Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 11. 2008 11:18

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

veveruška napsal(a):

Jana Martinková napsal(a):

Veveruška:
Jmenuji se Jana Martinková a jsem duševně nemocná - mám autismus a aspergerův syndrom - tu nemoc bych nepřála ani svému největšímu nepříteli, je to hrozné. Jak dlouho bude vᚠpřítel ve vězení? Prosím vás, napište žádost o milost za něho. Najděte si jiného přítele na tu dobu co bude ve vězení a pak se k němu vratte. Vysvětlete mu, že jsem si to přálá já, duševně nemocná Jana Martinková. Polud tak neučitníte budu se pschicky trápit a to snad nechcete. Zbavte mě prosím mého trápení
Jana Martinková

Ahoj Jano Martínková, je mi líto, že jsi duševně nemocná, ale svého trápení se musíš zbavit sama. Já se v žádném případě nebudu cítit zodpovědná za to , že se budeš psychicky trápit. Dost dobře , ani nechápu proč, když mě a moji situaci neznᚠ. asi to souvisí s Tvojí nemocí, takže o tom vůbec nebudu přemýšlet. Jen mě zaráží, že při tom, že píšeš ,jak si duševně nemocná , tak mi navrhuješ dost zvláštní řešení nemyslíš ? a to by si se psychicky netrápila, že bych svého přítele  podváděla , po tu dobu co bych na něj čekala? usch Smutné , je mi Tě líto, ale řešit Tě už nebudu.

Jana Martinková si z Tebe normálně dělá srandu. Taková zpráva nestojí ani za odpověď va A pokud duševně nemocná, tak zralá rovnou na hospitalizaci do blázince.

Není tady

 

#27 4. 11. 2008 11:21

veveruška
♥------
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 8

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Jinak všem ostatní, kteří mi dali nějakou radu, děkuji. Moc jich nebylo. Stejně z toho mám hlavu zamotanou, protože mi z toho co jsem si přečetla vyplinulo to, že nejsme  blízcí příbuzní a tak nebudu moc na návštěvu, psát ...asi uvidím. Prožívám teď paradoxně jedno z nejhezčích období, protože jsme si s přítelem řekli věci, které by jsme si asi nikdy neřekli, vše je tak intenzivní  a zároveň bolestné.

Není tady

 

#28 4. 11. 2008 11:24

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

veveruška napsal(a):

Jinak všem ostatní, kteří mi dali nějakou radu, děkuji. Moc jich nebylo. Stejně z toho mám hlavu zamotanou, protože mi z toho co jsem si přečetla vyplinulo to, že nejsme  blízcí příbuzní a tak nebudu moc na návštěvu, psát ...asi uvidím. Prožívám teď paradoxně jedno z nejhezčích období, protože jsme si s přítelem řekli věci, které by jsme si asi nikdy neřekli, vše je tak intenzivní  a zároveň bolestné.

Veveruško, a proč se nezeptᚠrovnou v té věznici, kde přítel sedí/ bude sedět?
Tam Ti přece všechno nejlíp řeknou!
Kdo v té situaci nebyl nebo nepracuje ve vězeňské službě, těžko Ti může poradit.
A nebála bych se toho, že když nejste manželé, že k němu nebudeš mít přístup... tak striktní to zase nebude.
Hlavu vzhůru, vezmi telefon, nasedni na autobus a ptej se, ptej se - ale na tom správném místě - přímo ve věznici!!!

Upravil(a) Martinka1 (4. 11. 2008 11:24)

Není tady

 

#29 4. 11. 2008 12:57

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Martinka1 napsal(a):

Jana Martinková si z Tebe normálně dělá srandu.

Že by až tááákhle hloupou?
No jak říkám, internet dneska mají opravdu už úplně všichni.........


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#30 4. 11. 2008 14:11

veveruška
♥------
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 8

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Martinka1 napsal(a):

veveruška napsal(a):

Jinak všem ostatní, kteří mi dali nějakou radu, děkuji. Moc jich nebylo. Stejně z toho mám hlavu zamotanou, protože mi z toho co jsem si přečetla vyplinulo to, že nejsme  blízcí příbuzní a tak nebudu moc na návštěvu, psát ...asi uvidím. Prožívám teď paradoxně jedno z nejhezčích období, protože jsme si s přítelem řekli věci, které by jsme si asi nikdy neřekli, vše je tak intenzivní  a zároveň bolestné.

Veveruško, a proč se nezeptᚠrovnou v té věznici, kde přítel sedí/ bude sedět?
Tam Ti přece všechno nejlíp řeknou!
Kdo v té situaci nebyl nebo nepracuje ve vězeňské službě, těžko Ti může poradit.
A nebála bych se toho, že když nejste manželé, že k němu nebudeš mít přístup... tak striktní to zase nebude.
Hlavu vzhůru, vezmi telefon, nasedni na autobus a ptej se, ptej se - ale na tom správném místě - přímo ve věznici!!!

My to ještě nevíme , do které věznice půjde. Rozsudek je čerstvý. Takže jediné co víme, je že je to věznice s dozorem.  Proto jsem zjišovala něco o tom do předu. Asi mᚠpravdu , že by bylo nejlépe zavolat, ale já ani netuším , kde jsou věznice tohoto typu. grater

Není tady

 

#31 4. 11. 2008 14:15

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

http://plzen.vscr.cz/clanky/?cl_id=6  doufam že to bráno nebude jako reklama wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#32 4. 11. 2008 14:59

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Jeňýk napsal(a):

http://plzen.vscr.cz/clanky/?cl_id=6  doufam že to bráno nebude jako reklama wink

Způsoby doručování korespondence odsouzeným upravuje z.č. 169/1999 Sb.o výkonu trestu odnětí svobody a Vyhl. č. 345/1999 Sb., kterou se vydává řád výkonu trestu odnětí svobody.

Není tady

 

#33 4. 11. 2008 15:12

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Jeňýku, tak tímhle odkazem na plzeňskou věznici Bory jsi tedy veverušce houby pomohl hmm za prvé je tam pouze obrázek krimu s adresou, za druhé nevíš, jestli si výkon trestu vůbec bude její přítel odpykávat právě na Borech.
Veveruško, tady mᚠpřímo kontakt na portál Vězeňské Služby České republiky, kde snad najdeš všechno, co budeš potřebovat: vězeňský řád, seznam věznic v celé republice a hlavě je tam poznámka, že odsouzení se zařazují do věznice, které územím spadají do pravomoci soudu, který vydal rozsudek o výkonu trestu odnětí svobody. Takže který soud soudil Tvého přítele, tam hledej na portálu VS ČR která věznice okolo by přicházela v úvahu.
Vězeňská Služba České Republiky


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#34 4. 11. 2008 20:42

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Kiara napsal(a):

Jeňýku, tak tímhle odkazem na plzeňskou věznici Bory jsi tedy veverušce houby pomohl hmm

tak ono stačí párkrát kliknout a dostane se tam kam jsi dala odkaz ty. wink V úplným finále veveruška jistě zná pana Googla a ten jí se vším rád pomůže. cool


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#35 5. 11. 2008 11:15

Máája
♥♥-----
Registrovaný: 6. 8. 2006
Příspěvky: 77

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Na Mírově mají vězni, kteří jsou v lehčí formě vězení (dohled, dozor), povoleny návštěvy 3 hodiny v měsíci. Buď si je mohou vybrat najednou nebo rozdělit do dvou návštěv (například jednou za 14 dní po hodině a půl). Myslím, že to bude všude stejné.

Upravil(a) Máája (5. 11. 2008 11:15)

Není tady

 

#36 6. 11. 2008 10:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Jeňýk napsal(a):

Kiara napsal(a):

Jeňýku, tak tímhle odkazem na plzeňskou věznici Bory jsi tedy veverušce houby pomohl hmm

tak ono stačí párkrát kliknout a dostane se tam kam jsi dala odkaz ty. wink V úplným finále veveruška jistě zná pana Googla a ten jí se vším rád pomůže. cool

Jistěže se stačí proklikat, ale proč to dělat jednoduše když to jde složitě ...wink


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#37 7. 4. 2009 18:22

Jana Martinková
♥------
Registrovaný: 2. 11. 2008
Příspěvky: 8

Re: píše si někdo s někým ve vězení ?

Veveruško,
omlouvám se za to, co jsem psala dřáve. Přehodnotila jsem svůj život. Modlím se za to, aby se z Vašeho přítele stal dobrý člověk a do vězení vůbec nenastoupol. Klidně na toto forum pište dál.
S pozdravem
Jana

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů