Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 10. 2008 15:25

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Babe... kterýmu zavolᚠjako prvnímu, když budeš mít malér a bude Ti smutno ? A za druhý.... proč teda nejsi s milencem oficiálně, když je to láska ?


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#27 5. 10. 2008 15:29

terezka007
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2007
Příspěvky: 117

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Amriana napsal(a):

Babe... kterýmu zavolᚠjako prvnímu, když budeš mít malér a bude Ti smutno ? A za druhý.... proč teda nejsi s milencem oficiálně, když je to láska ?

tummenupp... presne tak

Není tady

 

#28 5. 10. 2008 16:04

Kuba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 10. 2007
Příspěvky: 269

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Heřmanka napsal(a):

pomněnka napsal(a):

O to nejde jestli mě zklame nebo ne...tady jde o to slovo  MILUJI. Má mnoho použití a každý to má na tom pomyslném řebříku hodnot někde jinde. Někdo ho nevysloví za celý život skoro nikdy a někdo jím plýtvá, že už ztrácí na významu.

dobře...slovo zklame bylo špatně použito...spíš...někdy na ni chut nemáš, ne ? a přesto ji miluješ smile...a když si tohle o čokoládě aplikuješ na vztah dvou lidí... tak dojdeš k tomu samému a slovo MILUJI budeš užívat vzácně a to tak, že každému bude jasný jeho význam...ti, co tímhle slovem plýtvají a mluví o tom jako o rohlíku s máslem, jeho význam neznají a právě proto kolikrát skáčou z náruče do náruče a vášen zaměnují s láskou...

ti,co ho nevysloví skoro nikdy, tak těch se drž..ti vědí o čem jsou v životě hodnoty smile

Tak radikálně bych to neviděl, tohle má každej jinak nastavený - jsou takoví, co to nikdy neřeknou, protože netuší, co to znamená a takoví, co to říkají často a přitom vědí moc dobře, co to znamená...

Není tady

 

#29 5. 10. 2008 16:44

Lenka77
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 12. 2007
Příspěvky: 12095

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

neni ten milenec zenac? tongue


http://global.thebump.com/tickers/tt18dd58.aspx

Není tady

 

#30 5. 10. 2008 17:07

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Kuba napsal(a):

Tak radikálně bych to neviděl, tohle má každej jinak nastavený - jsou takoví, co to nikdy neřeknou, protože netuší[/b[b]], co to znamená a takoví, co to říkají často a přitom vědí moc dobře, co to znamená...

a já to otočím...neřeknou to, protože moc dobře vědí, co to znamená a nepotkali nikoho, ke komu by to cítili...je to o hodnotě slova....o obsahu...

často...ano, ale ne ke všem lidem...ne to říkat na potkání každému...nemluvím k jedné osobě, ale ke stovkám lidí...když budu milovat celý svět a prohlašovat to, pak nevím ani zbla co to znamená...

ale mᚠpravdu, každý to má nastavené jinak...

Není tady

 

#31 5. 10. 2008 17:17

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Kiara napsal(a):

To Babe: Rozejdi se s oběma a budeš mít od podobných úvah pokoj smile
Ne, vážně - pro legálního přítele žádnou budoucnost nepředstavuješ Ty. Hlavně uvažuješ o něm jako o tátovi pro život, ale co by s Tebou získal on? Během vztahu ho podvádíš, sex s Tebou je v podstatě bez něžností a mazlení, čili o ničem. Jedinou jistotu má, že budeš pravidelně hledat "osudové štěstí" v náruči dalších partnerů, což je lahůdka zejména ve chvíli, když jsou na světě děti.
A co jde o Tvého milence, už Ti to sem napsaly holky přede mnou. Zamilovanost je sice hezká, ale dokážeš si ho představit vedle sebe v běžném životě? Zamyslela ses někdy nad tím, že nezáleží jenom na tom, co chceš Ty, ale co chce - a plánuje - ten druhý? Už mᚠjasno, že milenec vyskakuje radostí nad tím, že přítele opustíš a začneš si s ním nový vztah, nebo mu vyhovuje, že sedíš na dvou židlích a on se není nucen vázat???

tummenupp Souhlas!

Není tady

 

#32 5. 10. 2008 17:33

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

sunyata napsal(a):

Kiara napsal(a):

To Babe: Rozejdi se s oběma a budeš mít od podobných úvah pokoj smile
Ne, vážně - pro legálního přítele žádnou budoucnost nepředstavuješ Ty. Hlavně uvažuješ o něm jako o tátovi pro život, ale co by s Tebou získal on? Během vztahu ho podvádíš, sex s Tebou je v podstatě bez něžností a mazlení, čili o ničem. Jedinou jistotu má, že budeš pravidelně hledat "osudové štěstí" v náruči dalších partnerů, což je lahůdka zejména ve chvíli, když jsou na světě děti.
A co jde o Tvého milence, už Ti to sem napsaly holky přede mnou. Zamilovanost je sice hezká, ale dokážeš si ho představit vedle sebe v běžném životě? Zamyslela ses někdy nad tím, že nezáleží jenom na tom, co chceš Ty, ale co chce - a plánuje - ten druhý? Už mᚠjasno, že milenec vyskakuje radostí nad tím, že přítele opustíš a začneš si s ním nový vztah, nebo mu vyhovuje, že sedíš na dvou židlích a on se není nucen vázat???

tummenupp Souhlas!

Ano, presne, Kiara, napisala si to velmi vystizne tummenupp


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#33 5. 10. 2008 18:02

Kuba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 10. 2007
Příspěvky: 269

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Heřmanka napsal(a):

Kuba napsal(a):

Tak radikálně bych to neviděl, tohle má každej jinak nastavený - jsou takoví, co to nikdy neřeknou, protože netuší[/b[b]], co to znamená a takoví, co to říkají často a přitom vědí moc dobře, co to znamená...

a já to otočím...neřeknou to, protože moc dobře vědí, co to znamená a nepotkali nikoho, ke komu by to cítili...je to o hodnotě slova....o obsahu...

často...ano, ale ne ke všem lidem...ne to říkat na potkání každému...nemluvím k jedné osobě, ale ke stovkám lidí...když budu milovat celý svět a prohlašovat to, pak nevím ani zbla co to znamená...

ale mᚠpravdu, každý to má nastavené jinak...

Tak to jo - nedošlo mi, že to myslíš v tomto ohledu a bral jsem to obecně, tedy i často jenom jedinému člověku atd.

Není tady

 

#34 5. 10. 2008 18:32

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Šastná asi ne, ale spokojená ano. Pokud budeš s někým, koho teď miluješ, stejně nemᚠjistotu, že vám to vydrží a láska vám nevyprchá. Je možné, že časem s ním nebudeš ani šastná, ani spokojená.
Píšeš, že jsi chtěla mít klidný život. S milencem "budoucnost žádná", tak co řešíš ?
Jinak, já si myslím, že mít někoho ráda není JEN, že je to naopak pro život to podstatné - zamilovanost vyprchá z každého vztahu a potom to stejně bude o tom, že se máte hlavně rádi - o úctě, spolehlivosti....

Mimochodem, litovat budeš v obou případech - člověk, když se nějak rozhodně, za čas začne mít pocit, že by ta druhá volba bývala byla lepší


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#35 5. 10. 2008 21:44

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Je mozne, ze nebudes stastna ani spokojena po case v jakemkoliv vztahu...
...jestlize patris do skupiny takhle naprogramovanych lidi.
Pocit spokojenosti je vnitrni zalezitost a jsou taci, kteri neustale nachazeji duvody stastnymi nebyt.

Není tady

 

#36 6. 10. 2008 8:11

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

pomněnka napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

pomněnka napsal(a):


No já třeba miliju i čokoládu big_smile

no jasně...čokoláda tě nezklame a když zklame, stejně se k ní vrátíš a budeš si ji o5 vychutnávat...milovat ji, je pro tebe na celý život, bez ohledu na to jestli klopýtne nebo ne... wink...u čolokády perfektně víš význam slova milovat...a totéž je i u lidí...ale tam se to snááádno zaměnuje...bohužel wink

O to nejde jestli mě zklame nebo ne...tady jde o to slovo  MILUJI. Má mnoho použití a každý to má na tom pomyslném řebříku hodnot někde jinde. Někdo ho nevysloví za celý život skoro nikdy a někdo jím plýtvá, že už ztrácí na významu.

Poměnko, díky. Napsala jsi to skvěle. Ano taky neříkám často miluji tě. Ale když řeknu mám tě ráda, pro mne to znamená moc....


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#37 6. 10. 2008 9:02

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

K otázce tématu - jo, jde to, jednou jsem to tak měl, napřed jsem byl surově sbalen big_smile a opravdová zamilovanost z mé strany přišla později. Je potřeba si ujasnit, co od života chceš.

K otázce "miluji tě" - někdo to opravdu říká tak často, že je to až protivné. Z druhé strany se ale pak velmi snadno pozná, když to říkat přestane wink

Není tady

 

#38 6. 10. 2008 11:36

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Mikeš napsal(a):

Evice napsal(a):

Takový vztah budoucnoust jistě má. Ale šastná? Šastná v něm nikdy nebudeš, možná spokojená, smířená, ale ne opravdu šastná. Vztah bez lásky nevybuduješ, jenom ořežeš do přijatelné míry.

Je nutné být šastný? Nestačí být spokojený?
Je nutné milovat? Nestačí mít rád?
Nevím...
...ale podle mě, kolikrát "mít rád", může zaručit lepší a pevnější vztah, než "bejt šííííleně zamilovanej"...

Kocoure, ty mi dávᚠ! yikes

Tyhle otázky se mi točí v hlavě celej víkend roll va


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#39 6. 10. 2008 13:14

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Santala napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Evice napsal(a):

Takový vztah budoucnoust jistě má. Ale šastná? Šastná v něm nikdy nebudeš, možná spokojená, smířená, ale ne opravdu šastná. Vztah bez lásky nevybuduješ, jenom ořežeš do přijatelné míry.

Je nutné být šastný? Nestačí být spokojený?
Je nutné milovat? Nestačí mít rád?
Nevím...
...ale podle mě, kolikrát "mít rád", může zaručit lepší a pevnější vztah, než "bejt šííííleně zamilovanej"...

Kocoure, ty mi dávᚠ! yikes

Tyhle otázky se mi točí v hlavě celej víkend roll va

Pak ale při úplně záklaním je zda nestačí jen žít? Vše v životě pak přináší život sám. To jestli mám rád, jsem šíleně zamilovanej je jen a jen můj soukromej subjektivní pocit. Taky šíleně miluji "xyz" a on/a to neví co s tím?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#40 6. 10. 2008 13:15

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Ono je dobré se rozhodnou, co hledám? Jestli zamilovanost, vášeň, spalující oheň a nebo dlouhodobě šĄastný spokojený vztah. V ideálním případě opravdu zamilovanost přechází v lásku, ale je to opravdu jen ideál. Mnohým po fázi zamilovanosti spadnou růžové brýle a ejhle big_smile Řekl bych, že v mnohých případech je zamilovanost na překážku. Bez zamilovanosti uvidíš mnohé mnohem jasněji, čistěji. Tak co vlastně chceš? wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#41 6. 10. 2008 13:23

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Babe, to co cítíš k milenci je jen zamilovanost - mix hormonů vyprchá po půl roce. Jestli to nemá s ním budoucnost, tak to radši utni dřív, než bude pozdě. Možné komplikace: prozrazení vztahu, těhotensví - a nebudeš ani vědět s kým, jestli je to cizinec, který střídá partnerky - tak hrozí nějaká choroba... no já bych do mileneckého vztahu ze těchto "proti" radši nešla.

Není tady

 

#42 6. 10. 2008 16:22

babe
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2008
Příspěvky: 71

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

terezka007 napsal(a):

Co to vlastne znamena "milovat"? Ja osobne tohle slovo nemam moc rada, radeji pouzivam "mit rad" a kdyz miluji, znamena to, ze mam nekoho opravdu mooooc rada. Miluji své rodiče, miluji svou sestru a miluji svého přítele. Všechno jsou to ruzne druhy lasky, ale laska to je.  Tak to slovo chapu ja. Zamilovanost je jen chenie a s "mit rad" nesouvisi. Chtela bych se zeptat Babe, jak pozna, ze nekoho miluje nebo ne.

Jak poznas,ze milujes??? Tim,ze ti ten clovek chybi,kdyz neni s tebou,ze se na nej tesis,je ti s nim dobre,ze kdyz ma problem on, boli to i tebe.Tim? Posledni dobou jeste pred milencem jsem mela spise pocit,ze mi pritel leze na nervy.Porad byl podrazdeny,nervni,chtel byt kazdou minutu se mnou,nenechal me volne dychat...dokonce zacal hulit travu.Ve 36 letech!!! Coz mi dost vadi a myslim,ze mu to s psychikou dost hlo a zacal byt paranoidni.Zacal se o me z nejakeho duvodu po 5 letech bat(to jsem zadne milence v umyslu nemela a nikdy bych neverila,ze se to stane) a zacal byt hrozne kdyz to reknu hnusne"otravnej".....Zacal mi proste lezt na nervy,lepe mi bylo bez nej a pak to dopadlo,jak to dopadlo...Vim,ze u milence jsem omamena hormony....a ze neni pro zivot,ale nejsem si jista ani tim,ze s pritelem vydrzim vecne.To si prece nemuze byt jisty nikdo...ale on rika,ze on si jisty je,ze jsem jeho zivotni laska atd.A tim na me tlaci,protoze ja mu nemuzu slibit to same a on je z toho nestasny...

Není tady

 

#43 6. 10. 2008 16:26

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Mikeš napsal(a):

Evice napsal(a):

Takový vztah budoucnoust jistě má. Ale šastná? Šastná v něm nikdy nebudeš, možná spokojená, smířená, ale ne opravdu šastná. Vztah bez lásky nevybuduješ, jenom ořežeš do přijatelné míry.

Je nutné být šastný? Nestačí být spokojený?
Je nutné milovat? Nestačí mít rád?
Nevím...
...ale podle mě, kolikrát "mít rád", může zaručit lepší a pevnější vztah, než "bejt šííííleně zamilovanej"...

podle mne ano smile

Není tady

 

#44 6. 10. 2008 16:28

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

já svého manžela miluji, a bez lásky bych s ním nemohla být

Není tady

 

#45 6. 10. 2008 16:32

babe
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2008
Příspěvky: 71

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

sandra napsal(a):

Babe, už jste to nějak vyřešili s tím společným bydlením?Pořád žiješ s českým přítelem?

Pritel se vraci z dovolene zitra.Rekli jsme si,ze to ukoncim s milencem,ze on se polepsi a uvidime.Ja jsem schopna to s  milencem ukoncit(uz jen proto,ze on je nestastny taky) a dat nasemu vztahu druhou sanci.Rekla jsem mu(pritelovi) hlavne at na me v nicem netlaci,ze dame vecem volny prubeh a uvidime.Zatim se teda nikam nestehuje.Samozrejme pokud bude mit furt ty sve stavy a budeme se hadattak asi bude muset.Ale vetsina hadek predtim vznikala z toho,ze ho stvalo,ze nejsem doma s nim,ale s tim druhym.Ted budu jen s nim.V lednu jedeme na cely mesic cestovat do Thajska,tak jsem si rekli,ze to bude MAKE or BREAK.Ted jsme dva roky nemeli spolecnou dovolenou,potkavali jsme se jen ve dverich po ceste do prace,tak uvidime tam,budeme tam 24hod/3Odni spolu a s nasimi kamarady.Pak se uvidi,jestli k sobe neco jeste citime a ma cenu ve vztahu zustavat,nebo se rozejit.Do te doby tomu dame volny prubeh..snad se nezabijeme.Nic lepsiho me nenapadlo..

Není tady

 

#46 6. 10. 2008 16:51

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

babe napsal(a):

sandra napsal(a):

Babe, už jste to nějak vyřešili s tím společným bydlením?Pořád žiješ s českým přítelem?

Pritel se vraci z dovolene zitra.Rekli jsme si,ze to ukoncim s milencem,ze on se polepsi a uvidime.Ja jsem schopna to s  milencem ukoncit(uz jen proto,ze on je nestastny taky) a dat nasemu vztahu druhou sanci.Rekla jsem mu(pritelovi) hlavne at na me v nicem netlaci,ze dame vecem volny prubeh a uvidime.Zatim se teda nikam nestehuje.Samozrejme pokud bude mit furt ty sve stavy a budeme se hadattak asi bude muset.Ale vetsina hadek predtim vznikala z toho,ze ho stvalo,ze nejsem doma s nim,ale s tim druhym.Ted budu jen s nim.V lednu jedeme na cely mesic cestovat do Thajska,tak jsem si rekli,ze to bude MAKE or BREAK.Ted jsme dva roky nemeli spolecnou dovolenou,potkavali jsme se jen ve dverich po ceste do prace,tak uvidime tam,budeme tam 24hod/3Odni spolu a s nasimi kamarady.Pak se uvidi,jestli k sobe neco jeste citime a ma cenu ve vztahu zustavat,nebo se rozejit.Do te doby tomu dame volny prubeh..snad se nezabijeme.Nic lepsiho me nenapadlo..

Babe, to jsou skvělé zprávy:storstark:  Mᚠpravdu v tom, že na dovolené budete mít víc času sami na sebe. Já myslím, že tobě to pomůže tak jako tak. A už tam zjistíš, že i s přítelem to může být po x letech zase super, nebo naopak, že už si vážně nemáte co říct. Každopádně ti držím palce a určitě dej vědět.
Drž se styrka pussa hjarta

Není tady

 

#47 6. 10. 2008 17:08

babe
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2008
Příspěvky: 71

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Kiara napsal(a):

To Babe: Rozejdi se s oběma a budeš mít od podobných úvah pokoj smile
Ne, vážně - pro legálního přítele žádnou budoucnost nepředstavuješ Ty. Hlavně uvažuješ o něm jako o tátovi pro život, ale co by s Tebou získal on? Během vztahu ho podvádíš, sex s Tebou je v podstatě bez něžností a mazlení, čili o ničem. Jedinou jistotu má, že budeš pravidelně hledat "osudové štěstí" v náruči dalších partnerů, což je lahůdka zejména ve chvíli, když jsou na světě děti.
A co jde o Tvého milence, už Ti to sem napsaly holky přede mnou. Zamilovanost je sice hezká, ale dokážeš si ho představit vedle sebe v běžném životě? Zamyslela ses někdy nad tím, že nezáleží jenom na tom, co chceš Ty, ale co chce - a plánuje - ten druhý? Už mᚠjasno, že milenec vyskakuje radostí nad tím, že přítele opustíš a začneš si s ním nový vztah, nebo mu vyhovuje, že sedíš na dvou židlích a on se není nucen vázat???

Myslim si,ze jsme se s pritelem hodne odcizili,tady v Londyne.Vubec se nevidime,jen makame a pkud se vidime,resime problemy.Me to mrzi,ze to tak dopadlo.Posledni pulrok to jde fakt od desiti k peti.Rikam,jak uz jsem napsala,uvidime v tom thajsku,jestli tam jeste neco je,co se da zachranit,neco proc byt spolu.Pokud se tam ukaze,ze k nemu fakt uz nic necitim a je mi uplne jedno co,kde,jak  a s kym dela,ukoncime to.Nema to cenu,ani budoucnost a trapili bychom se oba dva.A hlavne on bude mit sanci,najit si nejakou,ktera ho bude mit stejne rad jako on ji.Takze thajsko rozhodne.Jsou to 3 mesice do te doby,jeste se muze spoustu veci zmenit.Treba zjistime,ze to vsechno byla jen krize ze stereotypu.Nebo treba zjistime uz je to o nicem.Nechci delat ukvapene zavery,5let jsme spolu spokojene zili,tak kdyz se rozhodnu,ze je definitivni konec,chci si byt jista,ze jsem udelala maximum.
Jinak milenec by byl moc rad,kdybych byla-zila s nim.Proto to take chci ukoncit s nim,nez si doopravdy uvedomim co chci a ne ho trapit cekanim.On je z toho take na prasky a ma Hodne podobne stavy tem pritelovym-tim myslim,ze chce byt kazdou volnou chvily se mnou,planuje budoucnost,rika,ze jsem jeho zivotni laska a premlouva me at to ukoncim s pritelem,ze me udela stastnou jen on.Ze jinou pro zivot nechce.Tak nevim.Seznamil me s jeho rodinou(z cehoz moc nadsena nejsem). Ted je proste plan takovy: Ukoncit to s milencem a pokusit se napravit vztah s pritelem.Jestli to nepujde.Rozejdeme se.Ale ne kvuli nekoho tretiho,ale kvuli toho,ze to proste uz neklapalo....

Není tady

 

#48 6. 10. 2008 17:29

babe
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2008
Příspěvky: 71

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Amriana napsal(a):

Babe... kterýmu zavolᚠjako prvnímu, když budeš mít malér a bude Ti smutno ? A za druhý.... proč teda nejsi s milencem oficiálně, když je to láska ?

Mozna si myslim,ze je to laska,protoze mi blazni hormony,ale presto vim,ze ten vztah nema budocnost....Vracim se pristi rok do CR.Londyna mam uz dost a styska se mi po rodine.Take uz moji prarodice jsou docela stari a poslednich 5let me vidali jen 2krat rocne.Mame v rodine hodne pekne vztahy a vim,ze kdybych jim rekla,ze zustanu  v Londyne dalsi 2-3 roky,protoze mam pritele brazilce a ten se musi naucit cesky,aby si nasel pak praci v CR,tak je asi odvezou.Chci odjet do CR a vynahradit si vsechno co jsem tady promeskala.At to jsou vanoce,ktere jsem zazila za posl.10 let doma jen jednou,nebo oslava narozenin na kterych vzdycky chybim.Od toho me uz nikdo neubrzdi.Pristi rok po lete jedu domu at se deje,co se deje.S pritelem,Milencem,nebo sama.Takze asi takova LASKA to zase neni.(ale zase je pravda,ze ja jdu casto pres mrtvoly)JO,ted jsem si vzpomela,ze milenec mi vcera rekl,ze by klidne za ten rok do prahy se mnou odjel zit.HM,to bych ho chtela videt...

Jo a s tim volanim....Kvuli problemu(zalezelo by co za problem) ale asi bych prvni zavolala pritelovi.Zna me vic a vim,ze se na nej muzu vzdycky spolehnout.Potom mozna i milencovi.Vic hlav,vic vi tummenupp Kdyby mi bylo smutno??? Asi milencovi,momentalne me dokaze rozesmat,tak jak nikdo....No a pak si vyber...

Není tady

 

#49 6. 10. 2008 17:30

babe
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2008
Příspěvky: 71

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

Lenka77 napsal(a):

neni ten milenec zenac? tongue

Neni,je mu 21.

Není tady

 

#50 6. 10. 2008 17:35

babe
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2008
Příspěvky: 71

Re: Lze byt stasna s nekym koho mate rada,ale nemilujete???

mashanka napsal(a):

Šastná asi ne, ale spokojená ano. Pokud budeš s někým, koho teď miluješ, stejně nemᚠjistotu, že vám to vydrží a láska vám nevyprchá. Je možné, že časem s ním nebudeš ani šastná, ani spokojená.
Píšeš, že jsi chtěla mít klidný život. S milencem "budoucnost žádná", tak co řešíš ?
Jinak, já si myslím, že mít někoho ráda není JEN, že je to naopak pro život to podstatné - zamilovanost vyprchá z každého vztahu a potom to stejně bude o tom, že se máte hlavně rádi - o úctě, spolehlivosti....

Mimochodem, litovat budeš v obou případech - člověk, když se nějak rozhodně, za čas začne mít pocit, že by ta druhá volba bývala byla lepší

Prave proto tomu chci dat jeste jednu sanci...a pak pokud se rozhodnu budus vedet,ze jsem se snazila a udelala maximum.Pak se vratim do CR a treba najdu nekoho koho budu milovat.A treba ne.Ale asi bude furt lepsi zit sama,nez s nekym koho nemilujes a jsi s nim jen abys nebyla sama.To mi prijde dost zbabele...a stejne by to asi neklapalo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů