Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 10. 2008 13:54

spicy
♥------
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 2

dovoz oblečení z Itálie

Prosím, zda mi někdo může napsat své zkušenosti nebo rady. Již několi let žiju v Itálii a nyní mám možnost do ČR dovážet oblečení od firmy, která v ČR nemá zastoupení. Vystudovala jsem vysokou školu ekonomickou, ale už uběhlo pár let a tak si nejsem moc jistá v oblasti účetnictví a daní. Zatím dělám průzkum trhu a čekám, zda bude vůbec zájem o tuto značku. Pak si zařídím živnostenské oprávnění. Může mi někdo poradit, zda je pro mně lepší být plátce nebo neplátce DPH. Dle vašich zkušeností, kdo většinou hradí dopravu, prodávající nebo kupující? Pokud někdo pracuje v exportu importu napište, jak jste začínali, co vše je třeba, jaké potíže se mohou vyskytnout, atd. A samozřejmě, pokud by někdo měl zájem o toto oblečení a chtěl by ho do svého obchodu, přes email se můžem domluvit. Děkuji

Není tady

 

#2 28. 10. 2008 19:57

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: dovoz oblečení z Itálie

Já myslela, že na to nutně musíš mít partita IVA, ne? Ale je to můj laický dojem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů