Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 10. 7. 2012 20:07

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

eremuruss napsal(a):

aprill napsal(a):

dusička napsal(a):

Tak natáčet denně na natáčky bych byla líná. vissla  Jo jednu natáčku na ofinu, to jo.  big_smile

někdo natáčí, jiný žehlí wink
natáčet by mě taky nebavilo, je to zdlouhavé. vyžehleno mám za 3 minuty vissla

Ja natoceno taky,prece jenom letita praxe.big_smile

ale pak snad nějakou dobu musíš počkat než natáčky vychladnou wink, já za 3 minuty odcházím z koupelny wink

Není tady

 

#77 10. 7. 2012 22:16

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

PPavlaa napsal(a):

sandra napsal(a):

majkafa napsal(a):

Málokteré starší ženě sluší dlouhé vlasy. Znám jen jednu, které v jejich asi 50 letech sluší, má je do pasu, sluší jí i culík, je to krásná žena. Svorně se v práci shodneme, že žádnou jinou ženu po 40, které by dlouhé vlasy slušely, neznáme. Dlouhé - tím myslím opravdu dlouhé, ne takové polodlouhé - 10 cm pod ramena. A dlouhé šedivé - neznám žádnou ženu, které by slušely, když je nosí rozpuštěné nebo v culíku. Šedivé vlasy vůbec dělají člověka starším. Ale ty úplně bílé, ty se mi na starých lidech moc líbí. Ne prošedivělé.
Má babička měla celý život dlouhé vlasy, ale vždy si je ráno česala, zapletla do copů a pak z nich vzadu udělala takový drdůlek, moc jí to slušelo. Byla to taková pohádková babička se šátkem na hlavě.

Majkafo, kolik vás v práci je ženských?
Já znám minimálně 20 ženských nad 40 s delšími vlasy a jsou to fakt hezký baby.
Mmch. já měla vlasy jak hodně dlouhý, tak i hodně krátký. Líbí se mi obojí.

a to těch minimálně 20 ženských má dlouhé vlasy, o kterých tu mluví majkafa ?

nevím, o kom mluví Majkafa, ale ano, ty "moje" mají dlouhé vlasy smile

Není tady

 

#78 11. 7. 2012 3:42

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

PPavlaa napsal(a):

eleno, jestli to nebude třeba tím, že ty ženský chtěj změnu. nebo prostě samy cítí, že jim ty delší vlasy už nesedí, přidávají roky, kdo ví. ono a je to jak chceš, tak z mého pohledu je ta 40tka pro ženský zlomová ..
jasně, že můžou chodit na kosmetiku, dbát o sebe, ale vidím prostě na ženských kolem sebe, že i když se udržují, dbají o sebe, že v určitým věku ten zlom přijde a na ženský jde vidět, že zestárla.

Pro me je zlomovych 35, po petatriceti se bohuzel ztraci pyl mladi a oblicej se zacne menit. Zenska uz definitivne prestava byt mlada, samozrejme neni jeste ani stara, to v zadnem pripade, ale to skutecne mladi uz to neni, uz se to preklapi do stredniho veku. A kazdy dalsi rok je videt. Muze delat co chce, oblekat se jak chce, maximalne na druhy pohled je to videt vzdy.

Samozrejme, ze zeny po 40/50 chteji zmenu a nejlepe takovou, co by je omladila (ono spis ozivila). O kratsich vlasech se to rika, strihani neboli a u nekoho i funguje, jen to nesmi byt prosedively dikobraz, ten fakt neomladi. Kdyz si neco takoveho da na hlavu zenska neco pres ctyricet, misto toho, aby vypadala na jeste z poslednich sil tricatnici, vypada spis na zachovalejisi padesatnici. A myslim, ze kratke skoro panske ucesy delaji taky kolikrat medvedi sluzbu.

Není tady

 

#79 11. 7. 2012 6:57

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

aprill napsal(a):

eremuruss napsal(a):

aprill napsal(a):


někdo natáčí, jiný žehlí wink
natáčet by mě taky nebavilo, je to zdlouhavé. vyžehleno mám za 3 minuty vissla

Ja natoceno taky,prece jenom letita praxe.big_smile

ale pak snad nějakou dobu musíš počkat než natáčky vychladnou wink, já za 3 minuty odcházím z koupelny wink

Natacky varim asi 1 minutu a ihned je natacim.Na hlave je mam asi 3-5 minut.Mezi tim se licim,oblekam...Vubec to nezabere cas jsem,uz tak zvykla.Mam svuj stary kastrulek ve kterem si natacky varim.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#80 11. 7. 2012 7:36

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Ahoj,
tak to něco dělám blbě. Já měla za to, že se musí varné natáčy vařit 20 min. a pak mít na hlavě 15. Vyzkouším to podle tebe.

Není tady

 

#81 11. 7. 2012 8:01

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

elena007 napsal(a):

omladila (ono spis ozivila)

godlike nebo voživení by to chtělo

http://www.protivna-blondyna.cz/2012/06 … 4595466796

něco pro odlehčení tématu


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#82 11. 7. 2012 10:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

lepista napsal(a):

Ahoj,
tak to něco dělám blbě. Já měla za to, že se musí varné natáčy vařit 20 min. a pak mít na hlavě 15. Vyzkouším to podle tebe.

Varne natacky se nataci na suche vlasy proto ta kratka doba nataceni.Vyzkousela jsem je mit na hlave i delsi dobu treba,kdyz jsem nikam nespechala a vysledek byl stejny jestli je mit na hlave 5 minut nebo pul hodiny.Pak natocene vlasy musim prelakovat.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#83 11. 7. 2012 10:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

dusička napsal(a):

Celkově mě přijde, že dřív lidi byli dřív staří...

Nebo se spíš něco jiného považovalo za stáří - četla jsem relativně nedávno nějaký zapomenutý sešit detektivek, tok vydání nějaký sedmdesátý léta a to bylo pořád:
"starší žena, jistě měla už třicet roků" (třicátnice, nečtěte to lol) "vetchý starý muž" (věchýtkovi bylo šedesát) a tak podobně. Dost mě ohromilo, že se psychologicky ta hranice posunula o dobrých dvacet let....tohle jsem si nepamatovala ani já, jak se na to hledělo ještě vlastně před chvilkou.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#84 11. 7. 2012 11:52

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Eleno,
celý život nosit dlouhé vlasy a nic  na sobě nezměnit je skoro nuda. Prostě přijde chvíle, kdy žena tu změnu chce, dlouhé vlasy ji přestanou bavit a často ji řeší novým sestřihem  nebo barvou vlasů, chce se cítit a vypadat jinak.
Hodně krátké vlasy si každá žena nemůže dovolit, sluší to té, která má doslova "labutí šíji". To je dané geneticky, stejně jako třeba tvar hlavy a obličeje, jak komu naroste, tak to je a ničím se to nedá ovlivnit. Možná částečně  opticky sestřihem vlasů, nebo účesem,  ale ten základ se nezmění. Proto kratičké vlasy z některé ženy udělají atraktivní kus a jiná žena, by krásná,  by v nich vypadala trapně.

Vybrat si správný účes, a z dlouhých nebo krátkých vlasů tak, aby seděl k typu ženy, ke kvalitě vlasů, podtrhoval její osobnost a aby se v něm cítila dobře je umění,které většina žen zvládá. Věk ženy nehraje žádnou roli.

Není tady

 

#85 11. 7. 2012 13:50

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Bety napsal(a):

elena007 napsal(a):

omladila (ono spis ozivila)

godlike nebo voživení by to chtělo

http://www.protivna-blondyna.cz/2012/06 … 4595466796

něco pro odlehčení tématu

Ano, ano, to jsou ty prave ozivovaky/omlazovaky, co jsem mela na mysli - rude fleky, prirozeny melirek ala majove kote nejlepe v sedo-bile kombinaci, pripadne neco pripominajici helmu z najezene kaliko kocky.tummenuppgodlike

Chudak ta prvni pani s fialovymi vlasky na pocinajici plesi roll, skutecne spravna volba. big_smile

A ze toho beha po ulicich. usch

Není tady

 

#86 11. 7. 2012 14:39

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

mambo, samozrejme, ze by to byla nuda. Taky jsem mela i kratke vlasy a menila barvu. I ted se pohybuji v rozmezi +- 10 cm a menim strih. Kratke vlasy nemam nejen proto, ze neverim v jejich extra omlazujici ucinek, ale i z toho duvodu, ze mi to prijde nuda. Nic moc se z toho vytvorit neda, delsi vlasy prece jen skytaji vic moznosti a mne se prave libi jit jednou tak podruhe jinak.  Uz zas zacina byt cas na likvidaci odrustu a momentalni strih mam na hlave asi ctyri mesice, tak uz  premyslim jak ozivit. big_smile

Mne se prave nezda, ze vetsina zen zvlada vyber spravneho ucesu ke svemu typu, ale s tim, ze to s vekem souvisi az ve druhe rade souhlasim.

Upravil(a) elena007 (11. 7. 2012 15:04)

Není tady

 

#87 11. 7. 2012 18:23

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

elena:
Také nevěřím že krátké vlasy mají omlazující účinek, holt každému sedí něco jiného. Já mám momentálně hodně krátký sestřih a baví mě to, cítím se skvěle a navíc mi dávají pocit volnosti, zatřepu hlavou a jsem perfektně upravená kdykoliv. Sama nevím, jak dlouho mě to bude bavit, ale hlavu si s tím nelámu. Vlasy mi rostou strašně rychle, stříhám, respektive dostříhávám je skoro po každém umytí, jak se objeví delší vlásek, hned ho šmiknu. Když budu chtít změnit účes, je to u mne otázka krátké doby. Zatím jsem spokojená a neřeším to a v dohledné době o změně neuvažuji.

Není tady

 

#88 11. 7. 2012 18:36

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Neznám nikoho, komu sluší dlouhé rozpuštěné vlasy ke stárnoucímu (40+) nebo dokonce starému (60+) obličeji. I kdyby ty vlasy samy o sobě byly krásné, ta kombinace s povolenou kůží, váčky pod očima, vráskami, to prostě nejde k sobě. Něco jiného je nosit drdol, ale na to musí být člověk ten správný typ. A totéž úplně kraoučké vlasy, člověk musí mít pěkný tvar hlavy, výrazný obličej, pravidelné rysy a prostě "to něco" co způsobuje, že mu krátký sestřih sluší. Mně se nejvíc líbí na ženách polodlouhé vlasy, buď sestříhané, nebo mikádo, ne nijak šíleně barevné, ale ne prošedivělé.

Není tady

 

#89 11. 7. 2012 20:15

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Když jsem byla malá, nechávali mě stříhat v pánském oddělení - ach jak já toužila po dlouhých vlasech! Pak jsem je měla .... ne moc dlouhé, nebyly (a nejsou) moc kvalitní. Pak jsem šla nakrátko až hodně krátko, bylo to praktické, slušelo mi to - mám pěkný tvar hlavy - a začala jsem chodit k dobrým kadeřnicím -respektive objevila jsem takové, co fakt umí. Teď na středně veká kolena se mi zdá, že s úbytkem ženských hormonů potřebuji malinko ženštější účes - takže mikádo.
Až v poslední době jsem si uvědomila, že pravděpodobně mé účesy odrážejí stav mé duše. Že pokud by to někoho zajímalo a napadlo, mohl sledovat, jak na tom jsem a kam směřuju.
Máte to tak taky? Všimli si dušezpytci?


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#90 11. 7. 2012 21:39

majkafa
Host

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Bramborka napsal(a):

Až v poslední době jsem si uvědomila, že pravděpodobně mé účesy odrážejí stav mé duše. Že pokud by to někoho zajímalo a napadlo, mohl sledovat, jak na tom jsem a kam směřuju.
Máte to tak taky? Všimli si dušezpytci?

stolt

Upravil(a) majkafa (11. 7. 2012 21:40)

 

#91 12. 7. 2012 7:38

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Ivana napsal(a):

Neznám nikoho, komu sluší dlouhé rozpuštěné vlasy ke stárnoucímu (40+) nebo dokonce starému (60+) obličeji. I kdyby ty vlasy samy o sobě byly krásné, ta kombinace s povolenou kůží, váčky pod očima, vráskami, to prostě nejde k sobě. Něco jiného je nosit drdol, ale na to musí být člověk ten správný typ. A totéž úplně kraoučké vlasy, člověk musí mít pěkný tvar hlavy, výrazný obličej, pravidelné rysy a prostě "to něco" co způsobuje, že mu krátký sestřih sluší. Mně se nejvíc líbí na ženách polodlouhé vlasy, buď sestříhané, nebo mikádo, ne nijak šíleně barevné, ale ne prošedivělé.

Mě se dlouhé rozpuštěné vlasy líbí například na Blance Matragi. Kdyby měla vlasy krátké tak by vypadala jako starý děda. Ale s jejími vlasy vypadá žensky.

Není tady

 

#92 12. 7. 2012 16:42

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

lepista napsal(a):

Mě se dlouhé rozpuštěné vlasy líbí například na Blance Matragi. Kdyby měla vlasy krátké tak by vypadala jako starý děda. Ale s jejími vlasy vypadá žensky.

Uvědomila jsem si, že si nevybavuji zralejší pěstěnou dlouhovlasou ženu, zejména blondýnu, kterou jsem viděla s rozpuštěnými vlasy, aby mi neztělesňovala rčení zezadu liceum, zepředu muzeum. big_smile


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#93 12. 7. 2012 18:42

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Bramborka napsal(a):

lepista napsal(a):

Mě se dlouhé rozpuštěné vlasy líbí například na Blance Matragi. Kdyby měla vlasy krátké tak by vypadala jako starý děda. Ale s jejími vlasy vypadá žensky.

Uvědomila jsem si, že si nevybavuji zralejší pěstěnou dlouhovlasou ženu, zejména blondýnu, kterou jsem viděla s rozpuštěnými vlasy, aby mi neztělesňovala rčení zezadu liceum, zepředu muzeum. big_smile

No dyt, mas dlouhe vlasy spojene jenom s mladim. smile

Momentalne mam delsi mikado, ale to nosi i jeste mlade osoby. Jsem prirodni blondyna, vratila jsem se ke sve puvodni barve. Barvim se jenom kvuli tomu, ze mam par sedin, hlavne kolem obliceje jako moje mama a fakt je nechci. Jsem furt stihla, oblekam se primerene a konzervativneji, nesnazim se vypadat na dvacet, ale asi mam jeste mladistvy pohyb a uz se mi stalo, ze si me mladi muzi z odstupu spetli s mnohem mladsim rocnikem. Halt jsem z dalky lyceum, zblizka muzeum vissla big_smile A co s tim mam delat? Mam ztloustnout, nazout zdravotni boty a zacit se plouzit jako stara baba ?big_smile Nezbyva mi, nez se tim bavit. big_smile Kdyz uz si me plest prestanou, budu vedet, ze jsem zas pokrocila. smile

Není tady

 

#94 12. 7. 2012 18:54

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Bramborka napsal(a):

lepista napsal(a):

Mě se dlouhé rozpuštěné vlasy líbí například na Blance Matragi. Kdyby měla vlasy krátké tak by vypadala jako starý děda. Ale s jejími vlasy vypadá žensky.

Uvědomila jsem si, že si nevybavuji zralejší pěstěnou dlouhovlasou ženu, zejména blondýnu, kterou jsem viděla s rozpuštěnými vlasy, aby mi neztělesňovala rčení zezadu liceum, zepředu muzeum. big_smile

Tak na nasem sidlisti zije 61 leta pestena zena s vlnitymy vlasy pod lopatky mahagonove barvy a oblekana chodi treba ted v tilecku a v kratkych riflovych kratasech.Postavicku ma opravdu peknou a pevnou.Z dalky by se ji hadalo 30 let.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#95 13. 7. 2012 15:16

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

lepista napsal(a):

Ivana napsal(a):

Neznám nikoho, komu sluší dlouhé rozpuštěné vlasy ke stárnoucímu (40+) nebo dokonce starému (60+) obličeji. I kdyby ty vlasy samy o sobě byly krásné, ta kombinace s povolenou kůží, váčky pod očima, vráskami, to prostě nejde k sobě. Něco jiného je nosit drdol, ale na to musí být člověk ten správný typ. A totéž úplně kraoučké vlasy, člověk musí mít pěkný tvar hlavy, výrazný obličej, pravidelné rysy a prostě "to něco" co způsobuje, že mu krátký sestřih sluší. Mně se nejvíc líbí na ženách polodlouhé vlasy, buď sestříhané, nebo mikádo, ne nijak šíleně barevné, ale ne prošedivělé.

Mě se dlouhé rozpuštěné vlasy líbí například na Blance Matragi. Kdyby měla vlasy krátké tak by vypadala jako starý děda. Ale s jejími vlasy vypadá žensky.

Právě Blanka Matragi  vypadá děsně. Chce vypadat mladě, ale přehnala lifting obličeje a ty dlouhé vlasy k tomu jsou naprostý děs. Já si ji klidně dovedu představit v krátkých vlasech.

Není tady

 

#96 13. 7. 2012 21:31

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

elena007 napsal(a):

Bramborka napsal(a):

lepista napsal(a):

Mě se dlouhé rozpuštěné vlasy líbí například na Blance Matragi. Kdyby měla vlasy krátké tak by vypadala jako starý děda. Ale s jejími vlasy vypadá žensky.

Uvědomila jsem si, že si nevybavuji zralejší pěstěnou dlouhovlasou ženu, zejména blondýnu, kterou jsem viděla s rozpuštěnými vlasy, aby mi neztělesňovala rčení zezadu liceum, zepředu muzeum. big_smile

No dyt, mas dlouhe vlasy spojene jenom s mladim. smile

Momentalne mam delsi mikado, ale to nosi i jeste mlade osoby. Jsem prirodni blondyna, vratila jsem se ke sve puvodni barve. Barvim se jenom kvuli tomu, ze mam par sedin, hlavne kolem obliceje jako moje mama a fakt je nechci. Jsem furt stihla, oblekam se primerene a konzervativneji, nesnazim se vypadat na dvacet, ale asi mam jeste mladistvy pohyb a uz se mi stalo, ze si me mladi muzi z odstupu spetli s mnohem mladsim rocnikem. Halt jsem z dalky lyceum, zblizka muzeum vissla big_smile A co s tim mam delat? Mam ztloustnout, nazout zdravotni boty a zacit se plouzit jako stara baba ?big_smile Nezbyva mi, nez se tim bavit. big_smile Kdyz uz si me plest prestanou, budu vedet, ze jsem zas pokrocila. smile

tummenupp
Moje mamka má dlouhé blonďaté vlasy, pevnou postavu a to je jí 48let. Když někam přijdeme, myslí si, že jsme sestry, nikoliv matka s dcerou. Pokud budu jednou v jejím věku vypadat jak ona, tak si budu vissla big_smile

Není tady

 

#97 13. 7. 2012 22:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Bramborka napsal(a):

Až v poslední době jsem si uvědomila, že pravděpodobně mé účesy odrážejí stav mé duše. Že pokud by to někoho zajímalo a napadlo, mohl sledovat, jak na tom jsem a kam směřuju.
Máte to tak taky? Všimli si dušezpytci?

Úplně jsme to nesledovala, ale rámcově ano a kdybych podnikla podrobný průzkum, nejspíš by to korelovalo i se změnama písma smile
Ale spíš bych řekla, že to často bylo - ne přímo maskování, spíš vyjádřená touha smile Myslím barvy a trvalý a tak.

Erem, tomu se říká "zezadu lyceum, zepředu muzeum" lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#98 14. 7. 2012 7:31

majkafa
Host

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Dle mého názoru tu hloupou větu používají ne-moudří lidé.
Jak píše elena07 - a co jako? To máme ztloustnout a nazout bačkory, abychm byly muzeem i zezadu? heh lol
Můj tatínek říká, jak mé sestry - o 5 a 9 let mladší, vypají hezky, jak pěkně přibraly - jsou z nich pěkné maminy. I já bych měla přibrat, nevypadám dobře. lol

 

#99 14. 7. 2012 9:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

tak mám pocit, že majkafa nepochopila vůbec nic a vidím v tom jen to, co tam vidět chce.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#100 14. 7. 2012 9:52

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

PPavlaa napsal(a):

tak mám pocit, že majkafa nepochopila vůbec nic a vidím v tom jen to, co tam vidět chce.

ale to majka dělá už dlouhou dobu, má klapky na očích, na uších......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů