Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 18. 10. 2008 21:22

mia
♥♥♥♥♥♥-

Re: Švagr v obýváku

Mamule napsal(a):

Ahoj vsem, ledy se snad hnuly - mam nahlaseno stehovani 1.11. , ale dokud neni posledni krabice z baraku, nejasam wink snad ty vrazedne pohledy svagra do te doby vydrzim - kdo tvrdil, ze budu ta spatna, at uz to reknu sama nebo to necham na manzelovi, mel pravdu. Ale to neresim a je mi to jedno. Hlavne, ze se mi vrati domu pohoda a klidek. Navic se rysuje nova prace a v reseni bydleni taky finisujeme. Snad se bude darit. Diky vsem za podporu wink

Někdy je holt nevyhnutelné být v zájmu věci za tu megeru a semetriku !!!
Na hrubý pytel hrubá záplata !!!
Hlavně to doveď do zdárného konce, obdivuju Tě, žes to vůbec tak dlouho vydržela. Já bych ho hnala daleko dřív !!! ( teda já bych si ho do baráku asi vůbec nepustila )

Není tady

#77 19. 10. 2008 12:19

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-

Tak to je fajn. Na téhle situaci je vidět, že když jde člověk za svým cílem a vytrvá, všechno jde. A ponaučení pro nás ostaní?

1. Ač se zdá, že není naděje na možnost nebo či dostatek síly pro změnu, STOJÍ TO VŽDY ZA ZKOUŠKU. Vhodným, promyšleným způsobem. I kdyby to nevyšlo, aspoň okolí ukážeme, že není smyslem našeho života nechat si všechno líbit a že si na nás má dát pozor při zvyšování nároků. Nebo že máme na víc. Nejsme stroje bez vůle, ale myslící, rozvíjející se  a vnímající lidi.

2. Jsme-li postaveny před zásadní rozhodnutí, neukvapujme se ve finálním slovu zda ano či ne. Dejme na intuici. Uvědomme si, že lépe udělat si menší nepříjemnost teď, než připravit si dlouhotrvající starosti. Kdyby Mamule řekla jasně ne hned na začátku, řekl by švagr, že je to SEMETRIKA, CO NEUZNÁVÁ POTŘEBY PŘÍBUZNÝCH A BRÁCHA PODPANTOFLÁK. Tím by ovšem věc skončila. Našel by si podnájem jinde. Takhle se Mamule obětovala, ale vyleze z toho stejně špatná, možná ještě horší. On řekne, VYHODILA MĚ, JE NELIDSKÁ.  A žes ho tam půl roku trpěla, vyšumí do ztracena.
Proto pokud nás někdo do něčeho tlačí, silná osobnost odmítne a nedá se zviklat. Slabá vyhoví a řekne si - nějak to musím přežít. A to je naše chyba. Pak se nedivme, že si nás okolí zařadí do škatulky ONA SE S TÍM NĚJAK SROVNÁ v horším případě TA TO PROSTĚ MUSÍ VYDRŽET a v tom ještě horším A JE  VŮBEC RÁDA, ŽE PRO NÁS MَE NĚCO UDĚLAT.

Zajímavé, kam se ten chudinka najednou postěhuje...Tak narychlo. A to je kamkoli, pochybuju, že tam bude ten servis...A Mamule, teď si vezmi, žes mohla mít dááávno klid, kdybys řekla...NE nebo  JEN NA MĚSÍC nebo za tenhle poplatek. Mamule, teď našpicuj uši, něco Ti řeknu: On moc dobře věděl, jak vám tím narušuje úplně všechno. Ale nic s tím nedělal. A víš proč? Protože ses neozvala tak, jako teď. Nečekal, že to dotáhneš do konce a maje v bratrovi spojence myslel, že se budeš bát ozvat, abys nebyla ta špatná. A doufal, že to bude co nepozději.

Všichni na to u nás žen spoléhají... Je to nᚠproblém a vyřešit si to můžeme jen a jen my samy. Nikdo jiný to za nás neudělá. BYL BY TOTIŽ SÁM PROTI SOBĚ.

Jenom za závěr: čím to oslavíš? Dᚠsi bublinky...?

Není tady

#78 30. 10. 2008 18:53

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

1. listopad je za dveřmi a já jsem napnutá jako strunka, jak tohle dopadne. Jestli bude švagřík za chlapa a termín dodrží i kdyby měl spát na hotelu.
Na jiné zakončení ani nechci pomýšlet, aby se nepřitáhlo, tak Mamule, držím palce a posílám hjarta hjarta hjarta, abys to dotáhla v klidu až do konce a bez ztráty kytičky. pussa

Není tady

#79 1. 11. 2008 15:38

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

taky jsem zvědavá co mamule napíše .Je 1.listopadu wink

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#80 7. 11. 2008 20:55

Mamule
♥------

Holky ahoj , po delší době opět zdravím a s úsměvem na rtech wink ale abych nepředbíhala - 1.listopad se nekonal mad a já jsem byla na mašli hmm 31.10. jsem se dozvěděla, že dohodnutý byt padl, ale je na obzoru jiný - ale nebylo mi řečeno, kdy mad takže jsem začala manžela bombardovat žádostmi o upřesnění data, protože onen obzor mi v tu chvíli připadal jako nekonečno sad prý během 14-ti dnů - moc jsem tomu nevěřila a začínala se bát, že dojde na můj katastrofický scénář va no a tuhle středu švára začal balit kufry a včera večer už spal v novém podnájmu tummenupp vše proběhlo v klidu, tedy totálním, protože jsme se o tom vůbec všichni dohromady nebavili. Já ale nemám pocit, že by se něco mělo řešit. Vím, že jsem byla celou dobu v právu a oni to chlapci vědí určitě taky - proto to mlčení wink Švára popadl kufr, mezi dveřma řekl ahoj a děkuju a byl v trapu. Přijede v neděli pro zbytek věcí a na oběd, na který jej pozvu wink Mám pocit, že vztahy neochladnou a tak ta celá peripetie skončila snad dobře smile dík všem za názory a podporu hjarta jste moc fajn. Někdy člověk potřebuje nestranný názor lidí, které ani nezná, aby si udělal v hlavě jasno a pořádek wink JDU SI DÁT BUBLINY tummenupp a budu se těšit na zítřejší ráno, kdy si v obýváku v klídku s nohama na stole vychutnám ranní kafčo jen tak v nedbalkách s parádním rozcuchem na hlavě a s pocitem, že jsem konečně zase DOMA stolt

Není tady

#81 7. 11. 2008 21:34

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

hjarta  holka zlatá, ani netušíš jak moc ti rozumím a jak moc moc moc ti to přeju! storstark

Strach je malá smrt...

Není tady

#82 8. 11. 2008 8:57

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ahoj Mamule, tak už budeš mít klid. Není nad soukromí, že jo smile

Není tady

#83 8. 11. 2008 11:12

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-

Mamule, tak nějak si představuju konce našich babineáckých diskusí. Fajn!

Spousta lidí založí vlákno, pak se ani neozvou, jak dopadli. Třeba se cítí trapně, že sem vůbec psali, třeba se bojí, aby je někdo nepoznal, třeba se nedrželi rozumných rad nebo to dopadlo ještě hůř, než čekali. My tady debatujeme, obhajujeme názory, přeme se a nakonec to vyšumí do ztracena...

Mamule, jdu si na Tebe nalít skleničku. Na zdraví!

Není tady

#84 8. 11. 2008 15:20

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Mám obrovskou radost a dovedu si představit, jak božsky sis to dnes užila pussa hjarta

Není tady

#85 8. 11. 2008 19:44

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

mamule,,ty bubliny a ten konečně vysněný klídek ..ti ze srdce přeji tummenupp

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#86 8. 11. 2008 23:39

ferina
♥♥-----

Ahoj Mamule  v neděli buď ve střehu nebo ti tam zůstane znovu .Pokud si neodnese poslední krabici  nevěř. Ferina

Není tady

#87 9. 11. 2008 19:38

Mamule
♥------

Ferina: Tak toho se už snad neobávám, ale bere to nějak postupně - dnes si odnesl televizi, kdy přijde na řadu počítač nevím hmm ale manžel už prohlásil, že dělat skladiště si z našeho bytu nenecháme, takže snad to bude brzy roll
Ale zavládla opravdová pohodička, nějak se mi začalo chtít i uklízet před Vánocema smile Holky zlatý, jak je ten domácí stereotyp a klídek úžasnej tummenuppvissla

Není tady

#88 9. 11. 2008 20:04

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

To je fakt, když člověk chvíli z jakéhokoliv důvodu klid doma nemá,dokáže si pak pohodičku vychutnat! tummenupp

Není tady

#89 11. 11. 2008 14:57

ferina
♥♥-----

Je víc než jasné že je někde na ubytovně . Příště ti přinese špinavé prádlo.Ferina

Není tady

#90 11. 11. 2008 16:02

Musim
♥♥♥♥♥♥-

Chvíli jsem bydlela i na dělnické ubytovně, ale pračka tam stejně byla!! Vířivá...tak si pán švagr může vyprat sám! i ručně se to dělávalo...anebo hurrá do čistírny.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí