Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 21. 10. 2008 14:48

ZUZANECKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Slavičín
Registrovaný: 24. 7. 2008
Příspěvky: 4558
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

PAPA Beru,ja za chvili odjizdim na navstevu!kapitulation


http://www.tickerclub.com/cache/873b6fb3f8.pnghttp://lbdf.lilypie.com/TikiPic.php/xVBQq6J.jpghttp://lbdf.lilypie.com/xVBQp2.png

Není tady

 

#77 21. 10. 2008 15:02

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Berka napsal(a):

Ver - tak to mě mrzí... jak nám je dobře doma, když se můžem natáhnout, viď Zuzi? smile

Ale já jsem taky doma - mám tu akncelář a místo podnikání, ale prostě musím pracovat, zakázky se te´d jen hrnou... No, ale už to pomalu pro dnešek dokončuju, tak hurá... zadek si odpočine, půjdu se psama...

Není tady

 

#78 21. 10. 2008 15:06

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Nic, přijede za chvíli mamina s dalším psem, tak tu bude zase smečka, naši dva a její malá, tak jdu odklidit rozbitné věci. paaaa

Není tady

 

#79 21. 10. 2008 17:39

martina33
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 10. 8. 2008
Příspěvky: 3026
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Ahoj kecalky,
koukám, že máme novej byteček, tak hodně štěstíčka.
Holčiny s tou krví, já jsem byl aještě  4.6. dávat krev a pak jsem asi 14  dní na to otěhotněla, takže to bylo moje naposledy na dlouhou dobu.  Musím říct, že to není tak strašný a že ženský toho vydržej víc , než chlapi.

Všem držím palce na kontroly, vyšetření a všechno, nějak jsem nepostřehla kam která razíte, ale randíčko bych si s váma dala taky, ale musíte dorazit aspoň do Prahy.

Všem marodům přeju bzrké uzdravení, mě se to zatím vyhnulo (doufám, že to přežiju, v práci frká a kašle každej).

Holky, dneska se sem už nedostanu, máme rozbitej jeden počítač a jsem vůbec ráda, že mi pustila Nikča.
Tak snad zítra, a ne aby jste toho zase nakecaly,vy drbny!!!!!!


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MjaztFSyBlwwFZgC2w,,26.png


18.3.2009 v 14:05 h 3540g a 50cm, 18.3.2010 váha 9.5kg a 75 cm, 18.3.2011 váha 12kg a 87cm

Není tady

 

#80 21. 10. 2008 17:51

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Ver - no, jo vlastně - Ty máš kancl doma... ale stejně pracuješ, jako kdybys seděla v práci, když toho máš tolik a to my nemusíme!! smile ale aspoň Ti to zas rychleji ubíhá a hodí to i nějakou kačku - na rozdíl od nás na nemocenské, že...

Marti - to buď ráda, že se Ti to vyhýbá - i rýma v těhu je pěknej hnus, natož kašel, když se Ti natřásá i břicho..
tak hlavně, ať máte brzo spravenej pc smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#81 21. 10. 2008 18:13

Rendas
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 2867
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Beru,na zítřejší velký ultrazvuk ti držím pěstičky,určitě bude vše v pořádku.Jo a hlavně ať se malý prďola netočí k vám zády a hezky se ukáže.
Ať víme další pohlaví miminka.big_smiletummenupp
Holky,u nás bylo dneska nádherně,fakt krásně teplo,tak jsme skoro celý odpo byly venku,prý poslední krásný sluneční den.Tak jsem zvědavá na zítra,jak bude.


http://www.eticker.co.za/tickers/4jsxqfupbmp6rn6e.pnghttp://www.eticker.co.za/tickers/rfktakae8coac9fy.png

Není tady

 

#82 21. 10. 2008 18:16

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Rendi, děkuju!! a doufám!!! gloria

to já se plácala doma, slunko bylo až někdy od jedné dvou hod a pak jsem měla návštěvu..


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#83 21. 10. 2008 18:19

Rendas
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 2867
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

No u nás svítilo sluníčko od devíti ráno,tak třeba to zítra dojde k vám.
Tak jsem fakt zvědavá,co na vás zítra vykoukne.To nám dáš určitě vědět až někdy odpo,když půjdete na oběd a na kukanou,co?


http://www.eticker.co.za/tickers/4jsxqfupbmp6rn6e.pnghttp://www.eticker.co.za/tickers/rfktakae8coac9fy.png

Není tady

 

#84 21. 10. 2008 18:24

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

hmm, u nás byla právě dýl mlha... a zítra už hlásí zimu... sad

jo, to já taky, ale myslím, že to bude, jak u vás smile
asi až večer, chci si užít to, že vypadnu chvili z domu a manžel má dovču smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#85 21. 10. 2008 18:24

Iveta V
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 30. 7. 2007
Příspěvky: 8327
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Beru na zítřejší velký den držím palečky pussa a určitě budu napnutá, jak dopadnete, jestli modře, nebo růžově hjarta


http://www.ticker.7910.org/as1cCDkFiA00010MTAyZHwwMDAyNTdkfEFuZHVsa2EgbeEg.gif

Není tady

 

#86 21. 10. 2008 18:26

Rendas
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 2867
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

to chápu,když jsi taky skoro celý den zavřená a většinou sama.No tak si to spolu pěkně užijte:supr:
Tak já se už půjdu nadlábnout a taky budu muset vykoupat hada.Tak zatím paaa


http://www.eticker.co.za/tickers/4jsxqfupbmp6rn6e.pnghttp://www.eticker.co.za/tickers/rfktakae8coac9fy.png

Není tady

 

#87 21. 10. 2008 18:27

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Ivi, děkuju!!Budu na Tebe taky myslet a dám vědět a i Ty se ozvi, co a jak! smile už aby to bylo za náma...  smile tummenupp


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#88 21. 10. 2008 18:28

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

jojo, přesně Rendí!

tak zatím pa! smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#89 21. 10. 2008 18:30

Iveta V
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 30. 7. 2007
Příspěvky: 8327
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Beru díky pussa určitě se ozvem tummenupp


http://www.ticker.7910.org/as1cCDkFiA00010MTAyZHwwMDAyNTdkfEFuZHVsa2EgbeEg.gif

Není tady

 

#90 21. 10. 2008 19:35

ZUZANECKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Slavičín
Registrovaný: 24. 7. 2008
Příspěvky: 4558
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Hodne stesticka na zitrejsi kontroly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A dejte brzo vedet,co a jak!pussa


http://www.tickerclub.com/cache/873b6fb3f8.pnghttp://lbdf.lilypie.com/TikiPic.php/xVBQq6J.jpghttp://lbdf.lilypie.com/xVBQp2.png

Není tady

 

#91 21. 10. 2008 19:59

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Taky přeji hodně štěstí k zítřejším doktorům tummenupp

A téma odběry krve va já mám žíly parádní, ale jsem posera, odběr krve je pro mě hrozná představa. Stejně je to divný, když jsem si píchala do břicha při IVF mi tak nevadilo jako obyč odbět krve usch


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#92 22. 10. 2008 8:42

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Ahoj holky! Drzim na dnesek pesti a cekam dobre zvesti smile

Není tady

 

#93 22. 10. 2008 9:01

Rendas
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 2867
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Dobré ranko!!!
také držim pěstičky tummenupp.
Ahoj Silwi,tak jakpak dneska je?


http://www.eticker.co.za/tickers/4jsxqfupbmp6rn6e.pnghttp://www.eticker.co.za/tickers/rfktakae8coac9fy.png

Není tady

 

#94 22. 10. 2008 9:53

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Ahojky! tummenupp
Tak se k vám moc ráda přidávám a začátkem května už budu mezi maminkama lyssna
Pro začátek bych potřebovala poradit s takovou technickou věcí. Kde najdu a jak si nastavím to obrázkové měřítko těhotenství? rodna
Předem díky a všem vám přeju hodně zdravíčka!


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#95 22. 10. 2008 10:34

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Ahoj Lúthien, gratuluju k těhotenství smile

návod na metřík najdeš tady: http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=8330

Pokud chceš přidat na nástěnku mezi ostatní (první strana), tak se podívej jaké tam mají ostatní údaje a písni mi je sem nebo do soukromé pošty a já tě přidáím, teď na to mám i čas.

Není tady

 

#96 22. 10. 2008 10:42

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

A holkám držím palečky na kontrolu! tummenupp

Není tady

 

#97 22. 10. 2008 13:28

Rendas
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 2867
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

holky,kde dneska všechny jste?No,tak já jedu s malou okouknout ještě botičky,když z váma dnes nic není!! butter  big_smile


http://www.eticker.co.za/tickers/4jsxqfupbmp6rn6e.pnghttp://www.eticker.co.za/tickers/rfktakae8coac9fy.png

Není tady

 

#98 22. 10. 2008 13:31

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Ahoj Rendi. Taky sme dnes hledali boty, ale zatim nenasli. Bud jsou kozesinove jako na Aljasku, nebo studene... Budeme hledat dal. Jinak se mame celkem dobre, dekuji za optani... co vy?

Není tady

 

#99 22. 10. 2008 13:40

Luciana81
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 11. 12. 2007
Příspěvky: 1320
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

ahoj holky...tak já se přidávám k řadě maminek hledajících zimní botky big_smile .... včera jsme byli ve sportisimu a nebyl tam marný výběr....jak se všechny máte?


http://www.ticker.7910.org/as1cj5D0g410010OTMzNDRkfDE4N2R8Rmls7XBlaw.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cv4K0g410010ODk4MjhkfDAxMjVkfFRvbe1r.gifhttp://www.ticker.7910.org/an1cET40g410010ODc1OThkfDAwMDA1NTRkYXxWZXJvbmlrYQ.gif29.9. 8,5 kg 78 cm

Není tady

 

#100 22. 10. 2008 13:42

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.5

Ahoj Luci. No kokretne my si docela uzivame slunicka. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů