|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj maminy, chtěla jsem se zeptat na kojicí polštář - jak jste spokojené atd? Já si ho u Mišky nekoupila, ale u kamarádky jsem ho viděla a moc si ho chválila. Tak bych si ho u dalšího prcka chtěla pořídit, ale teď nevím, jestli tu náplň s těma polyst. kuličkama nebo molitanovou náplň???? Děkuji za info...
Není tady
Kojicí polštář je skvělá věc, koupila jsem si ho už jako těhu a v posledním trimestru jsem se na něm povalovala pořád
. Já mám s kuličkama, ale tam musíš počítat, že se ti až 30 % náplně smrskne, protože ty kuličky jsou polystyren či co a tou váhou je sešrotuješ
. Takže nakonec jsem musela doplnit speciální vycpávkovou hmotou, takže mám 2/3 kuliček a 1/3 vycpávkového materiálu
. Takže jestli půjdeš do kuliček, rovnou si kup náhradní náplň, ať můžeš doplňovat
.
já mám taky polštář s kuličkama, měla jsm ho ještě v těhu a jsem s ním spokojená. ale jak píš Lvice, chce to mít náhradní balík kuliček a občas dosypat.

19.6.2008-3840g,53cm; 1rok-9,6kg - 73cm; 2 roky 13,5kg - 87cm
28.8.2010 - 2960g,49cm, M- 5320g, 58cm.Není tady
Já ho nemám a teďka si říkám, že je škoda, že jsem si ho nepořídila dříve, teďka už je asi pozdě, nevím jak dlouho budu kojit, a už je asi zbytečnej.
Není tady

Žanet,
za sebe......
U prvního dítka jsem ho neměla, u druhýho ano, teď jsem ho zase neměla a vůbec mi nechyběl.... A musím říct,že jsem ho ani moc nepoužívala... teď si vystačím s obyčejným polštářem za 80,- ...
Když jsem ho měla,tak se tady u nás jen zbytečně válel....
Není tady
Tak já jsem si ho na doporučení všech koupila už u prvního a použila jsem ho pouze v těhotenství na podložení kolenou a takovou službu udělá i obyč polštářek. Jinak se mi pořád někde válel a vzhledem k tomu, že je dost velký, tak i překážel. Takže když kamarádka projevila přání ho mít, tak jsem jí ho dala a teď u druhého mi vůbec nechybí. Pokud máš možnost, tak si ho prvně vyzkoušej a pak kdyžtak kup, jinak je to zbytečná investice.
Není tady
Kdyby mělo být podle mých zkušeností tak bych ho spíš nazvala těhotenský polštář
Měla jsem ho v posledním trimestu a bez něj bych se nevyspala. Buď jsem ho měla pod kolenama a nebo když jsem spala na boku tak jsem si s ním podkládala nohy a břicho. Tak nějak jsem se kolem něj obtočila a na to měl ideální tvar. Malé polštářky mi pořád padaly. Na kojení mi moc nesedl, ale i tak jsem ho používala jako ohrádku kolem ležícího miminka nebo jako takovou mobilní zábranu, aby mi nespadl z postele. Za sebe na něj nedám dopustit.
Není tady
Ja mam kojici polstar uz z doby predtehu. Nejdriv jsem nevedela, co s nim, ale ted jsem za nej moc rada. Strasne me boli zada a skoro nespim, v noci pendluju mezi posteli a gaucem a ten polstar taham furt s sebou. Bud si s nim podlozim zada, nebo nohy, hlavu..... a taky jedine s nim muzu lezet na zadech. Jinak se dusim a omdlivam.
Az budu kojit, tak ho asi taky dost vyuziju. jednak se na nej da pokladat mimis a jednak se s nim daji perfektne vyztuzit zada 
Jo a mam bambusovou vypln.



Není tady
Tak já ho měla v prvním těhotenství, taky jsem si v něm ráda lebedila, bohužel na spaní to nebylo, protože byl z těch polystyrenových kuliček a pořád to šustilo, což mi lezlo na nervy... Na kojení jsem ho nepoužívala, ale pak byl šikovný na podložení miminka, později podpěra opři sezení. Kamrádka měla látkový (asi molitanový) a ta se bez něj nehla, tak jsem jí pak trochu záíviděla, že ona si pořídila molitanový a já šustivý s kuličkama
A taky jsem pak doplňovala kuličky, hodně se slehl, ale dají se normálně dokoupit na inernetu...
Není tady
Měla jsem ho u Adama, ale v těhotenství mi v posteli zavazel a při kojení jsem si s ním nevěděla moc rady. Navíc jsem stejně nejčastěji kojila v leže.
Není tady
Měla jsem ho už v těhu - na spaní byl suprovej. Ale kojit jsem se s ním naučila až za pomoci laktační poradkyně
Nějak nám to nešlo. Musela jsem ho dost odsypat. Jinak mám původně s kuličkama - dosypaný molitanem, takže mám jednu stranu molitanovou a druhou kuličkovou, takže mám srovnání a ta molitanová strana je mnohem, mnohem lepší - líp se upravuje 
Já mám s mikrokuličkami polštář Baby Matex Relax a taky si ho moc pochvaluji. Objednávala jsem přes eshop Funbaby, byl přesně jak na obrázku, moc hezký, heboučký a je to dobrý pomocník 
Není tady
já měla tento kojící polštář a super.http://www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=6&idss=49
Není tady
já měla od Aestheticu fusak na zimu a byl boží.
Není tady
Já ho taky měla ještě před porodem a používáme ho pořád ještě 3 roky po
. Třeba na čtení i na jen povalování. Mám kuličkový a ještě jsem teda nemusela doplňovat.
Není tady