠnázor. Dekuji

Milá Beruja,
řekla bych, že je jedná o velmi nevyzrálého muže...kdybys ho popsala blíže, třeba jak se běžně choval k ostatním, jestli byl spolehlivý, jinak zodpovědný, milý...
Žádný vztah není krásný a najednou bác - rozchod, vždy tam jsou varovné signály...na to aby muž opustil těhotnou ženu, musí být přinejmenším sobec a sobci myslí především na sebe např. mluví o tom, co chtějí oni nebo o tom jak se ostatní mají chovat k nim, aby sobečci to měli lehčí, zkrátka vše se točí kolem nich.
Je dost divný, že si miminko naplánuje a pak za pár měsíců přestane mít zájem...to svědčí opravdu o citové nevyzrálosti.
Nedělám zde chytrou, ale něco podobného jsem prožila, DOST lidí mě před mým ex varovalo, já jsem byla slepá husa. Dala jsem mu šanci a on mě za tu šanci opustil i s miminkem.

Upravil(a) Natálie (3. 11. 2008 14:12)


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#12 3. 11. 2008 14:25

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: opuštěná v těhotenství

beruja napsal(a):

Děkuju, nikdy jsem si nemyslela, že bych to dokázala, ale teď bych ho asi zpět vzala, dnes odjel, k nějakému kamarádovi, prý, ale zítra za mnou přijede, chce mně vídat, ale co bude dál nevím, on zatím neví co chce. Nikdy jsem nechtěla být s dítětem sama, to mně mrzí nejvícsad

Já nevím, na mě tyhle story působí vždycky stejně.

Mám z toho vžycky pocit, že jediné co by těm chlapům pomohlo, je pořádná facka od života.

Těžko soudit.Dneska si myslím, že bych ho vykopla, než aby se mi vracel z cizí postele den co den a tvářil se jako obě co neví co chce.
A jak píše erem - nikdy bych mu už nevěřila.


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#13 3. 11. 2008 14:27

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: opuštěná v těhotenství

beruja napsal(a):

jsem v sedmém měsíci těhotenství, s prítelem jsem dva roky a miminko jsme chtěli a plánovali oba. Asi před čtyřmi měsíci jsme začli mít nějaké problémy, nebo spíš jsme spolu přestali dostatečně komunikovat, nikdy jsme se nehádali, jen jako kdyby tím že jsem otěhotněla bylo všemu konec. Na miminko jsme se těšili, přítel mi večer vždy hladil bříško a říkali si  jak se bude jmenovat a co bude až se narodí...  ale vztah mezi námi začal nejak upadat. Vyvrcholilo to dnes, když mi řekl že mi je už pár měsíců nevěrný s holkou, která je už dlouhou dobu jeho kamarádka, znal jí už přede mnou. Prý to začlo náhodou a myslel si že to byl jen úlet, ale opakovalo se to a trvá to dál. Konečně jsme si po dlouhé době pořádně popovídali o našem vztahu a vyjasnili si spoustu věcí, bohužel už dost pozdě. Neseme na tom vinu oba, prostě jsme nemluvili o věcech které byli potřeba. Řekl mi že mně má moc rád, chce mi pomáhat se vším a vídat mně i mimi, až se narodí. Ptala jsem se ho jak to vidí dál s ní a řekl mi že prostě neví, že doufal že to skončí, ale prý to nějak nejde.   Chtěla bych poradit, máte- li někdo podobnou zkušenost, nebo prostě jen znát vᚠnázor. Dekuji

Jo, nejde to skončit...bere si z vás obou, na co má zrovna náladu..albert


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#14 3. 11. 2008 14:54

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: opuštěná v těhotenství

Je pravda, že to nikdy není jen černé nebo bílé. Existují i odstíny...Nemyslím, že je on špatný, ona dobrá a nebo naopak.
Každopádně z toho ( a z tisíců stejných příběhů)plyne, že člověk může spoléhat jen sám na sebe. Toto pro mě nebylo, ale nyní (už x let)je a vždy bude. Litovat můžu jedině toho, že jsem na to přicházelA TAK DLOUHO. Ale je to vývoj každého z nás. Nejde urychlit.
Pokud se mnou spřízněná duše půjde podstatný kus cesty života, je to bonbonek, jakási nadstavba a můžu si toho opravdu považovat a užít si to dokonale. Základnu si však musí vybudovat každý sám. To jsou moje pocity a zkušenosti a  můj možná chabý, ale cítím to tak, - příměr.

Není tady

 

#15 3. 11. 2008 15:03

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: opuštěná v těhotenství

Wiki napsal(a):

Je pravda, že to nikdy není jen černé nebo bílé. Existují i odstíny...Nemyslím, že je on špatný, ona dobrá a nebo naopak.
Každopádně z toho ( a z tisíců stejných příběhů)plyne, že člověk může spoléhat jen sám na sebe. Toto pro mě nebylo, ale nyní (už x let)je a vždy bude. Litovat můžu jedině toho, že jsem na to přicházelA TAK DLOUHO. Ale je to vývoj každého z nás. Nejde urychlit.
Pokud se mnou spřízněná duše půjde podstatný kus cesty života, je to bonbonek, jakási nadstavba a můžu si toho opravdu považovat a užít si to dokonale. Základnu si však musí vybudovat každý sám. To jsou moje pocity a zkušenosti a  můj možná chabý, ale cítím to tak, - příměr.

Jo, to je krásně zralej pohled zkušené ženy.
Nelze, než se vším souhlasit.

Já si,ale přesto myslím, že když se chlap rozhodne pořídit si dítko, měl by to mít v hlavě už tak nějak srovnaný a ne se na těhotnou ženskou vykašlat.
Ale, svět je všelijakej a rozhodně ne dokolnalej.

K nadstavbě tedy přispěl a užili si snad oba. Jenže pak ho neudržel v kalhotech. I to se stává - bohužel.
Proto mě pořád jen napadá ta pořádná facka - kterou teď dostala Beruja.

Upravil(a) Santala (3. 11. 2008 15:05)


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#16 3. 11. 2008 15:03

michala
♥------
Registrovaný: 22. 10. 2008
Příspěvky: 8

Re: opuštěná v těhotenství

Beru,mluvim o sve minulosti:po peti letech mi pritel rekl,ze posledni tri roky,spi i s jinou (holkou,kterou jsem nikdy moc nemusela).krize,zvraceni,plac,co delat-nedelat.odjela jsem k mamce a po tydnu se vratila.Byly jsme spolu dalsi rok a zdalo se,ze jsme nejzamilovanejsi par na svete-bez hadek,jen klidny stav.jenze kdykoliv odchazel-na zkouzky se svoji hud.skupinou,prvni co me napadlo-stejne muze jit za kteroukoliv,ale ne ze bych se tim nejak zabyvala a tim jsem zjistila,ze mi to je vlastne jedno-cekala jsem na svoji prilezitost.a hle zamilovala jsem se a spravne. Zavolala mu,ze se stehuju-byl z toho spatnej a ja byla ta nejhorsi potvora a jsem za to moc rada. mam dve deti a krasny manzelstvi.tva situace je jina-mimi na ceste.jak uz bylo napsano-mysli na sebe a mimi a casem uvidis,co se stane,ale mam strach,ze i kdyz se vrati-nebudes schopna mu verit,ale to je jen me mineni.drz se a opatruj sebe i sve mimi.je mi to lito,ze zrovna ted. misa

Není tady

 

#17 3. 11. 2008 15:33

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: opuštěná v těhotenství

Nabuko0 napsal(a):

Erem, znᚠmůj příběh, víš, že to nebylo úplně jednoduchý. Mohla bych šmahem odsoudit chlapy obecně a takovéhle obzvl᚝. Ale právě to všechno mě naučilo nebýt tak radikální, jako jsem bývala. Není to žádný med zůstat sama s takhle malinkým dítětem. A to se BM snaží alespoň po finanční stránce vůči mě a po citové stránce vůči synovi.

Myslím, že je lepší dát znovu šanci, než pak litovat toho, že jsem žádnou nedala (a už vyřčeně nebo svým způsobem chování).

Tvuj pribeh znam a jednoduchy si to v zadnem pripade nemela.Ale i tak si myslim,ze pokud muz tohle udela zene v dobe,kdy nosi jeho dite pod srdcem je pro me neodpustitelne.Ja vim o sobe,ze bych mu to cely zivot predhazova takze by ode mne odesel stejne.
Vim,ze u nas ve meste je pani,kdy ji muz byl v obdobi tehotenstvi take neverny se svou spolupracovnici v dobe,kdy jeho zena lezela na udrzeni tehotenstvi v nemocnici.Vedela o tom cela firma.Zustali spolu on vztah ukoncil.Dnes je tomu diteti 17 let a jsou spolu stale..To jeste navic se ta jeho milenka po par letech pristehovala k nim do bytovky k jednomu rozvedenemu.Takze se denne potkavali.

Upravil(a) eremuruss (3. 11. 2008 15:35)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#18 3. 11. 2008 16:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: opuštěná v těhotenství

To ale popiera práve tvoju teóriu, nie? Že to nemôže vyjs... Môže, ale závisí to od viacerých okolností, od vôle zúčastnených + od niekožkých ďalších faktorov.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 3. 11. 2008 17:36

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: opuštěná v těhotenství

Selima napsal(a):

To ale popiera práve tvoju teóriu, nie? Že to nemôže vyjs... Môže, ale závisí to od viacerých okolností, od vôle zúčastnených + od niekožkých ďalších faktorov.

To ano.Taky tu zenu obdivuju,ale pokazde,kdyz ji potkam si na to vzpomenu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#20 3. 11. 2008 17:47

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: opuštěná v těhotenství

zivot je krutej

a bohuzel, na deti by mel chlap dostat napred nejaky ten "ridicak" nez si je poridi! Tvuj muz to ma ted zajimave, dela si prakticky co se mu zlibi, ma milenku a za tebou a ditetem chodi, kdy se mu zlibi. Dolce vita. Jenomze podle me zivot takhle nefunguje, podle me existuji pravidla a bud beru vse, nebo nic! Asi bych urcila nejaka pravidla,nelibilo by se mi, ze pan ma neomezeneho casu na rozhodovani a hupsani mezi vami dvema... Asi musi byt opravdu nevyzraly, kdyz se umel rozhodnout mit dite a neumi se rozhodnout, s kym chce zustat!

Kazdopadne ti preji hodne sily a moralky na to abys to zvladla, mysli na mimiska, zivot je hold krutej a ja verim tomu ze bozi mlyny melou.


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#21 3. 11. 2008 17:53

Zrovna tady
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2007
Příspěvky: 383

Re: opuštěná v těhotenství

Nabuko
Mohla bych šmahem odsoudit chlapy obecně a takovéhle obzvl᚝.

Oni jsou i "jinší chlapi".

Není tady

 

#22 3. 11. 2008 20:06

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: opuštěná v těhotenství

Zrovna tady napsal(a):

Nabuko
Mohla bych šmahem odsoudit chlapy obecně a takovéhle obzvl᚝.

Oni jsou i "jinší chlapi".

Vždy já píšu, že bych MOHLA, ale neudělala jsem to. smile Právě proto, že můj svět už pár měsíců není pouze černobílý, jako býval kdysi.

Není tady

 

#23 17. 11. 2008 12:49

beruja
♥♥-----
Registrovaný: 2. 11. 2008
Příspěvky: 35

Re: opuštěná v těhotenství

Děkuju vám moc za vaše příspěvky a zkušenosti a jak to u nás vypadá? Přítel se vrátil hned druhý den, řekl mi že se mnou chce být, že to ještě zkusíme a uvidíme co bude dál, bohužel neřekl nic o tom že to s ní skončí. Celý týden byl docela dobrý, chodil brzy domů, celý den mi psal sms, večer mně objímal, hladil bříško, ale dál už nic. Já nic nezačínala. Za týden v neděli jsem rozjela debatu o tom, že to mezi náma nějak vázne a on mi řekl, že když si ke mně v posteli lehne, že prostě nic, má mně rád, chce se mnou být, ale prostě sex nejde. Navrhovala jsem různý věci, jako změny a tak, je pravda, že tohle mezi náma vázlo, už dlouhou dobu, proto si myslím, že si našel jinou a on mi řekl, že chlapi to prostě maj jinak, že si neporučí, že tomu musíme dát čas. Tak čekám a čekám. Nevím jestli je to správně, nechci na něj tlačit, ale prostě mám pocit, že to nikam nevede. Strašně ho chci, ale nevím jak dlouho to ještě vydržím, brečím přes den, když je v práci a večer se snažím bejt v pohodě a na něj milá. Vůbec nevím, jestli za ní ještě jezdí, někdy si myslím, že jo. Mají spoustu společných kamarádů, takže se prostě musí vidět. Nevím jestli se ho mám na ní ptát, chtěla bych, ale zároveň se bojím, co mi řekne. Nevím jestli dát mu ultimátum je nějaký řešení, asi ne. takže se prostě nějak nehejbeme dál, o miminku mluvíme pořád, co bude až se narodí a tak, ale o nás nějak ne. Strašně mně to trápí, jsem ráda, že se můžu vypovídat aspoň tady.

Není tady

 

#24 17. 11. 2008 12:57

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: opuštěná v těhotenství

Víš, oni chlapi neřeknou jestli to s ní skončili nebo ne. To prostě asi nedělají. A to aby se k tobě vrátil i sexuálně, chce čas. Vím, že to je strašné, to čekání, ale dopřej mu ho.

Asi je teď nejlepší nechat to plavat a užívat si každé chvilky, kdy jsi s ním. Co má být, přijde samo.

Není tady

 

#25 17. 11. 2008 13:12

Natalka08
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 6. 2008
Příspěvky: 148

Re: opuštěná v těhotenství

beruja napsal(a):

Děkuju vám moc za vaše příspěvky a zkušenosti a jak to u nás vypadá? Přítel se vrátil hned druhý den, řekl mi že se mnou chce být, že to ještě zkusíme a uvidíme co bude dál, bohužel neřekl nic o tom že to s ní skončí. Celý týden byl docela dobrý, chodil brzy domů, celý den mi psal sms, večer mně objímal, hladil bříško, ale dál už nic. Já nic nezačínala. Za týden v neděli jsem rozjela debatu o tom, že to mezi náma nějak vázne a on mi řekl, že když si ke mně v posteli lehne, že prostě nic, má mně rád, chce se mnou být, ale prostě sex nejde. Navrhovala jsem různý věci, jako změny a tak, je pravda, že tohle mezi náma vázlo, už dlouhou dobu, proto si myslím, že si našel jinou a on mi řekl, že chlapi to prostě maj jinak, že si neporučí, že tomu musíme dát čas. Tak čekám a čekám. Nevím jestli je to správně, nechci na něj tlačit, ale prostě mám pocit, že to nikam nevede. Strašně ho chci, ale nevím jak dlouho to ještě vydržím, brečím přes den, když je v práci a večer se snažím bejt v pohodě a na něj milá. Vůbec nevím, jestli za ní ještě jezdí, někdy si myslím, že jo. Mají spoustu společných kamarádů, takže se prostě musí vidět. Nevím jestli se ho mám na ní ptát, chtěla bych, ale zároveň se bojím, co mi řekne. Nevím jestli dát mu ultimátum je nějaký řešení, asi ne. takže se prostě nějak nehejbeme dál, o miminku mluvíme pořád, co bude až se narodí a tak, ale o nás nějak ne. Strašně mně to trápí, jsem ráda, že se můžu vypovídat aspoň tady.

Milá Berujo,
u nás to bylo zhruba stejné, jen mě manžel začal podvádět měsíc před porodem, když jsem ležela na rizikovém v nemocnici. Přišla jsem na to, když malé byly 3 měsíce. Do té doby to yl nejůžasnější táta a manžel (asi pocity viny dumbom ). Až jsem na to přišla tak se sesypal, že ji miluje a neví, co má dělat. No klasika, Buridanův osel. Tak se tak rozcházeli, já vždy přišla na to, že to pokračuje.... Potom chtěl čas na přemýšlení, odstěhoval se (až potom mi řekl, že k ní) na 3 týdny. Po třech týdnech se vrátil, že nás moc miluje a nemůže bez nás žít. Jenže doma byl jako tělo bez duše, žádné pohlazení, žádné intimnosti, nic. Prostě byl srdcem u ní. Řekla jsem mu, že takhle dál žít nemůžu, že prostě potřebuju cítit, že mě má někdo rád, že potřebuju, aby mě někdo pohladil, přitulil se ke mě, řekl mi, že mě miluje. Opět to ukončil, opět prý definitivně. 3 týdny byl úžasný, milý, pozorný, nádherné milování, plánoval společnou dovolenou....... bohužel v tom zase lítá......... A to je malé už 9 měsíců a pořád je to ten stejný kolotoč. Když se rozhodnu věřit, že už to konečně bude dobrý, všechno p.o.s.e.r.e. Momentálně taky nevím, co dál. Snad u vás manža dotsal rozum a začne si vážit rodiny a toho, že čekáte miminko. Moc ti to přeju. Drž se holka, držím ti pěstičky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů