Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 10. 2008 9:43

Belle
♥------
Registrovaný: 24. 9. 2008
Příspěvky: 6

Kartářka

Ahojky, ocitla jsem se v takovéto situaci. Kartářkám věřím, proto bych NIKDY k žádné nešla. Pořád bych totiž myslela na její slova a dost by mi to ovlivnilo život. Mám prostě takovou citlivou povahu, někdy až moc. Všechno si hned beru. No kamarádka tam šla a bez mého souhlasu se ptala i na mě. Mám půl roku přítele, konečně po 12ti letém vztahu, který skončil dost brutálně (byla jsem v podstatě milenkou vyhozena na ulici). usch No vzpamatovala jsem se a teď mám nový vztah. Přítele miluju, leč si nemůžu zvyknout na naše odlišné povahy. Já jsem cía, on pragmatik, který nedává najevo své city. Když je dá najevo, tak z toho pár dní žiju. Není romantik, já extrémní. Přesto všechno si ho vážím, má dost složitou práci a prakticky od dětství se o sebe stará sám. To jsem ale odbočila smile. Takže ta kartářka řekla, že se s ním já rozejdu, protože mi nebude vyhovovat. A já to z té hlavy nemůžu dostat. Teď mě kamarádka dorazila, volala, že se jí její věštba maximálně plní a to do puntíku. Myslíte, že kartářka může vyložit karty na cizí osobu? grater Protože jsem o víkendu nebyla s přítelem a jeho smsky byly zase věcné a mě to bylo dost líto. A v hlavě mi běží to kartářčino proroctví...

Není tady

 

#2 20. 10. 2008 9:54

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Kartářka

Belle, prosím uvědom si, že si svůj osud TVOŘÍME SAMI !!!!  Kartářka ( teda dobrá kartářk !!!) Tě může nějakým způsobem nasměrovat, poradit , ale nikdy Ti nemůže říct co se stane, rozumíš? To mᚠve svých rukou jen a jen Ty sama.  Jestli aspoň trochu znᚠzákon přitažlivosti, tak mysli na to co chceš - pak si to taky do svého života přitáhneš. Pokud budeš ale neustále myslet na to, co nechceš - přitáhneš si to taky. O tom ten zákon je. Vesmír neluští to, jestli je to pro Tebe dobré nebo špatné. On Ti prostě "dodá" jen to, na co myslíš!!!!!  Rozumíš?


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#3 20. 10. 2008 9:58

Kuba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 10. 2007
Příspěvky: 269

Re: Kartářka

Kartářka, která vyloží karty a předpovídá z toho něco o někom úplně jiným, než je její klient nebo klientka a tomu klientovi nebo klientce to ještě navíc řekne je podle mě nutně naprosto mizerná kartářka.  Tipuju, že ta osoba v kartách ani nic nevyčetla, jen si vyslechla tvojí kamarádku a potom z toho sestavila uvěřitelně znějící "proroctví", pokud možno takové, aby po prozrazení samo napomohlo svému naplnění dumbom

Osobně na karty a podobně nevěřím, ale sám si je vykládat nenechám - protože pokud by to fungovalo (že tomu nevěřím neznamená, že jsem přesvědčen o tom, že to nefunguje) nechtěl bych to vědět. Ale u týhle kartářky jsem si poměrně jistej, že jí to nefunguje určitě.

Není tady

 

#4 20. 10. 2008 9:59

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Kartářka

Belle, myslím že skutečně dobrá kartářka nebude vykládat na vztah dvou cizích lidí, z nichž ani jeden k ní nepřišel si ty karty vyložit. Já bych to teda neudělala.
A lueta má pravdu, kartářka Ti neřekne jak to dopadne... spíš Ti řekne, jak si stojíš a možnosti do budoucna... a pak je na Tobě, co s tím uděláš!!! Karty ukazují to co je, ne to, co bude - spíš to, co BY MOHLO být pokud bys s tím něco neudělala.
Tak nešil :-)

Není tady

 

#5 20. 10. 2008 10:04

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Kartářka

Princip kartářek je ten, že ti něco namluví a ty se tím můžes nechat ovlivnit, pokud na to myslíš nebo jsi psychicky nalomená. A nakonec se "proroctví vyplní". Ale proboha - nejsme ve středověku. Svůj osud si určuješ jen ty sama. Nerozcházej se s přítelem jen proto, že ti to někdo poradí.

Není tady

 

#6 20. 10. 2008 10:16

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Kartářka

Pořád bych totiž myslela na její slova a dost by mi to ovlivnilo život.

No, a to je taky podstata kartářek lol lol

Kartářka vychází jen z toho, co jí o sobě sama, a už vědomě nebo nevědomě,prozradíš - je to jen psychologie, nic víc.
Pokud jí kamarádka řekla, že jste každý jiný, i 10-ti leté dítě by asi napadlo, že si možná nebudete vyhovovat a rozejdete se.
Rozhodně se z toho nevěš


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#7 20. 10. 2008 10:26

majkafa
Host

Re: Kartářka

Myslím, že se mýlíte, pokud tvrdíte, že kartářka nevykládá na jiné lidi. Já přece žiji ve společenství. Takže tím, že mi vykládá o mně, mi současně vykládá i o lidech kolem. Např. mně kartářka, aniž bych se ptala, vyložila o mém synovi a mé dceři a jejím příteli. Já netušila, že mi bude vykládat o mých dětech, měla se zeptat a pak jsem jí to měla zakázat? Nebo jak? va
Byla jsem tenkrát u kartářky poprvé a doufám naposledy. smile

 

#8 20. 10. 2008 10:31

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Kartářka

majkafa napsal(a):

Myslím, že se mýlíte, pokud tvrdíte, že kartářka nevykládá na jiné lidi. Já přece žiji ve společenství. Takže tím, že mi vykládá o mně, mi současně vykládá i o lidech kolem. Např. mně kartářka, aniž bych se ptala, vyložila o mém synovi a mé dceři a jejím příteli. Já netušila, že mi bude vykládat o mých dětech, měla se zeptat a pak jsem jí to měla zakázat? Nebo jak? va
Byla jsem tenkrát u kartářky poprvé a doufám naposledy. smile

Majko, a ta kartářka vykládala o Tvém vztahu k nim (resp. o jejich vztahu k Tobě) nebo o jejich vztahu navzájem?

Vztah Ty - další lidé se Tě týká (to bych Ti vyložila i já), ale např. vztah Tvoje dcera - její přítel bych Ti nevyložila. Pro mě by to nebylo morální.

Mashanka: A ano, je to hodně i o psychologii, ale nejen o ní - psychologie za Tebe ty karty nevytáhne :-)

Není tady

 

#9 20. 10. 2008 10:35

majkafa
Host

Re: Kartářka

O jejich vztahu navzájem. Např. mi řekla, že se rozejdou. To jsem fakt nechtěla vědět. dumbom

 

#10 20. 10. 2008 10:40

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Kartářka

majkafa napsal(a):

O jejich vztahu navzájem. Např. mi řekla, že se rozejdou. To jsem fakt nechtěla vědět. dumbom

Mám dojem, že některé "kartářky" dělají tomu jménu ostudu sad

Není tady

 

#11 20. 10. 2008 10:51

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Kartářka

Jen mi ještě prozraďte, jak někdo s mozkem  může v 21. století  věřit kartářce!? va

Upravil(a) Ivana (20. 10. 2008 10:52)

Není tady

 

#12 20. 10. 2008 10:54

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Kartářka

Ajaj Ivano, to radši smázni než tu dostaneš hrubě přes ústa lol


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#13 20. 10. 2008 10:55

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Kartářka

Ivana napsal(a):

Jen mi ještě prozraďte, jak někdo s mozkem  může v 21. století  věřit kartářce!? va

Je to stejné, jako jít k psychologovi, ale společensky přijatelnější. Kartářka vlastně člověku, který toho sám není schopen, zprostředkovává komunikaci s jeho nitrem

Bohužel, někdy nějaká šarlatánka nadělá víc škody, než užitku


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#14 20. 10. 2008 11:04

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Kartářka

mashanka napsal(a):

Bohužel, někdy nějaká šarlatánka nadělá víc škody, než užitku

To je bohužel pravda.

Není tady

 

#15 20. 10. 2008 11:04

Belle
♥------
Registrovaný: 24. 9. 2008
Příspěvky: 6

Re: Kartářka

Děkuji za názory smile. Já jsem začala šílet, protože tý kamarádce to vychází: její teď už expřítel jí měl podvádět - to se potvrdilo, měla dědit (dědila) a nyní má potkat někoho v práci. V práci, kde tvrdila že tam prostě nikdo takový není. A dnes mi volala, že je tam nový kolega a jiskří to mezi nima. Takže co se týká kamarádky, tak se to opravdu plní. Já vím, když se zeptáte na syna, dceru, to chápu. Ale ona se prakticky zeptala na mě jako cizí osobu (ta kamarádka nevěděla, jak jsme rozdílní, nic jsem jí neříkala ani přítele nezná. jen jsme byly obě dlouho bez přítele, tak ji to prostě napadlo, zeptat se na naše polovičky). Ještě jednou děkuju smile

Není tady

 

#16 20. 10. 2008 11:12

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kartářka

Belle, mně jen nejde do hlavy proč tvoji kamarádku tak zajímal tvůj vztah s přítelem, že se na něj kartářky ptala va
Když se nad věštbou zamyslíš, tak určitou logiku v sobě má: vztah dvou lidí skončí buď rozchodem, nebo smrtí jednoho z páru. Byla bys klidnější, kdyby tak kartářka vyvěštila, že spolu budete až do smrti jednoho z vás??? Určitě nebyla, viď.
Neláduj si do hlavy podobné nesmysly, nebo brzký rozchod s přítelem opravdu přivolᚠ- tak dlouho na to budeš myslet, až se skutečně rozejdete stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#17 20. 10. 2008 11:19

Belle
♥------
Registrovaný: 24. 9. 2008
Příspěvky: 6

Re: Kartářka

Jsem prostě čudla dumbom . O víkendu jsem byla celé dny doma a moc přemýšlela.. Přítel napsal pouze pár věcných suchých smsek a já tak moc čekala na nějakou typu Jak se mᚠsmile.  Proto jsem začala šílet a myslet na karty. A znáte to, jak se vám v hlavě usadí nějaká takováhle kravina smile.

Není tady

 

#18 20. 10. 2008 11:22

siwama
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 4370

Re: Kartářka

Musím taky přispět. Byla jsem u kartáře, velmi známého. Tehdy jsem měla před rozvodem a on mi řekl, že mě čeká ještě jedno manželsví a možná i dítě. Vysmála jsem se tomu.
A teď, jsem znova vdaná a mám malou holčičku. Nezmýlil se a ještě dnes mi z toho běhá mráz po zádech. Téměř vše, co řekl se plní. tummenupp
A proto už bych tam nikdy nešla, ikdyž mi tehdá řekl, že nejhorší už mám za sebou.


http://www.beruska8.cz/ozdobnepodtrzeni/blikaci/175.gifhttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;104/st/20061124/n/Halinka-Marie/dt/6/k/2fcb/age.png

Není tady

 

#19 20. 10. 2008 11:26

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kartářka

Mně se moc a moc líbí, jak ti, kteří o tom nic, ale vůbec nic nevědí, protože vycházejí jen ze svých domněnek vytvořených na základě tvrzení druhých, NEJLÉPE vědí, jak karty fungují nebo nefungují.

Ale teď k věci: Belle, neblázni. Především pošli kamarádku do háje, protože ti udělala  jen medvědí službu. Pokud jsi ji nežádala, aby se kartářky na cokoliv ptala, hrubě se ti nabořila do soukromí a dělá to pořád.
Svůj vztah s přítlem tvoříš jen ty a on, žádné karty to nemohou nijak změnit.
Ani slavné woodoo nefunguje, pokud tomu neuvěříš, rozumíš?

To, zda mᚠsvůj vztah pevně v rukou, to je věc druhá. Spíš nad tím se zamysli a na karty a svou "kamarádku" se vykašli.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#20 20. 10. 2008 11:35

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Kartářka

Belle, souhlasím s Martinkou.
Někteří kartáři dělají tomuto jménu ostudu.

Kartářka by neměla vyložit karty na požádání jako to udělala Tvojí kamarádce na vztah někoho jiného.

Majkafo, je to trošku složitější, kartářka Ti vykládala věci, které se týkají i Tebe, nicméně, jak tu zaznělo od Martinky, já bych také nevykládala na vztah Tvojí dcery.
Nebo jinak, můžeš bez svolení člověka, kterého se to týká si na něj vyložit karty, ale tato informace pak slouží jen Tobě.....

Souhlasím s ostatními, nemysli na to co kartářka řekla kamarádce, která se určitě ptala s dobrým úmyslem a nezavrhovala bych jí proto.
Mezilidské vztahy jsou složité a stále se vyvíjí či mění. Když budete oba s přítelem chtít, vᚠvztah bude určitě pěkný a vydrží dlouho.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#21 20. 10. 2008 11:37

Sarana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 11. 2006
Příspěvky: 1014

Re: Kartářka

Promiň Belle,že se Ti sem pletu. Ale plně Ti rozumím ,sama bych potřebovala "pomoc ".
Poprvé a naposledy jsem byla u kartářky. Byla jsem zoufalá,unavená a chtěla vědět jen jedno,což ona velmi dobře vycítila a moc se nerozpovídala. Moje otázka byla ohledně dětí,zda budou či ne. Trochu se u toho rozpovídala,řekla mi že budu mít dvě,kluka a holku.U kluka se srdečně rozesmála,že to bude brepta a možná jednou něco jako mluvčí. Pak řekla : a holka bude...tu se předklonila,rozesmáté výrazy v obličeji jí ztuhly .. a bude to holka. Víc ani slovo,jako by uviděla nějaké "zlo". Nemůžu na to přestat myslet. Narodila se mi holčička,jkrásná,zdravá a já se bojím každý den,každou chvíli. Pořád mi v hlavě koluje:važ si každého dne,nevíš kdy ji ztratíš. Jsem úzkostná,vyděšená z každého kýchnutí.. Mám strach,abych na ni něco těmahle hnusnýma myšlenkama něco nepřivolala. Mám takový strach a nevím,co s tím udělat. Lituju,že jsem tam kdy vkročila.
  Nepomohla jsem Ti,ale je nás víc. A Ty jsi tam aspoň vůbec nebyla sad


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;19;122/st/20071031/n/Danielka/k/f793/age.png[/url]
=http://www.TickerFactory.com/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;107/st/20091123/n/Luk%E1%9Aek/k/9871/age.png[/url]

Není tady

 

#22 20. 10. 2008 11:45

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Kartářka

Mně se z tohohle tématu popravdě už začíná dělat špatně... z toho, jak některé kartářky nadělají víc škody než užitku :-(

Já vykládám karty, možná že jinak než všichni ostatní - ale vždycky vykládám přítomnost, to, co se děje a co si třeba neuvědomujeme.

NIKDY bych si nedovolila V̊TIT co bude a co ne!!!

Vždy přece osud člověka není v rukou kartářky, ale toho člověka samotného... ach jo :-(

Asi budu dělat "osobní poradenství" aby se lidi nelekli, že jim chci vyložit karty...

Není tady

 

#23 20. 10. 2008 12:01

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Kartářka

Sarana napsal(a):

Promiň Belle,že se Ti sem pletu. Ale plně Ti rozumím ,sama bych potřebovala "pomoc ".
Poprvé a naposledy jsem byla u kartářky. Byla jsem zoufalá,unavená a chtěla vědět jen jedno,což ona velmi dobře vycítila a moc se nerozpovídala. Moje otázka byla ohledně dětí,zda budou či ne. Trochu se u toho rozpovídala,řekla mi že budu mít dvě,kluka a holku.U kluka se srdečně rozesmála,že to bude brepta a možná jednou něco jako mluvčí. Pak řekla : a holka bude...tu se předklonila,rozesmáté výrazy v obličeji jí ztuhly .. a bude to holka. Víc ani slovo,jako by uviděla nějaké "zlo". Nemůžu na to přestat myslet. Narodila se mi holčička,jkrásná,zdravá a já se bojím každý den,každou chvíli. Pořád mi v hlavě koluje:važ si každého dne,nevíš kdy ji ztratíš. Jsem úzkostná,vyděšená z každého kýchnutí.. Mám strach,abych na ni něco těmahle hnusnýma myšlenkama něco nepřivolala. Mám takový strach a nevím,co s tím udělat. Lituju,že jsem tam kdy vkročila.
  Nepomohla jsem Ti,ale je nás víc. A Ty jsi tam aspoň vůbec nebyla sad

Sarano, zákon přitažlivosti platí PRO KAŽDÉHO , teda i pro Tebe. Přestň šílet. I kartářka je jenom člověk a může se mýlit. A často se to děje. Jestli se budeš pořád bát a myslet na to, tak si opravdu o nějaký průšvih koleduješ. Jestli Ti můžu poradit, najdi si ve svém okolí nějakého certifikovaného terapeuta EFT ( tady je najdeš - http://www.eft.cz/)  a nech si svůj strach "zrušit.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#24 20. 10. 2008 12:08

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Kartářka

Teeeda holky, tak jsem si myslela, že bych mohla možná někdy zajít ke kartářce, jen tak, ze zvědavosti. Ale po tom tady si říkám, že mi to za to nestojí. Raději budu žít v sladké nevědomosti.
     Švagrová ke kartářce chodí pravidelně, ale že by se jí to nějak zvl᚝ plnilo, to teda ne. Tak snad jsem tím někoho uklidnila smile .

Není tady

 

#25 20. 10. 2008 12:16

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kartářka

Sarana, 
neboj se. To opravdu není moc dobré...
Když jsem četla astrologem vypracovaný horoskop své vnučky, usmívala jsem se. A přitom jsem si naprosto jistá, že číst ho tak před pěti lety, obračím to. Očima nezúčastněného člověka viděno je to dost síla a nářez. Ale já vím proč to je a taky jak na to smile Těším se.

Všechno, co příjde, to jsou jen výzvy a zkušky. Nic není předem dané a fatální. Je jen na nás, jak si s tím poradíme.
Tak se neboj, v kartách nikdo nevyčte to, co se skutečně stane, ale MAXIMÁLNĚ  jen to, co BY SE MOHLO STÁT, KDYBY..
A to KDYBY mᚠVE SVÉ MOCI ty i tvá budoucí dcera, pokud příjde. A a by to bylo cokoliv, je to jen VÝZVA.
Neboj se toho. Určitě mᚠna to to zvládnout.
Netrap se něčím, co ještě nenastalo, co ani nastat nemusí a co třebas může být "zarážející" pro paní kartářku, ale normální pro tebe.
Znovu opakuji: neboj se smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů