Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#676 16. 12. 2008 10:57

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Výživné, výživné a zase to výživné

eremuruss napsal(a):

šarik napsal(a):

PO našem exekuce.

A mohou udelat exekuci nekomu,kdyz nezije v nasi republice?Sice tu ma trvaly pobyt,ale ,uz nekolik let se zdrzuje v zahranici.Jeho adresu mam.

V zemích kde je uznán nvýkon soudního rozhodnutí ČR tak můžeš.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#677 16. 12. 2008 10:58

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Výživné, výživné a zase to výživné

Taky je Vám smutno za oním pánem?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#678 9. 1. 2009 20:41

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Výživné, výživné a zase to výživné

Panu paroubkovi a helene, ktera se snazi.

Pane paroubku jste obeti manipulace :dumbom:propagandy skupiny muzu-otcu,kteri chteji beztrestnost za neplaceni alimentu a do medii rozhlasuji, ze na zapade neni neplaceni alimentu na vlastni dite trestne.

NA ZAPADE JE TRESTNE NEPLATIT ALIMENTY:supr:
a to vsude.

Tito "otcove" platit nechteji a vymlouvaji se, presto, ze jde o jejich vlastni dite a presto, ze penize maji. Mam o nich svoje mineni. Casu na rozsirovani ucelovych lzi maji dost. 

PS: je zajimave, ze matky, ktere ziji po rozvodu s ditetem nebo detmi, maji penez na alimenty VZDY DOST! Zajimave, ze? A navic maji svym zpusobem i vzdy penez na to aby utahly alimenty pana otce, ze? Zajimave co? Ale ti otcove se citi tak diskriminovani. haha...a taaaaaaak strasne chudi.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#679 9. 1. 2009 21:12

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Výživné, výživné a zase to výživné

každý soudí dle svých vlastních zkušeností, a jelikož životní cesty a zkušenosti bývají různé, je jasné že plátci a příjemci (spíše plátci a příjemkyně) se nikdy neshodnou.
Je to zde jen hnusné plivání ohně. V tomto vláknu je tolik zla jako v žádném jiném na Babinetu, bylo by lepší ho uzavřít a nechat jen jako odstrašující případ, čeho
jsou rodičové (lidi kteří snad z lásky zplodili dítě) v "zájmu" dítěte schopni. TEČKA

Upravil(a) PetrHl (9. 1. 2009 21:14)

Není tady

 

#680 11. 1. 2009 8:21

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Výživné, výživné a zase to výživné

Já jsem si na 99 procent jista, že paroubek je ve skutečnosti Jiří Fiala, nejznámější neplatič výživného v naší republice, jeho cílem je dosáhnout toho, aby jemu podobní nemuseli  platit výživné, on platí na děti symbolicky 1Kč měsíčně, což stačí k tomu, aby matka nemohla dát trestní oznámení, schválně nepracuje a celé dny tráví aktivitami aby dosáhl svého cíle.
Má své občanské sdružení K213 a tam měl také diskusi, ale tu zrušil.
Na toto sdružení odkazoval i v jiných odkazech.
Je to určitě on, dělal si tu z nás srandu.

Není tady

 

#681 13. 1. 2009 10:47

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Výživné, výživné a zase to výživné

není to on, vím to na 100 % smile
Zajímavé je že Evropský soud mu panu Fialovi za pravdu, ta Evropa se má skutečně od nás ještě hodně co učit.  roll
Ach to černo-bílé vidění

PS: to že plnou parou bek není na 100 % Fiala neznamená že jsem to já  lollollol

Upravil(a) PetrHl (13. 1. 2009 10:49)

Není tady

 

#682 13. 1. 2009 20:10

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: Výživné, výživné a zase to výživné

PetrHl napsal(a):

není to on, vím to na 100 % smile
Zajímavé je že Evropský soud mu panu Fialovi za pravdu, ta Evropa se má skutečně od nás ještě hodně co učit.  roll
Ach to černo-bílé vidění

PS: to že plnou parou bek není na 100 % Fiala neznamená že jsem to já  lollollol

Nevím zda mám správné informace ale vnímám to tak, že Fiala výživné platil a přestal platit až po tom, čo mu česká justice nedovedla zapezpečit jeho právo stýkat se s dětmi.
A právě tento bod byl pro Evropský soud pro lidská práva ztěžejní. Já to vidím ze strany EŠ v pořádku. Justice nesjednala to, na to měl právo - na styk s dětmi.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů