Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#276 22. 11. 2009 9:55

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Mooooc vám holky děkuju godlikegodlike !!

Upravil(a) Berry (22. 11. 2009 9:55)

Není tady

 

#277 5. 12. 2009 11:12

zuzka
♥♥♥----
Místo: Napajedla okr.Zlín
Registrovaný: 7. 10. 2007
Příspěvky: 125
Web

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

http://lh5.ggpht.com/_KRygKzokv3M/Sxow9aKVI3I/AAAAAAAADjw/KoxQBm4raKs/s640/P1100583.JPG
http://lh6.ggpht.com/_KRygKzokv3M/Sxow-c1q4iI/AAAAAAAADj4/veqPBMSwRvs/s640/P1100599.JPG

Není tady

 

#278 9. 1. 2010 17:02

zuzka
♥♥♥----
Místo: Napajedla okr.Zlín
Registrovaný: 7. 10. 2007
Příspěvky: 125
Web

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

http://lh4.ggpht.com/_KRygKzokv3M/S0im2SGa1UI/AAAAAAAADms/gkryasCkjxo/s640/P1100791.JPG
http://lh4.ggpht.com/_KRygKzokv3M/S0imZh0tKCI/AAAAAAAADmE/tGK_OkcvAKQ/s640/P1100623.JPG

Není tady

 

#279 14. 1. 2010 19:28

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Ahoj,
okukuji ty vase nadhery a tak me napadlo (s blizicimi se prvnimi narozeninami syna), nemate, prosim, tip na cukrarku, ktera dela potahovane dorty v Brne? Dekujiiiiiii...

Není tady

 

#280 14. 1. 2010 20:06

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Sillw, mrkni sem: http://dorty.artmama.cz/jihomoravsky-kraj  - u každý dortařky si můžeš pak rozkliknout i kontakt a napsat jí.  Žádnou z nich ale neznám, jsem z opačnýho konce smile

Není tady

 

#281 15. 1. 2010 21:12

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Moje poslední výtvory, v prosinci jsem to kolem Vánoc nějak flákala, tak snad se teď polepším...

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/2/2562/2562877_6892a8c95a695d043a92d05d6b7413d8/images/Beruska_pro_Shannyn_I..JPG

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/2/2562/2562877_6892a8c95a695d043a92d05d6b7413d8/images/Narozeniny_-_kyticky_I..JPG

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/2/2562/2562877_6892a8c95a695d043a92d05d6b7413d8/images/Se_snowboardem_I..JPG

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/2/2562/2562877_6892a8c95a695d043a92d05d6b7413d8/images/Pat_a_Mat_-_Deda_a_vnuk_podruhe_I..JPG

Není tady

 

#282 15. 1. 2010 22:41

Retina
♥♥-----
Místo: západ čech
Registrovaný: 15. 1. 2010
Příspěvky: 37

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Tak ještě jednou můj první dortík,dneska pečený a tady mezi váma


http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3001/3001125_bffe93327988a182fe79bd40c890cca0/images/Snmek014.jpg

Upravil(a) Retina (16. 1. 2010 16:46)

Není tady

 

#283 16. 1. 2010 14:55

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Berry, dekuji. smile Hned kouknu. Ikdyz nevim, jestli to nezkusim sama smile

Upravil(a) sillwan (16. 1. 2010 15:23)

Není tady

 

#284 17. 1. 2010 21:36

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Tý jo holky, dorty máte čím dál krásnější, lepší už to nejde, jste tu profíci!

Retino, jestli je tohle Tvůj první dortík, tak super! Šikulka!

Sillwan, neboj se vlka nic, jsi šikulka a máš výtvarný talent, dort se podaří a bude nádherný, zkus to smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#285 22. 1. 2010 22:48

Retina
♥♥-----
Místo: západ čech
Registrovaný: 15. 1. 2010
Příspěvky: 37

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Tak sem opět pekla. Tátovi k svátku. Jen maličkej- 16 cm průměr
http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3001/3001125_bffe93327988a182fe79bd40c890cca0/images/hotovo.jpg

Není tady

 

#286 23. 1. 2010 15:46

zuzka
♥♥♥----
Místo: Napajedla okr.Zlín
Registrovaný: 7. 10. 2007
Příspěvky: 125
Web

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

http://lh5.ggpht.com/_KRygKzokv3M/S1sLQcY8-NI/AAAAAAAADok/6t0JwQDNnWk/s640/P1100835.JPG

Není tady

 

#287 23. 1. 2010 17:36

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Ahoj !

Moc pěkný dortíky máte tummenupp 
Retino, jestli fakt začínáš - tak jsi hvězda a tohle vypadá nejen hezky, ale i chutně - a to moc tongue
Zuzko, shodou okolností jsem taky dělala zavřenou knihu, k promoci a měla 5 kilo, taková obryně, ale tak čisťounce a hladce to všechno neumím, máš to zase parádní, jako by byla opravdová tummenupp
Hodím sem ten svůj výtvor a další zatím mám až na únor - pokud si nahonem ještě někdo v lednu nevzpomene.

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/2/2562/2562877_6892a8c95a695d043a92d05d6b7413d8/images/Dort_k_promoci_II..JPG

Není tady

 

#288 26. 1. 2010 13:33

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

smile Tak to nebyl do února poslední dortík, hned druhý den volala jedna paní, že nutně potřebuje pro doktory do nemocnice, kde je po operaci její maminka, nějaký dortík, doktoři jsou tam prý veselá kopa, tak ať to není nic vážnýho a pak mi sama dala námět - takže jsem to podle něj vytvořila - ale byla to tedy rychlovka...  Za chvilku si pro něj přijde, snad mi ho nehodí na hlavu big_smile

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/2/2562/2562877_6892a8c95a695d043a92d05d6b7413d8/images/Uspesna_operace_II..JPG

Není tady

 

#289 27. 1. 2010 11:35

siwama
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 4370

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Evíííí,
nádhera, jako vždycky godlike godlike godlike godlike godlike godlike tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp godlike godlike godlike godlike godlike godlike


http://www.beruska8.cz/ozdobnepodtrzeni/blikaci/175.gifhttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;104/st/20061124/n/Halinka-Marie/dt/6/k/2fcb/age.png

Není tady

 

#290 27. 1. 2010 19:36

zuzka
♥♥♥----
Místo: Napajedla okr.Zlín
Registrovaný: 7. 10. 2007
Příspěvky: 125
Web

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Berry parádní dort tummenupptummenupp kde na ty nádady chodíš jsi šikula:godlike:godlike

Není tady

 

#291 27. 1. 2010 20:45

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Holky, oběma moc děkuju za pochvalu  rodna !

Na nápady chodím různě, někdy mi samotnou něco napadne, někdy beru inspiraci u jiných dortařek, no a ten poslední - paní prostě řekla, že má maminku po operaci srdce, která naštěstí dobře dopadla, chce dát dort jako poděkování doktorům a nechce, aby to vypadalo moc vážně, spíš vesele... já přemýšlela a z ní mezitím vypadlo, jestli bych prý zvládla upéct srdce, jako valentýnský - tak já, že to určitě jo, no a ona, jestli bych na něm uměla udělat doktora a sestřičku, jak ho rozříznutý zašívají godlike , že jsou tam banda humoristů a tohle jim sedne. Tak jsem jí vyhověla a jestli sedlo, to nevím,zatím mi žádný kardiochirurg umlátit nepřišel... lollol a paní spokojená byla.  Horší to bylo zvládnout časově, měla jsem na to jen nedělní odpoledne a pondělní večer, takže  je to na tom vidět, no ale líp bych to fakt v tom fofru nezvládla dumbom .

Mimochodem Zuzko, já pořád nepřestávám žasnout nad tvým Hummerem a taky nad tankem, co jsi pekla... ty detaily a provedení, jak model vyndaný z regálu s hračkama tummenupp

Není tady

 

#292 30. 1. 2010 19:05

Retina
♥♥-----
Místo: západ čech
Registrovaný: 15. 1. 2010
Příspěvky: 37

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Děkuji Vám za pochvalu a moc mi lichotí, že nevěříte, že teprve začínám. Vaše dortíky zde obdivuji už dlouho. Jsou prostě nádherné. Beru si zde inspiraci. Čerpám ještě ze stránek Raduzy a shlédla jsem snad všechny videa na Youtube. Ani jsem si nemyslela, že mě to bude tak bavit. Takže peču i jen tak pro radost.

Berry, ten měšec jsem odkoukala od tebe. Doufám, že se nebudeš zlobit. Ale ten tvůj je prostě perfektní. 


http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3001/3001125_bffe93327988a182fe79bd40c890cca0/images/mes003.jpg

Není tady

 

#293 30. 1. 2010 19:18

Retina
♥♥-----
Místo: západ čech
Registrovaný: 15. 1. 2010
Příspěvky: 37

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Už jsme ho nakrojili a je výbornej

http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3001/3001125_bffe93327988a182fe79bd40c890cca0/images/mes010.jpg

Není tady

 

#294 30. 1. 2010 19:22

Retina
♥♥-----
Místo: západ čech
Registrovaný: 15. 1. 2010
Příspěvky: 37

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

A ještě se musim pochlubit jak mám šikovnou dceru. Bude jí 6 let a zatim dělá dortíky z modelíny

http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3001/3001125_bffe93327988a182fe79bd40c890cca0/images/Srinkyjakodortk2010.jpg

Upravil(a) Retina (30. 1. 2010 19:23)

Není tady

 

#295 30. 1. 2010 20:09

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

smile Ahoj Retino,
měšec máš supráckej, zlobit se tedy určitě nebudu, jednak mám radost, že moje výtvory někomu poslouží, ale v tomhle případě to není můj nápad, i já jsem ho okopírovala big_smile - byl to jeden z mých prvních výtvorů a okoukala jsem ho tady na Dortech od Wery, která sem dřív chodila a kterou jsem šíleně obdivovala a vlastně díky tomu to chtěla taky zkusit!  Ten první měšec jsem pekla skoro přesně před dvěma roky, synovi k narozeninám v březnu. Jenže mě se vůbec nepoved, nevěděla jsem, jak to potáhnout a položila doprostřed placky marcipánu, tu potom vytáhla nahoru a připlácla big_smile a nahoře to ustříhla ... že to můžu dělat po částech mi napadlo až napodruhý i s tím, že zespoda to potažení není nutný lol .
Hodně chodím čerpat inspiraci sem, i když tam nepřispívám, ale holky jsou tam hrozně šikovný!  http://www.cakes.cz/index.php?sid=31a2d … 6169060c63

No a tvoje dcerka je šikovná po tobě, modelíňák vypadá k nakounutí a růžička - ta tedy je tummenupp

Není tady

 

#296 30. 1. 2010 21:25

Retina
♥♥-----
Místo: západ čech
Registrovaný: 15. 1. 2010
Příspěvky: 37

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Ahoj Berry, moc děkuju. Pobavila jsi mě, protože jsem ho chtěla taky potahovat tak jako ty poprvé a zdálo se mi to strašně jednoduchýlol. Proto jsem se do toho taky pustila. Pak se mi zdálo, že by tý potahovky bylo moc, tak jsem to udělala po částech. Ale strašně rychle mi schla potahovka, tak vršek je přilepenej zvlášť.

A dcera mě s tou růžičkou překvapila. Seděla vedle mě, když jsem si jí zkoušela já, a koukala na televizi. A pak vymodelovala hezčí než byla moje:supr:

Není tady

 

#297 2. 2. 2010 19:54

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

smile Tak jsem uplácala další rychlovku, dcera to chtěla pro kamarádku, vzpomněla si na poslední chvíli a prý dort s diamantem dumbom , tak z toho vylezlo tohle - jo a to, co vypadá jak rozsypaná mouka na tom fialovým, to jsou ve skutečnosti docela pěkný třpytky big_smile , ale po vyfocení je to takový divný ...

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/2/2562/2562877_6892a8c95a695d043a92d05d6b7413d8/images/Dort_s_diamantem_I..JPG

Není tady

 

#298 7. 2. 2010 19:57

Retina
♥♥-----
Místo: západ čech
Registrovaný: 15. 1. 2010
Příspěvky: 37

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

Tak dneska pro mojí 6-ti letou princeznu. Oči jí zářily a moc jí chutnal. To je ta největší odměna.

http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3001/3001125_bffe93327988a182fe79bd40c890cca0/images/Sra6.narozeniny004_1.jpg

Není tady

 

#299 10. 2. 2010 19:54

zuzka
♥♥♥----
Místo: Napajedla okr.Zlín
Registrovaný: 7. 10. 2007
Příspěvky: 125
Web

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

http://lh6.ggpht.com/_KRygKzokv3M/S3MAV17XPLI/AAAAAAAADqY/I8a16jPn0FA/s640/P1110002.JPG

Není tady

 

#300 11. 2. 2010 19:27

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: Dort 2 (Iveta Uramová)

smile Retino, je krásnej a takovej opravdu holčičí, to se nedivím, že malej zářily oči !

Zuzko-  roztomilej srneček hjarta !  (Tedy v těch mláďatech se tak nevyznám, tak doufám, že to opravdu je big_smile ) . Máš formu, nebo jsi to dokázala vykrájet ?

Já upekla kocoura, už jsem ho jednou dělala, jen tentokrát k němu musely být ještě myšky big_smile

http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/3/3094/3094681_a3a937c94ff9519d6da47a452fc88933/images/Kocour_a_mysi_I..JPG

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů