Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 10. 2008 2:13

marselkaaa
♥------

Jak docílit, aby chtěl do budoucna dítě?

Ahoj, snad mi někdo z vás poradí. Jsme s přítelem asi dva roky. V době kdy jsme se poznali už s manželkou nebydlel, ale navštěvoval ji často kvůli usmíření a pak kvůli dceři. Poznal mě, nᚠvztah se prohloubil, přítel se rozvedl, bydlíme společně už delší dobu. S manželkou už řeší pouze dceru. Nᚠvztah je perfektní, rozumíme si i přesto, že jsme si prošli dost těžkým obdobím, co se týče rozvodu a jeho dcery. Já jsem svobodná, 26 let, přítel je starší o 5 let, dcera má 8. Myslím si, že mám na dítě ještě nějaký čas, ale vím, že bych ho někdy určitě chtěla, ale přítel na to má jiný názor. Momentálně děti nechce a neví jestli se to někdy do budoucna změní. Prý jsou to jen samé starosti a on už si tím jednou prošel a nechce mít jedno dítě tam a pokud by nám vztah nevyšel, tak zase druhé dítě se mnou tam. Prý ženské do hlavy nevidíš a každá se může z andílka změnit v mrchu. Momentálně mu vztah vyhovuje, ale chce si žít život podle svých představ, manželka ho neustále komandovala, nic jí nebylo dost dobré, skákal jak ona pískala a to on už prý nikdy nebude. Já jsem zase asi až moc hodná a opečovávám si ho. Mi ještě hodiny netikají, ale dost nad tím přemýšlím, doufám, že se to změní, ale zároveň mám strach, že ne a já za pár let zjistím, že jsem s ním ztratila tolik času a hledej si pak ve 30 nového partnera. To bych vážně nechtěla. Jaký je vᚠnázor?

Není tady

#2 11. 10. 2008 7:53

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Re: Jak docílit, aby chtěl do budoucna dítě?

Je to problém. Chlapa chápu, Tebe taky.
Nezmění se nic. Dohodněte se už teď.  Jinak budeš zklamaná.

Není tady

#3 11. 10. 2008 8:25

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

marselkaaa napsal(a):

Ahoj, snad mi někdo z vás poradí. Jsme s přítelem asi dva roky. V době kdy jsme se poznali už s manželkou nebydlel, ale navštěvoval ji často kvůli usmíření a pak kvůli dceři. Poznal mě, nᚠvztah se prohloubil, přítel se rozvedl, bydlíme společně už delší dobu. S manželkou už řeší pouze dceru. Nᚠvztah je perfektní, rozumíme si i přesto, že jsme si prošli dost těžkým obdobím, co se týče rozvodu a jeho dcery. Já jsem svobodná, 26 let, přítel je starší o 5 let, dcera má 8. Myslím si, že mám na dítě ještě nějaký čas, ale vím, že bych ho někdy určitě chtěla, ale přítel na to má jiný názor. Momentálně děti nechce a neví jestli se to někdy do budoucna změní. Prý jsou to jen samé starosti a on už si tím jednou prošel a nechce mít jedno dítě tam a pokud by nám vztah nevyšel, tak zase druhé dítě se mnou tam. Prý ženské do hlavy nevidíš a každá se může z andílka změnit v mrchu. Momentálně mu vztah vyhovuje, ale chce si žít život podle svých představ, manželka ho neustále komandovala, nic jí nebylo dost dobré, skákal jak ona pískala a to on už prý nikdy nebude. Já jsem zase asi až moc hodná a opečovávám si ho. Mi ještě hodiny netikají, ale dost nad tím přemýšlím, doufám, že se to změní, ale zároveň mám strach, že ne a já za pár let zjistím, že jsem s ním ztratila tolik času a hledej si pak ve 30 nového partnera. To bych vážně nechtěla. Jaký je vᚠnázor?

A kde mᚠjistotu, když se teď na dítěti dohodnete,  že bude mít i po letech stejný názor hmm .

Upravil(a) aprill (11. 10. 2008 8:26)

Není tady

#4 11. 10. 2008 9:16

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem

Ahoj, já měla přítele, co nechtěl dítě ani ve třiceti, dokonce se kvůli tomu rozešel s přítelkyní přede mnou.Rozhovory o dítěti byly dost depresivní, on prostě nechtěl. Dva roky po rozchodu se mu narodila holčička a je z ní nadšený. Tak nevím, nějak těm chlapům nerozumímsmile

http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

#5 11. 10. 2008 9:39

sandra
♥♥♥♥♥♥-

marselkaaa napsal(a):

Ahoj marselkooooooo, co se týče tvého přítele a toho, že skákal jak jeho ex pískala....tak proč to dělal, když nechtěl? Držela mu snad u hlavy pistoli? Nelíbí se mi, když chlapi říkají, co všechno museli u svých ex snášet....jako kdyby to byla malá zvířátka, která jsou zavřená v kleci a nemají ani špetku svojí vůle.....tomuhle chytrá ženská snad už nevěří, ne? wink  A k dítěti - aspoň je upřímný a netáhá tě za nos. Je tu dost holek, kteří se se svým partnerem na mimču "domluvili" a oni pak dali zpátečku a mimi vůbec nechtějí....
Nevím proč, ale nejvíc mě zarazila tahle věta: "Prý ženské do hlavy nevidíš a každá se může z andílka změnit v mrchu"...... tillfreds

Není tady

#6 11. 10. 2008 16:21

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Kámoška chodila s kluk skoro 5 let. Taky čekala, že budou mít dítě, a nakonec jí řekl, že dítě nikdy nechce. Zbytečně s ním ztratila 5 let. Tak se sním rozešla.

Není tady

#7 11. 10. 2008 19:44

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves

Achjo, jak to delate, ze si najdete chlapa, co nechce deti? Mam presne opacny problem, po detech netouzim, partner ted tvrdi, ze mu to nevadi, ale kdo vi, jestli bude mit stejny nazor za 5 let? Pak zacne chtit dite a ja se s nim kvuli tomu budu muset rozejit...holt zaruku na to, ze nazor nezmeni, nemam...

42!

Není tady

#8 11. 10. 2008 21:17

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Jak můžeš chtít docilovat, aby někdo jiný něco chtěl ? Můj názor je, že ti dal jasně a férově na vědomí, jak si svůj další život představuje. Tobě nezbývá, než to akceptovat. Můžeš ho přece opustit, vždy ti nebyl nikým přidělen jako jediný partner a najít si takového, nejlépe svobodného, který také chce dítě. Tenhle už dítě má a zjevně mu stačí

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#9 12. 10. 2008 15:32

marselkaaa
♥------

Ono se to někdy lehce říká, že s ním přece být nemusím, ale když někoho milujete, tak to tak lehké není. Ze začátku jsme o dětech mluvili a nebránil se tomu, že by ještě jedno někdy měl. Myslím, že je toho na něj asi trochu moc, přestanu na něj tlačit, nebudu toto téma řešit a čas sám ukáže. co má být se stejně stane.

Není tady

#10 12. 10. 2008 16:39

Johny_Cage
♥♥-----

Nevím, co ten chlap od Tebe očekává. On dítě má - tedy, má svuji reprodukční "povinnost" za sebou a od Tebe chce jako co ? Že s ním prožiješ život bez dětí ? ? A ty se budeš dívat na jeho dceru ? Ten argument s tím, že se ze ženy stane saň nebo co, to je sice argument, to je pravda ale do určité doby. Nemuzete spolu zit deset let a říkat ti, že kvuli tomu s tebou nebude mit dite. Pozor na něj, aby to nebylo spis tak, že te ma jen jako kobylku bez zavazku.. Chce to rozhodně domluvit se. Nemuze po tobe chtit, abys kvuli nemu byla bezdetna, to je blbost...

Není tady

#11 12. 10. 2008 18:43

Fifida
♥♥♥----

CHCE SI ŽÍT ŽIVOT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV.Myslím,že jsi to vystihla.Proč se asi tak rozváděl?

Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

#12 12. 10. 2008 19:08

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Web

čas... chce to čas... netlačit na pilu, ale jemně nadhazovat ano... měla jsem ten samý problém, o dítěti ani slyšet (taky rozvedený s dítětem) řekla jsem hned na začátku vztahu, že dítě chci a nevzdám se ho... no touhu po něm jsem sice nevzbudila, ale nakonec souhlasil a teď je z našeho synka úplně pos... big_smile Takže si ujasni ty, co je pro Tebe důležité, seznam s tím přítele a uvidíš, jak se k tomu postaví.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

#13 13. 10. 2008 11:11

marselkaaa
♥------

markéta napsal(a):

čas... chce to čas... netlačit na pilu, ale jemně nadhazovat ano... měla jsem ten samý problém, o dítěti ani slyšet (taky rozvedený s dítětem) řekla jsem hned na začátku vztahu, že dítě chci a nevzdám se ho... no touhu po něm jsem sice nevzbudila, ale nakonec souhlasil a teď je z našeho synka úplně pos... big_smile Takže si ujasni ty, co je pro Tebe důležité, seznam s tím přítele a uvidíš, jak se k tomu postaví.

Myslím si, že takhle nějak to bude i u něj, ale chce to čas. Taky to pro něj není jednoduché, rozvod vlastně nedávno, dcera je na něj strašně upnutá a hlavně na mě žárlí. Ex pořád něco řeší, zatím si nikoho nenašla všechno překrucuje i přesto, že to tak chtěla mít. Chtěla být sama a vyhnala ho a to jsme se ještě neznali. Je tak trochu na hlavu. Poznala jsem, že mu  déle trvá než si něco v sobě vyřeší. On je hodně zodpovědný, docela nerozhodný, ale hlavně rodinný typ. Tak uvidíme.

Není tady

#14 13. 10. 2008 11:24

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

marselkaaa napsal(a):

markéta napsal(a):

Myslím si, že takhle nějak to bude i u něj, ale chce to čas. Taky to pro něj není jednoduché, rozvod vlastně nedávno, dcera je na něj strašně upnutá a hlavně na mě žárlí. Ex pořád něco řeší, zatím si nikoho nenašla všechno překrucuje i přesto, že to tak chtěla mít. Chtěla být sama a vyhnala ho a to jsme se ještě neznali. Je tak trochu na hlavu. Poznala jsem, že mu  déle trvá než si něco v sobě vyřeší. On je hodně zodpovědný, docela nerozhodný, ale hlavně rodinný typ. Tak uvidíme.

To je jedna z takticky dobrých cest:

- jak píše Marketka
- až budeš cítit, že ti tikají hodiny a budeš velká holka a nebudeš se bát říct "jsem už velká, mám tě ráda a chci s tebou dítě. Ale pokud ty ho nechceš, tak to moje chtějí dítěte je větší a budu si muset najít muže, který dítě se mnou chtít bude. Promin, pokud to nechceš také, ztrácím s tebou nyní čas. Kufry mᚠnachystané za dveřmi. Bylo to pěkné a milovala jsem tě. Ale dítě prostě chci a pokud ty ne, respektuji to a musím se s tebou rozloučit."....no a frajer tak z 60% změkne, neodejde a syna si zamiluje :-)

Není tady

#15 13. 10. 2008 11:55

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Marselko - uvedu případ z mého okolí.
Můj BM se skamarádil s milenkou, když jsme měli asi pětiletého syna , BM měl z předchozího vztahu holčičku (nestýkal se s ní nijak moc a ona měla svého tátu, to jen pro vysvětlení, že ty geny už měl BM pro meč i pro přeslici smile )
Když šel do ofiko vztahu s milenkou, jasně jí řekl, že NIKDY žádné děti už mít nebude.
Jí bylo asi o 12 let méně než jemu, mladá zamilovaná holčina.
Žili spolu asi 15 let a "děti" jim suploval nᚠsyn (střídavá péče).
Potom se rozešli, bývalá milenka je dnes šasná s rok a půl starým chlapečkem z úplně jiného vztahu a BM má asi půlroční holčičku s úplně novou paní (paní má stejné jméno jako já).
Co tím chci říci - myslím, že milenka byla pouze převoznící, nedopřál jí ani jméno ani dítě...
Nemusí to být tvůj případ, ale chtělo by to ujasnit si pojmy.
Hodně šestí a správnou volbu hjarta

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#16 13. 10. 2008 12:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Ze začátku jsme o dětech mluvili a nebránil se tomu, že by ještě jedno někdy měl
Ze začátku ti skoro každej chlap bude říkat to, co si myslí, že ti udělá radost.
rozvod vlastně nedávno, dcera je na něj strašně upnutá a hlavně na mě žárlí
Možná, že "nechce" další dítě právě kvůli dceři. A se rozváděli z jakéhokoli důvodu, pro tu malou to taky není jednoduché - stačí, že teď žárlí na tebe. Přítel si může myslet, že by to mohlo být ještě horší, až by bylo mimi a za účinné spolupráce BM by ho dcera mohla odmítat.
On dítě má - tedy, má svuji reprodukční "povinnost" za sebou a od Tebe chce jako co ? Že s ním prožiješ život bez dětí ?
Počkej - to on podle Marselky neříká. Naopak - zcela otevřeně řekl že teď ne a do budoucna neví. To je myslím dost jasné stanovisko a ona se podle něj může zařídit. Nebo taky nemusí...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#17 13. 10. 2008 12:58

Sára6
♥♥♥♥---

ahoj,
tak to buď ráda, že ti to řekl hned nazačátku, ten můj přítel, když se ke mě nastěhoval, tak se tvářil, že by dítě mohlo v budoucnu být, teď když jsem mu řekla, že chci mimčo, tak on ho nechce, protože jeho holky musí cestovat , on taky, ještě nikdě moc nebyl a že moje dítě pořád někde jezdí. Takže jsem ztratila přes 2 roky. A tedy třeba zkusíme podnikat a za 2 roky, pokud nám to bude vydělávat, tak tedy mimčo ano. On není dělník, má docela slušný plat, finančně se stará jen o sebe a své děti, já se starám o sebe a syna, provozní náklady si taky hradím sama. blbé, co.
ale dobře si to rozmysli..roky letí...aby jsi za pár let nelitovala....já lituji a něco už s tím dělám.....

Není tady

#18 13. 10. 2008 14:11

marselkaaa
♥------

Jessika napsal(a):

Marselko - uvedu případ z mého okolí.
Můj BM se skamarádil s milenkou, když jsme měli asi pětiletého syna , BM měl z předchozího vztahu holčičku (nestýkal se s ní nijak moc a ona měla svého tátu, to jen pro vysvětlení, že ty geny už měl BM pro meč i pro přeslici smile )
Když šel do ofiko vztahu s milenkou, jasně jí řekl, že NIKDY žádné děti už mít nebude.
Jí bylo asi o 12 let méně než jemu, mladá zamilovaná holčina.
Žili spolu asi 15 let a "děti" jim suploval nᚠsyn (střídavá péče).
Potom se rozešli, bývalá milenka je dnes šasná s rok a půl starým chlapečkem z úplně jiného vztahu a BM má asi půlroční holčičku s úplně novou paní (paní má stejné jméno jako já).
Co tím chci říci - myslím, že milenka byla pouze převoznící, nedopřál jí ani jméno ani dítě...
Nemusí to být tvůj případ, ale chtělo by to ujasnit si pojmy.
Hodně šestí a správnou volbu hjarta

Snažím se být realista, myslím si, že pro něj nejsem jen převoznicí, ale asi je potřeba trošku zvolnit tempo a neřešit to. Pokud by snad chtěl volný vztah a neplánoval nic do budoucna, tak by se mnou nebyl, nebydlel, nebo neplánoval dovolenou na příští rok.  U mě zatím není kam spěchat, jen mi to pořád vrtá hlavou. Asi je to jeho obrana na mé vysazení antikoncepce a má pocit, že ho chci hned ted někam dotlačit. Ale taky momentálně nechci, jen myslím na své zdraví. Za prvé jsem přibrala a taky už ji beru snad 8 let.

Není tady

#19 13. 10. 2008 14:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥

tak by se mnou nebyl, nebydlel, nebo neplánoval dovolenou na příští rok
Ale to se nevylučuje... je s tebou a vyhovuje mu to, s miminem by mu to vyhovovalo (asi) míň - už to zná. Jestli jsi vysadila prášky, může se bát "podrazu". Ne, že bych tě podezírala - to spíš on, abys ho nechtěla uhnat těhotenstvím. Tak varuje předem.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#20 13. 10. 2008 15:23

marselkaaa
♥------

Asi to nebude jednoduché, ale nevzdám to. Malá trochu povyroste, zklidní se. Věřím, že časem zapomene kolik je kolem malých dětí starostí a pokud nám to bude klapat tak jako do teď, nebudu tlačit na pilu, tak se sám rozhoupe. Asi jsem to trochu přepálila a on potřebuje mít pocit, že je svobodný a nikdo ho do ničeho netlačí.

Není tady

#21 13. 10. 2008 15:29

marselkaaa
♥------

helena napsal(a):

tak by se mnou nebyl, nebydlel, nebo neplánoval dovolenou na příští rok
Ale to se nevylučuje... je s tebou a vyhovuje mu to, s miminem by mu to vyhovovalo (asi) míň - už to zná. Jestli jsi vysadila prášky, může se bát "podrazu". Ne, že bych tě podezírala - to spíš on, abys ho nechtěla uhnat těhotenstvím. Tak varuje předem.

Pochopil (doufám), že to není podraz, bavili jsme se o tom už před vysazením a souhlasil. Taky jsem mu říkala, že nic neplánuju, že nemíním pak zůstat s dítětem sama.

Není tady

#22 13. 10. 2008 15:46

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

OK.

1. Myslim, ze kratkodobe (tak 1-2 roky) lze pouzit taktiku netlačení. Je to jako s hov.ínkem, kdyz clovek tlačí příliš a spěchá na tramvaj nebo je v letadle a chce rychle, protože tam stojí fronta dalších cestujících a klepou na dvířka, tak to nejde. A kdyz si sedne a netlačí a v pohodě si čte noviny, tak to ho.vínko vyleze pěkně samo :-)

Po pár letech už taktika netlačení přestává být účinná a je potřeba zatlačit. Jinými slovy se trošku nas.rat a říct jasně, jak to chceš, kdy a jaké pohl.aví dítěte ti má partner udělat. Pokud stále nebude svolný, tak je dobré přesednout na jiný model a jiného dárce DNA.

2. To, že nemíníš zůstat s dítetem sama, je přání 90% dívek v tvém věku a postavení. Ale to ti nikdo na světě nezaručí, že milující partner zůstane s tebou a s dítětem na 100%. A je proto s tím v plánu B) počítat. Tzn. myslet především na to, že ty chceš dítě a ne prvotně na to, že dítě přijde až když pravý chlápek nějak dá najevo, že s vámi zůstane....Ale je jasné, že předně se asi uvažuje, že dítě a partner tvoří "rodinku". A spíš menšina žen (co znám - tak až kolem 38 roku) uvažuje tak, že dítě chtějí, nebojí se odpovědnosti a na pravého chlapa pro život už nečekají a postaraly se jen o to, aby získaly v rámci možností zdravý genetický materiál. A dítě vychovávají samy.

Není tady

#23 13. 10. 2008 15:49

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Nico, to jsi rozčísnul... dítě=bobek tongue lol

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#24 13. 10. 2008 15:51

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Jeje, těch ještě bude big_smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#25 13. 10. 2008 16:10

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

To víte...
Každé přirovnání ze své postaty pokulhává.
Někdo se rozplývá a napíše "to jsi krásně napsal" a v tomto případě sedí lépe "to jsi tedy spíše pos.ral" :-)

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí