Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 10. 2008 12:43

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 351

generační rozdíly nebo stárnu?

Byla jsem s dcerami (17+14) kupovat mobil.telefony.To že ony od telefonů požadují něco jiného než já,to chápu.
Když mi nebylo něco jasné,zeptala jsem se.Ale jen 2x,potřetí jsem mlčela.Připadala jsem si jako blázen,pohledy holek naznačovaly : "Mlč a neztrapňuj se,vždy je vše jasné."dumbom
Dále jsme měnily tarify,to byl další horor.Protože holky nejsou plnoleté,musela jsem být u toho,vše je napsané na mě.Aby tarify byly výhodné pro všechny,bylo třeba to dobře nakombinovat.
"Ach ta nechápající mamka." P.prodavačka byla trpělivá,i když občas jí nějaký nechápající úsměv ujel.
Venku jsem holkám řekla,že v tom nevidím problém,vždy prodavačka je tam pro mě a né já pro ni.
Večer v posteli jsem přemýšlela,že ten můj mozeček asi stárne,ale na druhou stranu mě taky,když jsem byla v pubertě,připadali dospělí trapní.usch
Zažíváte někdy taky takové pocity?


Na světě je krásně.

Není tady

 

#2 30. 10. 2008 20:41

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: generační rozdíly nebo stárnu?

jo jenže já mám děti o dost mladší a stejně si připadám už teď dost mimo,jenže moji prckové ještě nedělají čumáky:D
no na mateřské což jsem ten mozek fakt krní a krní ...dumbom


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 

#3 30. 10. 2008 20:54

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: generační rozdíly nebo stárnu?

Jitka8 napsal(a):

Zažíváte někdy taky takové pocity?

někdy??? Já mám  taky dceru! POŘÁD!!! Vydrža.... tak pár let...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 30. 10. 2008 21:03

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: generační rozdíly nebo stárnu?

Jitko, taky mám puberáka, ale tyhle pocity si odpouštím. To bych se musela cítit trapně každou chvíli. Ono je to tak, že tyhle prkotiny jako třeba MT a pc jdou strašně rychle dopředu a krok s tím drží vždycky jenom ti mladí, nanejvýš ještě lidi, kteří se tomu věnují profesně. Když se potřebuju v něčem takovým dostat do obrazu, tak prostě na rovinu řeknu, že o tom vím prd, holt to není můj chleba ani můj koníček a ten, kdo tomu rozumí, mi to rád vysvětlí, a už je to syn a jeho kamarádi nebo někdo jiný. Úsměšky žádné nezaznamenávám ani nějaké divení,co že jsem to za trdlo. Takhle zčista na rovinu je to nejlepší, lidi se pak rádi podělí o všecko, co znají stolt

Není tady

 

#5 31. 10. 2008 22:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: generační rozdíly nebo stárnu?

Je to tak, jak píše Haiel. I oni budou jednou na našich místech. A sebekriticky musím přiznat, že když mám někdy pocit, že něčemu, čemu vůbec nerozumím, vlastně rozumím, povede se mi kolikrát taková hláška, že se pak chechtáme se synem spolu. Někdy mě i uznale poplácá po ramenou.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů