Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 23. 10. 2008 21:17

Anjika
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 663

Re: Keď sa muž urazí

Ten známy to myslel vážne,  lebo mi ešte vynadal - ale slušne - do telefónu. Ale už sme si to vysvetlili a vraj mu je to strašne žúto, lebo mi nechcel ublíži. Aj ne je žúto, že sme sa poštekali, lebo ho mám rada ako vlastného brata.

Není tady

 

#27 23. 10. 2008 21:34

bloncka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: Keď sa muž urazí

Anjika napsal(a):

Ten známy to myslel vážne,  lebo mi ešte vynadal - ale slušne - do telefónu. Ale už sme si to vysvetlili a vraj mu je to strašne žúto, lebo mi nechcel ublíži. Aj ne je žúto, že sme sa poštekali, lebo ho mám rada ako vlastného brata.

Prosím Tě, to by mě teda zajímalo, jak jste si to vysvětlili. Tys mu vysvětlila, že mu píšeš kraviny, protože jsi divná a on že Ti něchtěl ublížit, ale nemohl si pomoct, protože je macho?

Nějak mi nejde dohromady, že toho člověka nazývᚠ"známým" a druhým dechem dodáváš, že je pro Tebe jako rodina. To je trochu protimluv, ne?

Není tady

 

#28 23. 10. 2008 21:44

Anjika
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 663

Re: Keď sa muž urazí

je to pomotané, nechce sa mi to dopodrobna vysvetžova. Len si prosím odpoveď na všeobecnú otázku. Prečo sú muži na seba háklivejší ako ženy? Napríklad aj z odberu krvi majú väčší strach muži ako ženy.

Není tady

 

#29 23. 10. 2008 21:52

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Keď sa muž urazí

NO tak Anjiko s tímhle bych vůbec neoperovala. Tohle jsou zažitá společenská klišé. Mohou, ale nemusí být pravda. Je to stejné, jako když napíšu, že každá blondýna je blbá. Nejsi náhodou blond? big_smilebig_smilebig_smile


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#30 23. 10. 2008 21:58

Anjika
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 663

Re: Keď sa muž urazí

Aj teba začínam ma rada. :-))) Nie som blond. Ale som vegetariánka a rada jem zrno. :-))) A priatež sa z toho vždy smeje.

Není tady

 

#31 24. 10. 2008 8:15

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Keď sa muž urazí

Anjika napsal(a):

Prípadne to treba vyskúša a pokiaž sa človek nechytí, tak sa treba pred ním správa vážne.

Já to ale myslela trošku jinak.. Pokud se po Tvých "vtipných" projevech objevují negativní reakce, zřejmě jsi případ, jehož vtipy působí krkolomně až urážlivě..

Není tady

 

#32 24. 10. 2008 8:53

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Keď sa muž urazí

Anjika napsal(a):

Aj teba začínam ma rada. :-))) Nie som blond. Ale som vegetariánka a rada jem zrno. :-))) A priatež sa z toho vždy smeje.

Tvoj priatel na niecom slape? Asi ano, lebo sa stale len priblblo smeje na hovadinach a pritom sa na rovnakych hovadinach aj uraza.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#33 24. 10. 2008 8:53

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Keď sa muž urazí

Anjika napsal(a):

Len si prosím odpoveď na všeobecnú otázku. Prečo sú muži na seba háklivejší ako ženy? Napríklad aj z odberu krvi majú väčší strach muži ako ženy.

Vidis, ja zasa viem o opaku wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#34 24. 10. 2008 9:19

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Keď sa muž urazí

Anjinko,
můžeš si klidně dělat z lidí legraci. Fajn, ale nes důlsedek. Takže se přeci němůžeš pak divit, když někdo hustý vtip zkusí na tebe. Pokud by to příteli vadilo,asi bych se uklidnila a zkusila bych se bavit těmi vtípky jen s lidimi na stejné vlně. Víš, mezi námi ona mužská ješitnost a uraženost někdy k smíchu je neskutečně. Pro mne asi ano. TAky valím oči, co okolí občas vytočí,ale proč to ještě podporovat?
Já mám třeba ráda černý humor. Hodně. Sama se směju vtíúkám o ženách, blondýnách,ač naráží třeba na mě. Ale mám i kámoškou,která nemá smysl pro humor, tak jí to cpát prostě nebudu.

Jinak souhlas s tím fyzickým utrpením u můžů. Oni vypadají silní, nabušení,ale občas hekají při prvních příznacích rýmičky, to taky nechápu. No což musíme si zvyknout.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#35 24. 10. 2008 13:09

Anjika
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 663

Re: Keď sa muž urazí

Ja mám tiež  rada čierny humor, ale len vo filmoch.

Není tady

 

#36 24. 10. 2008 16:33

Anjika
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 663

Re: Keď sa muž urazí

Teraz potrebujem rozumnú radu a prosím bez toho, aby ste si ma doberali. Toto nedorozumenie sme si s tým známym vysvetlili cez sms a ja som napísala, že keď  ma prejde smútok, tak sa ozvem. Smútok ma už prešiel, no ja neviem, či sa mám už ozva. Alebo mám radšej čaka napríklad týždeň alebo dlhšie?

Není tady

 

#37 25. 10. 2008 1:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Keď sa muž urazí

Urob tak, ako to cítiš... intuícia je najlepší radca.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 25. 10. 2008 9:50

Anjika
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 663

Re: Keď sa muž urazí

Lenže keď konám intuitívne, robím blbosti. Aj tak som mu už poslala sms.

Není tady

 

#39 25. 10. 2008 11:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Keď sa muž urazí

No tak potom "není co řešit..."


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#40 26. 10. 2008 11:16

Anjika
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 663

Re: Keď sa muž urazí

Ešte ma k tej urážlivosti napadla jedna vec. Kedysi mi jedna známa povedala: "Čím viac a budú žudia uráža, tým rýchlejšie si na to zvykneš a prestane ti to vadi." Možno preto ma hociaká poznámka nenaštve, lebo som osem rokov pracovala na SOU. teraz sa nechcem v žiadnom prípade dotknú žudí s učňovkou, lebo aj medzi nimi sa nájdu slušní, dobrí, priatežskí, no žiaž viac žiakov tam má opačné vlastnosti. Ale priznám sa. že niekedy sa aj ja ofučím.

Není tady

 

#41 26. 10. 2008 14:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Keď sa muž urazí

Ja osobne si vyberám, kto ma môže svojimi poznámkami urazi a koho poznámky sa ma nedotýkajú... a dos dobre to rozlišujem...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 5. 4. 2009 0:46

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Keď sa muž urazí

Anjika napsal(a):

je to pomotané, nechce sa mi to dopodrobna vysvetžova. Len si prosím odpoveď na všeobecnú otázku. Prečo sú muži na seba háklivejší ako ženy? Napríklad aj z odberu krvi majú väčší strach muži ako ženy.

Protože narozdíl od žen nejsou zvyklí, že je někdo píchá vissla


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#43 15. 7. 2009 11:39

Yamunas9
♥------
Místo: Vyškov
Registrovaný: 7. 7. 2009
Příspěvky: 15

Re: Keď sa muž urazí

Co si myslíte o tomto: chlap se opije v nedeli vecer, zenska je nastvana moc pze dotycnej je bez penez a meli delat neco jineho. Chlap prijde domu v noci, psi oci. Zenska je nastavna celej dalsi den, nevyspana atd. a aby nedelala sceny a odfoukla se tak nebere telefony a nehlasi se pze s nim nechce mluvit. Chlap neco potrebuje a vola cely den. Pak se zenska ozve, pomuze (trochu pozde), vse vypada OK. Chlap je ale nastavnej ze zenska se nehlasila, nepomohla vcas a citi se dotcenej. Uz ani nema vycitky ze se v nedeli opil, puvodne je mel.. Tak ja nevim, chlap a zenska jsou uplne jini smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů