Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#26 13. 4. 2009 10:28

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Re: Jakto, že z Berana je od r.2000 ryba? CO JSEM?

Tercila napsal(a):

Salvator: "Ovšem nikde není psáno, že tyto vibrace nejde ovládat a měnit, naopak, jde pomocí vědomého života na fyzické úrovni."

Já Ti nevím..... kdysi mně jeden starý a zkušený astrolog řekl jednu zajímavou větu: vy sice ovlivníte to, zda vyjdete z domu v 5 ráno nebo v 7... ale už neovlivníte to, že vám zrovna v tu určitou hodinu ze střechy toho domu spadne nebo nespadne na hlavu uvolněná taška...

Hmmm, tak co s tím? wink

Neřešit.
Stejně si to astrolog dopředu přesně nepředpoví. Jo, zpětně ano, to hned každý v radixu najde plno ukazatelů. (Po bitvě každý generál.) Ale dopředu to můžou jen odhadovat.
Lepší je se použit z minulosti, než tápat v budoucnosti. Alespoň co se astrologie týče.

Není tady

#27 13. 4. 2009 11:47

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Jakto, že z Berana je od r.2000 ryba? CO JSEM?

No já to právě neřeším :-), jen to píšu jako příklad těm, co si myslí, že ovlivní všechno - když budou chtít. Já totiž myslím, že vůbec ne.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí